Peršokti prie turinio


Susitikimai Kaune!


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4165

#2861 WELNNIUUKSTIS

WELNNIUUKSTIS
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 14
  • Vieta:kaunas
  • Automobilis:peogeot 605 3.0 v6 12v

Parašyta 2011 kovo 31 - 11:27

laisvai be problemu tik kada??? ^_^
  • 0

#2862 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2011 balandžio 04 - 14:05

Gal šeštadienį renkamės kačerginėje? mygt parašykit kam koks laikas tiktų ir kas planuoja prilėkti.Ryt aš niekaip negalėsiu.
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#2863 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2011 balandžio 04 - 14:35

blem mielai lekciau paziureti bet kad viena problemyte jog dirbsiu visa diena :(
  • 0

#2864 stii_cooper

stii_cooper
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 212
  • Vieta:Kaunas. Lietuva
  • Automobilis:Citroen C5 X7 APD

Parašyta 2011 balandžio 04 - 15:49

Gal šeštadienį renkamės kačerginėje? mygt parašykit kam koks laikas tiktų ir kas planuoja prilėkti.Ryt aš niekaip negalėsiu.

neblogai, visai norėčiau atlėkt. Ir į renginį paspoksot ir vaiką lauke paganyt jei geras oras.
Manau tinka bet koks laikas.
  • 0

#2865 WELNNIUUKSTIS

WELNNIUUKSTIS
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 14
  • Vieta:kaunas
  • Automobilis:peogeot 605 3.0 v6 12v

Parašyta 2011 balandžio 06 - 09:38

as dyrbsiu nebent tik penktadieni... :(
  • 0

#2866 Svečias_Safriuke_*

Svečias_Safriuke_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 balandžio 13 - 00:03

o aš maniau tik renukai ir citrinos vis niekaip negali kas savaitiniam meetui susirinkt.. Pasirodo čia visų prancūzų "liga" :D
  • 0

#2867 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2011 balandžio 13 - 00:09

tai reikia pasiulyti visiems prancuzams is kauno gal bendra meeta? vis linksmiau butu. pasibedavotumem vieni kitiems :)
  • 0

#2868 Svečias_Safriuke_*

Svečias_Safriuke_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 balandžio 13 - 00:19

tai reikia pasiulyti visiems prancuzams is kauno gal bendra meeta? vis linksmiau butu. pasibedavotumem vieni kitiems :)

Aš irgi apie tai pamąsčius buvau, būtų įdomu.. Bet kaip jūs reaguojat į amžiaus skirtumą? :) Nes kaip "sena" renault klubo dalyvė ir šiek tiek susipažinus su citrinomis, galiu pasakyt kad tikrai vyresnis kontingentas gali būt :) Pvz. renault klube 50/50 yra, ta prasme maždaug vienodai jaunimo ir vyresnių.. Citroen klube pasirodė, kad labiau vyresni dominuoja (nors galiu klyst).. Bet bendras renginys būtų smagu, nes Peugeot klubo atstovus tenka užmatyt tik Citrinos orientaciniame ralyje vieną kartą į metus :rolleyes:
  • 0

#2869 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2011 balandžio 13 - 00:21

tai kad musu senimas jau i pencija isejas . nebent del didelio renginio gal ir pasirodytu :) o pagrinda sudaro jauni zmogai :) tas pagrindas tai apie 5 zmones :)
  • 0

#2870 Svečias_Safriuke_*

Svečias_Safriuke_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 balandžio 13 - 00:26

tai kad musu senimas jau i pencija isejas . nebent del didelio renginio gal ir pasirodytu :) o pagrinda sudaro jauni zmogai :) tas pagrindas tai apie 5 zmones :)

Na mūsų (renukų) "senimas" irgi pasyvūs :D Nežinau, šiaip renault klubas manau susirinktų keli žmonės, dėl citroenų didesnės abejonės.. Bet čia ir organizuot iš anksto reikėtų, ta prasme perspėt visus, kad susiplanuotų.. Smagu būtų prancūzams šašlykus pakept kur nors kauno miškuose kai šilčiau bus :D
  • 0

#2871 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2011 balandžio 13 - 00:30

pas mus kolkas kiek maciau vieni vyrai renkasi tai jau mes tikrai vieni kitu nesildysim ;) o jei i tema tai taip. manau bent menesiuka reiktu duoti terminui. bet cia reikia kiekvieniem su savais apsitarti per artimiausius susitikimus. arba bandyti forumu pagalba susitarti.
  • 0

#2872 Svečias_Safriuke_*

Svečias_Safriuke_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 balandžio 13 - 00:35

pas mus kolkas kiek maciau vieni vyrai renkasi tai jau mes tikrai vieni kitu nesildysim ;)

o jei i tema tai taip. manau bent menesiuka reiktu duoti terminui. bet cia reikia kiekvieniem su savais apsitarti per artimiausius susitikimus. arba bandyti forumu pagalba susitarti.

Pas mus tas pats.. Aš viena mergina kaune ir likau tarp renukų, kitų seniai nebematyt :D Nieko keisto - vis dėl to autoklubas, o ne mezgimo būrelis..
O šiaip jūs kas kiek renkatės? Visai norėčiau sudalyvaut kokiam susitikime, o tada galima būtų ir planus dėl bendro prancūzų kauno meeto rengt :shy:
  • 0

#2873 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2011 balandžio 13 - 00:39

renkames pirma menesio treciadieni jei neapgauna mano nemiegojus galva arba kaip papuola. siaip jau kaip ir butu laikas vel padaryti koki meetuka. kad ir ketvirtadieni po darbu :) reikia tik sulaukti kitu klubo nariu nuomoniu del tokio mano issisokelisko pasisakymo :) manau rytoj pasireiks daugiau zmoniu ir bus aiskiau kaip kas p.s. as dar neturiu su kuo vaziuoti :) mano lavonelis su elektra susipyko truputuka tai vaziuos pas daktarus ketvirtadieni :)
  • 0

#2874 Svečias_Safriuke_*

Svečias_Safriuke_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 balandžio 13 - 00:47

p.s. as dar neturiu su kuo vaziuoti :) mano lavonelis su elektra susipyko truputuka tai vaziuos pas daktarus ketvirtadieni :)

ne tu vienas, mano vulkanas irgi padžiautas iki penktadienio, dar ir 150km nuo manęs :) Tai gerai, reiks pažiūrėt ką kiti pasakys rytoj... P.S. retai renkatės, rombai kas savaitę, aišku ateina tai 1 tai 4 tai 12 žmonių - kaip kam užplaukia :D
  • 0

#2875 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2011 balandžio 13 - 00:53

tai kad kai dabar jaunimas aktyveja kaunietiskas tai kazkiek dazniau matomes. bet kad musu nedaugeja tai irgi blogai. reikia viesuju rysiu akcija kazkokia pravesti kad daugiau susirinktu. :) gal pastatyti kiekvienam atvykusiam giros po bokala :) as tai turiu su kuo vaziuoti kaip ir bet su tuo transportu i francuzu meeta nekazkaip :) visgi vokietis gimes uz atlanto ir dar krovininis :) nors kaip tech pagalba galeciau sudirbti :)

Šį pranešimą redagavo skierka: 2011 balandžio 13 - 00:54

  • 0

#2876 Svečias_Safriuke_*

Svečias_Safriuke_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 balandžio 13 - 00:55

tai kad kai dabar jaunimas aktyveja kaunietiskas tai kazkiek dazniau matomes. bet kad musu nedaugeja tai irgi blogai. reikia viesuju rysiu akcija kazkokia pravesti kad daugiau susirinktu. :) gal pastatyti kiekvienam atvykusiam giros po bokala :)

oo.. tada tikrai ateisiu :D
  • 0

#2877 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2011 balandžio 13 - 00:59

na tai labanakt :) laukiam rytojaus. matysim ka kiti mano apie meet'a 2011-04-14
  • 0

#2878 WELNNIUUKSTIS

WELNNIUUKSTIS
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 14
  • Vieta:kaunas
  • Automobilis:peogeot 605 3.0 v6 12v

Parašyta 2011 balandžio 14 - 12:32

snd ir as galeciau atvaryti kelinta h??? :good:
  • 0

#2879 boMod

boMod
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 444
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD

Parašyta 2011 balandžio 14 - 14:44

19:00 kiek suprantu. As dirbsiu savo darbus, tai jei susirinke nieko geriau nesuplanuosit tai pasiskambykit ir prilekit, aga turi nr ir dar skierkai i privata imesiu dabar, parasykit jei ka, atskambinsiu paaiskinsiu kaip atvaziuot
  • 0

#2880 WELNNIUUKSTIS

WELNNIUUKSTIS
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 14
  • Vieta:kaunas
  • Automobilis:peogeot 605 3.0 v6 12v

Parašyta 2011 balandžio 14 - 16:58

tai imesk as tai tikrai daleksiu ^_^ :good:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0