Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kokį degalinių tinklą renkatės?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 235

Apklausa: Kokį degalinių tinklą renkatės? (393 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Kokį degalinių tinklą renkatės?

  1. Statoil (78 balsai(-ų) [21.31%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 21.31%

  2. LUKoil (76 balsai(-ų) [20.77%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 20.77%

  3. Neste (101 balsai(-ų) [27.60%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 27.60%

  4. Orlien (27 balsai(-ų) [7.38%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 7.38%

  5. EMSI (14 balsai(-ų) [3.83%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 3.83%

  6. Uno-X (23 balsai(-ų) [6.28%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 6.28%

  7. 123 (1 balsai(-ų) [0.27%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 0.27%

  8. Antira, Uotas, Gelvybė ar kt. vietinės reikšmės degalinių tinklas... (15 balsai(-ų) [4.10%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 4.10%

  9. Piluos pas dėdę Vasią iš Rusyno ar pan. (31 balsai(-ų) [8.47%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 8.47%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#201 frostas

frostas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.103
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:f48 verso s

Parašyta 2009 vasario 11 - 15:14

Neste A24:
...
6.Tenkina kaip sprendzia problemas.
...

paskutinį kartą pyliausi 2007-12-26 latvijoje su kortele... rezervavo 60Latu, o paskui po 10 d. dar nurašė tikrą sumą, 60latų gražino po 15d...
neste "dėjo" , kad man naujakas buvo sausas... dar, blyn, išleidau krūvą pinigų " ant mobilaus"
nuo to laiko visas automatines apvaziuoju...

Šį pranešimą redagavo frostas: 2009 vasario 11 - 15:15

  • 0
baltukas Yeti, 2014m. gimimo

#202 Cloudmaker

Cloudmaker
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 41
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 306 XS

Parašyta 2009 vasario 11 - 17:19

Maitinu Nestej, nes salia namu, gera kaina ir nesenai isigijau nuolaidu kortele. Tik idomu kad jie savo puslapy raso nuolaida 4ct/l, taciau paskutini karta pyliaus 20l, o nuolaida padare tik 40ct :unsure:
  • 0

#203 RaspingMetaL

RaspingMetaL
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 109
  • Vieta:Kur Geležinis Vilkas staug
  • Automobilis:Citroën BX GTi 1.9 / Peugeot 205XS 1.4

Parašyta 2009 vasario 11 - 18:03

Dėl įdomumaus vasarą pasijamiau Alexela nuolaidų kartočką. Per tąlaik visad nuskaitydavo ir pildavo sąžinygai, tik vot benziniaus kakybė svyruoja paprasto 95, Nitro - gera visuomet. Nuolaidėla bakui 3,5Lt - tai mizerna, nes pvz., kaip eilinis fizinis asmuo Holandijoj gali gaut 6 proc. litrui kuro, o tai - jau 10Lt mano bakui. :o
  • 0
Jei pedalai spaudomi buratino - lai anas meldžiasi, kad Papa Karlo anrtą gyvenimą išdrožtų

#204 Cloudmaker

Cloudmaker
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 41
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 306 XS

Parašyta 2009 vasario 11 - 22:06

Dėl įdomumaus vasarą pasijamiau Alexela nuolaidų kartočką. Per tąlaik visad nuskaitydavo ir pildavo sąžinygai, tik vot benziniaus kakybė svyruoja paprasto 95, Nitro - gera visuomet. Nuolaidėla bakui 3,5Lt - tai mizerna, nes pvz., kaip eilinis fizinis asmuo Holandijoj gali gaut 6 proc. litrui kuro, o tai - jau 10Lt mano bakui. :o

6% tai cia jau butu tarkim 95 benzui ~20ct/l :blink:
  • 0

#205 Tooshas

Tooshas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 431
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:ALFA ROMEO Giulietta

Parašyta 2009 vasario 12 - 17:35

aš ilgą laiką degalus pyliausi Lukoil'e, nes turėjau kreditinę kortelę iš darbo... Kodėl gi ne, kai 19% nusimeta!?
Beeet vieną gražią dieną persėdau į dyzelinu varomą automobilį. Iš pradžių nieko nepastebėjau. Tačiau dviejų savaičių pasivažinėjimas Vakarų Europoje privertė suabejoti Lukoil'o degalų kokybe...

Po to vienintelis visoje firmoje pradėjau naudotis Statoil'o paslaugomis (turiu debetinę kortelę, 19% taip pat nusimeta). Ir žinote ką... dyzelis geresnis. Trauką labai sunku palyginti, tačiau sąnaudos tikrai sumažėjo. Jei seniau kompo parodymai nuo realybės skirdavosi per 0,2-0,4 l/100 km į didžiąją pusę, tai dabar atvirkščiai - tie patys 0,2-0,4 l/100 km į mažąją.
  • 0
Nuotrauka

#206 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 12 - 20:09

Neste A24:
1.Gera kaina
2.Yra 98
3.Turiu Nuolaidu kortele
4.Tinklas Kaune tenkina
5.Kuro kokybe tenkina
6.Tenkina kaip sprendzia problemas.
P.S. Galetu Tauragej padaryt Neste automatine

tarp kitko - kodel ne Alexela (buvusi UnoX)?

1. kainos vienodos
2. yra 95 NITRO
3. dalijamos nuolaidu korteles, taip pat kaip Nestej, tik nuoliada litrui ne 4, o 7ct.

4. nekompetentingas komentuoti :)
5. nekompetentingas komentuoti :)
6. nekompetentingas komentuoti :)

Man Neste patogesnese vietose yra ir berods daugiau ju.
1. Kainos vienodos - OK
2. Nitro man toks pat 95 kaip Ultima, Verva, Futura ir t.t. kokie bebutu grazus brandai, esme ta pati - tai E-95
3. 7ct gal ir gerai bet man maziau patogiose vietose sitos degalines, be to Neste yra mano naudai issprendusi viena ginca su jais ir pasidejo dideli pliusa todel lieku su jais
  • 0

#207 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 12 - 20:16

Neste A24:
...
6.Tenkina kaip sprendzia problemas.
...

paskutinį kartą pyliausi 2007-12-26 latvijoje su kortele... rezervavo 60Latu, o paskui po 10 d. dar nurašė tikrą sumą, 60latų gražino po 15d...
neste "dėjo" , kad man naujakas buvo sausas... dar, blyn, išleidau krūvą pinigų " ant mobilaus"
nuo to laiko visas automatines apvaziuoju...

Man atrodo, jog problema tame, kad buvo veiksmas LV. O siaip tai man buvo problema su Neste papasakosiu: seniai buvau bepyles pas juos nes masina apdujinta tada buvo ir retai pildavausi benzina, todel atvaziavau karta uzsipilti uz 50, kad pratesti kortele; ikisau banknota pamaigiau geltona muygtuka, nuejau - ziuriu nebega; o kitoje puseje stovejusi moteris tuo metu ikiso savo banknota ir uzsipyle uz savo plius mano suma; as likau nesuprates kas ivyko, per mygtuka paskambinau jiems, papasakojau viska; grizes i darba e-mailu kreipiausi i Neste; po nedideliu derybu jie grazino man pinigus, t.y. bachuriukas aptarnaujantis ju degalines ipyle man kuro uz 50 Lt. Va nuo to laiko respekc Neste. Jie galejo aisku laikytis savo pozicijos, mazdaug nesilaikei instrukcijos, kuri parasyta, nesvarbu, kad paskambinau mygtuku ir papasakojau viska informacijai. Bet jie nesusisiko savo reputacijos del nedideles sumos ir islaike klienta kuris toliau jiems padeda uzdirbti. Aisku yra buve atveju, kai kolonele neipila kuro ir yra buve pikta, nes paskutiniai pinigai, bet visada jie grazina sekancia diena ir tie nedideli nesklandumai yra atleistini.

Šį pranešimą redagavo zbigis: 2009 vasario 12 - 20:20

  • 0

#208 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 12 - 20:22

aš ilgą laiką degalus pyliausi Lukoil'e, nes turėjau kreditinę kortelę iš darbo... Kodėl gi ne, kai 19% nusimeta!?
Beeet vieną gražią dieną persėdau į dyzelinu varomą automobilį. Iš pradžių nieko nepastebėjau. Tačiau dviejų savaičių pasivažinėjimas Vakarų Europoje privertė suabejoti Lukoil'o degalų kokybe...

Po to vienintelis visoje firmoje pradėjau naudotis Statoil'o paslaugomis (turiu debetinę kortelę, 19% taip pat nusimeta). Ir žinote ką... dyzelis geresnis. Trauką labai sunku palyginti, tačiau sąnaudos tikrai sumažėjo. Jei seniau kompo parodymai nuo realybės skirdavosi per 0,2-0,4 l/100 km į didžiąją pusę, tai dabar atvirkščiai - tie patys 0,2-0,4 l/100 km į mažąją.

Man tai su imones kortele jokiu nuolaidu nepritaikydavo, nes budavo taip: imone turi nuolaida, as prisipilu, prabraukiu kortele, pasiimu ceki, o imone nuolaida gauna nuo visos saskaitos.
  • 0

#209 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 vasario 13 - 18:09

tarp kitko - kodel ne Alexela (buvusi UnoX)?

1. kainos vienodos
2. yra 95 NITRO
3. dalijamos nuolaidu korteles, taip pat kaip Nestej, tik nuoliada litrui ne 4, o 7ct.

beje, o kodel klubines korteles tik 5 ct. duoda, kai Alexela visus 7 ct.? Kame sunys pakasti cia? Ple sena Alexela simeciau kai pasibeige galiojimas bo tada ji irgi tuos pacius 5 ct. duodavo. Kaip dabar ja isigyti? :unsure:
  • 0
Roots to roots

#210 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2009 vasario 14 - 15:52

... Kaip dabar ja isigyti?  :unsure:

šitas būdas neveikia?
Nuolaidų kortelės išduodamos klientams nemokamai, pateikus pirkimo čekį už ne mažiau kaip 50 litų. Korteles galima atsiimti UAB "Alexela Oil" biure Kalvarijų g. 300, Vilniuje 8-17 val.

Užpildžius formą kortelės bus išsiųstos nurodytu adresu.

  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#211 RaspingMetaL

RaspingMetaL
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 109
  • Vieta:Kur Geležinis Vilkas staug
  • Automobilis:Citroën BX GTi 1.9 / Peugeot 205XS 1.4

Parašyta 2009 vasario 16 - 01:04

Aš tai nuvažiavau į ofisą ir pas panienką pasiėmiau, tą kur -7%. Tiesa, davė pabraižytą tokią panaudotą, bet veikia lig šiol. B)
  • 0
Jei pedalai spaudomi buratino - lai anas meldžiasi, kad Papa Karlo anrtą gyvenimą išdrožtų

#212 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 vasario 16 - 16:56

šitas būdas neveikia?

reikes isbandyti ;] :beer: tikiuosi suveiks B)

beje, sy savaitgali ir NESTE duoda 7 ct., tad paskubekit :beer:
  • 0
Roots to roots

#213 frostas

frostas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.103
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:f48 verso s

Parašyta 2009 vasario 17 - 15:20

Man atrodo, jog problema tame, kad buvo veiksmas LV. .

butent, cia taip su "uzsienieciais"- 60latu apsidraudimui... bet man tai pinigai... :ph34r:
  • 0
baltukas Yeti, 2014m. gimimo

#214 Gerulis

Gerulis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 60
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:2 Peugeot 405 Mi 16

Parašyta 2009 vasario 20 - 08:41

gal kas galit pasakyt kanors apie TUBUS degaline? ten su nuolaidu kortele dujoms 20ct nuolaida o bendzui 4... girdejau kad ten dujos nelabai kokios... bet vistiek pigu, pilu ir lekiu :)
  • 0
Šimtas ne greitis, stulpas ne kliutis...

#215 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 vasario 20 - 11:18

Kiek supratau iš Delfio, latviai nebepirks 95 benzo iš Mažeikių naftos. Tipo, "Ural" rūšies nafta netinkama šiam produktui. Dabar jie ims iš norvegų....
  • 0
... labai piktas diedas...

#216 frostas

frostas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.103
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:f48 verso s

Parašyta 2009 vasario 20 - 12:19

Kiek supratau iš Delfio, latviai nebepirks 95 benzo iš Mažeikių naftos. Tipo, "Ural" rūšies nafta netinkama šiam produktui. Dabar jie ims iš norvegų....

turesim nauja benzo pabrangima :(
  • 0
baltukas Yeti, 2014m. gimimo

#217 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 20 - 13:00

turesim nauja benzo pabrangima :(

Siaip tu gal ir teisus, kad prarasdami rinka ten, noredami pelninguma kompensuoti, smaugs vietine rinka, kaip monopolistai. Kita vertus - gal susimastys, kad kazka netaip daro, kad Staroil geriau vezasi is toliau, o ne is ju perka. Del kokybes tai cia tik dantu uzkalbejimas ir oficiali versija. Manau, jog pagrindinis kriterijus yra kainu politika, kuria taiko MN prekybos namai. Del to, kaip mes tai pajausime: degalu suvartojimas 2008 sumazejo (nors ir nezymiai), lyginant su 2007. 2009 m. pardavimas kiekine israiska gali smukti jau zenkliai, atsizvelgiant i tendencijas per sausi, vasari. Gamyklai vis viena reikes gamybos apimtis islaikyti ir ji tures ieskoti rinku, nes vidaus rinka traukiasi, o jei dar ir braliukai nepirks... Kol kas neeksportuojama i Lenkija ir cia turbut jiems geriausios galimybes. Kitas dar aspektas - nepirks tik Staroil, o tai nera visa Latvijos benzino rinka. Aisku - tai labai svarbus rinkos zaidejas ir su laiku jis gali kazka panasaus sugalvoti Lietuvoje.

Šį pranešimą redagavo zbigis: 2009 vasario 20 - 13:01

  • 0

#218 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2009 vasario 20 - 13:23

turesim nauja benzo pabrangima :(

tikrai nemanau.
ne karta mn yra skelbe, kad kuro kainas nustato pagal kazkurios tai birzos (berods Roterdamo) kazkeliu dienu vidurki. kainu bilekaip ir negali nustatinet, bo yra monopolininkai. tuoj kokia komisija baudom apdalintu...
  • 0

#219 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 20 - 14:18

tikrai nemanau.
ne karta mn yra skelbe, kad kuro kainas nustato pagal kazkurios tai birzos (berods Roterdamo) kazkeliu dienu vidurki. kainu bilekaip ir negali nustatinet, bo yra monopolininkai. tuoj kokia komisija baudom apdalintu...

Anksciau kaina nustatydavo pagal 3 dienu kaina Roterdamo birzoje. Paskutiniu metu, kiek zinau, buvo taip: uzsakineji iki 12val. pagal esama kaina vienos dienos. Nespejai - perki jau pagal nauja kaina. Kai buvo 3 dienu kaina, tai 2 dienu kaina zinant ir numanant paskutines dienos tendencijas pagal birzu kainas buvo galima prognozuoti ir planuoti, o dabar...
  • 0

#220 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2009 vasario 20 - 14:51

... kainu bilekaip ir negali nustatinet, bo yra monopolininkai. tuoj kokia komisija baudom apdalintu...

prajuokino sie teiginiai :lol:
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0