Peršokti prie turinio


Kas ką apdėjot su savo "liūtu"


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 346

#321 velnias

velnias
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 22
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 (agne pagedo ;( ) Peugeot 605 :P :)

Parašyta 2015 gruodžio 01 - 15:53

Nu aš klevo lapas dar, tai lakstyt vilniuj labai negaliu  ;]  bet vakar prie sviesafoto vienas bmw vairuotojas mane užnėrvino (nesbuvo toks kamštis, dvi mašinos pasibučiavo, o aš neskubėdamas išlėto apvažinėjau o anas pipsino visa laiką) tai prie sviesaforo sustojom tas rodo man, kad durnius :fool:  langa nusileidias keikia, kad jei su klevo lapu nevažinėt, kitiem žmonėm netrugyt ir t.t. nu aš pradėjau gaza spaust ant laisvu apsukų tas irgi su savo bmw, Žalias uzsidege ir ta bmw palikau kaip vaiką, ant tiesios pasivijo ir degalinėj sustojom abudu, tai jam buvo įdomu sužinot kaip 3litrinis atsilyko :D


  • 0

#322 velnias

velnias
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 22
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 (agne pagedo ;( ) Peugeot 605 :P :)

Parašyta 2015 gruodžio 02 - 00:38

Ir beto užmiršiau paminėt, kad pirmaviau gal tik kokius 5 ar 10metrų, ir vėliau dulkes uosčiau jo  


  • 0

#323 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2015 gruodžio 02 - 19:46

Ir beto užmiršiau paminėt, kad pirmaviau gal tik kokius 5 ar 10metrų, ir vėliau dulkes uosčiau jo  

Uostyk tu ne vien dulkes, klevalapi. Vienas asilas provokuoja, kitas dundukas žalias - žandus pučia. Pasisekė, kad laimingai baigėsi ir nepatekai į suvestinių puslapį. Mekentum dabar graudžiu balseliu mentūroj, arba reanimacijoj. Blin, kaip tokių gandonų nekenčiu...  :fool:


  • 0
... labai piktas diedas...

#324 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2015 gruodžio 02 - 22:09

Uostyk tu ne vien dulkes, klevalapi. Vienas asilas provokuoja, kitas dundukas žalias - žandus pučia. Pasisekė, kad laimingai baigėsi ir nepatekai į suvestinių puslapį. Mekentum dabar graudžiu balseliu mentūroj, arba reanimacijoj. Blin, kaip tokių gandonų nekenčiu...  :fool:

:good:


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#325 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2015 gruodžio 03 - 07:53

Pagazuot prie sąnkryzos ir paerzint besmegenius mėgstu ir aš, tik va lenktyniaut niekada nebandau. Anie rauna iš vietos ir lieka locho vietoj. O tau žaliasis reikėtų pradėt mastyt, kitą syk gali baigtis liūdnai...


  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#326 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2015 gruodžio 03 - 10:53

Pagazuot prie sąnkryzos ir paerzint besmegenius mėgstu ir aš, tik va lenktyniaut niekada nebandau. Anie rauna iš vietos ir lieka locho vietoj. O tau žaliasis reikėtų pradėt mastyt, kitą syk gali baigtis liūdnai...

 

Gerai kas gerai baigiasi. Bet kitados tas išerzintas besmegenis gali nesuvaldyti savo galinių varomų ir ištrėkšti ant sekančios perėjos jauną mamytę stumiančią vežimėlį su naujagimiu, arba išdaužyti gretimos stotelės stiklus suluošinant joje stovinčius pradinukus, moksleivius, žavingas studentes ar močiutes... Dievaži beveličiau aš jų neerzinti :)


  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#327 Simas306

Simas306
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 297
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:BMW e36/5 323Ti

Parašyta 2015 gruodžio 04 - 00:52

:ax:


  • 0

1997 BMW e36/5 323Ti 3l 215KW 325Nm project

2003 MB W211 E500 Avantgarde 5l 225kw 460Nm daily

 

Ex 1993 MB W124 200E 2l
Ex 1997 Honda civic 1,5
EX 2000 Peugeot 306 Gti-6 474095.png


When in doubt, when in fear, drop a gear & disappear!


#328 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2015 gruodžio 04 - 08:25

:ax:

Simas turi ką papasakot :D vien pažiūrėjus į įkeltus video (tubei) :D bet protingai važiuota vingiuotais keliais :good:


Šį pranešimą redagavo S.Vilius: 2015 gruodžio 04 - 08:26

  • 0

#329 Simas306

Simas306
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 297
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:BMW e36/5 323Ti

Parašyta 2015 gruodžio 04 - 14:06

Simas turi ką papasakot :D vien pažiūrėjus į įkeltus video (tubei) :D bet protingai važiuota vingiuotais keliais :good:

 

Nelabai jau lakstau gatvėse, tik nuošaliuose vingiuotose užkampiuose ar tam skirtose vietose. Taikos draguose nemuno žiede dalyvavau, tiesa ten greit nusibosta tiesiai 200m važinėt. Ir šiaip gatvėje jau sunku sutikt prieš ką būtu verta švaistyt kura. Su pežuku va savo laiku paišdykaudavau ir bausdavau nieko neįtariančius marozus :D 


  • 0

1997 BMW e36/5 323Ti 3l 215KW 325Nm project

2003 MB W211 E500 Avantgarde 5l 225kw 460Nm daily

 

Ex 1993 MB W124 200E 2l
Ex 1997 Honda civic 1,5
EX 2000 Peugeot 306 Gti-6 474095.png


When in doubt, when in fear, drop a gear & disappear!


#330 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2015 gruodžio 04 - 19:37

Dar neturėjau ir nežinau, kada turėsiu bolidą, su kuriuo ką nors išvis galėčiau bausti ne iš nustebinimo, o iš galios, jėgos, draguose, tiesiosiose ir panašiai. Nei su 1.4i 55kw, nei su 1.7D 44kw, nei su 1.7TD 66kw, kad ir atsukta turbina ir siurbliu, nei su 1.9TD 66kw, nei su 1.6i 65kw, nei su 1.8GT karbu 66kw stebuklo tikrai nepadarysi, bet dažnai darau visus tiesiog gudraudamas, dažniausiai netgi pagal taisykles. Pvz susirinkus eilutė piktų BMW ir Audi vairuotojų važiuoja lėtai velkasi pirma žiedo juosta ir išsuka į gatvės pirmą juostą, kurioj kai kurie lėtai važiuoja, ir reikia rikiuotis į antrą juostą. Paimi iš žiedo pirmos juostos ir šmurkšteli keliais metrais daugiau pavažiavęs tiesiai į antrą, tuomet spusteli tapkytę, kad sukiltų visi 60 arklių ant savo gerokai seniai nekaustytų kanopų, ir visi pikti vairuotojai, neturėdami greičio, turi tave praleisti, nes įsirikiuoti prieš nosį nespėja net su penkialitriais. Dar labai smagu, kai važiuoja marozai su AuBi labai galinga ir tiesiojoj numina kažkur tolyn tolyn. O tu su savo varganu pirpiriuku prisiveji tada, kai kelias tampa vingiuotas ir sudėtingesnis, pvz Kaune sukant iš Petrauskinės į Parodos gatvę (kalną), važiuojant žemyn ir paskui saugiai nusileidžiant, neatsitrenkus į Polizei nuovadą įsukti į Kęstučio gatvę. Dar nebuvo bachūrų, kurie drėgnu oru su galingais elektroninės įrangos prikrautais bolidais, pasišaipę iš mano senų garsiai burzgiančių ir prastai atrodančių citroenų, į Kęstučio įsuktų pirmi. Aišku, su lenktyninkais turbūt dar neteko susidurt, bet vistiek labai smagu su ta ironiška šypsenėle važiuojant su mergaite tarpusavy susižiūrėt, kai ji net neišsigąsta (ji nemėgsta pavojingo vairavimo) ir padangos net necypteli, o super bolidus senolis aplenkia.

 

Aišku, neatmeskim, kad kartais ir pats priDARAU į kelnes, kai analogiškas neseniai minėtas super bolidas slidžiam pavojingam kely staigiau pastabdo ir be problemų sustoja, o aš, visai to nesitikėdamas, paskui važiuodamas be jokių ABS, ESP ir kitų pagalbinių sistemų, bei su gerokai senstelėjusiomis nedygliuotomis padangomis, bandau kažką išgimdyt, kad sustočiau ne į jį, o pats.


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#331 vyrgaz

vyrgaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 396
  • Vieta:Kaunas-Kėdainiai
  • Automobilis:407sw 1,8 92kw 06'

Parašyta 2015 gruodžio 04 - 20:36

Aš Kaune, gerai žinomose šviesoforu reguliuojamose sankryžose, stovedamas pirmas gerokai atsiplesiu nuo pagrindinės masės, bo žinau kada man užsidegs žalias..Greičio rodyklei pasiekus 60 nebegreitėju..Tak vot ir "draginu".. :D


  • 0

#332 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2015 gruodžio 05 - 09:24

Kaip ir as ;).. atsiplesiu nuo mases pajudant, greitis 60 ir gana, riedam. O kai salygos pavojingos, jau ir paciam baisu, pasenau, velkuosi atsargiai.
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#333 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2015 gruodžio 07 - 09:45

Pavojingose sąlygose smagiausia dragint. Ypač, kai tave apdragina ir paskui iš galo gali stebėti, kaip žmogui sekasi mašiną tiesinti, siekiant išvengti avarijos ar nuvažiavimo nuo kelio :)


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#334 markGonzalez

markGonzalez
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.521
  • Vieta:Kaisiadorys
  • Automobilis:Peugeot 308 2.0 HDi 163 HP Peugeot 508 2.0 blueHDi 150 HP

Parašyta 2015 gruodžio 08 - 23:37

Nu jūs šaunuoliai :) pas mane, tai dažniausiai kitokia situacija. Nesakau, kad aš visiškas mėmė, tiesiog man patinka važiuoti lėtai, kad matytų gaidžiai. Na ir šiaip dažniausiai laikausi visų taisyklių, jei ženklas 50 km/h, stengiuosi važiuoti 50-55 km/h. Na iš vairavimo uždirbu, turiu C kategoriją, tai nesinori prašikt teisių. Tai va prie esmės, dažniausiai važiuoju leistinų greičiu ir visada atsiranda skubančių, na o aš ir matau savo galiniame veidrodėlyje kaip jie skuba, nervuojasi, prilipo man prie užpakalio. O kai randa proga staigiai aplenkia, o sekančiam šviesofore tik ką mane aplinka stoja prie raudonos, tada vėl įnirtingai pajuda iš vietos, greitai lekia iki kito šviesoforo ir vėl sustoja ties raudona. Na, aš savo pastovių greičiu be jokių didelių pastangų taip pat pravažiuoju prie to pačio šviesoforo ir bičių pamato vėl mane ir piktų veidu kažką murma sau po nosim, o aš sau ramiai laukiu žalio ir vėl po truputį nuvažiuoju.
  • 0

thumb.png


#335 kujuots

kujuots
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 794
  • Vieta:Silale/Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.2Hdi 98(88->116) kw // 607 2.2Hdi 98kw

Parašyta 2015 gruodžio 27 - 16:25

Markgonzalez tas tai jo, draskykis nesidraskes, bet prie raudono vistiek susitinki, tas pats su atsiplesimu nuo minios, galiausiai visvien visi susirenka prie kito sviesaforo ar perejos. Buna, kad pagalvoji - bl atrodau kai asilas, draskiaus, o kiti ramiai privaziavo. Arba kitas draskos, o tu ramiai peivaziuoji, jei taip nutinka pora kart,- trecia kart anas jau uzpjauna gerai. :) dazniausiai tvarkingai vaziuoju, neuzkisineju, praleidineju, bet jei is galo koks skubantis ima mirkset sviesom, rodyt posuki, kad pisciau nuo tako (tarkim sutuacija lenkiant fura ant 110km/h) tada sorry, gaideli.

Pamenu pries menesi gal gryzineju y klp, jau pravaziavus ta muitine, prieky masina, saugus atstumas, nu zodziu kruzinu tvarkingai, tik pyst saab 2.2tid lapukas, parlekia uzlenda man uz priekio ir pisa ant stabdziu (pirma kart matau ta masina). Pralenkia kitos masinos, as susilyginu su asu, parodau pirsta prie smilkinio (metu lapukui gal 30-35)ir nuvaziuoju link stotoilo. Atsiduriu prie baltijos taikos ziedo (anas pastoviai is paskos man). Issukineju is ziedo ir is pirmos juostos, nes ten A, suku y antra ir ziu kita masina labai staigiai man prie sono isdygo labai staigiai, nu vos neypisau, nors veidrodely nebuvo kai ziurejau, sustoju prie sviesaforo. Atidarau langa, kad atsiprasyt jog uzkisau, tik ziu tas pats saab lapukas. Sakau norejau atsiprasyt, kad uzkisau, bet ziuriu kad cia tu, tai px :D anas kai pradejo lot, as irgi lot, kai sunys priristi grandinem. Uzsidega zalia iiirrrrr matuojames pimpalus... Pereja, eina zmones, sustoju, tas prisiveja. Pradares langa paklausiu- ka? Netraukia? :D (suprask, padariau as jy) anas vel loja, vel gazuoja, as irgi gazuoju, kaip anas pasileidzia, taip as y desinia ramiai nusuku.

Tik karta buvo, kad apdetas 530d sustojo prie sviesaforo ir pasake maladec su nyksciu y virsu - pirmas mandagus bmw vairuotojas.

Senstu ir as, ima nebepatikt uzkisimai, uzlindimai, nesamones kelyje ne vietoj ir nelaiku. Bet beveik visada reaguoju y kelyje esancia situacija. Mandagiem-mandagus, na o naxalam arba trukdau (pagal juos) arba px man ant ju.
  • 0

#336 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2015 gruodžio 27 - 19:09

Nu jo, nors užmiestyje ar mieste būna viršyju greitį, bet taip pat labai dažnai ką nors užleidžiu/praleidžiu. Žinoma ir mane būna taip pat užleidžia/praleidžia. Naglai nelendu dažniausiai niekur. Nebent nebebūna kur dingti, bet ten būnu ne iš naglumo užpjovęs,o iš užsižiūrėjimo ar nežinojimo kelio, kitiems tai gali pasirodyt, kad specialiai visus lenkiau ir naglai dabar lendu (ale skubu labai ir norėjau naglai apvažiuot :D). O šiaip taisyklių laikausi, neskaitant greičio. Žinoma ir greitis su protu. Kur žinau kelią gerai, ten būna paspaudžiu. Kur nežinau kelio, važiuoju vos ne pirmą kartą, tai važiuoju pagal taisykles.


Tiesa, nemėgstu beprotiškų greičių. Dažniausiai apsiriboju 110 užmiestyje, daugiau nereikia. Nebent ant lenkimo, kai išeinu. Žinoma, kaip ir minėjau, tokiu greičiu važiuoju tokiais keliais, kur žinau kaip kas ir kur galima tiek važiuoti. Kur reikia prisistabdau, kad ir iki tų pačių 30-60km/val.


  • 0

#337 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2015 gruodžio 27 - 23:42

Šiandien kai prisnigo dėjau beveik visus šikna varomus monstrus. Dabar FWD rūlina :D


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#338 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2015 gruodžio 27 - 23:53

Šiandien kai prisnigo dėjau beveik visus šikna varomus monstrus. Dabar FWD rūlina :D

Tas tiesa.. :)


  • 0

#339 kujuots

kujuots
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 794
  • Vieta:Silale/Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.2Hdi 98(88->116) kw // 607 2.2Hdi 98kw

Parašyta 2015 gruodžio 28 - 00:34

Awd rulina, fwd vaziuoja ;)
  • 0

#340 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2015 gruodžio 28 - 00:36

jokios intrigos su AWD, tas pats kas su traukiniu žiema važiuot  :D


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI





Vartotojų skaito šią temą: 4

narių: 0, svečių: 4, slaptų narių: 0