Peršokti prie turinio


307 SW


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 120

#81 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2005 birželio 21 - 15:31

Praziopsojai proga pries pora metu :P :D

Tai gal gali bent jau vaizdžiai papasakot kur ant diskatoriaus stovi amortikai? Ir na**er jie ten reikalingi jeigu pats diskatorius varžtais prisabačintas prie smagračio?
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#82 sukceno

sukceno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 651
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:C4 Grand Picasso 1,6HDi robot 2009

Parašyta 2005 birželio 21 - 16:08

Tai gal gali bent jau vaizdžiai papasakot kur ant diskatoriaus stovi amortikai? Ir na**er jie ten reikalingi jeigu pats diskatorius varžtais prisabačintas prie smagračio?

As tuo metu drebanciuomis rankomis gilinausi i pinigines turini :o , o konstrukcija man po......., na toli iki jos, supranti, tokiu momentu :mad: :wacko:
bet kaina, kuria pasake gerbiamas meistras, truputi ... ee ... uzlenkta.
Uz tiek gavau sankabos komplekta, smagrati, keturis salnikus, abu dirzus su guoliais, pagalve ir dar kazka, neprisimenu +darbas.
Dabar uz tai vaziuoja puikiai.
  • 0

#83 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2005 birželio 21 - 16:12

Neiškentęs įlindau į elcatsus paveizėt. Nu paprastos standartinės sankabos ir nieko ten kitaip nei prieš 10 metų. Iš kur tie amortikai... :unsure:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#84 sukceno

sukceno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 651
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:C4 Grand Picasso 1,6HDi robot 2009

Parašyta 2005 birželio 21 - 16:17

Neiškentęs įlindau į elcatsus paveizėt. Nu paprastos standartinės sankabos ir nieko ten kitaip nei prieš 10 metų. Iš kur tie amortikai... :unsure:

va va, ir netiko tos paprastos, buvau pigiai rades, teko grazinti
  • 0

#85 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2005 birželio 21 - 16:39

va va, ir netiko tos paprastos, buvau pigiai rades, teko grazinti

Ainu gooogalint...
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#86 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 21 - 17:27

jėzau. dar ne viska suvokiau, bet, turbut, jau dziaugiuosi, kad pas mane tik 90 AG. man uztenka ir skriemulio... :wacko:
  • 0

#87 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2005 birželio 21 - 17:33

jėzau. dar ne viska suvokiau, bet, turbut, jau dziaugiuosi, kad pas mane tik 90 AG. man uztenka ir skriemulio... :wacko:

Dziaukis, kad pas tave nera posukiu, automatiniu valytuvu, CC, ESP davikliu bei radijolos valdymo prie vairo viename mazge :unsure:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#88 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2005 birželio 21 - 17:45

jėzau. dar ne viska suvokiau, bet, turbut, jau dziaugiuosi, kad pas mane tik 90 AG. man uztenka ir skriemulio... :wacko:

Taip taip, 306as pakankamai pigiai islaikomas karutis :)
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#89 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.362
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2005 birželio 21 - 20:44

nu gerai, jeigu ir taip, tai is kur tokia kaina?

Gal ten viskas auksu padengta :blink:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#90 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 21 - 22:05

Gal ten viskas auksu padengta :blink:

nu jooo. auxu padengtu Peugeot detaliu per paskutinius tris menesius prisiziurejau sociai :wacko:

noreciau daugiau ju nebematyti
  • 0

#91 Svečias_egis_klp_*

Svečias_egis_klp_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 22 - 00:30

nu gerai, ar gali kas padaryti tinkama reziume???? esu nerealiai ysikliopines i SW , bet jei gausiu pakankamu argumentum kodel ji nevertatos kainos, tai drysiu pagalvot?Aciu isanksto...
  • 0

#92 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2005 birželio 22 - 09:29

nu gerai, ar gali kas padaryti tinkama reziume???? esu nerealiai ysikliopines i SW , bet jei gausiu pakankamu argumentum kodel ji nevertatos kainos, tai drysiu pagalvot?Aciu isanksto...

Imk ta pežą, nes kitaip užgrauš sažinė negyvai. Jei kas bus negerai, parduosi.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#93 Svečias_egis_klp_*

Svečias_egis_klp_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 22 - 23:47

Supratau, kad daugiau niekas nesiryzo drasiai pirsti man jo:), belieka laukt...
  • 0

#94 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2005 birželio 23 - 10:06

Supratau, kad daugiau niekas nesiryzo drasiai pirsti man jo:), belieka laukt...

Mašina nenauja, jeigu didelių bėdų nėra imi, jeigu yra neimi ir visiškai nepriklauso ar tai mersas ar pežas. Ir nelabai yra ką patart nemačius mašinos
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#95 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 23 - 12:25

esu nerealiai ysikliopines i SW

nu cia tuo viskas pasakyta. vakar kaip tik su kolega, isigijusiu OOOO 100- ta paskutine. Teisinosi, kaip cia taip gavosi. priejome tokios morales, kad jeigu turi piginu ir nori issirinkti geriausia varianta, gali but pasmerktas amzinoms kancioms. o jeigu kazko l. nori ir net bisqi negerai nusiperki, sedi issisiepes ir galvoji, kad vistiek labay geray.

vat as ta antraja metodika visa gyvenima ir vartoju. pirk ta smagrati su visa masina ir pasikeisi, jeigu ka.
  • 0

#96 Svečias_egis_klp_*

Svečias_egis_klp_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 26 - 01:14

nu cia tuo viskas pasakyta. vakar kaip tik su kolega, isigijusiu OOOO 100- ta paskutine. Teisinosi, kaip cia taip gavosi. priejome tokios morales, kad jeigu turi piginu ir nori issirinkti geriausia varianta, gali but pasmerktas amzinoms kancioms. o jeigu kazko l. nori ir net bisqi negerai nusiperki, sedi issisiepes ir galvoji, kad vistiek labay geray.

vat as ta antraja metodika visa gyvenima ir vartoju. pirk ta smagrati su visa masina ir pasikeisi, jeigu ka.

Tame ir esme, kad paciam kolkas nieko nereikejo taisyt, o pakeistas jau ir trosas(300lt), laidas(300lt), kazkokia slanga 100lt ir zada ateinancioj savaitej sankaba sutaisyt...Zmogus ten saziningas, nera visai svetimas...tai nenori sudo ykist, sako nosisi sutvarkyt iki galo, cia ne kibiras uz 500euru..:)
  • 0

#97 Svečias_egis_klp_*

Svečias_egis_klp_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 29 - 00:49

na gerai.butent tavo minetas variklis turi diskatoriu-kuriame imontuoti 6 amortizatoriai.tam kad susvelnintu pavaru perjungima.po tam tikro laika issiplaka ir islaksto amortizatoriu ivores.galetum pskambinti i peugeot centra ir viskas butu aisku.

Sveiki vel..Gerb kolega buvai teisus, visgi parejas "plaukiantis" smagratis...Kokie butu pasiulymai, nezino nei ka daryti pac savininkas, pardoj 3500lt, lauzynuose visi ispirkti, nors aisku nelabai noreciau kad mas is lauzyno idetu ta smagrati, kuris gali po keliu tkst pareiti.....zodziu reikia rimtu patarimu.Kur gaut ta pigesni smagrati, ar dar koki velnia...???skubiai noretusi...
  • 0

#98 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 29 - 09:37

Kur gaut ta pigesni smagrati, ar dar koki velnia...???skubiai noretusi...

Bijau, kad Marijos zemeje Maximose ar Rimi tokio daikto nerasi.:) Vadinasi, pigiau nebusi. Specifinis daiktas - specifine pasiula (www.peugeot.lt).
  • 0

#99 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2005 birželio 29 - 09:49

Bandyk susisiekt su Xamas, gal jis gales kuom padet.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#100 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 29 - 12:40

:o kyla eretiskos mintys. pugo inzinieriu fantazija - nereali. eisiu su Algirdu pasikonsultuoti :ph34r:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0