Peršokti prie turinio


VAGYS ir pezo............


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 53

#21 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 04 - 15:59

Visgi manau, kad su laiku si nevogiamumo tendencija keisis, nes peugeot automobiliu lietuvoje skaicius sparciai auga, reiskias auga ir paklausa - pradziai paciu automobiliu, veliau - ir ju detaliu. Nieko su siuo pasisakymu gasdinti nenoriu ir burti juolab, bet mano galva sitas stilis baigsis...

O kol kas tai reikia bijoti tik to, ka paliekate savo peziuko viduje - stai kas didziausias visokiu narkomanu ar siaip treningines kastos jaukas

peace every1

Pvz. aš turiu net dvi poras išeiginių treningų, tris kasdieninių ir kokius keturis darbinius. Tipo man dabar eiti iš tavęs magą vogt :unsure:
  • 0

#22 egi'zz

egi'zz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 672
  • Vieta:MEMELLAND
  • Automobilis:VAN

Parašyta 2005 rugpjūčio 04 - 16:05

Visgi manau, kad su laiku si nevogiamumo tendencija keisis, nes peugeot automobiliu lietuvoje skaicius sparciai auga, reiskias auga ir paklausa - pradziai paciu automobiliu, veliau - ir ju detaliu. Nieko su siuo pasisakymu gasdinti nenoriu ir burti juolab, bet mano galva sitas stilis baigsis...

Nemanau kad taip kada atsitiks, na nebent jei kas antram kieme stoves po liuta, kaip kad dabar yra su VW ir OOOO. Tokiu atveju sios dvi markes butu isstumtos is rinkos. O zinant lietuvius (autoservisuose) ir ju poziuri i peugeot, teip neatsitiks. tai mano nuomone. :unsure:
  • 0
S T E B E T O J A S
A S F A L T A S-U Ž K N I S A-J U O D A I
MEMELLAND

#23 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2005 rugpjūčio 04 - 16:15

Pvz. aš turiu net dvi poras išeiginių treningų, tris kasdieninių ir kokius keturis darbinius. 

Siaubas... o aš tik vienerius turiu ... :( Ir tuos ne išeiginius, o sportinius ... :ph34r:
  • 0

#24 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2005 rugpjūčio 04 - 16:28

Visgi manau, kad su laiku si nevogiamumo tendencija keisis, nes peugeot automobiliu lietuvoje skaicius sparciai auga, reiskias auga ir paklausa - pradziai paciu automobiliu, veliau - ir ju detaliu. Nieko su siuo pasisakymu gasdinti nenoriu ir burti juolab, bet mano galva sitas stilis baigsis...

Zvelgiant i tokia Peugeot automobiliu augimo tendencija, dar nereikia pamirsti kad tuo paciu paraleliai auga ir vokisku masinu skaicius, ir itariu kad auga proporcingai. Tai speju kolkas labai del to nerimauti dar neverta :blush:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#25 2step

2step
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 793
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:[106]

Parašyta 2005 rugpjūčio 04 - 16:28

kaip nekeista, bet pastaraji menesi vilniuje pastebejau, kad labai padaugejo 605 iki ir po restailinginiu. jei ju taip dauges tai visko gali but kad ir vagys labiau susidomes. :(
  • 0
[STILO][FIAT STILO, 1.9 JTD 2007][Since May 2012]
[C2][Citroen C2, 1.4 2004][Family reserve since April 2013]
[106 XT 1.4 1993'][Roland Garros][2005-2012][][Sold to rise and shine]

[605 SV 3 1992'][[2005-2009][Sold in a good condition]
[Mazda 323 1986][2003-2005][VW Golf 1987][2001-2003]

#26 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 04 - 16:31

nu del augimo ju tai tiesa :D vien as su keliais draugais per viena savaite isigijom 4 :D ir visi tos pacios laidos ir komplektacijos :D o siaip kaip as draudziausi irgi klausiau kaip del vagimo tai sake 605 nera girdeja kad imtu nes eksploatacija :D o kitu vos vos pasitaiko bet sake pagrinde tik delto nes aiskiai matosi, kad nori gauti draudiminius pinigus ;) bent jau Ergo kaip sake tai per siuos metus is prancuzisku pavoge vos viena reniuka 19 ;)
  • 0

#27 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 04 - 16:39

Na aš savo liūtą po vandališko kapoto sulankstymo apdraudžiau KASKO ir dabar važinėju ramus.
  • 0

#28 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2005 rugpjūčio 04 - 16:40

Na 205 žti savininkai dėl daugėjimo gali būt ramūs... :mellow:
  • 0

#29 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2005 rugpjūčio 04 - 16:46

Na 205 žti savininkai dėl daugėjimo gali būt ramūs... :mellow:

tik va del 205 cabrio reik nerimaut... priviso kaip grybu po lietaus...
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#30 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 05 - 12:35


Pvz. aš turiu net dvi poras išeiginių treningų, tris kasdieninių ir kokius keturis darbinius. 

Siaubas... o aš tik vienerius turiu ... :( Ir tuos ne išeiginius, o sportinius ... :ph34r:

uztai ir tapai Dipolio gyventoju :ph34r:
  • 0

#31 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 05 - 12:38

Kai raktų meistras tvarkė spynelę ir gamino raktą, tai prasitarė, kad vagys pezukų spynų neatrakina, tik sulaužo.. :huh:

mano ŽTi buvo visos spynos sulauzytos. bet man ju ir nereikejo, nes vartojau centralini distancini. net atkabinau is vidaus nuo mechanizmu
  • 0

#32 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 05 - 12:39

Praeita rudeni kazkokie dolba_obai isstume mano peza i kelio viduri ir dar ratus pradure!!! Urodai!!!
Gaidziai!!!!!!!!!!!!!!

is tautosakos zinau, kad taip kartais padaroma su ne vietoje pastatytomis masinomis
  • 0

#33 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2006 rugpjūčio 19 - 08:16

Vakar perskaiciau LR babskam zurnale, kad pirmoji pasaulyje pavogta masina - PEUGEOT :o
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#34 Dziao

Dziao
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 375
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Honda prelude 2.0 16v

Parašyta 2006 rugpjūčio 19 - 08:41

Turint omeni kad Europoje lyg ir pirmoji masina buvo pagaminta peugeot, tai kaip ir nebuvo tada ko vogti :D O del to kas pagamino pirmi masina prancuzai ar vokieciai vis dar kyla nesutarimu nes peugeot pagamino kaip ir pirmi o pardavimas pirmas buvo kaip ir vokieciu auto
  • 0
Kai visi koziriai tavo rankose - gyvenimas pasiūlo žaisti šachmatais..

Honde prelude 2.0 16v 98kw ===Klaipeda===

#35 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 rugpjūčio 19 - 08:59

Vakar perskaiciau LR babskam zurnale, kad pirmoji pasaulyje pavogta masina - PEUGEOT :o

O tam babskam žurnale nerašė, kad pirmą avariją moteris padarė? :unsure:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#36 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2006 rugpjūčio 19 - 09:02

O tam babskam žurnale nerašė, kad pirmą avariją moteris padarė? :unsure:

Tiksliau pirmoje avarijoje zuvo moteris pescioji.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#37 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 rugpjūčio 19 - 09:21

Tiksliau pirmoje avarijoje zuvo moteris pescioji.

Nu jo, pirma žuvusi :unsure:
Bet gal visgi ne visai pėsčioji:
Mary and her husband were travelling in it with the Parsons boys and their tutor in 1869, when Mary was thrown from the car on a bend in the road. She fell under its steel wheel and died almost instantly. When a doctor, who lived opposite the scene of the accident, arrived within moments, he found her cut, bruised and bleeding from the ears. The fatal injury was a broken neck.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#38 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 rugpjūčio 19 - 10:19


Pvz. aš turiu net dvi poras išeiginių treningų, tris kasdieninių ir kokius keturis darbinius. 

Siaubas... o aš tik vienerius turiu ... :( Ir tuos ne išeiginius, o sportinius ... :ph34r:

Vo blemb, o aš tik sportbačius... i to vienus... :ph34r:
  • 0

#39 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 rugpjūčio 19 - 10:52

Vakar perskaiciau LR babskam zurnale, kad pirmoji pasaulyje pavogta masina - PEUGEOT  :o

naobettačiau galiu bishkely pasgirt, kad tą straipsny Kaikarytė parašė su mano pagelba ... :blush:

ps: nors vienos klaidos jin visviena neištaisė - sakiau gi, kad "Pininfarina", o ne "Pininfarino", ale... :mellow:
  • 0

#40 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2006 rugpjūčio 19 - 11:05

naobettačiau galiu bishkely pasgirt, kad tą straipsny Kaikarytė parašė su mano pagelba ... :blush:

ps: nors vienos klaidos jin visviena neištaisė - sakiau gi, kad "Pininfarina", o ne "Pininfarino", ale... :mellow:

Nu nu, sakau, kur as ji maciau :P , ypac kai apie 205 pradejau skaityt :lol:
:beer:
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0