Jump to content


CO reguliavimas


  • Please log in to reply
63 replies to this topic

#61 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • posts 2,338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Posted 2003 June 12 - 14:53

Spėju, kad kaitinimas - balti laidai, signalas - kitos spalvos. O be to signalo laidas toliau eina ekranuotas ;) - taip kad dėl to varžos matuot visai nereik :P

Maniskiam tiek vokiskas boschas tiek rusiskas analogas su neekranuotais laidais visi kiek pamenu...
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#62 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • posts 1,747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Posted 2003 June 12 - 14:56

Maniskiam tiek vokiskas boschas tiek rusiskas analogas su neekranuotais laidais visi kiek pamenu...


Prie lembdos taip, bet toliau už fiškės, mašinos pravodkėj į ECU eina ekranuots ;)
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#63 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • posts 3,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Posted 2003 June 12 - 15:28

Siaip aprasymuos buvo rasyta, kad atrodo tamsiai laidais info vaiksto. Kad planuoji testuotis? Siaip man idomu butu zvilgtelt, nes kazkas pas mane su Liamda tikrai negerai...

Tikrai planoju, nes duju ismetimui reikia pilnai sutvarkit benza, o liambda lyg ir neveikia(taip sake), o as noriu patikrinti tos kurie sake. Del kompanijos galiu tau pasakyti, kai surasiu laiko siai procedurai! ;)
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#64 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Posted 2003 June 12 - 15:51

Siaip aprasymuos buvo rasyta, kad atrodo tamsiai laidais info vaiksto. Kad planuoji testuotis? Siaip man idomu butu zvilgtelt, nes kazkas pas mane su Liamda tikrai negerai...

Tikrai planoju, nes duju ismetimui reikia pilnai sutvarkit benza, o liambda lyg ir neveikia(taip sake), o as noriu patikrinti tos kurie sake. Del kompanijos galiu tau pasakyti, kai surasiu laiko siai procedurai! ;)

Ok ;)
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users