Peršokti prie turinio


nududso mano 605


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 42

#1 Svečias_sky_lt_*

Svečias_sky_lt_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 16 - 10:52

Sveiki,tia vat pasiguosiu....Pries savaite vaziujant man anksti ryte darban zvilgtelejau pro galini veidrodeli ir pastebejau,jog nieko nebematau per dumus. Pasirodo tie dumai is mano senuko 605 verzesi.Nieko neliko daryt kaip tik i servisa nutraukti. Speliojimai buvo, kad truko tarpine po galva, ar pati galva, nes per duslintuva skystis pradejo laseti. Bande servise uzpilti tepalo ir uzvesti.. uzsivede bet visa tepala per minute isvare pro duslerke. Tad manem, kad stumoklis bus perdeges. Nuemus galva - viskas grazu - galva seika, tapine irgi tik stumokliai neperdege tik visi tepale ir kleba(ziedai pasideveje). Bet priezasties kodel tepalas tokais tempais per pora minuciu daugiau nei 1.5 litro per duslera isejo taip ir nepasake. zodziu siulo keisti varikli. Siaip butu idomu suzinoti, kas privercia ten tepala taip varyti per ziedus. Juk pries tai nepastebejau, kad ji tepalus butu ryjusi. Gal kolegos kas zinot priezasi tokio bajerio? :)Vismantas
  • 0

#2 Svečias_alfredukas_*

Svečias_alfredukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 16 - 11:18

O motoras koks ? Gal turbo dizelis ? Jei toks tai bus nuejus turbina.
  • 0

#3 Svečias_sky_lt_*

Svečias_sky_lt_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 16 - 11:21

Motoras paprasciausias 2.0l karbiuratorius. Visada turejau minciu, kad taip jam ir gali baigtis:)
  • 0

#4 Svečias_alfredukas_*

Svečias_alfredukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 16 - 11:32

P.....c ateina nepastebetas !
  • 0

#5 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2005 kovo 16 - 12:17

Gali buti kažkur kapitaliai galva trūkus, bet vistiek 1,5 litro tepalo kažkaip per daug. Kitas dalykas ar neatsirado pašalinių kokių tais garsų?
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#6 Svečias_Minde 605_*

Svečias_Minde 605_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 16 - 16:46

Uzuojauta :o :unsure:
  • 0

#7 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2005 kovo 16 - 16:49

Nuvezk normaliai galva patikrint, o ne vizualiai. Visi cilindrai tepalo privaryti?
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#8 Svečias_sky_lt_*

Svečias_sky_lt_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 16 - 22:08

Taip cilindrai pilnuteliai tepalo(uzvedus per duslera tepalas kaip is kibiro bego). Kai paruko man bevaziuojant tai antakalnio gatves uz manes nesimate.:) Siaip servise dabar sako, kad galejo ten kazkoks sh uzsalti, tada sukilo spaudimas ir viska per ziedus pakele. O garsu jokiu pasaliniu nebuvo. Zodziu pist ir viskas - ner motaro :( Dar 1 kalusimelis. Jei paimciau plika varikli nuo ipurskimo ir sudeciau visus agregatus nuo savo seno karbo tai apseiciau ir be pravodkes tiuningavimo? ta prasme ar blokai ir galvos vienodos karbiuratorinio, mono ir pilno ipurskimo varikliu. Radau va varikliukus po 600lt stumdo. Ar chia brangu ar ne? P.S su bmw vargau 2 metus keitinedamas variklius(pakeiciau 4). Nusiprikau peza - jau galvojau nebus porblemu. O dabar ziurek tik neteks bmw praktikos pakartoti.

Šį pranešimą redagavo sky_lt: 2005 kovo 16 - 22:17

  • 0

#9 Svečias_Minde 605_*

Svečias_Minde 605_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 17 - 11:47

Radau va varikliukus po 600lt stumdo. Ar chia brangu ar ne?

Jei geras, tai ocien ocien pigu. Kur radai tokias kainas?
  • 0

#10 Svečias_sky_lt_*

Svečias_sky_lt_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 17 - 14:02

Vilniuj, paskambinau pagal skelbima. Zmogelis citrinas ir peugeot dauztus ardo, tai pas ji sake kokie 3 variklai metosi. Dar tas pats klauusimukas : ar yra vienodos galvos ir blokai(karbo, ipurskimo ir mono ipurskimo) 605 pezuku 1990-1992 metu.
  • 0

#11 Svečias_Vyteniokas_*

Svečias_Vyteniokas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 17 - 14:31

zhiurek naujokas :) zdr Del tavo dumu ir ten mol parejimo variklio... ten nieko mandra nera tik meistrai nelabai zhino kame beda... :) variantas toks pac buvo 605 2.0 lygei ka tu pasakoji :) subego tepalai i glusha... :) ir nieko koroche nuvezhe i garazhiuka pakeite tartpine ten pravale kazhkokius vamzdzius prie tarpines ir viskas :) visa kaina buvo tepalu dapylymas ir tarpines pakeitimas :) 100lt kainavo nu che klp galiu prirodyt ei nori :) Teip kad neskubek ponaiti shitos grazuoles laidot ten nieko jaj nera o ruksta nes tepalai i glusha subege yra :))
  • 0

#12 Svečias_xamas_*

Svečias_xamas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 17 - 17:21

Ar tik nebus tamstai uzsikises alsuoklis ir tepalas per isiurbimo kolektoriu papuoles i cilindrus. Ar pas tave tepalas uzsipila per tokia tais dezute su slangom? Seip karbo matyt neteko, todel ir klausiu...
  • 0

#13 Svečias_sky_lt_*

Svečias_sky_lt_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 17 - 18:02

zhiurek naujokas :) zdr

Del tavo dumu ir ten mol parejimo variklio... ten nieko mandra nera tik meistrai nelabai zhino kame beda... :) variantas toks pac buvo 605 2.0 lygei ka tu pasakoji :) subego tepalai i glusha... :) ir nieko koroche nuvezhe i garazhiuka pakeite tartpine ten pravale kazhkokius vamzdzius prie tarpines ir viskas :) visa kaina buvo tepalu dapylymas ir tarpines pakeitimas :) 100lt kainavo nu che klp galiu prirodyt ei nori :)

Teip kad neskubek ponaiti shitos grazuoles laidot ten nieko jaj nera o ruksta nes tepalai i glusha subege yra :))

Na siaip noreciau pasneketi su tais tavo meistrais gal pasiulytu priimtina varianta.
Veiksmas Vilniuje.
Jei nesunku mestelk telefona.
  • 0

#14 Svečias_augutis_*

Svečias_augutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 17 - 23:28

zhiurek naujokas :) zdr

Del tavo dumu ir ten mol parejimo variklio... ten nieko mandra nera tik meistrai nelabai zhino kame beda... :) variantas toks pac buvo 605 2.0 lygei ka tu pasakoji :) subego tepalai i glusha... :) ir nieko koroche nuvezhe i garazhiuka pakeite tartpine ten pravale kazhkokius vamzdzius prie tarpines ir viskas :) visa kaina buvo tepalu dapylymas ir tarpines pakeitimas :) 100lt kainavo nu che klp galiu prirodyt ei nori :)

Teip kad neskubek ponaiti shitos grazuoles laidot ten nieko jaj nera o ruksta nes tepalai i glusha subege yra :))

cia tu mano varianta pasakoji? :D draugeli mielas? :DDD
viskas kaip ir pasakojai... tik man tarpines nekeite
jai viskas buvo ciki
tik vamzdzius isvare nes susikaupes kondensatas susalo per salcius ir kai uzkuriau nebebuvo kur skysciui detis tai kai sove tai sove ir tik tada 2 litrai tepalu subego i glusaka... vot kaip buvo :D
  • 0

#15 Svečias_augutis_*

Svečias_augutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 17 - 23:35

Na siaip noreciau pasneketi su tais tavo meistrais gal pasiulytu priimtina varianta.
Veiksmas Vilniuje.
Jei nesunku mestelk telefona.

deja veiksmas vyksta klaipedoj...
pas tave dujos idetos?
matai kaip man buvo... as kokia pora menesiuku nenuleidau duju kondensato... tu visu purvu ir susikaupusiu skysciu... ir buvo nakty minusine temperatura... ten viskas uzsalo... o sprogo man todel , kad pabandziau uzkurt ant duju ir man viskas grazei uzsikure bandziau vaziuot ... pradzioj viskas buvo normaliai... pavaziavau gal pora km (pas vytenioka :) ) ir tik ziuriu kad galo nematau per gale esancius dumus.. pajutau smarve salone.. tai va... uzvedus varikli dumai kilo is uz po tarpines... tad jei tau tas pac tai ten nieko tokio gal :D
  • 0

#16 Svečias_Vyteniokas_*

Svečias_Vyteniokas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 17 - 23:52

zhiurek naujokas :) zdr

Del tavo dumu ir ten mol parejimo variklio... ten nieko mandra nera tik meistrai nelabai zhino kame beda... :) variantas toks pac buvo 605 2.0 lygei ka tu pasakoji :) subego tepalai i glusha... :) ir nieko koroche nuvezhe i garazhiuka pakeite tartpine ten pravale kazhkokius vamzdzius prie tarpines ir viskas :) visa kaina buvo tepalu dapylymas ir tarpines pakeitimas :) 100lt kainavo nu che klp galiu prirodyt ei nori :)

Teip kad neskubek ponaiti shitos grazuoles laidot ten nieko jaj nera o ruksta nes tepalai i glusha subege yra :))

cia tu mano varianta pasakoji? :D draugeli mielas? :DDD
viskas kaip ir pasakojai... tik man tarpines nekeite
jai viskas buvo ciki
tik vamzdzius isvare nes susikaupes kondensatas susalo per salcius ir kai uzkuriau nebebuvo kur skysciui detis tai kai sove tai sove ir tik tada 2 litrai tepalu subego i glusaka... vot kaip buvo :D

neliesk mano damos neliesk :)) o ir ishvis augutis taves niekas nekalbino pvz :))
  • 0

#17 Svečias_augutis_*

Svečias_augutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 17 - 23:59

neliesk mano damos neliesk :)) o ir ishvis augutis taves niekas nekalbino pvz :))

aciu vyteniokas :) labai atsiprasau :)
bet vistiek as tau esu labai dekingas kad mane nutempei iki tu garaziuku kur prasiau :)
  • 0

#18 Svečias_augutis_*

Svečias_augutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 18 - 00:01

aciu vyteniokas :) labai atsiprasau :)
bet vistiek as tau esu labai dekingas kad mane nutempei iki tu garaziuku kur prasiau :)

:beer: xexe
  • 0

#19 Svečias_Gianni_*

Svečias_Gianni_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 18 - 00:17

butu labai malonu gaut ta nr to dedules kuris ardo citrinas ir pugus,nes noreciau apsiprekint pas ji :) bandysiu is karbo iputi pasigamint :P kaip nors atsilyginsiu :beer:
  • 0

#20 Svečias_Vyteniokas_*

Svečias_Vyteniokas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 18 - 00:26

butu labai malonu gaut ta nr to dedules kuris ardo citrinas ir pugus,nes noreciau apsiprekint pas ji :) bandysiu is karbo iputi pasigamint :P kaip nors atsilyginsiu :beer:

tai ei tu che klp :) tai mes priderintume ka nors :) dok ZHYNIA
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0