Peršokti prie turinio


Duju problema


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 53

#1 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 30 - 21:13

Iseitis butu tokia :) man padejo. metat lauk standartini oro filtra ir statot sportini oro filtriuka Kugo formos ant tiesios zharnos. 80% jog nustos shaudyti! + trauka ir garsas akivaizdziai keiciasi.. tai vat.. o geriausia aisku vazinet su benzu..
  • 0

#2 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.383
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2005 kovo 30 - 21:18

o geriausia aisku vazinet su benzu..

:beer:
  • 0
205

#3 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 31 - 01:13

Pas mane taip yra ir nei vieno šūvio dar nebuvo. Tik pas mane ne kūgio formos , o originalios formos dėžėje. LAbiau patarčiau dėti tokį nes mažiau šiūkšlių gaudo. Buvau isidėjęs ir kūgio formos ir labai nustebau , nes garsas nepasikeitė, tik po poros mėnesių kai apžiurėjau buvusį supratau kad jis irgi sportinis. ačių dievui, kad buvau neišmetęs. tai dabar turiu vieną lyšną. Jai kam reikia 60lt. Mokėjau 110lt, nuvažiavęs ~20000km. Iplausiu sutepsiu, bus kaip naujas.
  • 0

#4 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 01 - 14:49

Pas mane taip yra ir nei vieno šūvio dar nebuvo. Tik pas mane ne kūgio formos , o originalios formos dėžėje. LAbiau patarčiau dėti tokį nes mažiau šiūkšlių gaudo.  Buvau isidėjęs ir kūgio formos ir labai nustebau , nes garsas nepasikeitė, tik po poros mėnesių kai apžiurėjau buvusį supratau kad jis irgi sportinis. ačių dievui, kad buvau neišmetęs. tai dabar turiu vieną lyšną. Jai kam reikia 60lt. Mokėjau 110lt, nuvažiavęs ~20000km. Iplausiu sutepsiu, bus kaip naujas.

originalios formos netinka :) nes visa paslaptis ir yra tame jog ishnyksta dezhe kurioje kaupesi dujos ir poto sprogsta, o kuginis filtras nesudaro salygu kauptis dujom ;) o del apsineshimo tai cia px juk nuvalai ir vel vaziuoji.

p.s. filtras naujas 50Lt prie troleibusu parko Uno-Xo Vln toj pardei. vokishki tik be prekinio zhenklo todel pigesni.

Šį pranešimą redagavo mmx: 2005 balandžio 01 - 14:50

  • 0

#5 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 01 - 21:10

originalios formos netinka :) nes visa paslaptis ir yra tame jog ishnyksta dezhe kurioje kaupesi dujos ir poto sprogsta, o kuginis filtras nesudaro salygu kauptis dujom ;) o del apsineshimo tai cia px juk nuvalai ir vel vaziuoji.

p.s. filtras naujas 50Lt prie troleibusu parko Uno-Xo Vln toj pardei. vokishki tik be prekinio zhenklo todel pigesni.

vnž. tu biški nusišneki, tai tipo dabar mano sportinis dar blogiau negu paprastas??? O tą tavo už 50lt tai gali pats ir dėtis manęs čia nekvailinęs blyn :mad: , kai aš pirkau irgi siūlė pirkt tą tavo už 50lt , bet sudėjau į vieną vietą abu ir net plika akim matėsi, kad tas tavo "vokiškas" geriausiu atveju lenkijoj gamintas. Susidėk dar padangas naujas po 60lt ir pasidarysi schumacheris, tik tada parduok pežą ir sėsk į ubagų ferarį- Calibrą tuninginę.
  • 0

#6 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.383
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2005 balandžio 01 - 22:17

O jau galvojau - praėjo. Pasirodo, kad ne :ph34r:
  • 0
205

#7 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 01 - 23:06

O jau galvojau - praėjo. Pasirodo, kad ne :ph34r:

Dabar aš tau pasakysiu, kad tu tipo apgaudinėji bendraminčius kaip kokioj maximoj, parašai didelią kainą ir parduodi tipo dvigubai pigiau, o ištikrųjų nori iškišt dėvėtą kaip už naują :P
  • 0

#8 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 01 - 23:10

O jau galvojau - praėjo. Pasirodo, kad ne :ph34r:

Praėjo nepraėjo koks skirtumas svarbu peugeot jėga. Ir mano geriausias :P :P
  • 0

#9 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.383
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2005 balandžio 01 - 23:13

Ai tiek to ;) Gerai sakai, Peugeot - jėga :beer:
  • 0
205

#10 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 01 - 23:16

Ai tiek to ;)
Gerai sakai, Peugeot - jėga :beer:

Čia tipo tiek to tai duok durniui kelią? nu tada..... ai nedabaigsiu tiek to :) pežo - veža ypač nuosavas. :)
  • 0

#11 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.383
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2005 balandžio 02 - 00:05

Ai tiek to ;)
Gerai sakai, Peugeot - jėga :beer:

Čia tipo tiek to tai duok durniui kelią? nu tada..... ai nedabaigsiu tiek to :) pežo - veža ypač nuosavas. :)

Nevermind B)
  • 0
205

#12 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 05 - 16:58

originalios formos netinka :) nes visa paslaptis ir yra tame jog ishnyksta dezhe kurioje kaupesi dujos ir poto sprogsta, o kuginis filtras nesudaro salygu kauptis dujom ;) o del apsineshimo tai cia px juk nuvalai ir vel vaziuoji.

p.s. filtras naujas 50Lt prie troleibusu parko Uno-Xo Vln toj pardei. vokishki tik be prekinio zhenklo todel pigesni.

O tai šitam tipo kolektoriui negali sprogti?
  • 0

#13 Svečias_Minde 605_*

Svečias_Minde 605_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 05 - 18:57

originalios formos netinka :) nes visa paslaptis ir yra tame jog ishnyksta dezhe kurioje kaupesi dujos ir poto sprogsta, o kuginis filtras nesudaro salygu kauptis dujom ;) o del apsineshimo tai cia px juk nuvalai ir vel vaziuoji.

p.s. filtras naujas 50Lt prie troleibusu parko Uno-Xo Vln toj pardei. vokishki tik be prekinio zhenklo todel pigesni.

O tai šitam tipo kolektoriui negali sprogti?

Na galvoju, kad vistiek gali
  • 0

#14 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 06 - 03:02

originalios formos netinka :) nes visa paslaptis ir yra tame jog ishnyksta dezhe kurioje kaupesi dujos ir poto sprogsta, o kuginis filtras nesudaro salygu kauptis dujom ;) o del apsineshimo tai cia px juk nuvalai ir vel vaziuoji.

p.s. filtras naujas 50Lt prie troleibusu parko Uno-Xo Vln toj pardei. vokishki tik be prekinio zhenklo todel pigesni.

O tai šitam tipo kolektoriui negali sprogti?

Na galvoju, kad vistiek gali

Kaip suprast vistiek?? Dujos gali sprogti ar tik tai oro filtro dėžėj ar tiktai kolektoriui ar ir ten ir ten ??
  • 0

#15 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2005 balandžio 06 - 04:07

imho tai vyksta butent kolektoriui.... - na kaip ten bebutu tam kad sprogtu duju mishinys reikia kazhkokios kibirkshties ar pan, arba suslegti iki tam tikro laipsnio... - filtro dezhej neturetu nei slegio nei kibirkschiu normaliom salygom buti.. :)
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#16 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • Pranešimai: 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Parašyta 2005 balandžio 11 - 20:36

Kolektoriuje. Ir pleciasi ing visas puses sprogimo produktas ir isnesioja ka randa silpniausia. Jei tai yra 306 plastikinis kolektorius, gali ir jis nukentet, priesingu atveju - isnesa velniop plastmasine deze...
  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex


#17 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 12 - 00:53

Kolektoriuje. Ir pleciasi ing visas puses sprogimo produktas ir isnesioja ka randa silpniausia. Jei tai yra 306 plastikinis kolektorius, gali ir jis nukentet, priesingu atveju - isnesa velniop plastmasine deze...

Nugi man sprogo truputi prieš porą savaičiū, bet tik šlangas numaustė nuo kolektoriaus ir oro filtro ir fsio :)
tfu, tfu, tfu :)

Šį pranešimą redagavo Darius55555: 2005 balandžio 12 - 00:54

  • 0

#18 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 15 - 20:39

originalios formos netinka :) nes visa paslaptis ir yra tame jog ishnyksta dezhe kurioje kaupesi dujos ir poto sprogsta, o kuginis filtras nesudaro salygu kauptis dujom ;) o del apsineshimo tai cia px juk nuvalai ir vel vaziuoji.

p.s. filtras naujas 50Lt prie troleibusu parko Uno-Xo Vln toj pardei. vokishki tik be prekinio zhenklo todel pigesni.

vnž. tu biški nusišneki, tai tipo dabar mano sportinis dar blogiau negu paprastas??? O tą tavo už 50lt tai gali pats ir dėtis manęs čia nekvailinęs blyn :mad: , kai aš pirkau irgi siūlė pirkt tą tavo už 50lt , bet sudėjau į vieną vietą abu ir net plika akim matėsi, kad tas tavo "vokiškas" geriausiu atveju lenkijoj gamintas. Susidėk dar padangas naujas po 60lt ir pasidarysi schumacheris, tik tada parduok pežą ir sėsk į ubagų ferarį- Calibrą tuninginę.

:) as nesakau kad tavo filtras blogai. tiesiog toks filtras butu neiseitis jei pugas saudo.
p.s. tas fltras ir parodoje 2005 stende puikavosi, nemanau kad jis lenkishkas..plius manau senei praejo tielaikai kai Greenas 300lt kainavo :] "green" filtras 100Lt
  • 0

#19 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 15 - 20:41

Nugi man sprogo truputi prieš porą savaičiū, bet tik šlangas numaustė nuo kolektoriaus ir oro filtro ir fsio :)
tfu, tfu, tfu :)

aha..
  • 0

#20 Svečias_mjs_*

Svečias_mjs_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 vasario 16 - 13:08

Reikia matuoklės, bo nušovė ja na***rėn :) Bosh, paskutiniai numeriai 202, jei kas turit praneškit.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0