Peršokti prie turinio


Apie Peugeot 405 Mi16


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 34

#1 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gegužės 22 - 17:09

Sveiki klubieciai, mano vardas Audrius o siaip as "Bad Boy" :D , bet galit mane vadinti ir "Badu" :rolleyes: . Tai va, nusipirkau sau auto Peugeot 405 Mi16 1988.11.16d. Ir noreciau jusu paklausti kaip Peugeot myletoju, ka jus galit pasakyti apie sia masina kaip variklis kaip pakaba, ar labai brangi ji remonte. Is anksto dekoju visiems pasisakiusiem aciu ir iki........... :beer:
  • 0

#2 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 gegužės 22 - 17:16

Sveiki klubieciai,
mano vardas Audrius o siaip as "Bad Boy" :D , bet galit mane vadinti ir "Badu" :rolleyes: .
Tai va, nusipirkau sau auto Peugeot 405 Mi16 99metu.
Ir noreciau jusu paklausti kaip Peugeot myletoju, ka jus galit pasakyti apie sia masina kaip variklis kaip pakaba, ar labai brangi ji remonte. Is anksto dekoju visiems pasisakiusiem aciu ir iki........... :beer:

Gal 89m? Lygtais 405 jau nebegamino 1999 m :unsure:
  • 0
406 2.1 TD

#3 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gegužės 22 - 17:18

Jo sorry visada juk norisi naujesnes masinos turbut todel taip ir gavosi pataisiau :D
  • 0

#4 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gegužės 22 - 17:19

kelintu kelintu metu???? :blink:
  • 0

#5 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gegužės 22 - 17:26

1988-11-16d o ka?
  • 0

#6 Svečias_Donatello_*

Svečias_Donatello_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gegužės 22 - 17:27

Hm... :mellow: O 1999 dar gamino 405? :huh: . Anyway, sveikinimai! :beer: Mano manymu P405 ner kokia tai stebuklinga masina. Bet mes ja mylim ne del to, o del to, kad ji kitokia negu kitos masinos (nevardinsiu :D ). Ji genda, kaip genda visi mechanizmai. Detales irgi uz dyka nedalinamos. Gincytis, kas geriau ar OOOO, ar Peugeot, tas pats, kas gincytis koks alus skanesnis arba kas geriau Kaunas ar Vilnius :wacko: . Kiekvienam savo... Kad tau dirzelis nenutruktu!
  • 0

#7 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gegužės 22 - 17:29

Is variklio jos atvirai daugiau tikejaus, bet siaip kas liecia konforta, dinamika, ir net kuro sanaudas - tai super daiksciukas (tfu tfu, kad neprisisnekeciau :D ) Vazinek, priziurek, ir problemu neturesi.... :beer:
  • 0

#8 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2003 gegužės 22 - 17:37

masina tai gera turi, bet asmenini paveiksleli tai galetum ir pasikeisti, nes juo jau naudojasi dzeWs, o jis labai piktas :angry: :blink:
  • 0

#9 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gegužės 22 - 18:03

del paveikslelio no problem ;)
  • 0

#10 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2003 gegužės 22 - 18:05

as draugiskai kaip naujokui ;) :beer:
  • 0

#11 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2003 gegužės 22 - 18:06

ir vel nepataikei- sitas jei neklysty y :D ra bono
  • 0

#12 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gegužės 22 - 18:07

Ne tai jokiu problem as irgi nepykstu nors ir toks paveiksliukas yra :D
  • 0

#13 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gegužės 22 - 18:08

Na as galvoju bus gerai svarbu kad geras zmogus butu :D o paveiksliukas ...........
  • 0

#14 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 gegužės 23 - 08:50

1988 m Migai buna tikrai, as jums sakau ;) Del varyklio: kas i ka tikejo, bet 1.9 16V ir 150Ag. cia labai gerai, prie to kuro sanaudos, ar buna 87m kartos geresni varykliai. 405 modelis ne tox jau ir lengvas, kas pajustum kaip F-1. Pakaba sluboja tik galinio tilto vetoj, turi rupintis ja! Yra spesifiniu gedimu ir dabar jau laengvai galima issperti viska. Kainos pakenciamos, tik varykliui detales trupuciuka brangiau nei paprastam, visa kita venodai. Overall: puikus, komfortiskas ir pakankamai greitas ir grazus avto! Sveikinu su pirkiniu, mylek ir lauku setepk ;) tada jis tau tarnaus ilgai!
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#15 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 gegužės 23 - 10:30

Kultūringam žmogui kultūringas automobilis visada tinka prie veido. Sveikinu tokiu patapus. :beer:
  • 0

#16 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gegužės 23 - 11:01

Tiesa noreciau dar paklausti Mi16 seimininku, kiek sis auto sunaudoja kuro 100km miesyte? Ir gal kas zinot kas per problema su ABS dingsta minusas ir kompresorius nedirba priverstiniu budu padavus minusa ABS dirba, bet tada Kompresorius dirba be perstojo, gal kam jau buvo tokia probl Aciu..........
  • 0

#17 Svečias_bono_*

Svečias_bono_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gegužės 23 - 12:08

taipo shiatsai yra mano, ir ash labai piktas esu :angry: :lol: :lol:
  • 0

#18 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 gegužės 23 - 13:32

Tiesa noreciau dar paklausti Mi16 seimininku, kiek sis auto sunaudoja kuro 100km miesyte?
Ir gal kas zinot kas per problema su ABS dingsta minusas ir kompresorius nedirba priverstiniu budu padavus minusa ABS dirba, bet tada Kompresorius dirba be perstojo, gal kam jau buvo tokia probl
Aciu..........

As savo ABS'a seniai ismeciau nafig, pastaciau vakuma ir viskas, taip isspendsziau problema.
Duju Migas ryja nuo 8 iki 12-13 ltr/100km, benzino neprisimenu, paziurek apklausose ten yra tema apie tai.
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#19 Svečias_dzeWs_*

Svečias_dzeWs_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gegužės 23 - 16:05

2dARINSKAS> aciu, kad apgynei mano pozicijas kol manes nebuvo :lol: Taigi vakar testavom vasaros meeto pirti :rolleyes: nu vienu zodziu buvo :beer: ir :wacko: kaip tai grizom tik 1 val nakties. O kaip sunku buvo darbe :wacko:
  • 0

#20 Svečias_dzeWs_*

Svečias_dzeWs_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gegužės 23 - 16:07

o dabar prie temos, kaip tai man biski neaisku zmogus pries pirkdamas bando ishsiaiskinti visus situs dalykus, o tu :blink: nu kaip bebutu sveikinam :beer: su geru pirkiniu :D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0