Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Siandien atidaro gariunu drago trasa


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 44

#21 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 28 - 20:09

as ten busiu :D
  • 0

#22 Svečias_chelskea's_*

Svečias_chelskea's_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 28 - 21:42

as irgi atleksiu pazet, pralekt tai gal ne, ne ta smarve:) Kai turesiu s16 varysiu:)
  • 0

#23 SpaRCis

SpaRCis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 444
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 RGTi 1.6l

Parašyta 2005 balandžio 29 - 00:04

Ir ash ten buvau alaus negeriau bet masina stumdziau ne savo :D :mad:
  • 0
.:: P205 GTi ::.

#24 Svečias_ZetaZ_*

Svečias_ZetaZ_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 29 - 02:51

Kas varys sestadieni i draga?
  • 0

#25 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 29 - 12:13

pabandziau, patiko, bet dragas ne man ir ne mano masinai. dezes reikia nuo 1.6gti. maniskes begiai nepadoriai ilgi ir neteisingi. lieka 15m iki 200m finiso ir turi dilema jungt trecia ar rizikuot susilaukt ribotuvo isijungimo.. pravaziavau 1/8mylios per 10.2 s. tarp pirmo ir antro begio isijunge ribotuvas, kazkur prie 7500-7600aps/min. pries vw corrado vr6 gavau per du korpusus (jo korpusus, ne mano) :) crx'ai vtec'iniai vaziavo per ~9.7s. gal ir tiuninti kazkiek, nezinau. gal kas turit padoria greiciu deze nuo 1.6gti? :)
  • 0

#26 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2005 balandžio 29 - 12:18

Tai visai neidomi trasa tada jei tik 200 m. Idomu būtų pažiūrėt per kiek 400m pravažiuotum. Bent mano pirmieji startai bvo 15.9 :blush: Keista kad CRX taip toli nuo taves pabėgo, matyt užbombinti truputi buvo. Kokių šiaip šustrų mašinų buvo?
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#27 Svečias_SAR_*

Svečias_SAR_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 29 - 14:23

Visas vakaras buvo CRX'ų šou. Kai kurie tikrai buvo bombinti, nes sukosi nerealiai. Dar audi 200 quattro per 9.1 atvarė.
  • 0

#28 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2005 balandžio 29 - 14:58

pabandziau, patiko, bet dragas ne man ir ne mano masinai.

dezes reikia nuo 1.6gti. maniskes begiai nepadoriai ilgi ir neteisingi. lieka 15m iki 200m finiso ir turi dilema jungt trecia ar rizikuot susilaukt ribotuvo isijungimo..

pravaziavau 1/8mylios per 10.2 s. tarp pirmo ir antro begio isijunge ribotuvas, kazkur prie 7500-7600aps/min. pries vw corrado vr6 gavau per du korpusus (jo korpusus, ne mano) :)

crx'ai vtec'iniai vaziavo per ~9.7s. gal ir tiuninti kazkiek, nezinau.

gal kas turit padoria greiciu deze nuo 1.6gti? :)

Turiu :blush:
Bet neparduosiu ne ne!
gal savaitgali pasitestdraivinam vienas kita biski? man idomus tavo suspensionas ir 16v kickasas o tu galesi trumpa deze pamaigyt...
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#29 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 29 - 16:00

sestadieni arba sekmadieni i vakara? butu idomu. kickass'a gal ir pavyks pajausti. nors ir jauciu, kad sitas variklis man dar kokiu 10-15-20 arkliu neparodo. nesureguliuotas.
  • 0

#30 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2005 balandžio 29 - 16:13

sestadieni arba sekmadieni i vakara? butu idomu. kickass'a gal ir pavyks pajausti. nors ir jauciu, kad sitas variklis man dar kokiu 10-15-20 arkliu neparodo. nesureguliuotas.

man irgi atrode kad nesureguliuotas ir minimum 40 arkliu nera :)
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#31 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 29 - 16:19

man irgi atrode kad nesureguliuotas ir minimum 40 arkliu nera :)

Kam zmogui svente gadinti? High hopes. The grass was greener, the light was brighter :)
Nesureguliuotas ir taskas! Kitaip zvakes nebutu juodos, nevalgytu 18litru ir nedustu prie sviesoforu...
  • 0

#32 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2005 balandžio 29 - 16:28

Kam zmogui svente gadinti? High hopes. The grass was greener, the light was brighter  :)
Nesureguliuotas ir taskas! Kitaip zvakes nebutu juodos, nevalgytu 18litru ir nedustu prie sviesoforu...

nu jo, 18 litru tai biski daugokai :blink:
pas mane stabiliai 10 litru budavo, a kol obkatke dariau, tai ir 7.5 tilpdavau.
O pats kompas neuzkelineja apsuku? Pas mane taip budavo, kad prie sankryzos gazuodavosi pats, taip wrumm wrumm. Visi galvodavo, kad dragint noredavau... O kas man daugiau belikdavo, tik aplenkt juos :)
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#33 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 29 - 16:54

O pats kompas neuzkelineja apsuku? Pas mane taip budavo, kad prie sankryzos gazuodavosi pats, taip wrumm  wrumm. Visi galvodavo, kad dragint noredavau...  O kas man daugiau belikdavo, tik aplenkt juos :)

apsukos ant laisvu plaukioja, nuo 800 iki 1100. ypac blogai, kai atleidi koja nuo gazo pidaliaus prie 2K apsuku, tada krenta iki 600 (jei neuzgesta) ir prasideda tuda siuda :)

valgo kaip zveris, su misinio paskaiciavimu aiskiai problemos. priezasciu gali but n, reiktu po viena pradet eliminuot. neprisiruosiu gaut atlyginima :)

tiesa yra ir geru dalyku: tepalo i ausinimo skysti variklis nekeicia. kompresija moonas pamatavo, sake "buk laisvas, pacientas sveikas" ;]

skirtumas nelabai patinka, bet verkti nesiruosiu.
1: 13.8
2: 13.5
3: 12.9
4: 12.8

Jei minciu turit, as atviras pasiulymams :beer:
  • 0

#34 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2005 balandžio 29 - 17:11

Su apsukom neproblema, greit sureguliuos (bent man greit ir lengvai sureguliavo), o va del kompresijos tai nesakyciau taip lengvai "buk laisvas, pacientas sveikas". Siulyciau iskelt varikli, keist gilzes, ziedus, indeklus, galva slifuot, voztuvus pritrint ir visa kita pakeist kas susideveje :) As tikriausiai taip nedaryciau ;]
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#35 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 29 - 17:15

Siulyciau iskelt varikli, keist gilzes, ziedus, indeklus, galva slifuot, voztuvus pritrint ir visa kita pakeist kas susideveje :)

iskelt varikli no problemos, vien du ir viskas.
bet viso kito nedarysiu, aciu uz pasiulyma. nebukim idealistais. ;]


p.s. "pacientas sveikas" cia karo lauko ligonines chirurgo zargonu, kareivukas automata nulaiko ir pirmyn.
  • 0

#36 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2005 balandžio 29 - 17:16

Manau kad dėžės pakeitimas turėtų labjausiai pasijaust ^_^ Tik jei dažnai autostradom važinėji - 1,6 dėžė ne pats patogiausias variantas. Mi16 dėžė tam labiau tinka - pirmi dveji bėgiai kaip 1.6, o penktas - ilgas, kruizinimui. Aišku galima imt 1.6 dėžę ir pasikeist 5 bėgį nuo kokio dyzelio ^_^
  • 0

#37 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2005 balandžio 29 - 17:19

kompresija moonas pamatavo, sake "buk laisvas, pacientas sveikas"  ;]

nevisai taip sakiau :P sakiau kad kompresija leistinose ribose. tarp kitko pasak haynes'o kritinis kompresijos skirtumas, kai jau reik remonto, - 2bar
  • 0

#38 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 29 - 17:23

nevisai taip sakiau :P sakiau kad kompresija leistinose ribose. tarp kitko pasak haynes'o kritinis kompresijos skirtumas, kai jau reik remonto, - 2bar

nu taigi kaipgi zmogus nepahiporbolizuosi. :)
  • 0

#39 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 29 - 17:30

Manau kad dėžės pakeitimas turėtų labjausiai pasijaust ^_^ Tik jei dažnai autostradom važinėji - 1,6 dėžė ne pats patogiausias variantas. Mi16 dėžė tam labiau tinka - pirmi dveji bėgiai kaip 1.6, o penktas - ilgas, kruizinimui.
Aišku galima imt 1.6 dėžę ir pasikeist 5 bėgį nuo kokio dyzelio ^_^

niekur nedingsiu, sitas juodas kibirelis anksciau ar veliau tures tapti laisvalaikio masina. issikrovimo pagalbininku ir partneriu.
tuomet autostradai jo nebereikes.

tiesiog tik drage supratau kokie begediskai ilgi begiai.
labai sunku nutaikyt, kad ratai baisiai neprasisuktu, o apsukos butu kuo auksciau magisku 3500apsisukimu. ir ka jus manot? blogai. pradedu nuo 2K ir kisu i vienus vartus, sulaukiu traukos, priarteja redlainas, perjungiu antra ir vel gaunu ta pati, laukima kada bus pasiektos magiskos apsukos...

bet principinis momentas jau aiskus, - konversija buvo teisingas sprendimas.
  • 0

#40 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2005 balandžio 29 - 19:00

Manau kad dėžės pakeitimas turėtų labjausiai pasijaust ^_^ Tik jei dažnai autostradom važinėji - 1,6 dėžė ne pats patogiausias variantas. Mi16 dėžė tam labiau tinka - pirmi dveji bėgiai kaip 1.6, o penktas - ilgas, kruizinimui.
Aišku galima imt 1.6 dėžę ir pasikeist 5 bėgį nuo kokio dyzelio ^_^

Va va..
Paspaudziau uzvakar penktu begiu - redlaino pradzia 170kmh pagal spidometra, padugnes standartines...
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997





Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0