Peršokti prie turinio


Susitikimai Kaune!


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4165

#2541 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2010 rugsėjo 30 - 20:21

Aš manau, kad reikia nelaukiant meeto siūlyti kandidatūras (jei yra norintis, gali ir pats pasisiūlyti), surengti apklausą (aišku jei atsiras daugiau nei vienas kandidatas :) ) ir balsuoti :beer: . O per meeta padaryti "naujojo vado prirašymą" :beer: :beer: . Ką manot? ;]
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#2542 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2010 rugsėjo 30 - 21:49

...O per meeta padaryti "naujojo vado prirašymą" :beer: :beer: . Ką manot? ;]

:good: ... šta mintis gera... :clap:
  • 0
... labai piktas diedas...

#2543 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2010 rugsėjo 30 - 22:02

... nu nebent, kopijuojant BMW klubą su savo VIP lože Siemense, išsiperkam analogišką Žalgirio arenoj?... :lol: :lol: :lol:

o kodel gi ne? juk reikes kita vasara tureti pastovia savo loze per Eurocempa :good: :lol: :beer:

ok- jauna, tai jauna. :beer: tik as treciadieniais realiai galiu tureti maximum 35 minutes laiko mytintis, tad jeigu ka prabalsuosiu isankstiniu balsavimu pastu jeigu galima :rolleyes:
  • 0
Roots to roots

#2544 aga

aga
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Volvo XC90 4.4 V8 AWD

Parašyta 2010 rugsėjo 30 - 22:11

na as noreciau visai uzimti sy posta. jai sakote pririsima pasatyciau litra per gausuji meeta. ir labai girtus namo parvesciau ^_^

Šį pranešimą redagavo aga: 2010 rugsėjo 30 - 22:11

  • 0

#2545 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2010 rugsėjo 30 - 22:20

na as noreciau visai uzimti sy posta. jai sakote pririsima pasatyciau litra per gausuji meeta. ir labai girtus namo parvesciau ^_^

... kaip čia tau pasakius... :hmm:
Jei meetas bus GAUSUS ir išgersim tavo LITRĄ, tai kaip tapsim LABAI GIRTAIS?... :blush:
Vadui derėtų logiškai mastyt... :wh:
Netinka...
  • 0
... labai piktas diedas...

#2546 cecenasdd

cecenasdd
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 98
  • Vieta:kaunas
  • Automobilis:peugeot 306 xr "su veranda"

Parašyta 2010 rugsėjo 30 - 23:23

... kaip čia tau pasakius... :hmm:
Jei meetas bus GAUSUS ir išgersim tavo LITRĄ, tai kaip tapsim LABAI GIRTAIS?... :blush:
Vadui derėtų logiškai mastyt... :wh:
Netinka...

pritariu :clap: malovato :ax:
  • 0
"NET IR UZ BLOGA DARBA REIK DEKOTI, KAI JI KAS DARO IS VISOS SIRDIES"v.sekspyras

#2547 cecenasdd

cecenasdd
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 98
  • Vieta:kaunas
  • Automobilis:peugeot 306 xr "su veranda"

Parašyta 2010 rugsėjo 30 - 23:27

Aš manau, kad reikia nelaukiant meeto siūlyti kandidatūras (jei yra norintis, gali ir pats pasisiūlyti), surengti apklausą (aišku jei atsiras daugiau nei vienas kandidatas :) ) ir balsuoti :beer: . O per meeta padaryti "naujojo vado prirašymą" :beer: :beer: . Ką manot? ;]

siulau gordona.kiek bendravau neblogas vyrukas o ir pats aukstas tai viska mato aplinkui :good:
  • 0
"NET IR UZ BLOGA DARBA REIK DEKOTI, KAI JI KAS DARO IS VISOS SIRDIES"v.sekspyras

#2548 aga

aga
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Volvo XC90 4.4 V8 AWD

Parašyta 2010 rugsėjo 30 - 23:59

... kaip čia tau pasakius...  :hmm:
Jei meetas bus GAUSUS ir išgersim tavo LITRĄ, tai kaip tapsim LABAI GIRTAIS?...  :blush:
Vadui derėtų logiškai mastyt...  :wh:
Netinka...

as sakiau jai bus tokiu, gordonas nevazioja i GM ir panasiai taip ir tunos Kaune. na bet jum spresti kaip noresite taipir bus. beto kazin ar pats gordonas nori juo buti

Šį pranešimą redagavo aga: 2010 spalio 01 - 08:37

  • 0

#2549 Gordonas

Gordonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 456
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Opel Astra G

Parašyta 2010 spalio 01 - 09:26

as sakiau jai bus tokiu, gordonas nevazioja i GM ir panasiai taip ir tunos Kaune. na bet jum spresti kaip noresite taipir bus. beto kazin ar pats gordonas nori juo buti

Tiesiai į dešimtuką :ax:
  • 0
Opel Astra G 1999 DI 2,0L Peugeot 406 1996 1,8L - Ex

#2550 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 spalio 01 - 09:53

Gal patys kandidatai noretu pristatyti savo rinkimines programas potencialiems rinkejams? Nes buvimas vadu, tai ne tik statusas forume ar klubines atributikos pardavinejimas :blush:
  • 0

#2551 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2010 spalio 01 - 10:23

Gal patys kandidatai noretu pristatyti savo rinkimines programas potencialiems rinkejams? Nes buvimas vadu, tai ne tik statusas forume ar klubines atributikos pardavinejimas :blush:

kaip sakant, ne tauta tarnauja valdžiai, o VALDŽIA turi tarnauti TAUTAI. Pagal tokį moralės principą aga yra geriausias kandidatas (pavyzdys - duoda arielkos ir dar namo parveža).

o atributika stumdyt gali bet kas (net ir nebūdamas geras pardavėjas) B)

P.S. Aš ne prieš Gordoną - tiesiog dar nemačiau jo prisitatymo :wh: :beer:
  • 0
Roots to roots

#2552 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2010 spalio 01 - 10:49

aga bandė moderatorium patapti- nepavyko...Tai nors į vadus gal prasimuš :D
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#2553 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2010 spalio 01 - 12:16

siulau gordona.kiek bendravau neblogas vyrukas o ir pats aukstas tai viska mato aplinkui :good:

Aš ir už jį :good:
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#2554 aga

aga
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Volvo XC90 4.4 V8 AWD

Parašyta 2010 spalio 01 - 17:42

Na manau jai buciau Vadas nekiltu problemu del atributikos ir panasiai. Bunu visose meetose. Manau susitvarkyciau su tokia uzdotimi. Taip pat td galvociau pramogu ka veikti. Nes as visad svajojau buti kazkuom panasiai. Taip kad pasistenkciau kad niekam nieko netruktu ir visi butu patenkinti. Stenkciausi del kubo daryti viska ka pajegsiu. Bandysiu didinti gretas klubo. Ir pastatyciau bonke jai aisku laimeciau. Parvesiu namo. Beto manau kad balsavimas turi vykti mas musu meeta realybeje o en forume. Turi balsuoti tie kas važioja i meetus. Tai kad pasistekciau kad netruktu pramogu ir panasiai. Bet lieudis kaip balsuos taip ir bus.
  • 0

#2555 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2010 spalio 01 - 20:01

Aga, nepyk, bet parašysiu savo asmeninę nuomonę- nu netinki :hmm: tu šiam postui ir tiek (shakilo komentaras tiesiai į dešimtuką)...
O jei rimtai, siūlau Gordoną :beer: (pačiam kažkaip negražu siūlytis). Kaip Jimmy rašė- jaunas, energingas, galintis kažką sumastyti įdomesnio, nebandantis papirkti su bonke šnapso :clap: ... Taip, kad mano balsas už Gordoną. :beer:

Gordonai, sutinki dalyvauti balsavime? Sukurčiau apklausą- Gordonas ar aga??? :clap:
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#2556 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2010 spalio 01 - 20:26

Aga, nepyk, bet parašysiu savo asmeninę nuomonę- nu netinki tu šiam postui ir tiek...
O jei rimtai, siūlau Gordoną (pačiam kažkaip negražu siūlytis). Kaip Jimmy rašė- jaunas, energingas, galintis kažką sumastyti įdomesnio. Taip, kad mano balsas už Gordoną.

Mano balsas palauks. Kol kas per mažas pasirinkimas. Procesas ne išimtinai reikalaujantis skubos. Bet...
... agai, geros dūšios tu bachūras, kupinas energijos ir puikių norų, nu bet nenorėčiau, kad mūsų vadas būtų studentas-mažaraštis. Sorry, kolega, nu nelimpa tokie dalykai, kai skaitai tavo postą, o jausmas, kad pirmokas klavą kankino. Neužsigauk... :dntknw:
Man irgi mieliau patiktų Gordonas, bet anas labai jau mandražijas su savo kandidatūra (kaip merga keturiolikinė)...
Blin, mažu Cr-ą į jaunimą įrašyt? Diedas su patirtim, GM-uose fizionomiją tankiai rodęs. Minusas - retokas svečias Undinėj...
Pasiūlyč EvX'ą, bet su sąlyga, jei vėl :pug: nusipirks... :hmm:
  • 0
... labai piktas diedas...

#2557 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2010 spalio 01 - 20:38

Pasiūlyč EvX'ą, bet su sąlyga, jei vėl  :pug:  nusipirks...  :hmm:

Atsilikęs tu nuo gyvenimo... :doh: Jau senokai viens nol šeši papildė mano garažą...
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#2558 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2010 spalio 01 - 20:55

Atsilikęs tu nuo gyvenimo... :doh: Jau senokai viens nol šeši papildė mano garažą...

Laikraščiai nerašė, delfis irgi neinformavo...
Vienžo, tinki...
Turim dar vieną kandidatą... :clap:
  • 0
... labai piktas diedas...

#2559 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2010 spalio 01 - 21:12

Blin, mažu Cr-ą į jaunimą įrašyt? Diedas su patirtim, GM-uose fizionomiją tankiai rodęs. Minusas - retokas svečias Undinėj...

Mano laikas jau praejo pries kokia 1,5 metu. Babilone ir Undinej pakankamai vaidenausi kai buvo tam laiko. Dabar uztenka man ir sporto, bei visos organizacijos aplink ji (bo atvirai jeigu ne mano iniciatyva ir sis reikalas jau mires butu). Patirties vadovavime ir kitoje uzklasineje veikloje turiu sociai, bet dabar esu 110 proc. susikoncentraves i tiesiogini darba ir seima (visas likes laikas po 17.00 val.). Plius nebeliko to dziaugsmo ir ugneles prancuzui kai isbandziau japona (ir tai mane labai smarkiai paveike - tai tiesa). Taip, kad siai dienai tikrai reikia kazko panasaus kai Gordonas ar EvX, o as jeigu busiu siame klube dar 10 metu, po 20 GM pasizadu metams pavadovauti ir Kauno bendruomenei (jeigu tai dar bus aktualu) ;] :beer:

P.S. Niekam neidomi mano vaiku uzklasine veikla, bet siais metais turiu laisva tik ketvirtadienio vakara ir ta pati paskyriau krepsiniui, tad mytuose nei siais, nei kitais metais nesivaidensiu :dntknw:

Sekmes renkant nauja ir tvirta Kauno vada :beer:
  • 0
Roots to roots

#2560 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2010 spalio 01 - 21:43

Nu ne, tai ne. Per prievartą mielas nebūsi... Taigi, neatmetant nė vieno kandidato, žiūrim ką turim: 1. Gordonas (nors ir priešinasi)... 2. aga (save iškėlęs)... 3. EvX (pažiūrėsim, ką ant bačkos užlipęs pasakys)... Nesikuklinam, siūlom (-omės), aptariam. Rinksim ne forume, o gyvai kažkuriame meete, tikiuosi gausiame... :beer: :good:
  • 0
... labai piktas diedas...




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0