Jump to content


Susitikimai Kaune!


  • Please log in to reply
4165 replies to this topic

#2561 cecenasdd

cecenasdd
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 98
  • Vieta:kaunas
  • Automobilis:peugeot 306 xr "su veranda"

Posted 2010 October 01 - 22:57

Aga, nepyk, bet parašysiu savo asmeninę nuomonę- nu netinki  :hmm:  tu šiam postui ir tiek (shakilo komentaras tiesiai į dešimtuką)...
O jei rimtai, siūlau Gordoną  :beer:  (pačiam kažkaip negražu siūlytis). Kaip Jimmy rašė- jaunas, energingas, galintis kažką sumastyti įdomesnio, nebandantis papirkti su bonke šnapso  :clap: ... Taip, kad mano balsas už Gordoną.  :beer:

Gordonai, sutinki dalyvauti balsavime? Sukurčiau apklausą- Gordonas ar aga???  :clap:

likau truputi pasimetes.evx kaip suprasti tavo zodius -jai yra norintys tai gali pasisiulyt ir negrazu siulytis paciam. :dntknw: jai taip tai ipilu dar truputi zibalo i ugni ir pateikiu dar viena programos naujajam vadovui pvz. -jai mane isrinktu kauno atstovu klubo bendruomeneje tai as pabandyciau, su klubo atstovais ygivendinti sias idejas. surengti susitikimus ne tik nustatytom dienom ir sugalvojant pramogas skirtas :pug: gerbejams bet ir ju seimoms,surengciau varzybas, slalomo, orientacino auto sporto, stalo zaidimus esant mazesniam klubieciu susiburimui, pasiemes keleta nuolatiniu pagalbininku pasiulytume klubieciams realesnes nuolaidas detalems ir ju keitimui, naujokams garantijas kad jai as pats ju nepracekinsiu tai istyrines mano pavaduotojai, ir gales uz nustatyta kaina isigyt klubo atributika ir t. t taigi mielieji kanditatai, pvz yra laukiam jusu konkreciu pasiulymu klubo veiklai atgaivinti o ne nugirdyti visus su litru. aciu uz demesi.pats nekandidatuoju nes esu tik nuolatinis forumo dalyvis o ne klubo narys nors labai patinka :pug: . taigi balsuodami nepamirskim ir tokio paprasto dalyko, titanika pastate profisionalai o nojaus arka megejas. rezultatai visiem zinomi :ax:

Edited by cecenasdd, 2010 October 01 - 23:03.

  • 0
"NET IR UZ BLOGA DARBA REIK DEKOTI, KAI JI KAS DARO IS VISOS SIRDIES"v.sekspyras

#2562 cecenasdd

cecenasdd
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 98
  • Vieta:kaunas
  • Automobilis:peugeot 306 xr "su veranda"

Posted 2010 October 01 - 23:01

Nu ne, tai ne. Per prievartą mielas nebūsi...
Taigi, neatmetant nė vieno kandidato, žiūrim ką turim:
1. Gordonas (nors ir priešinasi)...
2. aga (save iškėlęs)...
3. EvX (pažiūrėsim, ką ant bačkos užlipęs pasakys)...
Nesikuklinam, siūlom (-omės), aptariam.
Rinksim ne forume, o gyvai kažkuriame meete, tikiuosi gausiame... :beer: :good:

kad tavo zodziai klubieciams i ausi.aleliuja :clap:
  • 0
"NET IR UZ BLOGA DARBA REIK DEKOTI, KAI JI KAS DARO IS VISOS SIRDIES"v.sekspyras

#2563 Gordonas

Gordonas
  • Senbuviai
  • posts 456
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Opel Astra G

Posted 2010 October 02 - 10:56

Nu ne, tai ne. Per prievartą mielas nebūsi...
Taigi, neatmetant nė vieno kandidato, žiūrim ką turim:
1. Gordonas (nors ir priešinasi)...
2. aga (save iškėlęs)...
3. EvX (pažiūrėsim, ką ant bačkos užlipęs pasakys)...
Nesikuklinam, siūlom (-omės), aptariam.
Rinksim ne forume, o gyvai kažkuriame meete, tikiuosi gausiame...  :beer:  :good:

kad tavo zodziai klubieciams i ausi.aleliuja :clap:

Papildysiu tada :ax:

Taigi, neatmetant nė vieno kandidato, žiūrim ką turim:
1. Gordonas (nors ir priešinasi)...
2. aga (save iškėlęs)...
3. EvX (pažiūrėsim, ką ant bačkos užlipęs pasakys)...
4. cecenasdd (su gan realiais kauniečių veiklos pagyvinimais)
Nesikuklinam, siūlom (-omės), aptariam.
Rinksim ne forume, o gyvai kažkuriame meete, tikiuosi gausiame... :beer: :good:


P.S. Aš galiu pasisiūlyt į kokius pvz pavaduotojus :shy:
  • 0
Opel Astra G 1999 DI 2,0L Peugeot 406 1996 1,8L - Ex

#2564 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2010 October 02 - 12:46


P.S. Aš galiu pasisiūlyt į kokius pvz pavaduotojus :shy:

visi cia graziai sneka apie pavaduotojus kurie realiai nudirba darba ir duoda daklada vadui, o tas tautai. Dar Valduxui kazkada siuliau, kad turi buti pavaduotojas einamiems reikalams (netgi kai i myta negali atlekt kazkas turi ji pavaduot). Taip, kad siulau palikti Velveta vadu iki sekancio GM, o pasiulytiems kandidatams (visiems) buti jo pavaduotojams ir pradeti sukti veikla. Kam geriausiai seksis - ta vasara ir isrinksim Kauno vadu. O kiti tures pasitempt per sekancius metus ;]
  • 0
Roots to roots

#2565 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2010 October 02 - 12:48

...kad jai as pats ju nepracekinsiu tai istyrines mano pavaduotojai, ir gales...

cia jau anksciau cecenasdd apie tai kalba uzvede (siulau ji tapti auto sporto-remonto nuolaidu skyriaus pavaduotoju ;] ) :beer:
  • 0
Roots to roots

#2566 Gordonas

Gordonas
  • Senbuviai
  • posts 456
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Opel Astra G

Posted 2010 October 02 - 14:36

... Taip, kad siulau palikti Velveta vadu iki sekancio GM, o pasiulytiems kandidatams (visiems) buti jo pavaduotojams ir pradeti sukti veikla. Kam geriausiai seksis - ta vasara ir isrinksim Kauno vadu. O kiti tures pasitempt per sekancius metus  ;]

Čia irgi mintis :good:
  • 0
Opel Astra G 1999 DI 2,0L Peugeot 406 1996 1,8L - Ex

#2567 cecenasdd

cecenasdd
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 98
  • Vieta:kaunas
  • Automobilis:peugeot 306 xr "su veranda"

Posted 2010 October 02 - 19:39

Nu ne, tai ne. Per prievartą mielas nebūsi...
Taigi, neatmetant nė vieno kandidato, žiūrim ką turim:
1. Gordonas (nors ir priešinasi)...
2. aga (save iškėlęs)...
3. EvX (pažiūrėsim, ką ant bačkos užlipęs pasakys)...
Nesikuklinam, siūlom (-omės), aptariam.
Rinksim ne forume, o gyvai kažkuriame meete, tikiuosi gausiame...  :beer:  :good:

kad tavo zodziai klubieciams i ausi.aleliuja :clap:

Papildysiu tada :ax:

Taigi, neatmetant nė vieno kandidato, žiūrim ką turim:
1. Gordonas (nors ir priešinasi)...
2. aga (save iškėlęs)...
3. EvX (pažiūrėsim, ką ant bačkos užlipęs pasakys)...
4. cecenasdd (su gan realiais kauniečių veiklos pagyvinimais)
Nesikuklinam, siūlom (-omės), aptariam.
Rinksim ne forume, o gyvai kažkuriame meete, tikiuosi gausiame... :beer: :good:


P.S. Aš galiu pasisiūlyt į kokius pvz pavaduotojus :shy:

cecenas nesisiule i vadus o tiesiog pateike pvz ir jis net ne klubo narys :shy: siap pateikiau pvz pasiulyma ka galetu padaryt naujas vadas o ne siulyti uz pareigas bonka. sorry bet cia rimtesne organizacija uz lr seima ir balsu uz puslitry nenupirksi ar as klystu :dntknw: .taigi reikalauju kad is saraso buciau isbrauktas ir i naujuku prisistatymo anketoje butu itrauktas punktas"ka pasiulytumet atgaivinti klubo veikla"o nuolaidas ir kita pasiulysiu ir toliau kiek tik galesiu :good:

Edited by cecenasdd, 2010 October 02 - 20:02.

  • 0
"NET IR UZ BLOGA DARBA REIK DEKOTI, KAI JI KAS DARO IS VISOS SIRDIES"v.sekspyras

#2568 aga

aga
  • Senbuviai
  • posts 227
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Volvo XC90 4.4 V8 AWD

Posted 2010 October 03 - 19:05

Nu ne, tai ne. Per prievartą mielas nebūsi...
Taigi, neatmetant nė vieno kandidato, žiūrim ką turim:
1. Gordonas (nors ir priešinasi)...
2. aga (save iškėlęs)...
3. EvX (pažiūrėsim, ką ant bačkos užlipęs pasakys)...
Nesikuklinam, siūlom (-omės), aptariam.
Rinksim ne forume, o gyvai kažkuriame meete, tikiuosi gausiame...  :beer:  :good:

kad tavo zodziai klubieciams i ausi.aleliuja :clap:

Papildysiu tada :ax:

Taigi, neatmetant nė vieno kandidato, žiūrim ką turim:
1. Gordonas (nors ir priešinasi)...
2. aga (save iškėlęs)...
3. EvX (pažiūrėsim, ką ant bačkos užlipęs pasakys)...
4. cecenasdd (su gan realiais kauniečių veiklos pagyvinimais)
Nesikuklinam, siūlom (-omės), aptariam.
Rinksim ne forume, o gyvai kažkuriame meete, tikiuosi gausiame... :beer: :good:


P.S. Aš galiu pasisiūlyt į kokius pvz pavaduotojus :shy:

cecenas nesisiule i vadus o tiesiog pateike pvz ir jis net ne klubo narys :shy: siap pateikiau pvz pasiulyma ka galetu padaryt naujas vadas o ne siulyti uz pareigas bonka. sorry bet cia rimtesne organizacija uz lr seima ir balsu uz puslitry nenupirksi ar as klystu :dntknw: .taigi reikalauju kad is saraso buciau isbrauktas ir i naujuku prisistatymo anketoje butu itrauktas punktas"ka pasiulytumet atgaivinti klubo veikla"o nuolaidas ir kita pasiulysiu ir toliau kiek tik galesiu :good:

as siuliau buteli kad atswesti jai mane isriktu o ne tam kad balsuotu uz mane. as pasisiuliau nenorite nereikia. rinkite ka tik norite.
  • 0

#2569 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2010 October 03 - 19:46

as siuliau buteli kad atswesti jai mane isriktu o ne tam kad balsuotu uz mane...

O jei neišrinks, tai ir neatkorkuosi? :blink:
Blin, aš nekandidatuoju, o butelį atsinešiu.
Tavo reitingai krenta... :(
  • 0
... labai piktas diedas...

#2570 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • posts 2,321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Posted 2010 October 03 - 20:57


as siuliau buteli kad atswesti jai mane isriktu o ne tam kad balsuotu uz mane...

O jei neišrinks, tai ir neatkorkuosi? :blink:
Blin, aš nekandidatuoju, o butelį atsinešiu.
Tavo reitingai krenta... :(

Iskalba turi nekloga, tai stok ant backos ir vadovauk Kaunieciam.
Sako senas arklys vagos negadina... :beer:
Negi jau taip ir nebelike to parako subinej?
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#2571 aga

aga
  • Senbuviai
  • posts 227
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Volvo XC90 4.4 V8 AWD

Posted 2010 October 03 - 21:18


as siuliau buteli kad atswesti jai mane isriktu o ne tam kad balsuotu uz mane...

O jei neišrinks, tai ir neatkorkuosi? :blink:
Blin, aš nekandidatuoju, o butelį atsinešiu.
Tavo reitingai krenta... :(

nieko nepadarysi.
  • 0

#2572 boMod

boMod
  • Senbuviai
  • posts 444
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD

Posted 2010 October 03 - 21:36

Nu as cia truputi nusoksiu nuo rinkimu temos chebra, bet noriu iformint i posta savo minti del klubo veiklos (kad nepasimirstu) kuri sen sove i galva.. Jei gerai suprantu klubu veikla tai ne tik laisvalaikio prakeidimas, bet klubas gali ir atlikti "svietejiskas" idejas (nzn kaip tik tai kad mes dar neregistruoti :hmm: ) Taigi, manau, ne vienas pastebejes ir aisku yra "nukentejes" nuo paprastos vairuotoju ANTRAEILININKU kulturos. Aisku ir patys kartais tuo papiknaudziaujam (nors ka cia kartais). Asmeniskai save ir aplinka rimciau pradejau vertint po laidos Autopilotas (jei gerai ivardinau), kur vedejai pravaziave po uzsieni ir grize Lietuvon pastebejo ir akcentavo, kad mes visi vaziuojame ne arciau desinio krasto kaip praso KET bet per visas imanomas juostas kairiau. Tai erzina, sunkina vaziavimo salygas, sudaro terpe kamsciu susidarymams (pvz "nenuovoki" moteriske pirpina 45km/h antra eile kai galima 60km/h (tarkim siaures pr.)) Ideja igivendinti butu galima paprasciausiai uzsikabinus plakatus ant galiniu stiklu su "svietejiskais" sukiais ANTRAEILININKAMS NE; LAIKYKIS KET XIV-164; PRISIJUNK PRIE KULTUROS ir ttt ir pan... Visi smagiai isvaziuotumem po gatves pasivazinet pagal taisykles, kokiam ziopliukui pypteltumeme aplenktume visi, pasiskaitytu gal zmogus ir gal susimastytu (kaip mane priverte susimastyt paprastas reportazas). Tuo paciu pabreztumeme, kad mes tai Peugeot klubas, ir kad mes tvarkingi, ne taip kaip BMW fan :D Taigi isdesciau savo ideja, labai aciu us demesi ir vieta forume mano mintim kaip sakant :) :good:
  • 0

#2573 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • posts 1,757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Posted 2010 October 04 - 06:54

Nu as cia truputi nusoksiu nuo rinkimu temos chebra, bet noriu iformint i posta savo minti del klubo veiklos (kad nepasimirstu) kuri sen sove i galva..
Jei gerai suprantu klubu veikla tai ne tik laisvalaikio prakeidimas, bet klubas gali ir atlikti "svietejiskas" idejas (nzn kaip tik tai kad mes dar neregistruoti :hmm: ) Taigi, manau, ne vienas pastebejes ir aisku yra "nukentejes" nuo paprastos vairuotoju ANTRAEILININKU kulturos. Aisku ir patys kartais tuo papiknaudziaujam (nors ka cia kartais). Asmeniskai save ir aplinka rimciau pradejau vertint po laidos Autopilotas (jei gerai ivardinau), kur vedejai pravaziave po uzsieni ir grize Lietuvon pastebejo ir akcentavo, kad mes visi vaziuojame ne arciau desinio krasto kaip praso KET bet per visas imanomas juostas kairiau. Tai erzina, sunkina vaziavimo salygas, sudaro terpe kamsciu susidarymams (pvz "nenuovoki" moteriske pirpina 45km/h antra eile kai galima 60km/h (tarkim siaures pr.)) Ideja igivendinti butu galima paprasciausiai uzsikabinus plakatus ant galiniu stiklu su "svietejiskais" sukiais ANTRAEILININKAMS NE; LAIKYKIS KET XIV-164; PRISIJUNK PRIE KULTUROS ir ttt ir pan... Visi smagiai isvaziuotumem po gatves pasivazinet pagal taisykles, kokiam ziopliukui pypteltumeme aplenktume visi, pasiskaitytu gal zmogus ir gal susimastytu (kaip mane priverte susimastyt paprastas reportazas). Tuo paciu pabreztumeme, kad mes tai Peugeot klubas, ir kad mes tvarkingi, ne taip kaip BMW fan :D
Taigi isdesciau savo ideja, labai aciu us demesi ir vieta forume mano mintim kaip sakant :) :good:

BMWfan' uose daug normalių klubo narių, nereikia čia ant jų važiuoti.Šaunu, kad turi idėjų, bet dėl plakatų nemanau, kad čia daug kas su jais važinėtų.Pagalvok pats.Draugiškai.
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#2574 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2010 October 04 - 09:43

Ideja igivendinti butu galima paprasciausiai uzsikabinus plakatus ant galiniu stiklu su "svietejiskais" sukiais ANTRAEILININKAMS NE;

pirma mintis butu pamacius ant lango toki uzrasa - ne zmoniems, kurie dirba antraeilese pareigose :doh: :lol: ir pagalvociau - o kas cia blogo, jeigu nori papildomai uzsidirbti? :wh:

P.S. Kai Lietuvoje keliu bukle bus tokia kaip Vakaru Europoje, gal tada ir pasidarys samoningesniu zmoniu. O dabar instinktyviai saugodamas masinos vaziuokle ir ratlankius vaziuoji 2 eile... Ypac rudeni kai atsiranda balos ir nzn kokio gylio duobe pasigausi :ph34r:
  • 0
Roots to roots

#2575 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • posts 1,757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Posted 2010 October 04 - 09:46

pirma mintis butu pamacius ant lango toki uzrasa - ne zmoniems, kurie dirba antraeilese pareigose :doh: :lol: ir pagalvociau - o kas cia blogo, jeigu nori papildomai uzsidirbti? :wh:

P.S. Kai Lietuvoje keliu bukle bus tokia kaip Vakaru Europoje, gal tada ir pasidarys samoningesniu zmoniu. O dabar instinktyviai saugodamas masinos vaziuokle ir ratlankius vaziuoji 2 eile... Ypac rudeni kai atsiranda balos ir nzn kokio gylio duobe pasigausi :ph34r:

Tai, kad ir antroje eilėje dažniausiai būna tas pats.Važiuoji kaip slalome per abi juostas be posukių ir tiek.Valdžia geriau investuoja į valdovų rūmus :doh:
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#2576 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2010 October 04 - 09:48

Tai, kad ir antroje eilėje dažniausiai būna tas pats.Važiuoji kaip slalome per abi juostas be posukių ir tiek.Valdžia geriau investuoja į valdovų rūmus :doh:

buna buna... :ph34r: kaip Barsausko g. buvau per tokia persokes 2 eileje, tai net CD isleke... Gerai, kad skridau tikrai pakankamai greitai ir nestabdziau :hmm:
  • 0
Roots to roots

#2577 boMod

boMod
  • Senbuviai
  • posts 444
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD

Posted 2010 October 04 - 11:02

Tai isku kad nesneku apie visus fanus, bet net mentai vienu metu atsizvelgdavo jei uzklijuotas lipdukas buvo, uztenka keliu kaimieciu kad sugandintu reputacija. Su plakatais ne visada vazinet, o tik tam tikra diena ir visiems kartu (tarkim per meeta). Uzrasui tai cia juk tik pavyzdziui isrinkau, ko jus taip i smulkmenas gilinates :D Duobes pirmoje juostoje tam tikrose gatve YRA, bet daugumoj tai nebent pastatytos pirmoje juostoje maisos, viskas siap ok, pats pameginau ir stengiuos vaziuot pirma juosta ir visai viskas normaliai cia yra. Pameginkit patys. Reik juk pradet kaip sakoma nuo saves... :)

Edited by boMod, 2010 October 04 - 11:04.

  • 0

#2578 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2010 October 04 - 20:43

Iskalba turi nekloga, tai stok ant backos ir vadovauk Kaunieciam.
Sako senas arklys vagos negadina... :beer:
Negi jau taip ir nebelike to parako subinej?

Vat užtatai šitaip ir gyvenam ant Lietuvos, kad valdžion renkam sklandžiau pliurpiančius. Kad šitaip ir klube neatsitiktų, net nesiruošiu kandidatuot. Priežasčių yra ir daugiau. Pamirštam... :blush:
  • 0
... labai piktas diedas...

#2579 cecenasdd

cecenasdd
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 98
  • Vieta:kaunas
  • Automobilis:peugeot 306 xr "su veranda"

Posted 2010 October 05 - 20:10

tai ryt kaip ir pirmas menesio trec. tai gal ka mastom
  • 0
"NET IR UZ BLOGA DARBA REIK DEKOTI, KAI JI KAS DARO IS VISOS SIRDIES"v.sekspyras

#2580 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • posts 2,250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Posted 2010 October 05 - 20:15

tai gal ka mastom

Šiaip tai aga siūlėsi "bonkę pastatyti"... :beer: :hmm: :clap:
O jei rimtai, gal padaužom kamuolius? O prie olaus bokaliuko aptartume rinkiminės kompanijos "būsimas Kauno vadas" perspektyvas...? :hmm:
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda





6 user(s) are reading this topic

0 members, 6 guests, 0 anonymous users