Peršokti prie turinio


Ar turim čia klaipėdiečių?!


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 40

#21 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 18 - 11:10

Oho! :blink: :) Senokai čia nesilankiau, tai per tą laiką žiūriu klaipėdiečių atsirado... :) :beer: Net neprireikė laidos "Atleisk!" pagalbos. :lol: 2 Remis: Žinai, Remi, aš tą lipduką ir taip, ir anaip projektavau pas save ant bagažinės... Didžiausias respect'as Pug'ų klubui :beer: , bet nesiderina kažkaip ant mano mašinos tas lipalas. :unsure: Vis dar mastau kur čia jį prilipdyti... :wacko: 2 Merunas: Na su tavim jau kaip ir susitarėm. Šiandien tikiuosiu rasiu laiko perduoti tau lipalą. Matai dabar gydau žaizdas savąjam po nesėkmingo savaitgalio. :( Kažkoks "užšokęs ant baltų arklių" b...s pradėjo psychuoti ir su akmeniu iškalė šoninio galinio lango taip vadinama "fortkę" (gerai, kad nepataikė į visą langą)... :mad: :mad: :mad:
  • 0

#22 Svečias_Zygimantas_*

Svečias_Zygimantas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 18 - 11:15

Oho! :blink: :) Senokai čia nesilankiau, tai per tą laiką žiūriu klaipėdiečių atsirado... :) :beer: Net neprireikė laidos "Atleisk!" pagalbos. :lol:

2 Remis:
Žinai, Remi, aš tą lipduką ir taip, ir anaip projektavau pas save ant bagažinės... Didžiausias respect'as Pug'ų klubui :beer: , bet nesiderina kažkaip ant mano mašinos tas lipalas. :unsure: Vis dar mastau kur čia jį prilipdyti... :wacko:

2 Merunas:
Na su tavim jau kaip ir susitarėm. Šiandien tikiuosiu rasiu laiko perduoti tau lipalą. Matai dabar gydau žaizdas savąjam po nesėkmingo savaitgalio. :( Kažkoks "užšokęs ant baltų arklių" b...s pradėjo psychuoti ir su akmeniu iškalė šoninio galinio lango taip vadinama "fortkę" (gerai, kad nepataikė į visą langą)... :mad: :mad: :mad:

Sveiki,
tai gal ir man atsirastu vienas :rolleyes:
  • 0

#23 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 18 - 11:29

Sveiki,
tai gal ir man atsirastu vienas :rolleyes:

Sorry, Zygi. :unsure: :beer: Remis 2 atvėžė. Antrasis buvo skirtas mano švogeriui, bet kad jis sako nesijaučia PUG'ų fanu, tai ir negavo to lipalo. :P :D Merunas jį jau užsisakė.
  • 0

#24 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2003 birželio 18 - 11:39

Sveiki,
tai gal ir man atsirastu vienas :rolleyes:

Ievuzes greituoju pastu, kaip supratau jau si savaitgali, lipduku partija turetu pasiekti ir Klaipeda.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#25 Svečias_Merunas_*

Svečias_Merunas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 18 - 15:07

dabar gydau žaizdas savąjam po nesėkmingo savaitgalio. :( Kažkoks "užšokęs ant baltų arklių" b...s pradėjo psychuoti ir su akmeniu iškalė šoninio galinio lango taip vadinama "fortkę" (gerai, kad nepataikė į visą langą)... :mad: :mad: :mad:

Sveikas Gedzilla,

Uzuojauta uz tokia patirta moraline trauma seimininkui ir uzuojauta augintiniu netiketai apakusiam.
Man urlaganai prasuko vairuotojo puses spynele su visrakciu, bet dudru taip ir neiveike.
Reiskai lochams pugai neprieinami.

Susirasykim apie 19:00, tada turesiu kasetes i "Siauliu" nuoma nuvezti
  • 0

#26 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 18 - 15:20

Uzuojauta uz tokia patirta moraline trauma seimininkui ir uzuojauta augintiniu netiketai apakusiam.
Man urlaganai prasuko vairuotojo puses spynele su visrakciu, bet dudru taip ir neiveike.
Reiskai lochams pugai neprieinami.

Susirasykim apie 19:00, tada turesiu kasetes i "Siauliu" nuoma nuvezti

Thanx už užuojautą. :beer: Ką tik susitvarkiau tą langelį. Dabar vėl išsisšiepęs važinėju. :D
Kas dėl PUG'ų spynelių, tai man pasakojo vienas toks suktas ir link vagysčių linkęs bachuriukas, kad jas labai sunku įveikti. Dažniausiai prasukinėjant tik sulaužoma pati spynelė, o pacukas lieka savo tikslo nepasiekęs. Nežinau kiek čia teisybės. :rolleyes: Pats esu doras ir sąžiningas, nenusimanau... :D
Ok, Merunai, susisieksim apie 19:00. As kaip tik netoli "Šiaulių" rajono ir gyvenu. :)
  • 0

#27 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 birželio 18 - 15:26

Na dėl spynelių tai teisybės yra. Į mano migą du kartus bandė pro duris įeit, po pirmo sukinėjimo dar kartais suveikdavo, po antro sukinėjimo jau nebe, bet į vidų taip ir neįlipo. Tačiau pugai turi kitą gan silpną vietą kaip galima patekt vidun. Netgi pats išbandžiau, bet saugumo sumetimais neverta per daug aiškint.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#28 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2003 birželio 18 - 15:29

Na dėl spynelių tai teisybės yra. Į mano migą du kartus bandė pro duris įeit, po pirmo sukinėjimo dar kartais suveikdavo, po antro sukinėjimo jau nebe, bet į vidų taip ir neįlipo. Tačiau pugai turi kitą gan silpną vietą kaip galima patekt vidun. Netgi pats išbandžiau, bet saugumo sumetimais neverta per daug aiškint.

Cia galioja tik 405?
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#29 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 18 - 15:43

Mano nuomone, pug'u spynelės sunkiau įveikiamos dėl to, kad jos apvalios. Daug daugiau šansų, kad prasukinėjant ten viskas ištrupės ir tiek. O pas kitas mašinas taigi būna pavyzdžiui minuso formos, tai ten jau yra pacukų įrankiams kur užsikabinti. O gal ir spangstu... :rolleyes:
  • 0

#30 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 birželio 18 - 15:46

Na dėl spynelių tai teisybės yra. Į mano migą du kartus bandė pro duris įeit, po pirmo sukinėjimo dar kartais suveikdavo, po antro sukinėjimo jau nebe, bet į vidų taip ir neįlipo. Tačiau pugai turi kitą gan silpną vietą kaip galima patekt vidun. Netgi pats išbandžiau, bet saugumo sumetimais neverta per daug aiškint.

Cia galioja tik 405?

309 irgi
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#31 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2003 birželio 18 - 15:52

Na dėl spynelių tai teisybės yra. Į mano migą du kartus bandė pro duris įeit, po pirmo sukinėjimo dar kartais suveikdavo, po antro sukinėjimo jau nebe, bet į vidų taip ir neįlipo. Tačiau pugai turi kitą gan silpną vietą kaip galima patekt vidun. Netgi pats išbandžiau, bet saugumo sumetimais neverta per daug aiškint.

Cia galioja tik 405?

309 irgi

o 205? :)
Tai tu tyliai kad nieks negirdetu, papasakok :)
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#32 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 birželio 18 - 16:51

Taigi jau papasakojau taip, kad niekas negirdėjo :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#33 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 18 - 17:01

Taigi jau papasakojau taip, kad niekas negirdėjo :D

Po to pasakojimo turbūt ypatingai padaugėjo PEUGEOT vagysčių... :lol: :lol:
  • 0

#34 Svečias_ievuze_*

Svečias_ievuze_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 18 - 18:57

tai va as jau klaipedoj, turiu lipduku manau visiems uzteks, kam reikia paskubekit nes neilgai busiu. mano tel 699 66945
  • 0

#35 Svečias_Zygimantas_*

Svečias_Zygimantas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 19 - 08:11

tai va as jau klaipedoj, turiu lipduku manau visiems uzteks, kam reikia paskubekit nes neilgai busiu.
mano tel 699 66945

Labas,
Kada galima skambinti?
Zygis
Jauciu greit busiu su lipalu :)
  • 0

#36 Svečias_Dalyvis_*

Svečias_Dalyvis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 19 - 10:50

Graziai, Zygi, atrodytu musu masinytes vienam kieme salia viena kitos aplipaluotos :rolleyes: Gaila, kad maniske jau uz 300 km :blush: Ta proga butume ir :beer: gal padare smukleje...
  • 0

#37 Svečias_Dalyvis_*

Svečias_Dalyvis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 19 - 10:56

Tarp kitko, netoli mano namu pries pora savaiciu atsirado apdauzytas 309, kuris kaip suprantu yra paliktas likimo valiai. Netoli sankryzoje buvo kalnas stiklo sukiu, tai itariu ji ten ir damuso. Vakar praeidamas pro sali pastebejau kad praviros vairuotojo dureles paliktos ir iskuistas bardaciokas. Taip kad pacukai atrakino be problemu matyt :wacko: Dureles uzdariau kad negundytu visokiu be reikalo, bet jei kas turit ilgesnes rankas ir reikia kokios smulkmenos, galit pasinaudoti ;]
  • 0

#38 Svečias_Zygimantas_*

Svečias_Zygimantas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 19 - 12:20

Graziai, Zygi, atrodytu musu masinytes vienam kieme salia viena kitos aplipaluotos :rolleyes: Gaila, kad maniske jau uz 300 km :blush: Ta proga butume ir :beer: gal padare smukleje...

JOJO ir isbegai net neatsisveikines, viena karta susitvarkiau savo pega, tvarkiau prieki, tai dabar vaziavimas pasikeite juodai, kita masina visai paliko, va dabar tai tikrai galetum su ja pralekti :rolleyes:
  • 0

#39 Svečias_Dalyvis_*

Svečias_Dalyvis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 19 - 16:06

Zygi, o ka darei priekiui? As saviskio vaziavimu irgi nesu patenkintas, gal ir sau ka nors pritaikyciau :wacko: . O tai girdejau siandien kad Mazda siurbele jau taikaisi pirkti peziuka isdaves. Kaip cia yr, a?
  • 0

#40 Svečias_Zygimantas_*

Svečias_Zygimantas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 19 - 16:21

Zygi, o ka darei priekiui? As saviskio vaziavimu irgi nesu patenkintas, gal ir sau ka nors pritaikyciau :wacko: . O tai girdejau siandien kad Mazda siurbele jau taikaisi pirkti peziuka isdaves. Kaip cia yr, a?

ne tik pamastymas buvo, nes vienos auto nepakanka, noretusi ir antros :rolleyes:
Priekyje tvarkiau:
Keiciau amortikus sarnyrus, ir to pakako, o siaip kitkas atrodo viskas tvarkoje, buvau nuvares ant drabilkos, tai prie nieko daugiau neprisikabino, na dabar galvoju kokius metelius pavazineti be problemu, tikiuosi :rolleyes:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0