Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Priminimas Klaipedieciams


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 58

#21 Mazoji

Mazoji
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 273
  • Vieta:Klaipėda-Vėžaičiai
  • Automobilis:Peugeot 106 Enfant Terrible

Parašyta 2005 kovo 02 - 18:18

mazoji a pasirodysi siandien? Kiek speju busim tik as, zidanaz ir Vyteniokas su draugeliu. a ku kiti bedirb, ko nenor atsipalaiduot pakeist biski rutina.

Nop, nebus manes sivakar, ryt ishvarau i komandiruote, taj reik ruoshtis :) isgerkit bokaliuka ir uz mane :)
  • 0
Silpnoji lytis stipresnė už stipriąją dėl stipriosios lyties stiprios silpnybės silpnajai...

#22 egi'zz

egi'zz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 672
  • Vieta:MEMELLAND
  • Automobilis:VAN

Parašyta 2005 kovo 02 - 18:24

mazoji a pasirodysi siandien? Kiek speju busim tik as, zidanaz ir Vyteniokas su draugeliu. a ku kiti bedirb, ko nenor atsipalaiduot pakeist biski rutina.

Nop, nebus manes sivakar, ryt ishvarau i komandiruote, taj reik ruoshtis :) isgerkit bokaliuka ir uz mane :)

ex mazoji mazoji, kelinta karta jau pavedi liaudi -_- , tai komandiruote, tai da kas nors, jei neturi su kuom atvaziuot sakyk, mielai kas nors paims :beer: ;]
  • 0
S T E B E T O J A S
A S F A L T A S-U Ž K N I S A-J U O D A I
MEMELLAND

#23 Mazoji

Mazoji
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 273
  • Vieta:Klaipėda-Vėžaičiai
  • Automobilis:Peugeot 106 Enfant Terrible

Parašyta 2005 kovo 02 - 18:29

mazoji a pasirodysi siandien? Kiek speju busim tik as, zidanaz ir Vyteniokas su draugeliu. a ku kiti bedirb, ko nenor atsipalaiduot pakeist biski rutina.

Nop, nebus manes sivakar, ryt ishvarau i komandiruote, taj reik ruoshtis :) isgerkit bokaliuka ir uz mane :)

ex mazoji mazoji, kelinta karta jau pavedi liaudi -_- , tai komandiruote, tai da kas nors, jei neturi su kuom atvaziuot sakyk, mielai kas nors paims :beer: ;]

nei pavedineju liaudi nei ka :P :rolleyes: negaliu ir tiek..
  • 0
Silpnoji lytis stipresnė už stipriąją dėl stipriosios lyties stiprios silpnybės silpnajai...

#24 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 02 - 18:40

To gedzilla: perduok likejimus savo mergickai nuo klubieciu, ir aisku po bucki nuo kekvieno :D , tada galesi i tu krist salia i patalus :unsure: . Zodziu gydik panele savo :beer:

Ok. ;) :beer:
  • 0

#25 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 02 - 18:41

arba mes kartu galim prigult prie paneles pagydytume :)) vistiek kai visi tau jau ir liga greichiau judetusi lauk :PPPP

Na už tokius postus atsiimu savo žodžius "Naujokų stipriai neskriauskit!". Skriauskit!!! :D :lol: :beer:
  • 0

#26 Svečias_Minde 605_*

Svečias_Minde 605_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 02 - 18:47

Na už tokius postus atsiimu savo žodžius "Naujokų stipriai neskriauskit!". Skriauskit!!! :D  :lol:  :beer:

Jei suspesiu tai :D Vo kai pagalvoji pats nesenai toks naujas buvau :D

Šį pranešimą redagavo Minde 605: 2005 kovo 02 - 18:49

  • 0

#27 Svečias_Vyteniokas_*

Svečias_Vyteniokas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 02 - 18:48

Na už tokius postus atsiimu savo žodžius "Naujokų stipriai neskriauskit!". Skriauskit!!! :D :lol: :beer:

mes tik draugishkai pashmaikshtinejam :)))) kad linksmeu slaugyti butu ir prisimintum kad apie tave galvojam :DDD
  • 0

#28 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 02 - 18:52

Vo kai pagalvoji pats nesenai toks naujas buvau :D

Jau diedas... :lol:
  • 0

#29 egi'zz

egi'zz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 672
  • Vieta:MEMELLAND
  • Automobilis:VAN

Parašyta 2005 kovo 02 - 18:53

mes tik draugishkai pashmaikshtinejam :)))) kad linksmeu slaugyti butu ir prisimintum kad apie tave galvojam :DDD

tai tu ir galesi galvot apie gedzilla, as tai galvosiu apie jo panicka :lol: :lol: :lol: (gedzylla as tik pajuokavau, neimk uz gryna piniga), betkuriokeliu (nu tipo anyway) geriausias vaistas nuo gripo yra prisigert iki negalejimo, kita diena buna kita liga o ne gripas :D (bet to nebandziau ir nezinau, cia tik is kalbu) :beer:
  • 0
S T E B E T O J A S
A S F A L T A S-U Ž K N I S A-J U O D A I
MEMELLAND

#30 Svečias_Vyteniokas_*

Svečias_Vyteniokas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 02 - 18:55

tai tu ir galesi galvot apie gedzilla, as tai galvosiu apie jo panicka :lol: :lol: :lol: (gedzylla as tik pajuokavau, neimk uz gryna piniga), betkuriokeliu (nu tipo anyway) geriausias vaistas nuo gripo yra prisigert iki negalejimo, kita diena buna kita liga o ne gripas :D (bet to nebandziau ir nezinau, cia tik is kalbu) :beer:

hehe :)) ramei... mes negeriam :) mes nepilnamechiai mum da negalima gerti :P
  • 0

#31 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2005 kovo 02 - 18:55

Vo kai pagalvoji pats nesenai toks naujas buvau :D

Ja ja... geri tie laikai buwa :lol:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#32 egi'zz

egi'zz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 672
  • Vieta:MEMELLAND
  • Automobilis:VAN

Parašyta 2005 kovo 02 - 19:01

hehe :)) ramei... mes negeriam :) mes nepilnamechiai mum da negalima gerti :P

tai siandien prie savivaldybes pabusit su mumis i kai mes vaziuosim i memeli, jus vaziuosit namo, arba memely piena gersit :P
  • 0
S T E B E T O J A S
A S F A L T A S-U Ž K N I S A-J U O D A I
MEMELLAND

#33 Svečias_Vyteniokas_*

Svečias_Vyteniokas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 02 - 19:12

tai siandien prie savivaldybes pabusit su mumis i kai mes vaziuosim i memeli, jus vaziuosit namo, arba memely piena gersit :P

hehe o tai ne :)) ka tu galvoji ...ash ishvis gersiu tik mineralini :)) beje prie savivaldybes zakuskes reikia atsivezhti? :))
  • 0

#34 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2005 kovo 02 - 19:15

beje prie savivaldybes zakuskes reikia atsivezhti? :))

Nea nereikia, vaisinames bare, naujokai tradiciskai vaisina senius :lol:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#35 egi'zz

egi'zz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 672
  • Vieta:MEMELLAND
  • Automobilis:VAN

Parašyta 2005 kovo 02 - 19:18

beje prie savivaldybes zakuskes reikia atsivezhti? :))

nuo kada prie pieno reikia zakuskes :huh: :D ;], ar kokia nors streiko akcija propaguosi prie jos :rolleyes:

Šį pranešimą redagavo Egidijus: 2005 kovo 02 - 19:20

  • 0
S T E B E T O J A S
A S F A L T A S-U Ž K N I S A-J U O D A I
MEMELLAND

#36 Svečias_Vyteniokas_*

Svečias_Vyteniokas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 02 - 19:18

Nea nereikia, vaisinames bare, naujokai tradiciskai vaisina senius :lol:

hehe parodyk man popieriu kur atvirai juoda ant balta parashyta tada kalbesimes :))) o che daba ishtraukei ish kishenes ideja ir pasakei :D tas pats ka ash sakau mana pezhiukyte sreb 8-9litrus :)
  • 0

#37 egi'zz

egi'zz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 672
  • Vieta:MEMELLAND
  • Automobilis:VAN

Parašyta 2005 kovo 02 - 19:29

hehe parodyk man popieriu kur atvirai juoda ant balta parashyta tada kalbesimes :))) o che daba ishtraukei ish kishenes ideja ir pasakei :D tas pats ka ash sakau mana pezhiukyte sreb 8-9litrus :)

ale ziurau turim dar viena mandra klubieti-fuxa, vienas jau buvo toks (neminesiu kuris), bet laikui begant sunormalejo, pamate ka is to mandrumo gero nieko nebus, visi pasijuoks kaip is durnelio ir viskas. P.S.: NEMANDRAVOK "SUNAU MANO" :lol: :lol: :lol: :beer: :beer: :beer:
  • 0
S T E B E T O J A S
A S F A L T A S-U Ž K N I S A-J U O D A I
MEMELLAND

#38 Svečias_Vyteniokas_*

Svečias_Vyteniokas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 02 - 19:34

ale ziurau turim dar viena mandra klubieti-fuxa, vienas jau buvo toks (neminesiu kuris), bet laikui begant sunormalejo, pamate ka is to mandrumo gero nieko nebus, visi pasijuoks kaip is durnelio ir viskas. P.S.: NEMANDRAVOK "SUNAU MANO" :lol: :lol: :lol: :beer: :beer: :beer:

zhmones nu gi che labai rimtai negriebkit manes ash sheip tik paprikolu :))
  • 0

#39 egi'zz

egi'zz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 672
  • Vieta:MEMELLAND
  • Automobilis:VAN

Parašyta 2005 kovo 02 - 19:37

zhmones nu gi che labai rimtai negriebkit manes ash sheip tik paprikolu :))

:huh: o kas tau sake ka mes griebiam tave ne paprikolu :blush: ?
  • 0
S T E B E T O J A S
A S F A L T A S-U Ž K N I S A-J U O D A I
MEMELLAND

#40 Svečias_Vyteniokas_*

Svečias_Vyteniokas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 02 - 19:37

:huh: o kas tau sake ka mes griebiam tave ne paprikolu :blush: ?

egidka tu man baik che ishdykaut :)))
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0