Peršokti prie turinio


insigijau


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 50

#41 Svečias_liuka_*

Svečias_liuka_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 vasario 24 - 23:05

na o smegenis turi kad valdytum si bolida?ar tik "Rura" uzsiliepsnojo? :)
  • 0

#42 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 vasario 25 - 11:15

na o smegenis turi kad valdytum si bolida? ar tik "Rura" uzsiliepsnojo? :)

:huh:
  • 0

#43 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 vasario 25 - 14:05

na o smegenis turi kad valdytum si bolida? ar tik "Rura" uzsiliepsnojo? :)

pirkau todel kad dvigas ir pakaba IMHO buvo geri (nu surask taip 1,9 GTI su abiem siais tvarkingais ar aplamai peugeot > 1995 ) lankai IMHO trukumas ir pradzioje buvau 100% nusistates ispjauti juos, bet veliau kiek atkalbejo zmones nors speju veliau ar anxciau .... (gal kam reikia ~400 lt iskart paruosti i 205 ) o del valdymo tai turejau, atleisk pons, 1.9GTI (tiesa ir sudauziau, bet ten ilga istorija), tai cia standartinis gti su pakietinta vaziuokle man patiko praito GTI valdomumo/valylinimo santykis so ... neesu nearealus ralists kai rally69 ar chainiks ... bet per daug ir nesiekiu tokiu tikslu o siap paskaiciavus finansiskai (ismetus ta sportini stuff) labai normaliai gaunas, na siap darbo but sutvarkyt salona bet veik viska turiu ps: atleiskite ponas bet valylinancios masynytes valdosi lengviau, jei nebandet pabandykit :rolleyes:
  • 0

#44 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 vasario 25 - 15:53

Turiu omeny, kad tilta zemink i vieta, nes su auxtu bisqi gaidynas gaunas. Siaip, IMHO, radai gera dalyka. Del lanku nesinervink - ce, IMHO mininalus, pigiausi, kebulo negadinantys bet gal net homolguoti.
  • 0

#45 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 vasario 25 - 18:12

Kad ten tiltas, normaly ...gal siek tiek pakeltas, del zvyriniu keliu ... Asmeniskai, man taip labiau patinka, visaip as savajam tilta kilojau ...Ir visas bais neblogas pirkinys, variklis dirba pavydetinai stabiliai ...
  • 0

#46 Svečias_PakabukaZ_*

Svečias_PakabukaZ_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 vasario 25 - 18:38

Super masiniukas! Sveikinu kaliega! O kaip del lanku tai as dziaugciausi tavo atveju (aisku cia tik mano nuomone :unsure: )... jei kada bandysi issiimti gal net pirkciau jei kisenese ar pinigineje nedalyvautu kox dakaras... :rolleyes: P.S. CONGRATS! ;)
  • 0

#47 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 vasario 25 - 18:54

nu bet reik sugalvot su 205 ŽTi vaziuot ant zvyriaus. man tai kvepia masinos nesusipazinimu.
  • 0

#48 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 vasario 25 - 19:06

nu bet reik sugalvot su 205 ŽTi vaziuot ant zvyriaus. man tai kvepia masinos nesusipazinimu.

:blink: :o ...a ka pac veikei ....zurn. raly ... nu kaip supratau jis tam buva ruostas ... (treniruotem) p.c. gerai kad paklausiau variklio darba su ispjautais bakeliais ir patc pries tai nespejau pasidaryt ... B)
  • 0

#49 Svečias_liuka_*

Svečias_liuka_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 vasario 27 - 21:11

na o smegenis turi kad valdytum si bolida? ar tik "Rura" uzsiliepsnojo? :)

pirkau todel kad dvigas ir pakaba IMHO buvo geri (nu surask taip 1,9 GTI su abiem siais tvarkingais ar aplamai peugeot > 1995 ) lankai IMHO trukumas ir pradzioje buvau 100% nusistates ispjauti juos, bet veliau kiek atkalbejo zmones nors speju veliau ar anxciau .... (gal kam reikia ~400 lt iskart paruosti i 205 ) o del valdymo tai turejau, atleisk pons, 1.9GTI (tiesa ir sudauziau, bet ten ilga istorija), tai cia standartinis gti su pakietinta vaziuokle man patiko praito GTI valdomumo/valylinimo santykis so ... neesu nearealus ralists kai rally69 ar chainiks ... bet per daug ir nesiekiu tokiu tikslu o siap paskaiciavus finansiskai (ismetus ta sportini stuff) labai normaliai gaunas, na siap darbo but sutvarkyt salona bet veik viska turiu ps: atleiskite ponas bet valylinancios masynytes valdosi lengviau, jei nebandet pabandykit :rolleyes:

na mes girdejom apie tavo praeita 205gti :lol: ir zinom kaip jus rinkotes 205Griffe.ten variklis ir geras buvo. ir salono tvarkyt jam nereikia,ir kaip pats sakai nepretenduoji i ralistus..... bet realy yra visiskai kitaip. sekmes trasose! o masinas valdyti lengviau kai turi proto
  • 0

#50 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 vasario 28 - 12:09

as apie sedynes pagalvoju. gal bent vairuotojo.nors jei kas normaliai suvirintu esamu laikiklius buciau labai patenkintas.
  • 0

#51 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 vasario 28 - 18:23

:blink: :o ...a ka pac veikei ....zurn. raly ... nu kaip supratau jis tam buva ruostas ... (treniruotem) p.c. gerai kad paklausiau variklio darba su ispjautais bakeliais ir patc pries tai nespejau pasidaryt ... B)

aj, kai trasa tokia, tenka uzvaziuot ir ant zvyriaus. nesakau, kad jis yr ant zvyriaus beviltiskas, bet trumpas, kietas, kasteriai per dideli ir statosi placiai - kaip kox kvadrinis. ne pati jaukiausia masina sitam. ruosimo jam jokio nebuvo, isskyrus nebent Konius. nu bet jie ce is biednumo. btw - man taj kaj nuluzdavo galinis bakelis, labaj dzeugdavausi garsu... :rolleyes: lieka tiesus vamzdis ir mazas bakelis pries ji. keisdavausi tik kai pavargdavau nuo triuxmo.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0