Peršokti prie turinio


Gal turite patarimu, bo servisai nepadeda


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 20

#1 Svečias_irs_*

Svečias_irs_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 23 - 13:26

Zodziu, sukant tiek i desine, tiek i kaire puses priekiniuose ratuose girdimas svirpimas/gargaliavimas (bet ne dunksejimas)...gal net siek tiek panasus i cypima. Buvau servise (tanagroje), sedo meistrelis uz vairo, pravaziavo keleta ratu, konstatavo, kad svirpimas yra :) ...taciau apziurint vaziuokle taip ir nepasake kas konkreciai galetu buti...t.y., is kur tas ikyrus svirpimas. Galvojau guoliai...bet servise savo visiems zinomu metodu sukant ratus is leto pridejus prie ju ausi, meistrai nenustate, kad yra problema su guoliais. Gal esate susidures su panasia problema, kas galetu buti???...bo bijau, kad koki karta ant posukio nesuluztu ta mano masina...nes garsas tikrai pakankamai didelis ir nemalonus... Dekui uz patarimus, P306, 1.4, 1995
  • 0

#2 Svečias_stebetoja_*

Svečias_stebetoja_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 23 - 13:38

mano mashinke tokia pati. Bet taip nebuvo. Nuvaziuok i Metalo g.17, Citreon ir Peugoet servisa, ten meistriukai protingi, peugeot kaip nuluptus pazysta.
  • 0

#3 Svečias_irs_*

Svečias_irs_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 28 - 15:36

mano mashinke tokia pati. Bet taip nebuvo.
Nuvaziuok i Metalo g.17, Citreon ir Peugoet servisa, ten meistriukai protingi, peugeot kaip nuluptus pazysta.

:( ahh, paguodei...

na, bet aciu ir uz tiek.
  • 0

#4 Svečias_gintras_*

Svečias_gintras_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 28 - 17:55

ir 100 procentu esi tikras, kad ne stabdžiai
  • 0

#5 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2005 birželio 28 - 18:39

vairo stiprintuvas yra?
  • 0

#6 Svečias_irs_*

Svečias_irs_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 29 - 00:48

Nerijau, stiprintuvo nera. Gintrai, svirpia sukant i shonus, nestabdant. nors, isleto vaziuojant ir stabdant girdisi labai silpnas uzhimas...
  • 0

#7 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2005 birželio 29 - 09:08

o tai tam servize bent rata buvo nueme paziuret kas ten darosi? Gal su kaladem kakas ni to?
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#8 Svečias_gintras_*

Svečias_gintras_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 29 - 09:44

Pas mane irgi svirpia, ypač po kelių intensyvių stabdymų. Po to beveik praeina. Jei biški stabdy numygi, tai praeina, žodžiu taip tur būt.
  • 0

#9 ElvisGapo

ElvisGapo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 569
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.2hdi, 02m.

Parašyta 2005 birželio 30 - 10:48

a tai posukiuose gi suki vaira, tai gal vairo stiprintuvo siurblys koks gal snypscia, gal dar jo guoliai ant apkrovos dainuoja

Šį pranešimą redagavo ElvisGapo: 2005 birželio 30 - 11:07

  • 0

#10 Svečias_dyzelius_*

Svečias_dyzelius_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 30 - 11:40

a gal padangikes trinasi kur ????/ jei meistriukai nenuime rato tei gal i nemate. Nors didesne tikimybe vairo stiprintuvas. Jis gal skysciu ir neleidzia bet su svirpliais draugauna :D
  • 0

#11 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 30 - 12:10

gal tau neseniai stabdziu kaladeles keite?
  • 0

#12 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 30 - 13:17

O pas mane dunksėjo sukant vairą, va taip: dunkt, dunkt, dunkt :) dusliai ir pakankamai garsiai. Kur betikrinau sakė , kad granatai ragai, bet iš patirties žinojau, kad granatos garsas ne toks ir taip ir neradęs bėdos nuvariau su "parėjusia granata" ~60tkm. kai kurie meistrai yra tinginiai ir moka tik keisti detales, o ne remontuoti.
  • 0

#13 Svečias_gintras_*

Svečias_gintras_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 30 - 14:19

O pas mane dunksėjo sukant vairą, va taip: dunkt, dunkt, dunkt :) dusliai ir pakankamai garsiai. Kur betikrinau sakė , kad granatai ragai, bet iš patirties žinojau, kad granatos garsas ne toks ir taip ir neradęs bėdos nuvariau su "parėjusia granata" ~60tkm.

kai kurie meistrai yra tinginiai ir moka tik keisti detales, o ne remontuoti.

Ir pas mane toks garsas yra susukus vairą į kairę. Panašu kad pas mane puge yra visą 306 pugo fonoteka.
  • 0

#14 Svečias_irs_*

Svečias_irs_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 30 - 15:18

biciuliai, kaip ir minejau, pas mani vairo stiprintuvo niera, todel problema del vairo stiprintuvo galimu gedimu atkrenta... stabdziu kaladeles nekeistos is viso, na bent jau kol as turiu si auto (apie vienerius metus). Padangos trinasi? na nepanasu, kadangi svirpimas/gargaliavimas/burbuliavimas labiau panasus i metalini... :/
  • 0

#15 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 30 - 16:49

o tu pats nusiimk rata ir pazek. pas mani buvo toks bairis, kad akmenukas bvo ikrites i stabdziu suporta ir cirpdavo i diska besitrindamas. vienzo, nenuimsi rato, tokio dalyko nepamatysi
  • 0

#16 Svečias_audrisius_*

Svečias_audrisius_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 30 - 17:25

tau servise pasake kad problema su guoliais.o tu sakai kad neranda.
  • 0

#17 Svečias_irs_*

Svečias_irs_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 30 - 18:05

tau servise pasake kad problema su guoliais.o tu sakai kad neranda.

:)

servise NENUSTATE, kad yra problema su guoliais...
  • 0

#18 Svečias_audrisius_*

Svečias_audrisius_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 30 - 23:06

darant posuki stabdziu diskas gali liesti apsaugine skarda.ypac jei guoliai turi siuk tiek laisvumo.
  • 0

#19 Svečias_dyzelius_*

Svečias_dyzelius_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 liepos 01 - 11:53

darant posuki stabdziu diskas gali liesti apsaugine skarda.ypac jei guoliai turi siuk tiek laisvumo.

arba diskas diski kreivokas bet tada turetum jaust ir musima kai stabdai.
  • 0

#20 Svečias_irs_*

Svečias_irs_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 liepos 01 - 13:25

arba diskas diski kreivokas bet tada turetum jaust ir musima kai stabdai.

mushimo kaip ir nera...taciau girdisi silpnas uzimas stabdant.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0