Peršokti prie turinio


Susitikimai Vilniuje!


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3248

#2181 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2013 kovo 15 - 12:58

kaip bus apmokama ši paslauga?

Draugišku rankos paspaudimu..
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#2182 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2013 kovo 15 - 13:11

Draugišku rankos paspaudimu..

tegu savo kalei spaudzia....
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#2183 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2013 kovo 15 - 13:17

Draugišku rankos paspaudimu..

tegu tai paaishkina servisui, kuris darys diagnostika. kad kompas pajungt paspaus viena kart, patikrint pakaba antra kart.. mechanikos diangnostika trechia :)
o jei diagnostika vadinama pazhiuret kiek lempuchiu skydely dega ir ratus paspardyt, tai pigiau

Šį pranešimą redagavo Alba: 2013 kovo 15 - 13:18

  • 0

#2184 vytiokx

vytiokx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 37
  • Automobilis:pezo 607

Parašyta 2013 kovo 15 - 16:22

mhm..jeigu reiktu serviso tai greiciausia varyciau y pezo centra ir uz 100lt paziuretu viska ir net pagal vin butu galima patikrint istorija.kita prasau is draugiskumo abziurt,tas kam tai yra pomegis,nezinau kaip kitaip issireikts.vieniem tai buna hobis,malonumas,kitiems tai uzdarbis cia kaip paziuresi.vieniem patinka pajungus kompa paziuret klaidas,jei daugiau supranta jas ir paanalizuot ar pastebet gyvuose parametruose.vaziuokle kas yra igudes pravazeves mazdaug pasakys kaip ammortikai ,vaziuokle tik pavirsutiniskai o toliau matosi vizualiai.vienas tik pastebejimas ,kad pezo klube yra maziau draugiskumo ir patarimu negu tam paciam audi klube,ten kazkaip zmones labiau vieni kitiems padeda :)
  • 0

#2185 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2013 kovo 15 - 17:38

jojo... nemegsta cia jaunu klubieciu :wh: as tai jau senai sakiau :ax:

Šį pranešimą redagavo Algirdas: 2013 kovo 15 - 17:38

  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#2186 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Parašyta 2013 kovo 15 - 18:13

jojo... nemegsta cia jaunu klubieciu :wh: as tai jau senai sakiau :ax:

Prašymas nelygus klubiečio statusui. Čia jeigu galima jį pavadinti klubiečiu. :hmm:
  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#2187 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2013 kovo 15 - 18:55

mhm..jeigu reiktu serviso tai greiciausia varyciau y pezo centra ir uz 100lt paziuretu viska ir net pagal vin butu galima patikrint istorija.

Kai man reikėjo patikrinimo prieš perkant Peugeot 406, "Žibintas" Vilniuje už patikrinimą 200 Lt. paprašė. Dargi atsisakė nors ką pasakyti apie kėbulą. Nevažiavau pas juos. Radau mašiną Panevėžyje ir ten Peugeot servise (neatsimenu pavadinimo) patikrino išsamiai už 100 Lt.
2006 m. buvau nusižiūrėjęs Opel Vectra. Kėbulas, salonas ledinis. Sutariau "Žaibo rate", kad patikrintų, paprašė 100 Lt. Turbūt nuo konkretaus meistro priklauso, bet tą 100 Lt. žmogus atidirbo su kaupu. Pirmiausiai mašiną nuplovė, tada apie valandą šniukštinėjo viską ir viskas buvo ten gan gerai, jau mintyse važinėjau su ta Vectra, net greitį viršijau truputi, imsiu, galvoju. Pradėjo matuoti kompresiją, trijuose cilindruose kompresija gera, deja viename apie pusę normos tebuvo. Paaiškino meistras kas gali būti ir kiek tai kainuotų. Pardavėjas kainos nuleisti nepanoro ir pirkimas baigėsi.
Dar buvo bajeris betikrinat tą Vectrą. ;] Meistras paprašė pardavėjo, kad užvestų variklį, tas įkišo ranką pro nuleistą langą, pasuko raktelį ir... :doh: ant bėgio buvo ir užsivedė... pradėjo važiuoti mašina be žmonių. :P O aplink naujos mašinos, garantinės, Astra H Cupe gerokai užturbinta, nuliova netoli stovėjo. Na bet, čia Dievas pagalvę, tiksliau darbastalį metalinį pakišo, tai pavažiavusi kokį trejetą metrų Vektrutė kai rovė į tą stalą :doh: ir užgeso, stalas geroka pasviro, pabiro įrankiai. Sulėkė vis meistrai, iš savo būdų vadybininkai ir viršininkėliai išlindę atlėkė ir tik dairosi ar toms naujoms mašinoms kas nenutiko. :blink: Sako, ne veltui mes čia klientų neleidžiame, klientai ant sofutės sėdi ir pro langą žiūri kaip jų mašiną taisoma.
Tai va kokia istorija apie patikrinimą prieš perkant. :)

Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2013 kovo 15 - 19:03

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#2188 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2013 kovo 15 - 19:14

Aš tai visai nieko prieš , jei kas nors sutiks padirbėt surast, diagnozuot.. Tik mano nuomonė, kad mašinos pirkimas yra pardavėjo ir pirkėjo reikalas, o ne kažkieno "iš šalies". O jei reikalinga tokia apžiura, tai, apsidraužiant nuo vėlesnių kaltinimų, mašina patikėčiau servisui. Nežinau kokie santykiai kituose klubuose, teisybe pasakius net ir nerūpi :), bet kiekvienas darbas turi būti padarytas taip, kad galima būt "ramiai miegot". Vytiokui: Peugeot klube visi taso su savimi diagnostikos aparata ir svajoja, kiap chia ikišt kažkus fiškę.. arba suradus pardavėja nuo dušios išp.. automobiliį dėl jo apverktinos būklės. Keistį tie audi vairuotojai.. nebėr ir ka bepridurt Jei nesiruoši pirkt to automobilio, t.y. net neketini pats jį apžiūrinėt, kokio velnio ieškai peugeot klube durnesnių? Jei kas nesutinka su mano nuomone, savo nuomone galite pasilikt sau ;]

Šį pranešimą redagavo Alba: 2013 kovo 15 - 20:59

  • 0

#2189 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2013 kovo 15 - 20:46

sveiki vilnieciai,noreciau paprasyt paslaugos jei kas tikrai nusimanot apie pezus 607,kad jeigu iseitu apziuret si pezo http://www.autogidas...0124814202.html pajunkt kompa paziuret ka jis rodo,ivert deze,varikli bei kitus elektronikos dalykus :) pezas is mazeikiu snd grysta y vilniu.

siaip savo audzi pardaves tokioPugo neipirksi.... taip, kad pirk Golpa....
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#2190 vytiokx

vytiokx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 37
  • Automobilis:pezo 607

Parašyta 2013 kovo 15 - 22:34

jojo... nemegsta cia jaunu klubieciu :wh: as tai jau senai sakiau :ax:

pastebejau tai :) ir seip kazkokie lb vangus ant tu mm,ar cia jusu lb mazai yra :) cia pastebejimas apskritai :)
  • 0

#2191 vytiokx

vytiokx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 37
  • Automobilis:pezo 607

Parašyta 2013 kovo 15 - 22:37

Kai man reikėjo patikrinimo prieš perkant Peugeot 406, "Žibintas" Vilniuje už patikrinimą 200 Lt. paprašė. Dargi atsisakė nors ką pasakyti apie kėbulą. Nevažiavau pas juos. Radau mašiną Panevėžyje ir ten Peugeot servise (neatsimenu pavadinimo) patikrino išsamiai už 100 Lt.
2006 m. buvau nusižiūrėjęs Opel Vectra. Kėbulas, salonas ledinis. Sutariau "Žaibo rate", kad patikrintų, paprašė 100 Lt. Turbūt nuo konkretaus meistro priklauso, bet tą 100 Lt. žmogus atidirbo su kaupu. Pirmiausiai mašiną nuplovė, tada apie valandą šniukštinėjo viską ir viskas buvo ten gan gerai, jau mintyse važinėjau su ta Vectra, net greitį viršijau truputi, imsiu, galvoju. Pradėjo matuoti kompresiją, trijuose cilindruose kompresija gera, deja viename apie pusę normos tebuvo. Paaiškino meistras kas gali būti ir kiek tai kainuotų. Pardavėjas kainos nuleisti nepanoro ir pirkimas baigėsi.
Dar buvo bajeris betikrinat tą Vectrą. ;] Meistras paprašė pardavėjo, kad užvestų variklį, tas įkišo ranką pro nuleistą langą, pasuko raktelį ir... :doh: ant bėgio buvo ir užsivedė... pradėjo važiuoti mašina be žmonių. :P O aplink naujos mašinos, garantinės, Astra H Cupe gerokai užturbinta, nuliova netoli stovėjo. Na bet, čia Dievas pagalvę, tiksliau darbastalį metalinį pakišo, tai pavažiavusi kokį trejetą metrų Vektrutė kai rovė į tą stalą :doh: ir užgeso, stalas geroka pasviro, pabiro įrankiai. Sulėkė vis meistrai, iš savo būdų vadybininkai ir viršininkėliai išlindę atlėkė ir tik dairosi ar toms naujoms mašinoms kas nenutiko. :blink: Sako, ne veltui mes čia klientų neleidžiame, klientai ant sofutės sėdi ir pro langą žiūri kaip jų mašiną taisoma.
Tai va kokia istorija apie patikrinimą prieš perkant. :)

nu cia geras patikrinimas manau kur tikrino apie valanda laiko,cia as kaune pezo centre radau kad tikrina uz 100lt masina pries pirkima ,tik tiksliai nesidomejau ka jie daro :)
  • 0

#2192 vytiokx

vytiokx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 37
  • Automobilis:pezo 607

Parašyta 2013 kovo 15 - 22:48

Aš tai visai nieko prieš , jei kas nors sutiks padirbėt surast, diagnozuot..
Tik mano nuomonė, kad mašinos pirkimas yra pardavėjo ir pirkėjo reikalas, o ne kažkieno "iš šalies". O jei reikalinga tokia apžiura, tai, apsidraužiant nuo vėlesnių kaltinimų, mašina patikėčiau servisui.
Nežinau kokie santykiai kituose klubuose, teisybe pasakius net ir nerūpi :), bet kiekvienas darbas turi būti padarytas taip, kad galima būt "ramiai miegot".
Vytiokui:
Peugeot klube visi taso su savimi diagnostikos aparata ir svajoja, kiap chia ikišt kažkus fiškę.. arba suradus pardavėja nuo dušios išp.. automobiliį dėl jo apverktinos būklės.
Keistį tie audi vairuotojai.. nebėr ir ka bepridurt
Jei nesiruoši pirkt to automobilio, t.y. net neketini pats jį apžiūrinėt, kokio velnio ieškai peugeot klube durnesnių?
Jei kas nesutinka su mano nuomone, savo nuomone galite pasilikt sau ;]

man tai isvis idomus tavo mastyma :) as tarkim niekada vienas nevaziuoju pirkt automobilio pasiimu viena ar du zmonis kuris supranta apie technika ir kebula.tai cia nereikia sakyt kad jei perki masina tai tik pardavejo ir pirkejo reikalas.ar cia jus visi pezo klube toki uzdari ir tarkim mieste ar kazkur pamate klubieti uzsisukate i kita puse ir net neziurit y ji,kam tada tie miestai isskirti jei net dazniausia kiek pastebejau y mm neatvystat,cia tik mano tokie pastebejimai ,nieko asmenisko.Lietuva nera didele,bet nera ir maza,jei pastebiu kad tam mieste yra klubieciu ir jei zmogus (gali,nori) abziuret auto tai nieko blogo tama nematau.o jeigu pas jus diagnostikos laidas dar yra aukso amzius tai taip ir sakyk,nk asmenisko cia tik mano nuomone :) o del abziurejimo tai pats ir abziureciau tik man butu idomi pirmine abziura,nes kiek teke abziurinet auto tai dazniausia vienaip atrodo ft ,o kitaip atvykus.
  • 0

#2193 vytiokx

vytiokx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 37
  • Automobilis:pezo 607

Parašyta 2013 kovo 15 - 22:51

siaip savo audzi pardaves tokioPugo neipirksi.... taip, kad pirk Golpa....

o kas sake kad pardavus audi,butu perkamas pugas? jei tau golfo reikia tai pats ir pirk,o jei neturi litu jam nusipirkt ar islaikyt tai pasilik nuomone sau nieko asmenisko.paprasciau ieskau masinos nuo 2000m ir uz akiu uzkliuvo pezo kaip uz metus ir kaina geras santykis tad tiek.
  • 0

#2194 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2013 kovo 15 - 23:20

Aš tai visai nieko prieš , jei kas nors sutiks padirbėt surast, diagnozuot..
Tik mano nuomonė, kad mašinos pirkimas yra pardavėjo ir pirkėjo reikalas, o ne kažkieno "iš šalies". O jei reikalinga tokia apžiura, tai, apsidraužiant nuo vėlesnių kaltinimų, mašina patikėčiau servisui.
Nežinau kokie santykiai kituose klubuose, teisybe pasakius net ir nerūpi :), bet kiekvienas darbas turi būti padarytas taip, kad galima būt "ramiai miegot".
Vytiokui:
Peugeot klube visi taso su savimi diagnostikos aparata ir svajoja, kiap chia ikišt kažkus fiškę.. arba suradus pardavėja nuo dušios išp.. automobiliį dėl jo apverktinos būklės.
Keistį tie audi vairuotojai.. nebėr ir ka bepridurt
Jei nesiruoši pirkt to automobilio, t.y. net neketini pats jį apžiūrinėt, kokio velnio ieškai peugeot klube durnesnių?
Jei kas nesutinka su mano nuomone, savo nuomone galite pasilikt sau  ;]

man tai isvis idomus tavo mastyma :) as tarkim niekada vienas nevaziuoju pirkt automobilio pasiimu viena ar du zmonis kuris supranta apie technika ir kebula.tai cia nereikia sakyt kad jei perki masina tai tik pardavejo ir pirkejo reikalas.ar cia jus visi pezo klube toki uzdari ir tarkim mieste ar kazkur pamate klubieti uzsisukate i kita puse ir net neziurit y ji,kam tada tie miestai isskirti jei net dazniausia kiek pastebejau y mm neatvystat,cia tik mano tokie pastebejimai ,nieko asmenisko.Lietuva nera didele,bet nera ir maza,jei pastebiu kad tam mieste yra klubieciu ir jei zmogus (gali,nori) abziuret auto tai nieko blogo tama nematau.o jeigu pas jus diagnostikos laidas dar yra aukso amzius tai taip ir sakyk,nk asmenisko cia tik mano nuomone :) o del abziurejimo tai pats ir abziureciau tik man butu idomi pirmine abziura,nes kiek teke abziurinet auto tai dazniausia vienaip atrodo ft ,o kitaip atvykus.

1. niekur nebuvo paskelbta, kad tamsta ieškai žmogaus kuris padėtų apžiūrėt automobilį.
2. tema skirta ne tavo bėdų aptarimui
3. kad prisiregistravai ir nupaišei tuzina kažkokių "kreipimųsių į klubo bendruomenę" dar nereiškia, kad tamsta esate peugeot gerbėjas ir nedingsi po kokios savaitės (koks tikslas šiuo atveju su tavim prasidėt?)
  • 0

#2195 vytiokx

vytiokx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 37
  • Automobilis:pezo 607

Parašyta 2013 kovo 15 - 23:55

1.atsiprasau kad neparasiau zodzio ( padetu),nors klausiau kas gali ,tai cia paprastas klausimas,butu zmogus atsakes as galiu tai buciau susisiekes su juo per pm :) 2.kur cia matai kad bedos mano aptariamos,jei tau tai atrodo bedos nueik y bedu turgu ir pasiguos,nieko asmenisko,tik tokie postai man juokingai skamba,nes viskas prasidejo nuo klausimo kas gali abziuret pezo,tai buvo tik galimi 3 variantai( ne ,taip arba isvis nk neatrasyt) 3.savaite,dvi ,trys koks skirtumas svarbu dbr as cia,tu irgi nezinai ka darysi ryt ar poryt ar su kokia masina vazinesi po metu,cia kalbejimas be galo.o tavo tikslu tamsta nezinau,tai negaliu pasakyt ar prasidet ar ne.cia tas pats kaip ruba pamatei parduotuveje,kad ir nepirksi gal bet vistiek kaino paklausiu,nes jei bus pigu tai gal susigundysi :)
  • 0

#2196 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2013 kovo 16 - 10:12

pastebejau tai :) ir seip kazkokie lb vangus ant tu mm,ar cia jusu lb mazai yra :) cia pastebejimas apskritai :)

Mūsų čia apie 15 tukstančių. Bet yra daug ir tokių kurie prisiregistruoja tik tada, kai kas nors sugenda. Tokių temos pavadinimas dažniausiai skamba: "Neužsiveda mano :pug: , padėkite!". Sulakę ar nesulaukę tos pagalbos, dauguma jų taip ir dingsta. :)

Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2013 kovo 16 - 10:16

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#2197 vytiokx

vytiokx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 37
  • Automobilis:pezo 607

Parašyta 2013 kovo 16 - 11:25

Mūsų čia apie 15 tukstančių. Bet yra daug ir tokių kurie prisiregistruoja tik tada, kai kas nors sugenda. Tokių temos pavadinimas dažniausiai skamba: "Neužsiveda mano :pug: , padėkite!". Sulakę ar nesulaukę tos pagalbos, dauguma jų taip ir dingsta. :)

gali but ir taip tada,jus cia senbuviai tai labiau matot :)
  • 0

#2198 Erika

Erika
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 17
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Volvo s80

Parašyta 2013 kovo 20 - 01:42

kur sy ketvirtadieny meetukas? nes man pagaliau bus iseigine :) ir galesiu prisijungti :) aisku dar nezinau ar su pezuku atlekciau. nes gazo trosas nutruko... bet gal ryt spes sutvarkyti ir ketvirtadieny prisijungciau ;)
  • 0

#2199 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2013 kovo 20 - 02:06

kur sy ketvirtadieny meetukas? nes man pagaliau bus iseigine :) ir galesiu prisijungti :) aisku dar nezinau ar su pezuku atlekciau. nes gazo trosas nutruko... bet gal ryt spes sutvarkyti ir ketvirtadieny prisijungciau ;)

Šį ketvirtadienį 19:00 meetas PC Mada viršutiniame daugiaaukštės aikštelės aukšte. Peugeotai arčiau Dievo nori būt žodžiu :D
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#2200 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2013 kovo 21 - 11:22

Ar ketina kas apsilankyti šiandien 19:00 Mados aikštutėje? ;]
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632





Vartotojų skaito šią temą: 8

narių: 0, svečių: 8, slaptų narių: 0