Peršokti prie turinio


Apklausim apie avarijas per metus laiko


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 42

Apklausa: Kiek turėjor eismo įvylių ~metų bėgyje ? (118 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Kiek turėjor eismo įvylių ~metų bėgyje ?

  1. Vieną (34 balsai(-ų) [29.82%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 29.82%

  2. Du (6 balsai(-ų) [5.26%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 5.26%

  3. Daugiau negu du (5 balsai(-ų) [4.39%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 4.39%

  4. Aš žiauriai gerai vairuoju dėl to neturėjau (6 balsai(-ų) [5.26%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 5.26%

  5. Neturėjau (63 balsai(-ų) [55.26%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 55.26%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#21 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2005 kovo 18 - 20:10

per paskutinius metus man dukart uz zioplius mokejo ju draudimas ir vienakart zioplos tetos vyras grynais... o pats per kaledas sugebejau atbulas i tvorele tamsoj ivairuot bei nesenai besidziaugiant paskutiniu svieziu sniegu biski sugedo bamperis... Siaip - nieko rimto, tfu tfu tfu...
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#22 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 18 - 20:50

Mano didysai pasiekimas - su Golf ball zaidziau pūlą: tixlas buvo kalti i VW Satana, kad ta i lūzą ivarytu Passata. Beveik gavosi. VW Pool. teko isigyti ta satana. gerai, kad uz dalis pavyko atsiimt kaina... :huh: Daugiau taip nenoriu. isvadas dariau koki pusmeti... -_-
  • 0

#23 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2005 kovo 18 - 20:56

Mano didysai pasiekimas - su Golf ball zaidziau pūlą: tixlas buvo kalti i VW Satana, kad ta i lūzą ivarytu Passata. Beveik gavosi. VW Pool.

teko isigyti ta satana. gerai, kad uz dalis pavyko atsiimt kaina... :huh:

Daugiau taip nenoriu. isvadas dariau koki pusmeti... -_-

Alia neblogai tau pasiseke, net tris folksvagenus anapilin nuvarei :D
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#24 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 18 - 21:00

Alia neblogai tau pasiseke, net tris folksvagenus anapilin nuvarei :D

tas priekinis sveikutelis liko :unsure: bisqi bagaznyx... jis net be rankines stovejo, ant laisvo... kiti du - i kalnapili... ieskok geriausio...
  • 0

#25 Svečias_trAm_*

Svečias_trAm_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 19 - 15:07

Urbis šiuo klausimu galėtų papasakot kaip reikia tixliai nuprognozuot kitų veixmus ir tuščioje aikštelėje pasirinkti pastatymo vietą... :lol: :ph34r:

apie tai ir as galeciau papasakot :) prie IKI parduotuves pasistaciau, tik spejau islipt, kai is priekines eiles atbulom volvakas i keleivio dureles ivaziavo. tokia idiotiska situacija - as stoviu, ir ziuriu, kaip letai letai volvo vaziuoja i mano masina. ir taip misliju sau "ivaziuos, ar sustos?.. rekt gal jau reiktu... negali gi buti, kad manes nemato....." BUM... vistik nemate...
pats sau galine fara suskalde, o man dureles nebliogai ilenke
  • 0

#26 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2005 kovo 21 - 10:03

apie tai ir as galeciau papasakot :) prie IKI parduotuves pasistaciau, tik spejau islipt, kai is priekines eiles atbulom volvakas i keleivio dureles ivaziavo. tokia idiotiska situacija - as stoviu, ir ziuriu, kaip letai letai volvo vaziuoja i mano masina. ir taip misliju sau "ivaziuos, ar sustos?.. rekt gal jau reiktu... negali gi buti, kad manes nemato....." BUM... vistik nemate...
pats sau galine fara suskalde, o man dureles nebliogai ilenke

Kadangi Urbis tyli, tai pacituosiu:

Sekmadieni vienoje Kauno aiksteleje toks dziedukas atbulas invaziavo i mano masiniuko prieki, juokingiausia tai, kad visoje aiksteleje buvo tik du automobiliai - mano ir jo, ir sugebejo ivaziuot. Tiesa garsas buvo zymiai didesnis nei pasekmes. Kai mano pugui tiek meteliu, tai kaip ir nieko rimto: nubrozdintas bamperis, groteles issiskete "usai", vienu zodziu apsiejom maksimaliai be policijos. Gerai, kad tai ivyko ant akiu, nes siaip as jau pradedu priprast prie visokiu rastu apibrozdinimu.
Tai vadinasi: issiunte zmona pirkt lempuciu


  • 0

#27 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 21 - 12:08

prabalsavau uz viena autoyviki, bet va Mamutas primine antra :lol:, dabar statydamas visgi apsidairau galimas nors ir menkiausias situacijas... ...o kitas buvo toks, kad mano pugas isvis nenukentejo. Paprase pusbrolis uztraukt jo masiniuka, tai isvaziuodamas is kiemo nepraleidau forduko ir tas nestabdydamas kale tiesiai jam i prieki. Kadangi as kaltas, tai mano draudimas atitaise giminaicio automobili :)
  • 0

#28 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 21 - 19:26

prabalsavau uz viena autoyviki, bet va Mamutas primine antra :lol:, dabar statydamas visgi apsidairau galimas nors ir menkiausias situacijas...
...o kitas buvo toks, kad mano pugas isvis nenukentejo. Paprase pusbrolis uztraukt jo masiniuka, tai isvaziuodamas is kiemo nepraleidau forduko ir tas nestabdydamas kale tiesiai jam i prieki. Kadangi as kaltas, tai mano draudimas atitaise giminaicio automobili :)

Čia ne Kaune buvo? Ne Šilainiuose?
  • 0

#29 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 22 - 12:10

prabalsavau uz viena autoyviki, bet va Mamutas primine antra :lol:, dabar statydamas visgi apsidairau galimas nors ir menkiausias situacijas...
...o kitas buvo toks, kad mano pugas isvis nenukentejo. Paprase pusbrolis uztraukt jo masiniuka, tai isvaziuodamas is kiemo nepraleidau forduko ir tas nestabdydamas kale tiesiai jam i prieki. Kadangi as kaltas, tai mano draudimas atitaise giminaicio automobili :)

Čia ne Kaune buvo? Ne Šilainiuose?

...kiek pamenu, Trakuose ;]
  • 0

#30 sukceno

sukceno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 651
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:C4 Grand Picasso 1,6HDi robot 2009

Parašyta 2005 kovo 22 - 13:28

gavau siknon, sonan gavau, vel siknon, vel sonan pacioj jaunystej su tevo moskviaku nuskyniau kelio zenkla, o su pirmuoju pugu mantos dureles pataisiau :wub: :wub: aikstelej :wub: :wub: :wub:
  • 0

#31 Svečias_ZetaZ_*

Svečias_ZetaZ_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 29 - 01:10

gavau kamstyje i gala :) bet deja jokio ibrezimo nes ketvirtas autmobilis buvo smugio metu tai nenukentejo :) tai nzn ar cia skaitosi toks ivykis :)
  • 0

#32 driskius

driskius
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 57
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:peugeot 807 2,2 hdi 94KW žaliasis

Parašyta 2009 balandžio 02 - 10:55

na turejau viena toki ivyki , grizdamas namo, vaziavau ryte saule plieske is priekio ir vienas, is kiemo isvazinejo tuo metu kai as pro ta keliuka vaziavau , o tas dar eme razgona ir nestabdes man i sona tai toks smugis buvo , kad net uzsokau ant bortelio , zodziu 3 savaitem mano pugas buvo remontuojams ir tai atsejo 6000Lt gerai kad kasko . :rolleyes:
  • 0
MIELAS DRAUGAS

#33 Svečias_Taskalotas_*

Svečias_Taskalotas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 03 - 21:31

siandien aikstelej nubreziau moteriskes colta... 2cm maximum, pats ne nepajutau ir nukeliavau ramiai savais reikalais, griztu, lapukas uzklijuotas, kad pasiskambinciau i VKP. ten suzinojau, kad "pabegau is eismo ivykio vietos"... pavyko susitarti (tevo pazintys), kuriom teko truputeli suselpti ir pasilikau su 100 lietuviu baudos :wacko:
  • 0

#34 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 04 - 10:13

šiaip tai yr didelis skirtums - ar gavai ar mokėjai ... :mellow:

šiaip aišku yra skyrtumas, bet turiu draugą kuris per metus mažiausiai tris kartus padaro avarijas nedideles ir niekada nekaltas :) ir tikrai daro nespecialiai. Ir jei galioja trečias punktas tai gali daug avarijų išvegti :)
  • 0

#35 liuc406

liuc406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 235
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI 110

Parašyta 2009 balandžio 04 - 11:38

Kaip pamatai priekinio buferio nubraizymus kokiam prekybos centre, tai jau nebekreipiu demesio, vistiek jau suskiles, pries naujus buvau uzmates, bet jau gerai brauke net signalizacija uzkauke, 100 lietuvisko dave. O po nauju metu antroj juostoj taksi sustojo ir atsidare galines duris, tai man per vairuotojo puse visa perejo. Spejau primest ar ant bordiuro sokt ar per duris braukt, pasirinkau tarpa tarp duru ir bordiuro, bet netilpau, o bahuriukas ir nubego pas kazkoky draugeli :) Remontas 3tkst su kinietisku veidrodziu :)

Šį pranešimą redagavo liuc406: 2009 balandžio 04 - 11:39

  • 0

#36 Svečias_aliosha_*

Svečias_aliosha_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 13 - 09:35

tfu tfu tfu - NE :ph34r:
  • 0

#37 Svečias_telsiskis_*

Svečias_telsiskis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 13 - 20:30

Nezinau cia avarija,ar ne - girtas kaimynas is ketvirto auksto ant mano masiniuko alaus bonkas laide per langa... dvi pataike
  • 0

#38 Lauriukste

Lauriukste
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 534
  • Vieta:DEUTSCHLAND
  • Automobilis:Sena audine ir vyro 607.

Parašyta 2009 balandžio 14 - 21:43

Siandien ryte radau svenciu pasekmes ant savo 306. Kadangi per sventes buvom kaime, o manasis stovejo aikstelej tai nezinau nei kas nei kada pazenklino, bet radinys ryte sukele ziauru soka. Nurezta visas galas kairel pusej - nuo buferio iki pat duru. Ilenkimas, nubraukti dazai, apibrozdintas kairys galinis ratas, aplankstytas moldingas. Vaizdelis ryte nebuvo is maloniuju - ko sirdis neisleke per gerkle kai pamaciau.

Šį pranešimą redagavo Lauriukste: 2009 balandžio 14 - 21:44

  • 0
Tegyvuoja EMIGRACIJA!!!! Kol nepasikeis kokios trys kartos valdzioje, tol Lietuvoje tvarkos nebus.

#39 Svečias_foxbound_*

Svečias_foxbound_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 16 - 16:07

pasirodo jau metai kaip be auto ivykiu, draudziausi praejusia savaite ir sake kad svarus ^_^
  • 0

#40 Svečias_aliosha_*

Svečias_aliosha_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 16 - 17:18

Nezinau cia avarija,ar ne - girtas kaimynas is ketvirto auksto ant mano masiniuko alaus bonkas laide per langa... dvi pataike

Ir labai smarkiai buteliai aptalze tavaja auto? neeilinis ivykis toks... :blink:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0