Peršokti prie turinio


nududso mano 605


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 42

#21 Svečias_Gianni_*

Svečias_Gianni_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 18 - 00:29

Vilnius - Klaipeda - Palanga. namai - autostrada
  • 0

#22 Svečias_Vyteniokas_*

Svečias_Vyteniokas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 18 - 00:42

Vilnius - Klaipeda - Palanga. namai - autostrada

tai ash jau taip isivaizduoju kad turetume apsikeisti mobiliuku numeriukais ir kai boosi atlekes mirkyt koju in to ze jura susimatyti ane :)
  • 0

#23 Svečias_Gianni_*

Svečias_Gianni_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 18 - 01:05

galima butu ir taip :) siaip as mazdaug kas 2 savaites vazineju i palanga (pro klaipeda/kretinga) taip kad daznokai bna reikalingi keleiviai :rolleyes: nes vienam paciam vazinet ir brangoka ir nuobodu :D
  • 0

#24 Svečias_augutis_*

Svečias_augutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 18 - 03:28

Taip cilindrai pilnuteliai tepalo(uzvedus per duslera tepalas kaip is kibiro bego). Kai paruko man bevaziuojant tai antakalnio gatves uz manes nesimate.:)

Siaip servise dabar sako, kad galejo ten kazkoks sh uzsalti, tada sukilo spaudimas ir viska per ziedus pakele. O garsu jokiu pasaliniu nebuvo. Zodziu pist ir viskas - ner motaro :(

va va :D man tas pats buvo!
o tas sh kaip tau sako tai yra duju kondensatas...

"tada sukilo spaudimas ir viska per ziedus pakele" - man ta varianta lbai graziai paaiskino, pasake taip: "kas buna kai nori shykti bet nesiki... neprasiki viena diena, antra diena, trecia... kas tada buna? ir labai paprasta atsakyma man pasake... AKYS ISSPROGSTA!!! tas pats ir su pezu nutiko... ten kazkur kondensatas uzsikimso ir kurui nebebuvo kaip iseiti... tada jis ir sprogo kiaurai...
man taip pat 2 ltr tepalu isbego...
  • 0

#25 Svečias_augutis_*

Svečias_augutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 18 - 03:30

Zodziu pist ir viskas - ner motaro :(

viskas normaliai!! 100 ir man padare :beer:
  • 0

#26 Svečias_sky_lt_*

Svečias_sky_lt_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 18 - 19:44

Zodziu pist ir viskas - ner motaro :(

viskas normaliai!! 100 ir man padare :beer:

:) na man jau uz 100 tikrai nepadarys, nes galva nulupo. Jei valyti ir deti ta pacia
tai dar slifuoti reikia + nauja tarpine jau kazkur apie 150 uz dalis + darbas :(.
  • 0

#27 Svečias_augutis_*

Svečias_augutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 18 - 21:39

Zodziu pist ir viskas - ner motaro :(

viskas normaliai!! 100 ir man padare :beer:

:) na man jau uz 100 tikrai nepadarys, nes galva nulupo. Jei valyti ir deti ta pacia
tai dar slifuoti reikia + nauja tarpine jau kazkur apie 150 uz dalis + darbas :(.

nu tai jo ir man galva nueme... pravale viska is vidaus .. tepalus dapyle 2ltr. tarpines nereikejo man keist... zodziu sumokejau 100lt
  • 0

#28 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 19 - 21:07

plia duokit oro sklende :)
  • 0

#29 RAIMA

RAIMA
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 947
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:20C5

Parašyta 2005 kovo 19 - 21:09

:angry: Pas mane sode jos neauga ;]
  • 0
Napugali kata sasiskoi...
Jeigu pas Jus namie yra graužikų, išmuškit dantis jie bus čiulpikai.

MO pinhole camera

#30 Svečias_augutis_*

Svečias_augutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 19 - 23:48

:angry: Pas mane sode jos neauga ;]

tikrai neauga??? :blush:
  • 0

#31 Svečias_kastas_*

Svečias_kastas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 20 - 01:05

zdr bahuriukai as kal na i tema bet va liutukui 306 1.4 iputimas pakeiciau matoriuka bet ne 306 o 206 beveik nauja kazkur 70.000 pralakstes ir kaip manot . viskas lyg ir ok uzsikure is trecio kart, senas bishki barsket buvo pradejes tad sakau pakeisiu. tei galvojau vika uzdesiu 206 iskyrus orines kolektoriu sena paliksiu na ka netiko, teko 206 paliktti ant jo fishhkiu neikistu atliko, ir lenda zondas netiko. a beduke ta kad vaziuoja liuks traukia liuks bet gla koki 30 -80 km pramini o jie po miesta tai ir dazniau dust pradeda ant zemu apsuku dirba, spaudi gaza dusta.nuiimi klema nuo akumo uzdedi ir vel 30-60 km riedi. <_< :mellow: tei as ir norejau paklaust ar padetu kaip manot to pacio 206 pizo komapo pakeitimas ar tik pinigu svaistymas. meistru geru nezinau aplinkui, vien buratinai kurie bl rato negali prisukt. :blush: duokit kokiu patarimu :( nes kirvi norisi ruost nebelaiko kantrybe :wacko: parasykit kas meilan [email protected]
  • 0

#32 RAIMA

RAIMA
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 947
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:20C5

Parašyta 2005 kovo 20 - 01:39

tikrai neauga??? :blush:

Pavasari atlėk - sukasi visą ir pamatysi ,AUGA AR NE :lol: :lol: :lol:
  • 0
Napugali kata sasiskoi...
Jeigu pas Jus namie yra graužikų, išmuškit dantis jie bus čiulpikai.

MO pinhole camera

#33 RAIMA

RAIMA
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 947
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:20C5

Parašyta 2005 kovo 20 - 01:47

Taip cilindrai pilnuteliai tepalo(uzvedus per duslera tepalas kaip is kibiro bego). Kai paruko man bevaziuojant tai antakalnio gatves uz manes nesimate.:)

Siaip servise dabar sako, kad galejo ten kazkoks sh uzsalti, tada sukilo spaudimas ir viska per ziedus pakele. O garsu jokiu pasaliniu nebuvo. Zodziu pist ir viskas - ner motaro :(

va va :D man tas pats buvo!
o tas sh kaip tau sako tai yra duju kondensatas...

"tada sukilo spaudimas ir viska per ziedus pakele" - man ta varianta lbai graziai paaiskino, pasake taip: "kas buna kai nori shykti bet nesiki... neprasiki viena diena, antra diena, trecia... kas tada buna? ir labai paprasta atsakyma man pasake... AKYS ISSPROGSTA!!! tas pats ir su pezu nutiko... ten kazkur kondensatas uzsikimso ir kurui nebebuvo kaip iseiti... tada jis ir sprogo kiaurai...
man taip pat 2 ltr tepalu isbego...

Bandau spėti,kad tavo 605 dvilitrinis.Tad geriau pasinaudokit paieška ir pasiskaitykit apie ''majonėzą'' nespėlioja,kad dujų kondensatas sprogo :lol: :lol: :lol: Ir kitą kartą garsiai eteryje nekalbėkit ;] Sėkmės
  • 0
Napugali kata sasiskoi...
Jeigu pas Jus namie yra graužikų, išmuškit dantis jie bus čiulpikai.

MO pinhole camera

#34 Svečias_sky_lt_*

Svečias_sky_lt_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 21 - 16:40

Taip cilindrai pilnuteliai tepalo(uzvedus per duslera tepalas kaip is kibiro bego). Kai paruko man bevaziuojant tai antakalnio gatves uz manes nesimate.:)

Siaip servise dabar sako, kad galejo ten kazkoks sh uzsalti, tada sukilo spaudimas ir viska per ziedus pakele. O garsu jokiu pasaliniu nebuvo. Zodziu pist ir viskas - ner motaro :(

va va :D man tas pats buvo!
o tas sh kaip tau sako tai yra duju kondensatas...

"tada sukilo spaudimas ir viska per ziedus pakele" - man ta varianta lbai graziai paaiskino, pasake taip: "kas buna kai nori shykti bet nesiki... neprasiki viena diena, antra diena, trecia... kas tada buna? ir labai paprasta atsakyma man pasake... AKYS ISSPROGSTA!!! tas pats ir su pezu nutiko... ten kazkur kondensatas uzsikimso ir kurui nebebuvo kaip iseiti... tada jis ir sprogo kiaurai...
man taip pat 2 ltr tepalu isbego...

Bandau spėti,kad tavo 605 dvilitrinis.Tad geriau pasinaudokit paieška ir pasiskaitykit apie ''majonėzą'' nespėlioja,kad dujų kondensatas sprogo :lol: :lol: :lol: Ir kitą kartą garsiai eteryje nekalbėkit ;] Sėkmės

vadinamo "majonezo" zarnose ir alsuoklyje nebuvo tuo pasirupinu. Nebent uzsikiso giliau kazkur.
  • 0

#35 Dziao

Dziao
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 375
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Honda prelude 2.0 16v

Parašyta 2006 vasario 08 - 09:53

Ne i tema, bet klausimas 605 turetojams ? Kur rasti kabli jo buksiravimui ??? blin ir taip ziurejau ir kitaip nu nematau uz ko ji uzkabinti :) o i servisa nutempti ir paziureti kodel jis tepalais nukraujavo labai norisi
  • 0
Kai visi koziriai tavo rankose - gyvenimas pasiūlo žaisti šachmatais..

Honde prelude 2.0 16v 98kw ===Klaipeda===

#36 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2006 vasario 08 - 10:48

Tas kablys randasi tiesiai po keiriaja (gal ir po desiniaja yra) prieshtukine lempa, tai va, ten nussiima tokia apsauga plastmasine ir vualia! ;) beje jos nuemimui gali prireikti plataus paprasto atsuktuvo, o jei nera "prizhele" tai ir monetos pakaks :beer:

Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2006 vasario 08 - 10:48

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#37 Dziao

Dziao
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 375
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Honda prelude 2.0 16v

Parašyta 2006 vasario 08 - 10:51

Tas kablys randasi tiesiai po keiriaja (gal ir po desiniaja yra) prieshtukine lempa, tai va, ten nussiima tokia apsauga plastmasine ir vualia! ;) beje jos nuemimui gali prireikti plataus paprasto atsuktuvo, o jei nera "prizhele" tai ir monetos pakaks :beer:

Dekui :beer: :beer: :beer: :beer:
  • 0
Kai visi koziriai tavo rankose - gyvenimas pasiūlo žaisti šachmatais..

Honde prelude 2.0 16v 98kw ===Klaipeda===

#38 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.384
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2006 vasario 08 - 11:38

Tas kablys randasi tiesiai po keiriaja (gal ir po desiniaja yra) prieshtukine lempa, tai va, ten nussiima tokia apsauga plastmasine ir vualia! ;) beje jos nuemimui gali prireikti plataus paprasto atsuktuvo, o jei nera "prizhele" tai ir monetos pakaks :beer:

Po kairiąja ;)
  • 0
205

#39 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 &quot;Volga&quot;

Parašyta 2006 vasario 08 - 19:56

Tas kablys randasi tiesiai po keiriaja (gal ir po desiniaja yra) prieshtukine lempa, tai va, ten nussiima tokia apsauga plastmasine ir vualia!  beje jos nuemimui gali prireikti plataus paprasto atsuktuvo, o jei nera "prizhele" tai ir monetos pakaks 


Vo ba :blink: :blink: :blink:

O tai kam reikalingos dvi pailgos kilpos giliau po priešrūkinėmis. Apačioje matosi ?
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#40 Svečias_egyda_*

Svečias_egyda_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 vasario 08 - 22:41

Vo ba :blink: :blink: :blink:

O tai kam reikalingos dvi pailgos kilpos giliau po priešrūkinėmis. Apačioje matosi ?

nu as tai irgi sitom tampau :) kokio velnio dar apsaugas lupinet? :) o gal cia tos kilpos tik porestailinginiuose? nes pas mane tai tox :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0