Peršokti prie turinio


draudiminis įvykis


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 95

#1 Svečias_Saulius_*

Svečias_Saulius_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 03 - 07:57

Iš tiesų šis klausimas tiems, kam jau teko bendrauti su draudimo bendrovėmis: Kurį variantą Jūs rinktumėtės: 1) "Sampo" duoda sąrašą servisų, kuriuose gali pataisyti pežą ir jiems tiesiogiai pati apmoka; 2) "Sampo" duoda sąrašą servisų, kurie įkainoja nuostolius ir toliau jau pats ieškaisi servisiuko, bet atgauni pinigus ne didesnius, nei buvo įkainota. Reikaliux tame, kad galines duris + slenkstį (pastarąjį tik truputį) "suvarė" BMW. Oi, tas ledas :angry:
  • 0

#2 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 kovo 03 - 09:04

Aš rinkčiausi antrą variantą ... <_< Turint kokių nuolaidėlių kokiam servise, dažniausiai po remonto dar lieka moraliniams nuostoliams padengt ... :beer:
  • 0

#3 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 kovo 03 - 10:49

Pirmiausia pati draudimo bendrove turetu pati ivertinti kiek ji mato nuostoliu. Toliau keli variantai: 1. jei turi laiko ir noro - pasiskaiciuoji pats uz kiek susitvarkytum, jei iseina zenklus pliusas ir gali skirti laiko - imi pinigus. Minusas - ilgokai teks laukti pinigu is draudiku (~1 men po VISU popieriu sutvarkymo) 2. jei neturi laiko ir noro pats krapstytis, palieki draudimo siulytame servise ir po keliu dienu atsiimi..
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#4 Svečias_serniukas_*

Svečias_serniukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 liepos 04 - 09:53

is karto prisipazinsiu jog paieska kolkas nesinaudojau...todel jeigu buvo klausta - nemuskits... jau kas yra susidures - matyt gales greitai atsakyti... penktadienis biskuti buvo aplamdytas mano pezukas...reikia varyti siandien i draudima...betgi: 1. Masina ne mano vardu. 2. tuomet uz vairo buvo drauge - ir viskas forminta jos vardu.. ar tuomet as galiu varyti i draudima tvarkytis reikalu..ar reikialingas butinai masinos savininkas ar vairuotojas??? :beer: :beer:
  • 0

#5 Svečias_Vyteniokas_*

Svečias_Vyteniokas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 liepos 04 - 12:26

is karto prisipazinsiu jog paieska kolkas nesinaudojau...todel jeigu buvo klausta - nemuskits...

jau kas yra susidures - matyt gales greitai atsakyti...

penktadienis biskuti buvo aplamdytas mano pezukas...reikia varyti siandien i draudima...betgi:

1. Masina ne mano vardu.
2. tuomet uz vairo buvo drauge - ir viskas forminta jos vardu..

ar tuomet as galiu varyti i draudima tvarkytis reikalu..ar reikialingas butinai masinos savininkas ar vairuotojas??? :beer: :beer:

i draudima reikejo vazhiuoti ta pachia diena kai buvo formintas eismo ivykis... eigu ka... :)
  • 0

#6 Svečias_serniukas_*

Svečias_serniukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 liepos 04 - 13:13

avarija ivyko penktadieni 20:30 :D
  • 0

#7 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2005 liepos 04 - 13:21

i draudima reikejo vazhiuoti ta pachia diena kai buvo formintas eismo ivykis... eigu ka... :)

Del sito tai stipriai abejociau B)
O jei dar esi nukentejes, tai 100% garantuoju kad nereikia ta pacia diena ;)
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#8 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2005 liepos 04 - 13:24

Tiesa sorry serniuk, neduosiu tiesaus atsakymo, reik skambytis draudikams - jie atsakys :blush:
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#9 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2005 liepos 04 - 13:28

kreiptis reikia berods per 3 darbo dienas po ivykio. Bent as tada i Casco kreipiausi trecia diena ir jie man padejo. Beje kiek dabar eina privalomas civilinis draudimas naujai masinai? Bent preliminariai. Nes reikia sia savaite susitvarkyt su savo pirkiniu kaip nors.
  • 0
Roots to roots

#10 Svečias_Vyteniokas_*

Svečias_Vyteniokas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 liepos 04 - 13:28

nu bet tada turejaj ish mentuku pasiimt pazhyma apie automobilio bukle :) kad su draudejajs turetum apie ka kalbetis :) ir be to ant to lapelio turejo buti parashyta ka iformino kaip vairuotoja :) ir be to nemanau kad draudejams idomu kas vairavo nes mashina drausta juk ne ant studento ar pensininko o ant normalaus fizinio asmens ar ne? :)
  • 0

#11 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2005 liepos 04 - 13:35

aha - butent pazyma is policijos yra butina. o kas vairavo nera skrirtumo - tada mano vardu registruota 405 sukale zmona, bet viska toliau tvarkiausi as. Netgi draudime jos vardu parasiau apie ivyki, nors pats net liudininku nebuvau. Zodziu nesnausk - lek i kaltininko draudima su pazyma, nes ir taip viskas uzsitems kol pinigus gausi...
  • 0
Roots to roots

#12 Svečias_serniukas_*

Svečias_serniukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 liepos 04 - 13:37

niu jo pasiskambinau i draudima -tai pasake kad belekas gali kreiptis (jeigu turi visus popieriukus). tai nuleksiu po pietu,,,ir jeigu kam bus idomu pasakysiu kaip ten viskas ejosi... tai mentai surase visa protoka kaip reikia...(aisku tam masiniukai nieko blogo ir nenutiko - tik isdauze priesrukines lempos stikliuka ir bamberi apibrozdino)...bachuriukai norejo vietoje uz 100lt tartis:):) bet kai pasiskambinau Gedui (vilnieciui) ir suzinojau kaina...ir dar jiem paskui pasakiau - tai jau nebenorejo vietoje tartis:) gaila kad dabar tasytis reikes...laiko gaila (ir dar kaip tik penktadienis buvo mano paskutine atostogu diena) :)
  • 0

#13 Svečias_Vyteniokas_*

Svečias_Vyteniokas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 liepos 04 - 13:39

gali pasiruosht kokiam 2 menesiuku pinigeliu laukimui :) ir beje patarimas kai nuvazhiuosi i draudima deretis del lito.. visas detales rek kaip naujas kad buvo ir sakyk man dzin kas kur ir kaip o paskui pasidarysi pigiau servisiuke ir dar ant alaus paliks tau ir man :))
  • 0

#14 Svečias_serniukas_*

Svečias_serniukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 liepos 04 - 17:30

Niu tai su draudimu kaip ir pats susitvarkiau :D o serviziuka dave - "Delondas" lygtais...nuvariau ir jau pirmadieniui susitariau...nereikeis nei moket nieko nei ka...aisku tikesimes viska tvarkingai sutvarkys... :D
  • 0

#15 Svečias_Partizan_*

Svečias_Partizan_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 vasario 01 - 11:15

Tai vat turejau cia vakar toki incidenta jog man pries pat nosi issoko ir liutuko nebeliko. Visas priekis sudayzytas variklis issokes is vietos viskas gas galejo tas isbego. Na draudimas jau mano jog j yra netaisoma ir duoda man 3000lt taciau yra problema as uz tokia suma tikrai nieko panasaus nenusipirksiu o buvo 1992 405 universalas dyzelis 1,9. kalbo jog jo rinkos verte 3600, nezinau ka daryti gal galit patarti?
  • 0

#16 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2006 vasario 01 - 11:17

imti 3k ir viskas
  • 0
Nuotrauka

#17 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.213
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2006 vasario 01 - 11:17

turbut nelabai ka padarysi..
  • 0

206


#18 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 vasario 01 - 11:19

Kas liko parduodi dalim ir atsijami rinkos kaina... Ka cia daugiau beishmastysi... Jei tiltas tvarkoj ir salions - kozha turetai nesunkiai surinkt ta rinkos kaina... :unsure: Uzhuojauta aishq... -_-
  • 0

#19 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 vasario 01 - 11:24

Siūlau paimt tuos 3k, o auto paleisk dalim. Aš taip su migu padariau ir tikrai išlošiau. Va man moldingo reikia ant galinio sparno :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#20 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2006 vasario 01 - 11:28

Jau plėšrūnai suka ratus apie tavo mirtinai sužeistą liūtą... :lol:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0