Peršokti prie turinio


gal kas helpo???


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 17

#1 Svečias_semkam_*

Svečias_semkam_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gegužės 28 - 00:36

Liutukas - leds, pora savaiciu turiu, o atsidziaugt niekaip negaliu :) Cia visi gasdina galiniu 406 tiltu, tai ir man baisu pasidare. Pradejo girgzdet galines spiruokles. Abi. Is karto. Ar rimta? Palindau po masina, o ten lyg ir viskas tvarkoj, nors is manes toks specas... :unsure: Gal ka patarsit?
  • 0

#2 Svečias_Viliukcas_*

Svečias_Viliukcas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gegužės 28 - 00:59

varyk i servisa bus paprasciau, o jei kokios detales reiketu man gali skambinti turiu tokiu pezu dalimis. tel 861757329
  • 0

#3 Neon'as

Neon'as
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 786
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot ex309GR 1.3, 406 1.8 16v ir P406 Break 2.1 TD :)

Parašyta 2005 gegužės 28 - 01:27

Pas mumi buva tox atvejis girgzdejo gale ;) bet ne spyruokles o sarnyrai ten girgzda ;) sprendimas lb paprastas pasiemi sprica su adata ir ileidi kaip narkamanui tepaliuko, truputi pramankstini : i virsu i apacia ;) ir girgzdesio kaip nebuta ;) bet zinoma girgzdesys rodo tai kad sarnyrams jau xana taip kad taupyk pinigelius ant nauju ;) Sekmes kely :beer:

Šį pranešimą redagavo Neon'as: 2005 gegužės 28 - 01:28

  • 0
Nuotrauka

#4 Svečias_polaz_*

Svečias_polaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gegužės 28 - 01:37

o man tai vaziuojant per duobes, toks lengvas barskejimas, kaip butu kas atsilaisvine. Kas cia galetu buti. Ar ne stabilizatoriai kartais? Taip vazineju jau 2 men., blogyn lygtais neina.
  • 0

#5 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.362
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2005 gegužės 28 - 10:05

speju pas kolegas ne nauji 406, tai kaip ir normalu, kad kazkas sudilo ;]
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#6 Svečias_semkam_*

Svečias_semkam_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gegužės 28 - 12:08

jo, pamirsau parasyt, pezas 98 metu. ir iskart kitas klausimas... ar yra Panevezy padoresnis servisas? Nors as ir is Pasvalio, bet vietiniems santechnikams nepatikeciau..
  • 0

#7 ElvisGapo

ElvisGapo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 569
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.2hdi, 02m.

Parašyta 2005 gegužės 30 - 11:45

o man tai vaziuojant per duobes, toks lengvas barskejimas, kaip butu kas atsilaisvine. Kas cia galetu buti. Ar ne stabilizatoriai kartais? Taip vazineju jau 2 men., blogyn lygtais neina.

itariu standartinis gedimas- reaktyvines traukutes. vienos kaina belforte apie 100 lt, pasikeist gali ir pats (berods reikia turet 16 ir 18 raktus ir po du) tik po to suvedima reiks daryt
jei nenori teptis ranku tai gali nuvaryt i Zibinta, ten traukute atrodo apie 250, darbas nepamenu kiek, bet su viskuo turetu buti kazkas apie 600 Lt
ar traukute parejusi gali paziuret palindes po masina ir koks draugas turetu paklibint rata sukant horizontaliai
  • 0

#8 Svečias_Fraerox_*

Svečias_Fraerox_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 15 - 14:47

ale ir pas mane atsirado tokia probelemele..
  • 0

#9 vaidas_v

vaidas_v
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 166
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Citrina C8

Parašyta 2007 sausio 15 - 14:51

jo, pamirsau parasyt, pezas 98 metu.

ir iskart kitas klausimas... ar yra Panevezy padoresnis servisas? Nors as ir is Pasvalio, bet vietiniems santechnikams nepatikeciau..

man sestadieni galo bildejima Panevezyje issprende "Be limito" kiti servizai nieko neaptiko
  • 0
keturinolsestas 2.1 TD ex
C aštuntas 2.2 HDI
Vakar mečiau gerti, šiandien supratau, kad netoli numečiau....

www.metalocentras.lt[COLOR=blue]

#10 Svečias_Vygutis_*

Svečias_Vygutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 17 - 13:43

teisingai swirkstas tikrai pades o jai tik gigzda bet dar nebilda tai turetu macyt metam ir daugiau
  • 0

#11 Svečias_Inkiliuks_*

Svečias_Inkiliuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 19 - 10:21

o dabar toks klausimas, stabilizatoriaus traukes angalis keiciasi ar visa trauke reikai nauja deti ?
  • 0

#12 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2007 kovo 19 - 10:40

o dabar toks klausimas, stabilizatoriaus traukes angalis keiciasi ar visa trauke reikai nauja deti ?

Manyciau,kad visa trauke,man tai keite wisa
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#13 Svečias_Inkiliuks_*

Svečias_Inkiliuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 19 - 10:46

kur butu pigiausas varijantas jas gauti ( naujas ) ? gal kas dar yra susidure kurio gamintojo reiketu vengti, kad po menesio kito vel nepareitu saibom :D
  • 0

#14 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.793
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 kovo 19 - 10:50

kur butu pigiausas varijantas jas gauti ( naujas ) ? gal kas dar yra susidure kurio gamintojo reiketu vengti, kad po menesio kito vel nepareitu saibom :D

as priekiniam stabilizatoriui keciau, naujas po 45 litus tai laike apie 20k km, pirkau aleksoto turgui, po to sudejau kazkokias po 100 lt tai jau pravariau 30k km ir dar nieko.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#15 Pincius

Pincius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 182
  • Vieta:Kaunas/Vilkaviskis
  • Automobilis:Peugeot, 406

Parašyta 2007 kovo 19 - 12:34

mmm, pas mane taip pat tos problemos islindo..... Girgzda....
  • 0

#16 Pincius

Pincius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 182
  • Vieta:Kaunas/Vilkaviskis
  • Automobilis:Peugeot, 406

Parašyta 2007 kovo 19 - 12:35

man sestadieni galo bildejima Panevezyje issprende "Be limito" kiti servizai nieko neaptiko

o tai kas buvo?
  • 0

#17 twarius

twarius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 364
  • Vieta:Šalia Kauno, ant kalno...
  • Automobilis:Citroen C8o7

Parašyta 2007 kovo 20 - 17:35

va va, tevas nusipirko 406 00m., Pasvalyje praejo tech. apziura sako negaliu nieko neirasyt i lapa tai rasau tik skysciu prasiskverbima, na atrodo gerai viskas-ledas, bet gale kairej pusej bilda kazkas net ir letai per neauksta bordiura vaziuojant, as jam sakau kad tikriausiai traukute bus nusibaigus-jis man- negali but viska ispurte, nieko nerado :blink: persasi isvada, kad gal tikrai geriau Pasvalio santechnikam tokiu masinu nerodyt :ph34r:
  • 0
Konegali pinigai, tą gali dideli pinigai

#18 Svečias_Inkiliuks_*

Svečias_Inkiliuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 24 - 12:41

apie taurages TA ir ta pati galiu pasakyti :P viskas ledas nieko nera, nauja masina va ju zodziai. o va ziuoji ir barska :/
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0