Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Labai nusivylęs


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 56

#21 Svečias_vaidas_*

Svečias_vaidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 06 - 09:02

:angry: :angry: :angry: nu zinai, jei del vienos sudauzytos taures mus veja lauk - nu nx - tai matyt tas kabakas labai daug klientu turi. Tikrai uzmirstam ta sushikta vieta, kurioje uzsakius staliuka, pasirodo, jog jis uzimtas ir musu chebra kisha i kaskokia skyle (pradinis siulymas buvo po arka, prie tuliko ir praejimo) . Nu tai visishkas pip pip pyyyyp.!!! P.S. nesudauziau nieko.
  • 0

#22 Svečias_evas_*

Svečias_evas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 06 - 09:03

Vienu žodžiu, sakom arogantiškajai geležiniai pukštei ate ir dairomės kito. Ir šiuo atveju reikia sakyti "taip jiems ir reikia". Beje, aš vakar irgi apturėjau nuostolių - ant auto stogo pasidėjau vaiko puodelį su gėrimu ir nuvažiavau, pamiršęs paimti - gal kas netyčia radot - toks plastamsinis, skaidrus, su mėlynu dangteliu? O tai mamka baisiai nuliūdo - tipo vaiko daiktas :(
  • 0

#23 Svečias_bono_*

Svečias_bono_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 06 - 09:22

na manau dideliu bangu neverta kelti.. ^_^ ash koshe uzviriau ash pasiulysiu alternatyvu varianta: siulau FORUM PALACE sporto bara ALLSTARS. manau vieta gera - centras, rezervacija nemoka, didesni staliuka suorganizuotu (katik kalbejau telefonu). aplinka tikrai manau turetu patikti daugeliui - nauja, aukštos klases, prestizas, nemokama auto stovejimo aikshtele, didelis TV ekranas, puiki vieta klubo reklamai it.t. ir pan. na minusai gal del kainu tik - bet dar cia reik tiksliai suzinot, bet nevalgyt gi susirenkam, o po :beer: tai jau manau galima padaryt... Ka manot?
  • 0

#24 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 birželio 06 - 09:27

Aj, jei jau taip išėjo - pamirštam tą "Plieno Paukštę"... Siūlykit alternatyvius variantus. Pagrindiniai reikalavimai:

  • galimybė rezervuoti staliuką bent 10-čiai žmonių;
  • patogus privažiavimas iš visų Vilniaus kampelių;
  • nemokama automobilių stovėjimo aikštelė B) .

Siulau restorana 'CANAS' Parodu 1, salia Elektromarkto.
Vieta patogi visom kryptimis, salia automagistraliu, didele aikstele, nemokamas parkingas, salia neste degaline ;) , stalai lauke, viduje.
Be to tai mano draugo biznis, tokiu problemu kaip gelzpaukstyje nekils :rolleyes:
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#25 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2003 birželio 06 - 09:28

Del naujos vietos reik pagalvot stipriai, nes arba kur nors uzkampyje, arba pilna zmoniu, arba auto ner kur pastatyt... McDonalds tiktu :D :D :D Del siu triju dalyku atitiktu: Ritos smukle, Kuba <_< , gal Agotos grycia, ar kaip ji ten, nu arba okupuot visa Paryziaus svetaine, kazkaip taip vadinasi :) Tiesa yra dar Antakalnyje Trys puseles atrodo... Kol kas daugiau nieks i galva nesauna. Jo CANAS gal irgi nieko, kai parodu nera.
  • 0

#26 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 birželio 06 - 09:35

Aš irgi sakyčiau, kad CANAS tikrai visai nieko
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#27 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 birželio 06 - 09:41

As tai sakyciau i Forum Palace ir Canas puiki alternativa, tikrai geriau ne PP!Posted Image
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#28 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 birželio 06 - 09:49

As tai sakyciau i Forum Palace ir Canas puiki alternativa, tikrai geriau ne PP!Posted Image

Kai buvau ForumPalace sporto bare ten neimanoma susisneketi nes labai garsiai uzsukta muzika...
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#29 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 birželio 06 - 09:51

Kai buvau ForumPalace sporto bare ten neimanoma susisneketi nes labai garsiai uzsukta muzika...

Gerai! Tegu buna Canas! As uz!
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#30 jokas

jokas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 368
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Toyota Corolla verso

Parašyta 2003 birželio 06 - 09:52

kabakui sudauzyta cerka svarbew uz pastovia klientura??? :blink: geras kabakas...
  • 0
Toyota Corolla Verso 2.0 D4d Toyota MR2 MK1, 1990m.

#31 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 birželio 06 - 09:55

Nu prisivaiduokliavot tai dabar alternatyvu ieshkot reikia? :D :P :lol:
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#32 jokas

jokas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 368
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Toyota Corolla verso

Parašyta 2003 birželio 06 - 09:59

Del naujos vietos reik pagalvot stipriai, nes arba kur nors uzkampyje, arba pilna zmoniu, arba auto ner kur pastatyt... McDonalds tiktu  :D  :D  :D


Del siu triju dalyku atitiktu: Ritos smukle, Kuba  <_< , gal Agotos grycia, ar kaip ji ten, nu arba okupuot visa Paryziaus svetaine, kazkaip taip vadinasi :) Tiesa yra dar Antakalnyje Trys puseles atrodo... Kol kas daugiau nieks i galva nesauna. Jo CANAS gal irgi nieko, kai parodu nera.

trys puseles tai niocen kiek zinau... gal reiktu pasizvalgyt pilgatvy, pilies menej daug vietos ir dar rusys yra... plius antakalni acidare naujas kabakas prie sapiegos sustojimo (nors pats ten nebuvau)...bet ten yra gana daug vietos pasistatyt masinom...
galecew apsiziuret jei ka...
  • 0
Toyota Corolla Verso 2.0 D4d Toyota MR2 MK1, 1990m.

#33 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2003 birželio 06 - 10:25

Ash irgi visom keturiom uzh Cana! Forum Palace tikrai gali buti sudetinga susishneketi. O susirinkt muzikos paklausyti ar TV paspoksot, tai nebutinai reikia meeta daryti. "Trys pusheles"? Karta buvau, man neiitin patiko, nors tchia aishku skonio reikalas.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#34 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 06 - 10:28

Nu jo idomi ten vakar pabaiga buvo... Siaip as tos savininkes nesuprantu, be musu tam kabake 10 zmoniu nesusidarytu. Aisku daug mes neisleidziam, bet per zmoniu kieki kruva pinigu susidaro. Pati jinai durna :P Rasim kitur kur :D :D :D Man gerai, man bono stato :D
  • 0

#35 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2003 birželio 06 - 10:42

Nesiulausi as tu 3 egliu, siaip tik tachkas yr kur pastatyt ir centras. CRX'ai renkasi B2, bet su auto nors ju ir mazos, problemsu turi, todel piliagatvis nezinau ar tinka, nors ten ir yra geru viechikiu. Siaip galemem pabandyt viena, kita, tada apsisprestume. Arba reik baro savininko/dyriko klubiecio!
  • 0

#36 Svečias_Robke_*

Svečias_Robke_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 06 - 10:49

Siaip galemem pabandyt viena, kita, tada apsisprestume. Arba reik baro savininko/dyriko klubiecio!

savininko gal ir nebus, bet va acidalas pasiūlė draugo restoraną su navarotais ala stovėjimo aikštelė ir patogus privažiavimas. Siūlau nuo jo ir pradėt bandyt :)
  • 0

#37 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 birželio 06 - 13:31

Parašysiu negražų žodį, <_< bet, kaip sakoma, yra daigtų, kurių iš dainos neišmesi... Tai va, kai tik acidarė mūsų mytų exvieta visai netyčia buvo perkrikštyta iš plieno paukštės į plieno pyzdą. Vėliau, kad naująjį vardą būtų galima garsėliau ištarti girdint kitiems, pyzda pakeista į vaginą. Tai įvyko kaip tik pasižiūrėjus spektaklį "vaginos monologai" šalia esančiame rusdramyje. Dar norėjau pasiteiraut, ar tik man vienam ar dar kam nors pasirodė, kad PP personalas apskritai nelabai džiaugesi klientais?.. :huh: Šalia vokietijos ambasados dar yra toks "laiko ratas", kuriame būtų galima mytintis, tik su parkavimu ten tikras šitas.
  • 0

#38 jokas

jokas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 368
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Toyota Corolla verso

Parašyta 2003 birželio 06 - 13:37

Dar norėjau pasiteiraut, ar tik man vienam ar dar kam nors pasirodė, kad PP personalas apskritai nelabai džiaugesi klientais?.. :huh:

nu kodel? man pasirode kad padavalka visai neblogai vaizdavo dziaugsma :D
  • 0
Toyota Corolla Verso 2.0 D4d Toyota MR2 MK1, 1990m.

#39 jokas

jokas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 368
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Toyota Corolla verso

Parašyta 2003 birželio 06 - 13:39

a nieks antakalni nebuvot tam naujam kabake kur rusu virtuve? prie sapiegos stajankes.. daznai varau pro sali, tai lyg pasirode visai jaukus., o ir aikstrele yra salia nemaza...
  • 0
Toyota Corolla Verso 2.0 D4d Toyota MR2 MK1, 1990m.

#40 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 birželio 06 - 13:42

Man CANAS arba Forum Palace. I antakalni nesibelsiu, link Elektrenu visai nepakeliui :). Galu gale tai tik mano nuomone.
  • 0
chūinja




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0