Peršokti prie turinio


Kas ką apdėjot su savo "liūtu"


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 346

#81 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 13 - 16:12


spausk ČIA ir pasižiūrėk paskutinę nuotrauką kur per 5,5s pasiėmė 250mph tai bus 400km/h. :) ir nesiputok :)  :beer:


Tai cia variklis 1.8?
Ir dar klausimas, kam is 1.8 daryt dragsteri? (Gal kura taupyt :unsure: )
Ir as nesiputoju :beer:

Tai kam tada per WRC važiuoja tik su iki 2.0l matorais?, juk 3,0 geriau trauktų? dabar paaiškinsiu :) taigi čia tokios klasės :beer:

čia ne prie ko :
Draginau su astra GSi ir.... laimėjau ir dar su dujom važiavau :) sakė filtras užsikišęs :)

Šį pranešimą redagavo Darius55555: 2005 rugpjūčio 13 - 16:14

  • 0

#82 Svečias_Tichij_*

Svečias_Tichij_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 21 - 07:18

Aš visai neseniai "pasivijau ir apdėjau" audinę, kurios valst. numeris skyrėsi tik per vieną skaičių nuo manojo. Vot ;)
  • 0

#83 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 rugsėjo 21 - 10:54

As irgi buvau dzigitas kol su tevo masina laksciau, visus dedavau B) , bet nusipirkau traktoriu ir parejau y prota. -_- Bet dar kartais prasipjauna dzigito instinktai, kai pamatai kitos masinos sviesas per kairy veidrodely tai desine koja nevalingai pasunkeja, bet vis dazniau pradedu save kontroliuoti. O siaip tai su nostalgija prisimenu laikus kai su tevo oooo perichodu (grynai kaip Maskolio pilke) laksciau, vakarais vien to y gatves su chebra ir vaziuodavom, jaunyste - kvailyste. Ai tiesa atsiminiau. Cia biski klausimas butu Algirdui, kokie kupiniu mersu silpniausi varikliai buna? Kiek atsimenu ant to kupo buvo parasyta lyg CE123 :unsure: . O buvo taip: gryztant viena penktadieny y gimtine, kaip visada kulturingai laikau 120 km/h, gyvenvietese 50-60km/h. Vienoj gyvenvietej seda ant uodegos minetas mersas, uz gyvenvietes as vel 120 vaziuoju, o mersas paskui mane ir taip kokius 20 km vaziuojam, galiausiai mersistas nusprende mane lenkt, man aisku buvo px kol nepamaciau tokiu jachydnu sypsenu pas to merso keleivius, tai iki 140km/h dar lygiai vaziavom o toliau jau mano traktorius vare pirmas, as iki 170 paspaudziau ir numetes gaza nutaisiau dar naglesne sypsena ir yjungiau desiny posuky: tipo lenkit, nelygis man su jum B) Toks jaunas pasijutau, dvi dienas pakilios nuotaikos vaiksciojau :lol:
  • 0

#84 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 21 - 11:16

čia ne prie ko :
Draginau su astra GSi ir.... laimėjau ir dar su dujom važiavau :) sakė filtras užsikišęs :)

a kad kewšai trukdo, nesiskundė? :lol:
  • 0

#85 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 21 - 11:30

Su cveku 1,5 vtec buvau padejes Calibra 2.0 l (neturbo), A4 1,8 l (neturbo), kupine bulka 2.0 E ir visokius sedanus iki 2.0 lt su kupu - pajudi sau normaliai is vietos ir matai kad kazkoks golpistas jau rekia savo varikliu 4500 sukiu ir linguoja nuo vairo prie sedynes atloso ir atgal, bet masina nepasistumia i prieki :D
  • 0

#86 Svečias_bolia_*

Svečias_bolia_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 21 - 23:38

o papasakokit dba kaip jus pajudat is vietos? ar iskart iki 5k apsuku ir su turbina visu pajegumu padangas i asfalta :D ar prilaikot kokia optimalia AG ar Nm riba, ar siaip pasipurtant is vietos :D ?
  • 0

#87 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2006 rugsėjo 22 - 07:34

o papasakokit dba kaip jus pajudat is vietos? ar iskart iki 5k apsuku ir su turbina visu pajegumu padangas i asfalta :D ar prilaikot kokia optimalia AG ar Nm riba, ar siaip pasipurtant is vietos :D ?

manau niekas neisdavines savo paslapciu kaip dragej greiciausiam but :P
  • 0

#88 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 22 - 09:08

o papasakokit dba kaip jus pajudat is vietos? ar iskart iki 5k apsuku ir su turbina visu pajegumu padangas i asfalta :D ar prilaikot kokia optimalia AG ar Nm riba, ar siaip pasipurtant is vietos :D ?

as tai optimaliai palaikau stabdi iki oranzines sviesoforo spalvos, paskui atleidziu ir spaudziu gaza :) nas aptamats ir nepagazuosi :)

del to trumpam bet koks folksvagenoidas/bulkistas/opeliodas gali pajusti trumpalaiki kaifa starto metu - gera zmoniems daryti gera :)
  • 0

#89 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 rugsėjo 22 - 09:16

o papasakokit dba kaip jus pajudat is vietos? ar iskart iki 5k apsuku ir su turbina visu pajegumu padangas i asfalta :D ar prilaikot kokia optimalia AG ar Nm riba, ar siaip pasipurtant is vietos :D ?

As tai reikalui esant startuoju apsukas laikydamas tokias kad max Nm butu (235Nm prie 2400 rpm, jei gerai pamenu), tai nei varikly drozi nei sankaba degini, o torka pilnai isnaudoji, stai kur dyzelio zavesys :lol:
  • 0

#90 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 rugsėjo 22 - 09:19

as tai optimaliai palaikau stabdi iki oranzines sviesoforo spalvos, paskui atleidziu ir spaudziu gaza :) nas aptamats ir nepagazuosi :)

del to trumpam bet koks folksvagenoidas/bulkistas/opeliodas gali pajusti trumpalaiki kaifa starto metu - gera zmoniems daryti gera :)

Tai tu dar laikydamas stabdy sukelk apsukas, o paskui atleisk stabdy ir jau niekam tada gero nedarysi, nei golpistam/zopelistam/irtt nei savo dezei ;)
  • 0

#91 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 22 - 10:43

o aš pajudu, sūkius laikydamas ties 2000 (didžiausias Nk) ir palengva atleidinėju sankabą. kai atleidžiu, biškį spaudžiu gazą. taip mažiau kuro sunaudoja, transmisija mažiau laužiasi ir triuxmo mažiau.
  • 0

#92 2step

2step
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 793
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:[106]

Parašyta 2006 rugsėjo 22 - 12:15

pirmas dragas su 106, vakar salia sustojo crx bet kazkoks sportinis atseit, nes ten vardas pavarde, kraujo grupe parasyta.. bet priekis siek tiek mustas.. tai va jis mane padare. bet tik veliau, iskarto (ant pirmos) tai lygiai buvom..paskui ryskiai ant redline spaude ir nuruko..o as rukiau.. siaip..
  • 0
[STILO][FIAT STILO, 1.9 JTD 2007][Since May 2012]
[C2][Citroen C2, 1.4 2004][Family reserve since April 2013]
[106 XT 1.4 1993'][Roland Garros][2005-2012][][Sold to rise and shine]

[605 SV 3 1992'][[2005-2009][Sold in a good condition]
[Mazda 323 1986][2003-2005][VW Golf 1987][2001-2003]

#93 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2006 rugsėjo 22 - 12:27

pirmas dragas su 106, vakar salia sustojo crx bet kazkoks sportinis atseit, nes ten vardas pavarde, kraujo grupe parasyta..
bet priekis siek tiek mustas..
tai va jis mane padare. bet tik veliau, iskarto (ant pirmos) tai lygiai buvom..paskui ryskiai ant redline spaude ir nuruko..o as rukiau.. siaip..

radai su kuom dragint :D
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#94 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 22 - 14:47

o geru crx'u lietuvelei labai nedaug... pas abu ju variantus dedas 1,6, ale skirtumas galios zymus. Kazkuri buvau su "paprastu" savo civiku 1,5 l padares gana sekmingai. ta pati rezultata maciau kedainiu drage, kai suvaziavo visas hondaklubas ir dragino tarpusavy A grupej :)
  • 0

#95 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 rugsėjo 22 - 14:52

pirmi crx'ai buvo su 1.5 varikliu
  • 0

#96 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 22 - 15:22

sorry, kalbejau apie 92 metu padeciu...
  • 0

#97 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2006 rugsėjo 22 - 15:25

o as nieko neapdejau ir nezadu. ne tam masina pirkau ;]
  • 0
Roots to roots

#98 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 22 - 18:51

o as nieko neapdejau ir nezadu. ne tam masina pirkau ;]

nu betgi aš tai iki šiol negaliu nepasigirti kad su mūnu ir jo migu padėjom Dacia Logan 1,4. nors čiau jau lyg gyriausi.
  • 0

#99

  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 25 - 15:22

na as su 306 liutu mazos veisles :D 1.4mono ipurskimu padedu sleikas, autikus, golphus, :D JAI RIMTAI GAILA MAN MASINOS PLESYT :wub: TAI NEDRAGINU ....
  • 0

#100 Svečias_madek_*

Svečias_madek_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 27 - 10:14

na reikia pasigirti ir man. As cia naujoks, tiesa. Kai nusipirkau sita savo 306 kazkaip atsirado iprotis pirmam nuo sankrizos startuot :D Tai va iki 3 begio ir nzn kiek apsuku (pagal garsa dar neturejo bur raudona linija) su lexus rx 300 lygiai vaziuoja maniskis, paskui is priekiio masina sutrukde ir zalgirio gatve baiges.. :rolleyes: 1150 kg svoris ir 121 ag si ta gali :wub:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0