Peršokti prie turinio


Problema su MI16


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 140

#21 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 birželio 02 - 17:38

Ant virsaus, ant sklendes parasyti 'BOCSH' ir skaiciukai, jei sutampa - tvarkoj! Aisq pabandyk, jauciu gali padeti!
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#22 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 02 - 17:40

Jo ir ant laisvu negraziai dirba, va pakeiciau dangteli ir nieko nepajauciau. Gal tikrai ten ta sklende kalta , o tu clavise Vilniuje buvai?
  • 0

#23 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 birželio 02 - 17:42

Vilniuj, dar kai jie buvo prie Zalgirio stadiono, dabar lygtai isvaziavo kazkur tai i Moletu plento puse, nezinau dabar!?
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#24 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 02 - 17:58

Palauk as kaskada firmoje Clavis staciau signalizacija i mazda. Tai zinai ju kokybe toks jau sudas atsiprasant :angry: Bet virma egzistavo prie Policijos akedemijos. Jai cia apie ta pacia kalba eina
  • 0

#25 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 birželio 02 - 18:06

Cia viskas vyko 1-1.5 metu atgal, buvo Clavis Rinktines g-ej prie Zalgirio stationo, apie kita Clavis nieko nezinau, bet ju darbas su ipurskimu buvo pakankamai geras, ypac pasitikejau meistrui Genadijui(sitas tikrai geras)! Na nesvarbu, cia gali buti bet kas, kas daro ipurskimus, ta sklende paprastas gaiktas, ten nereikia didelio isradingumo.
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#26 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 03 - 10:22

Oro matuokle tikrinau viskas gerai niekur ji nestringa ir atsidaro iki galo. Kokie dar butu pasiulymai?
  • 0

#27 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 birželio 03 - 10:31

Vaziuok pas protingus vyrus, kurie ismano ipurskimus, i man poto pasakysi kur radai gerus meistrus, nes mano purskalas isvis jau nebedirba, daugiau pasiulymu neturiu.
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#28 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 03 - 10:39

As juk jau minejau kad yra Tanagroje geras meistras jis mano Miga reanimavo kai kompas sustreikaves buvo :D Zmogus tikrai supranta ka daro ir neissikalineja kaip kiti.......... Nezinau reikes pabandyti dar laidus pasikeist,i bet kad brangus gyvates :blink: O ka daugiau nieks pasiulymu neturit :unsure:
  • 0

#29 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2003 birželio 03 - 12:32

As juk jau minejau kad yra Tanagroje geras meistras jis mano Miga reanimavo kai kompas sustreikaves buvo


:D o kodėl pats pas jį nenuvažiuoji:

Bad Boy Parašyta Jun 3 2003, 10:30 AM
--------------------------------------------------------------------------------
Oro matuokle tikrinau viskas gerai niekur ji nestringa ir atsidaro iki galo. Kokie dar butu pasiulymai? 


  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#30 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 03 - 15:27

Kolkas norisi pinigu sutaupyti ir yra upas paciam pasikrapstyti, o jai nieko nesigautu , tai be jokiu abejoniu vaziuosiu pas ji ir zinau 100% kad sutvarkys, patars ir palinkes laimingai eksplotuoti. (daugiau neatvaziuoti :D ) Nes cia mano 11 auto ir beveik visus tvarkydavau tik pas ta pati zmogu, ne pas jokius "samauckas" kurie nezino kur ka sukti ir pan .... Ir iki siol nesu juo nusivyles :beer: :beer: P.S pasistengiau paaiskinti :D
  • 0

#31 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 birželio 03 - 15:31

zinau 100% kad sutvarkys, patars ir palinkes laimingai eksplotuoti.

O jis dirba tik Tanagros zonoj, gal su jo glima pasneketi tet-a-tet? Nes Tanagros kainom as nenoriu pas ji vaziuoti.
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#32 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 03 - 15:39

Jai per mane tai kainuos tikrai ne Tanagros kainomis O siaip tai jis visiskai laiko tokiems kaip tu sakai (tep lep ir pan..) neturi. Pavz: I tanagra uzsukom ~11.00 masina nevaziuoja ~13.00 pajudejom ieskoti kompo paaiskejus defektui, masina liko vietoje uzemusi stenda ir tik ~14.00 gryzom atgalios. Is Tanagros pajudejom ~14.40 ir sumokejau 70lt Spresk pats :D
  • 0

#33 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 birželio 03 - 15:43

As kodel taip sakau, nes Tanagra skriade mane 3 kartus ir su nuolaidom, uz tai daugiau nenoriu ten vaziuoti, o ypac kai visi aplinkuj sako: Kas baigesi is -o, na tu pats zinai. Gal ir pofig, bet vistiek vaziuosiu, kur taip nekalba. Nors gal dabar kompanija pasikeite!?
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#34 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 03 - 15:48

Tai va as todel ir saku nevaziuoju ne pas kokius debilus atsiprasant kurie tik lieziuviais mala ir nieko nedaro, o vaziuoju pas konkretu zmogu kuris zino ka daro ir nekalba nesamoniu........ Kokioje Tanagroje buvai?
  • 0

#35 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 birželio 03 - 15:51

Tik Ukmerges 2xx
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#36 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 03 - 16:34

Apie ta pacia snekam apie ja. Na zinau ir as kad ten yra "debilu" , bet man jie neidomus as tik su Igoriu kontaktuoju, ir problemu nezinau. :beer:
  • 0

#37 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 04 - 10:04

Na va, vakar specialiai atsikeliau 00.30 ir isejau i lauka pasiziureti kaip atrodo mano laidai. Na tai "vaizdzialis" kaip Agurkichas sako - nikoks nikoks, man patiko svieciasi visi kaip girlenda :D Dabar pasidare aisku kokia pas mane problema. Gal zinot kur geriau butu nusipirktri aukstos itampos laidus na kad kaina nesikandziotu ir laidai padoresni butu. Patarkit kokius pirkti isskyrus original. Dekui :beer:
  • 0

#38 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 birželio 04 - 10:21

As pirkau priesais ivaziavimo i Burbiskes pagal uzsakyma uz 130lt.(visas komplektas), bet man kokybe ne labai patiko, nors padaryti in France! Bandyk paziureti ten, gal jau pigiau, jei rasi kitur irgi pasakyk!
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#39 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 04 - 10:31

Radau Belforte 80lt berots bet dabar neturi o koraluose geri laidai 160lt bandysiu dar ieskotys, o tu gal ju tel zinai?
  • 0

#40 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 birželio 04 - 10:35

As pirkau priesais ivaziavimo i Burbiskes pagal uzsakyma uz 130lt.(visas komplektas), bet man kokybe ne labai patiko, nors padaryti in France! Bandyk paziureti ten, gal jau pigiau, jei rasi kitur irgi pasakyk!

Brangus tie laidai, mano 405 Belforte kainuoja 70 Lt. Lenkiski kazkokie. Kokybe neaiski <_<
  • 0
406 2.1 TD




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0