Peršokti prie turinio


Idomu kaip ten su tais cabriais


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 45

#21 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2005 rugpjūčio 26 - 16:00

Kurši, neklausai manualo? :unsure: :)
  • 0

#22 Svečias_svetimass_*

Svečias_svetimass_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 26 - 16:10

Kurši, patripsok lapkutem! :P
  • 0

#23 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 26 - 16:11

Kurši, neklausai manualo?  :unsure:


:)

mano bolidai buvo beveik pilnamečiai ir neturėjo manualų Posted Image
  • 0

#24 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2005 rugpjūčio 26 - 16:14

p.s. pac kazkaip neskaiciau, bet man kazkas itikinamai irode, kad 1,6 ŽTi reikia 98.

Posted Image

:)

Na reix maž i mą pabandyt tą 98... :rolleyes: Ar bent koky Nitro Uno-X'e... :rolleyes:
  • 0

#25 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 26 - 16:26

Mano 306 s16 vėl pradėjo mėtyti klaidas (kuras 98 visada, pakeistos žvakės, bet įpurškimo lemputė užsidegdavo esant normaliam greičiui apie 120km/h, klaidos liambda ir degimo kampo reguliavimas). Anąkart tas pats diagnostikos meistras Meharyje kalbėjo, kad geriau 98 pilt, šįkart pradėjo kalbėti kitaip, maždaug 98 pas mus gaminamas su švino priedais, kad pakelt oktaną, todėl geriausiai būtų pereiti prie 95. Visai susipliončinau, dar nei vienas meistras nebuvo rekomendavęs prastesnio benzo, kad variklis geriau dirbtų... Anyway, klaidas nuresetino, reikės pabandyti pribubinti e95 ir pralėkti. Beje, Meharyje tvarkiau galinį tiltą, palikau 700, vienos ašies keisti nereikėjo. Daugoka, bet alternatyvos nelabai kas pasiūlė.
  • 0

#26 nereo

nereo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 284
  • Vieta:Kaunas-Eiguliai, Šiauliai-Dainai
  • Automobilis:Peugeot 107 Trendy 2-tronic

Parašyta 2005 rugpjūčio 26 - 16:31

atlikau su 1,6 ŽTi bandymus ir buvo rezultatai anavakokie: 98 man valge apie 10 proc maziau, o jis buvo apie 10 proc brangesnis, be to, gerokai geresne trauka zemuose sukiuose ir nekaldavo pirstukai. tai ir nekilo klausimu. be 98, pildavau nebent Shell 99+ ir nieko kito.

p.s. pac kazkaip neskaiciau, bet man kazkas itikinamai irode, kad 1,6 ŽTi reikia 98.

Mano manymu, šiuo klausimu Kuršis visiškai teisus. Manasis 1.6 (XU51C) irgi nemėgsta 95 - simptomai tokie patys. Be to, manuale parašyta, jog mažiausias oktaninis skaičius - 97.
Kuro sąnaudų nerašysiu, nes pas mane automatas.
Sorry, kad nukrypau nuo GTI temos...
  • 0
Show must go on... Toyota 107 2-tronic ex P106 XT 1,6 automatic ex Renault twingo"matic" ex P205 1,6 automatic

#27 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 26 - 16:53

Mano 306 s16 vėl pradėjo mėtyti klaidas (kuras 98 visada, pakeistos žvakės, bet įpurškimo lemputė užsidegdavo esant normaliam greičiui apie 120km/h, klaidos liambda ir degimo kampo reguliavimas). Anąkart tas pats diagnostikos meistras Meharyje kalbėjo, kad geriau 98 pilt, šįkart pradėjo kalbėti kitaip, maždaug 98 pas mus gaminamas su švino priedais, kad pakelt oktaną, todėl geriausiai būtų pereiti prie 95. Visai susipliončinau, dar nei vienas meistras nebuvo rekomendavęs prastesnio benzo, kad variklis geriau dirbtų... Anyway, klaidas nuresetino, reikės pabandyti pribubinti e95 ir pralėkti. Beje, Meharyje tvarkiau galinį tiltą, palikau 700, vienos ašies keisti nereikėjo. Daugoka, bet alternatyvos nelabai kas pasiūlė.

a kur toki meistra gavai? siaip idomios pastabos. jis naftininkas?

zibinte uz abi torsiono puses reik moket 1200, o mexary uz viena - 700? :huh:
  • 0

#28 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2005 rugpjūčio 26 - 16:58

zibinte uz abi torsiono puses reik moket 1200, o mexary uz viena - 700? :huh:

Kazkodel manau, kad jei reiktu ir antra puse daryt, tai kaina pakiltu max 200 litu mehary.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#29 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2005 rugpjūčio 26 - 17:55

zbigi, tu masina mehary palikinejai ir jie viska padare, ar tik tilta jiems nuemes atidavei? baisiai idomu... ^_^
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#30 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 26 - 18:33

Meharyje 306 galinio tilto remontas kainuoja iki 800. Man nereikėjo keisti vienos ašies (guoliai savaime suprantama keitėsi abiejuose pusėse).
  • 0

#31 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 26 - 18:36

zbigi, tu masina mehary palikinejai ir jie viska padare, ar tik tilta jiems nuemes atidavei? baisiai idomu... ^_^

Palikau mašiną, mano darbas čia pat - per parką stiklinis ofisų pastatas, kur Pizza Jazz ir VB. Viskas truko nuo 8 ryto iki 12 panašiai. Neblogai už 4 valandas darbo 700 Lt. Na žinoma detalės included, bet manau, kad didmeninės jų kainas sužinoję supyktume :D
  • 0

#32 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2005 rugpjūčio 29 - 10:31

Lyja kaip su atidarytu stogu, vejas pucia ir salta belekaip, nepirk cabriaus, nedaryk klaidos

Tu čia rimtai? :huh: Man niekas nelyja, nei vėjas pučia. Gal kad stogas dar originalus gamyklinis <_<
Žiemą, tiesa, kabrium nevažinėju, tai nežinau, ar pripusto.
  • 0

#33 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 29 - 13:59

Kazkodel manau, kad jei reiktu ir antra puse daryt, tai kaina pakiltu max 200 litu mehary.

pakiltų, kiek kainuoja ašis (o ta padla brangi ir yra) ir darbai
  • 0

#34 Svečias_Belial_*

Svečias_Belial_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 29 - 20:07

Pasakojo man vienas pezistas ( pas kury dimma pirkau) kaip padaro neuzmusamus galinius tyltus. Kai tiltas jau sutvarkytas! Ima grazta 8 mazdaug pragrezia skyle tilte, tada paima privirina verzle ir pripila mazdaug 2l tepalo arba "atrabotkes" ir isuka i ta verzle varzta. nes pagrindine problema kad per sonus tilto pribega laikui begant vadens su purvu ir visokio brudo trugdancio guoliams suktis . Kadangi pripila "atrabotkes" tai tepalas istumineja ta bruda. Tai tokia teorija jis man isdeste. Sake vilniuje yra jau trys pezai su tokias tiltais vienas is ju su tokiu tiuninguotu tiltu jau tris metus vazineja be problemu! THE END
  • 0

#35 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2005 rugpjūčio 29 - 21:09

Pasakojo man vienas pezistas ( pas kury dimma pirkau) kaip padaro neuzmusamus galinius tyltus.

man irgi pasakojo apie viena toki 405'a peza. Lietuvoj jis atsidure kai jam buvop 5 metai. Pravazinejo 5 metus ir buvo sekmingai parduotas nieko nedarius galiniam tiltui. Kai masinai buvo 9.5 metu, tilta tikrino beigi nieko blogo nerado Autovizija (ex oficialus atstovas). Tiesa, tas 405'as buvo su 1.4 TU3 varikliu... :lol: Vat cia tai tikrai neuzmusamas tiltas.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#36 Svečias_ZetaZ_*

Svečias_ZetaZ_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 29 - 22:00

jo. o zhiema keliuos anxciau, bo 10min reik kastuveliu sniega ish saliono kast ... :mellow:

:D :D :D gal cia bairis ?
  • 0

#37 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 30 - 13:47

Pasakojo man vienas pezistas ( pas kury dimma pirkau) kaip padaro neuzmusamus galinius tyltus. Kai tiltas jau sutvarkytas! Ima grazta 8 mazdaug pragrezia skyle tilte, tada paima privirina verzle ir pripila mazdaug 2l tepalo arba "atrabotkes" ir isuka i ta verzle varzta. nes pagrindine problema kad per sonus tilto pribega laikui begant vadens su purvu ir visokio brudo trugdancio guoliams suktis . Kadangi pripila "atrabotkes" tai tepalas istumineja ta bruda. Tai tokia teorija jis man isdeste. Sake vilniuje yra jau trys pezai su tokias tiltais vienas is ju su tokiu tiuninguotu tiltu jau tris metus vazineja be problemu!
THE END

joooo. kai man kokiais 1997 metais perrinkinėjo tiltą, žibintiečiai (matyt, pirmą kartą taip darė) pripylė į torsioną tepalo. nu nes zapuose į torsionus tai reikia pilti. stebėjausi kelias dienas, kas čia visą laiką varva, nuvažiavau, paklausiau, tai sako, labai atsiprašom, ar čia ne zapas?

nu paskui jie išsiaiškino kaip ten yr. bet tąkąrt aną tiltą teko išmest. tokią tad istoriją papasakoju vienas pežistas. ir atvirai - nesuprantu, kaip tepalas gali išstumt brudą iš guolio. juk jis gali tik sulaikyti. nėra jokios cirkuliacijos, be to, kaip nesunku suprasti, tas tiltas yra nehermetiškas. jeigu iš vidaus visą laiką po spaudimu būtų stumiama atrabotkė - nu tada - kitas reikalas. bet būtų geriau, kad būtų stumiamas kox nors solidolas.
  • 0

#38 Svečias_Belial_*

Svečias_Belial_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 30 - 18:11

jnu paskui jie išsiaiškino kaip ten yr. bet tąkąrt aną tiltą teko išmest. tokią tad istoriją papasakoju vienas pežistas. ir atvirai - nesuprantu, kaip tepalas gali išstumt brudą iš guolio. juk jis gali tik sulaikyti. nėra jokios cirkuliacijos, be to, kaip nesunku suprasti, tas tiltas yra nehermetiškas. jeigu iš vidaus visą laiką po spaudimu būtų stumiama atrabotkė - nu tada - kitas reikalas. bet būtų geriau, kad būtų stumiamas kox nors solidolas.

"Isstuminet" tai ir turejau omeny kad sulaiko. ( skaityk tarp eiluciu)
  • 0

#39 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2005 rugpjūčio 30 - 19:06

"Isstuminet" tai ir turejau omeny kad sulaiko. ( skaityk tarp eiluciu)

na gerai... sulaiko brudą... :unsure: ir kas čia gero? :mellow:
  • 0

#40 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2005 rugpjūčio 31 - 08:55

na gerai... sulaiko brudą... :unsure: ir kas čia gero? :mellow:

Na jei tau i sanarius smelio pribertu, idomu ar ilgai negirgzdedamas vaiksciotum? :)
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0