Jump to content


VAGYS ir pezo............


  • Please log in to reply
53 replies to this topic

#1 Svečias_niccollas_*

Svečias_niccollas_*
  • Svečiai

Posted 2005 July 25 - 10:29

Istorija tokia.......... Pavoge man audi(beje buvau pasiskolines-nekoks variantas)...........todel pries pirkdamas kita mashina, nusprendziau kad vienas svarbesniu kriteriju bus ar vagiama mashina...........taip nusipirkau Pezo 605. Dabar del prancuzishku teko girdet ish RENO klubiecio kad buvo kazkam nuvare 19 reniu.................. gal kas girdejot kaip situacija su PEZO modeliais................beje kalbejau su autotransporto vagysciu tyreja tai sake kad per du metus nebuvo girdeje kad pavoge peza....................... bet kaip sakant vis atsiranda tokiu kurie man pasakoja kad girdeje kazka kazkur...... todel noreciau paklausti klubieciu..................kas kur ir kaip del vagiu ir pezo..............
  • 0

#2 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • posts 2,079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Posted 2005 July 25 - 10:32

kazkada girdejau apie Lietuvoje nuvaryta 406 kupa...
  • 0

#3 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • posts 3,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Posted 2005 July 25 - 10:32

Manau, jei atidaryto su rakteliais ne palikti, tai vargu ar kam jis bus reikalingas. Bet vidurius megsta prigrebti, jei kas yra!
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#4 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2005 July 25 - 13:33

Kazhkada spaudoj rashe, o ir forume aptarinejom, kad 205 buvo nudzhiove kazhkokiai parduotuvei apipleshti.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#5 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Posted 2005 July 25 - 13:42

niekam neidomūs tie tavo pežai. dar reiktu primokėt, kad kas imtų. partnerį pirkdamas klausiau, ar juos vagia, tai sakė kad buvo vienas. krovininis, bazinis, etc. bet su XX 000 Lt vertės kroviniu. <_< tai to krovinio ir neliko.
  • 0

#6 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Posted 2005 July 25 - 14:08

nevagia... nebent paliksi atrakinta, tai vaikai pasivazinet pasiskolins..
  • 0

#7 Svečias_nujo_*

Svečias_nujo_*
  • Svečiai

Posted 2005 July 25 - 15:25

bet tam tikras detales vagisiai kolekcionuoja :angry: tik isvaziavau prie juros tai ta pacia nakti (praejusi 4dieni) bande islupti 605'ojo juosta po faromis. gaidziukai net to nesugebejo tvarkingai padaryti, sulauze per puse! tai puse liko sumontuota i pezha, o nuluzusia puse numete prie masinos. o draugas skambino ir sake kad kazkas ivaziavo turbut... nu krc, ima nervas, pagauciau tai rankas nukirsciau abi :angry:
  • 0

#8 Svečias_Pali4_*

Svečias_Pali4_*
  • Svečiai

Posted 2005 July 25 - 18:38

Mano tevui buvo pavoge Peugeot BOXER 98 metu, veliau buvo surastas elektrenuose ir grazintas. Vagi pagavo, sake nuvare grynai del to, kad buvo uzsakytas varyklis 2.5 tdi
  • 0

#9 Svečias_Dls_*

Svečias_Dls_*
  • Svečiai

Posted 2005 July 25 - 20:57

man neteko pastaruoju metu girdeti apie pezu pavogimus, o vat gera balalaika ishneshe .... ;) teip kad del vagimo, pezo super automobilis :beer:
  • 0

#10 zux

zux
  • Senbuviai
  • posts 1,373
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 GTI '02

Posted 2005 July 25 - 21:33

man neteko pastaruoju metu girdeti apie pezu pavogimus, o vat gera balalaika ishneshe .... ;) teip kad del vagimo, pezo super automobilis :beer:

pezo ir siaip yra superautomobilis, tik kaikurie prie to nepripranta B)
  • 0

#11 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Posted 2005 July 25 - 21:44

Prieš gerą pusmetį pavogė vieną 306 Šilainiuose
  • 0

#12 Svečias_Staponas_*

Svečias_Staponas_*
  • Svečiai

Posted 2005 July 25 - 23:32

As nesu girdejes kad butu pavoge peza, bet vat kad juostele nuo galiniu duru tai man nulupo bunant prie juros... :mad: prisipazinkit kas taip padare?
  • 0

#13 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Posted 2005 July 26 - 10:23

Nu va man šiąnakt kažkoks vaikigalis patiuningavo kapotą su plytgaliu. Dar plia iššokau po triusikais į balkoną, spėjau surikti kovos šūksnį pamatęs nubėgantį, bet nesusiorientavau kad reikia šokti per balkoną (2-as aukštas) ir vytis (apsimiegojęs buvau, veiksmas apie 23:30). Išvariau į lauką po trauzais apžiūrėti, kas mano pūgui nutiko, nes girdėjau kažkokį bildesį prieš signai suveikiant - iš pradžių lyg ir nieko nemačiau blogo (dar lempa buvo neįsijungus, kur kiemą apšviečia), paskui žiūriu 2 nubrozdinimai ir įlenkimai ant kapoto :mad: Jofana kaip nutraukčiau tam vaikui kankolus :angry: bet kam plia reikėjo mano pūgą skriausti - jeigu turi abydos kokios ant manęs, reikėjo ateiti išsipasakoti, pasiūlyti į galvą ar kaip, o dabar mano dar neaigtą tvarkyti pūgą... Jomajo nusimato kapoto dažymas. Gal kas žinote Kaune normalią ir ne itin brangią dažyklą? Kapoto perdažymas įsivaizduoju apie 300 atsieis :angry:
  • 0

#14 Svečias_niccollas_*

Svečias_niccollas_*
  • Svečiai

Posted 2005 July 26 - 10:36

Nu va man šiąnakt kažkoks vaikigalis patiuningavo kapotą su plytgaliu. Dar plia iššokau po triusikais į balkoną, spėjau surikti kovos šūksnį pamatęs nubėgantį, bet nesusiorientavau kad reikia šokti per balkoną (2-as aukštas) ir vytis (apsimiegojęs buvau, veiksmas apie 23:30). Išvariau į lauką po trauzais apžiūrėti, kas mano pūgui nutiko, nes girdėjau kažkokį bildesį prieš signai suveikiant - iš pradžių lyg ir nieko nemačiau blogo (dar lempa buvo neįsijungus, kur kiemą apšviečia), paskui žiūriu 2 nubrozdinimai ir įlenkimai ant kapoto :mad: Jofana kaip nutraukčiau tam vaikui kankolus :angry: bet kam plia reikėjo mano pūgą skriausti - jeigu turi abydos kokios ant manęs, reikėjo ateiti išsipasakoti, pasiūlyti į galvą ar kaip, o dabar mano dar neaigtą tvarkyti pūgą... Jomajo nusimato kapoto dažymas. Gal kas žinote Kaune normalią ir ne itin brangią dažyklą? Kapoto perdažymas įsivaizduoju apie 300 atsieis :angry:

Dabar del tu vaikigaliu ir pezo:
matau cia kazkokia provokacija arba gresianti valstybes perversma!!!!!!!!!!!!!
vienu zodziu vaziuoju siandien i darba kaip ir paprastai.........pries astuonias............
tai va veiksmas vyksta kaune. IR KA ASH PASTEBIU - ogi vos ne ant kiekvieno kampo stovi po burely treninguotu ir visi su maisheliais maximos ar iki, bureliais laikosi po 3 ar 4, nieko nesupratau, zinok ne viena ryta taip nebuvo o dabar pilnas miestas.....hmmmmmmmmm, gal sakau cia tie patys treninguoti rengia metaa -pasakos kaip pezui kopota lankste plyta??????????????:))))))))))))))))))
O JEI RIMTAI TAI UZUOJAUTA-GAILA KAD JU NEISHKIRTAI NES ZINAU KAD JIE IR VIENA NAKTY PRIE MANO PEZO ATEIS............................ :mad:
  • 0

#15 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Posted 2005 July 26 - 11:59

e futbolas ? i :D nuo ryto sildos :ph34r:
  • 0

#16 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Posted 2005 July 26 - 12:02

Jo vakare ir aš eisiu į futbolą, bet grįžęs apžiūrėsiu savo pūgą - neramu kažkaip.
  • 0

#17 frostas

frostas
  • Senbuviai
  • posts 1,111
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:f48 verso s

Posted 2005 August 04 - 15:08

blyn, pries savaite kazkas sulauze duru spynele... hm... pacanai treniruojasi?
  • 0
baltukas Yeti, 2014m. gimimo

#18 Svečias_kloun_*

Svečias_kloun_*
  • Svečiai

Posted 2005 August 04 - 15:12

Praeita rudeni kazkokie dolba_obai isstume mano peza i kelio viduri ir dar ratus pradure!!! Urodai!!! Gaidziai!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#19 Mazoji

Mazoji
  • Senbuviai
  • posts 273
  • Vieta:Klaipėda-Vėžaičiai
  • Automobilis:Peugeot 106 Enfant Terrible

Posted 2005 August 04 - 15:17

blyn, pries savaite kazkas sulauze duru spynele... hm... pacanai treniruojasi?

Kai raktų meistras tvarkė spynelę ir gamino raktą, tai prasitarė, kad vagys pezukų spynų neatrakina, tik sulaužo.. :huh:
  • 0
Silpnoji lytis stipresnė už stipriąją dėl stipriosios lyties stiprios silpnybės silpnajai...

#20 Svečias_Almiukas_*

Svečias_Almiukas_*
  • Svečiai

Posted 2005 August 04 - 15:36

Visgi manau, kad su laiku si nevogiamumo tendencija keisis, nes peugeot automobiliu lietuvoje skaicius sparciai auga, reiskias auga ir paklausa - pradziai paciu automobiliu, veliau - ir ju detaliu. Nieko su siuo pasisakymu gasdinti nenoriu ir burti juolab, bet mano galva sitas stilis baigsis... O kol kas tai reikia bijoti tik to, ka paliekate savo peziuko viduje - stai kas didziausias visokiu narkomanu ar siaip treningines kastos jaukas peace every1
  • 0




3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users