Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Klubiečių susitikimas Vilniuje...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 89

#41 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 01 - 15:04

aha, jeigu ten smagiau...
ir nereikia cia Naujoku gasdinti. Jeigu tau mmx nepatinka, tai dar nereiskia kad ir kitiems nepatiks  :)

ten smagesne chebra o ne auto. apie Opeli nuomone mano tokia pat kaip ir jusu visu. as jusu ir negazdinu tiesiog nuomone savo pareiskiu, kas cia yra lesitina laisvai.

tai siulai nedalyvauti siandien Peugeot klubo susitikime, o susitikineti su smagesne chebra is Opel Calibros klubo???? <_<
niu jo...
klubieciai, gal Jus skriaudziat mmx'a jeigu jis su jumis nelabai nori susitikinet???

e girdi, siulyciau tau i opel tik jei turetum ta graba. tiesiog sakau jog musu esami "senbuviai" "verchai" perdaug jau senbuviai.
  • 0

#42 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 01 - 15:05

mmx, lengviausia dūsaut. O tu paimk ir suorganizuok kažką įdomiau, tada galėsi dėstyt savo "nuomonę". O tai sėdi, nieko nedarai ir dar purkštauji.

kad sukurt kazhka idomesnio, reik bendraminciu, kuriu cia nera.
  • 0

#43 Svečias_soulees_*

Svečias_soulees_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 01 - 15:06

kad sukurt kazhka idomesnio, reik bendraminciu, kuriu cia nera.

tai gal turi pasiulymu kaip tai padaryti, kad butu geriau? :huh:
  • 0

#44 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 01 - 15:07

O tu tikėjaisi riaudono kilimo ? :)

uzhtektu ir demesio :)
  • 0

#45 Svečias_soulees_*

Svečias_soulees_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 01 - 15:09

uzhtektu ir demesio :)

tiesa sakai ;)
  • 0

#46 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2005 rugsėjo 01 - 15:13

kad sukurt kazhka idomesnio, reik bendraminciu, kuriu cia nera.

Tam kad rast bendraminčių, reikia tas mintis išdėstyt. Kiek žinau ekstrasensų pas mus nėra
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#47 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2005 rugsėjo 01 - 15:14

Šiaip nėra ko norėt - klubiečių gama nuo 18 iki kokių 50m ... Tai natūraliai gaunas, kad senes... t.y. vyresnieji :) kalbas apie darba, atžalas, politiką, jaunesnieji "kas ką kur padarė", "kaip valina" ir pan. Matyt tą vienintelį kartą ne į tą tarpą papuolei... :)
  • 0

#48 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2005 rugsėjo 01 - 15:20

nenoriu, jokiais budais, bet palyginus susitikima pirma menesio ketvirtadieni ir kitus ketvirtadienius sporto rumuose, ;) buna zymiai idomiau. :] chebra nebega i joki kabaka alaus gert, o lieka prie savo auto. :] taip tikrai idomiau ir tiem patiem naujokam... Gal as ir klystu, bet kai teko viena veninteli karta atvykti pirmaji menesio ketvirtadieni i sutarta vieta, jokio naujoku sutikimo:) 0% pats taip dar ir esu naujokas..:) bet zadu atvykt i rukla, gal ten susipazinsiu su musu klubo verchais :D

pagarba uz pabandyma argumentuoti. Taciau but gerai, kad bet kuri kategoriska teigini lydetu kazkas panasaus i si paaiskinima. O reiksti asmenine nuomone apie renginius, procesus ar ivykius, kuriu nesi mates savo akimis, sakyciau, truputi per drasu.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#49 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2005 rugsėjo 01 - 15:21

uzhtektu ir demesio :)

teskite, teskite.... :lol:
Jei jau perlipom per griovi, tai but gerai ir "Op" pasakyti
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#50 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2005 rugsėjo 01 - 15:38

Hmm, pas kalibras smagiau :blink: nelabai as maciau ten smagumo, pacioj pradzioj da susiringdavo kokis 8 ar 10 caliu, visi beveik su antrom pusem (kazkam reikedavo po meeto parvairuot auto ir jo seimininka), paplepedavo, pasidraskydavo ir tiek. Dabar uzklausiau kalibriecio apie ju meetus, tai tas mandagiai nusisypsojo ir pasake, kad buna jei 2ar 3 atvaziuoja.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#51 frostas

frostas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.096
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:f48 verso s

Parašyta 2005 rugsėjo 01 - 15:42

bet Klaipiedoj maciau, tai kalibru koki 20 buva a agal daugiau krantinej, tik atvaziave mentai isvaike <_< tai mano brangioji ir kalibros uzsimane, bet as bandau savaji liuta inpirst :)
  • 0
baltukas Yeti, 2014m. gimimo

#52 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2005 rugsėjo 01 - 15:43

...bet as bandau savaji liuta inpirst :)

o Sau Kalibra nusipirkt.... :lol:
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#53 frostas

frostas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.096
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:f48 verso s

Parašyta 2005 rugsėjo 01 - 15:45

aha, jeigu ten smagiau...
ir nereikia cia Naujoku gasdinti. Jeigu tau mmx nepatinka, tai dar nereiskia kad ir kitiems nepatiks  :)

ten smagesne chebra o ne auto. apie Opeli nuomone mano tokia pat kaip ir jusu visu. as jusu ir negazdinu tiesiog nuomone savo pareiskiu, kas cia yra lesitina laisvai.

tai siulai nedalyvauti siandien Peugeot klubo susitikime, o susitikineti su smagesne chebra is Opel Calibros klubo???? <_<
niu jo...
klubieciai, gal Jus skriaudziat mmx'a jeigu jis su jumis nelabai nori susitikinet???

e girdi, siulyciau tau i opel tik jei turetum ta graba. tiesiog sakau jog musu esami "senbuviai" "verchai" perdaug jau senbuviai.

Hm, jei apie ta pacia kalibra tai yra du klubai (galit inete paieskot) tai ir mmx gali steigti savo frakcija :unsure:
o gal chebra draugiskai susitarsit? :wub:
  • 0
baltukas Yeti, 2014m. gimimo

#54 frostas

frostas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.096
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:f48 verso s

Parašyta 2005 rugsėjo 01 - 15:46

o Sau Kalibra nusipirkt.... :lol:

ne geriau MB
  • 0
baltukas Yeti, 2014m. gimimo

#55 druge

druge
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 641
  • Vieta:Pasvalio raj
  • Automobilis:P206 - melyyyynas debeselis (dar vaziuoja!); P307 - seimyninis...

Parašyta 2005 rugsėjo 01 - 16:41

Nu, ikisiu ir as savo moteriska trigrasi... mmx, jei viena syki buvo neidomu, tai nereiskia, kad visada ir bus taip! I kasmenesinius klubo susibegimus vazineju 2 metus. Nebuvau gal kokius 4-5 kartus. Taip, pirmasyk buvo biski nuuudna, nes nieks nekreipe demesiaus ir kalbejo temom, kurios man buvo neypac ydomios. Kodel vaziavau veliau? Todel, kad tikejaus, kad "pralausiu ledus". Taip ir buvo. Man nereikejo demesiaus (kurio, manau, netgi savo pasipiktinimu prasaisi), man reikejo kompanijos. Kuo toliau, tuo didesni zmoniu rata pazinau ir darbar jau esu priskiriama prie tu paciu "seniu", bet be problemu kazkodel bendrauju ir su naujokais. Manau cia kiekvieno reikalas - vaziuot i meeta ar ne. Ir nereik nieko nuteikinet. Arvaziuos - patiks - pasiliks, nepatiks - apsisuks ir iseis.
  • 0

Nuotrauka
[color=#0000FF;]P206[/color] + [color=#808080;]P307[/color], [color=#000000;]Vilnius[/color]


#56 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2005 rugsėjo 01 - 16:44

vuo. restecpa, sene... :)
  • 0

#57 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 &quot;Volga&quot;

Parašyta 2005 rugsėjo 01 - 16:49

Nu varot čia chebras kokius tai ginčus nesvietnus :) Tikrai gaila, kad sudalyvaut negalėsiu. Visgi manau atsigriebti 17 dieną. PS. Bet kai pamačiau, kad man po avataru <Narys> parašyta, tai taip gera paliko, kaip per Kovo 11-ąją :lol: PPS. Tai ta proga kaip prisiliuobiau vakar, tai šiandien yra labai bloga. 08.30 į Uteną išvažiavau, tai 4 kart šalikelėj stojau. Galvojau jau su eglės šakelėm reikės pasitikt :( Nu nx... Labai bloga :(
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#58 Svečias_aneri_*

Svečias_aneri_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 01 - 16:58

Arvaziuos - patiks - pasiliks, nepatiks - apsisuks ir iseis.

pritariu Drugei ;]
  • 0

#59 ElvisGapo

ElvisGapo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 569
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.2hdi, 02m.

Parašyta 2005 rugsėjo 01 - 18:31

atvaziuosiu ir as su savo p406 siek tiek neplautu, taigi lempu ir langu neisdauzykit, kad geda traukiu peugeot giminei :)
  • 0

#60 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 01 - 20:09

Nu, ikisiu ir as savo moteriska trigrasi...
mmx, jei viena syki buvo neidomu, tai nereiskia, kad visada ir bus taip!
I kasmenesinius klubo susibegimus vazineju 2 metus. Nebuvau gal kokius 4-5 kartus. Taip, pirmasyk buvo biski nuuudna, nes nieks nekreipe demesiaus ir kalbejo temom, kurios man buvo neypac ydomios. Kodel vaziavau veliau? Todel, kad tikejaus, kad "pralausiu ledus". Taip ir buvo. Man nereikejo demesiaus (kurio, manau, netgi savo pasipiktinimu prasaisi), man reikejo kompanijos. Kuo toliau, tuo didesni zmoniu rata pazinau ir darbar jau esu priskiriama prie tu paciu "seniu", bet be problemu kazkodel bendrauju ir su naujokais.
Manau cia kiekvieno reikalas - vaziuot i meeta ar ne. Ir nereik nieko nuteikinet. Arvaziuos - patiks - pasiliks, nepatiks - apsisuks ir iseis.

neesu as pana kuriai demesiaus stygius :D viskas ok as suprantu ir as nesneku apie metinius meetus!!! as manau kad ten pirma karta bus netaip kaip antra ar trecia. snekam apie kasmenesinius siuo atveju:) o del tu kalibru tai chebra neishpleskit, juk as ne automobili iskeliau o tiesiog kaip klubo meeta, cia kolekag minojot jog du klubai yra, taip yra du, abejuose buvau tarpsaves chebra pjaunasi ir antrasis klubas kuris buvo vertinamas labai priestaringai dabar laurus skina:) nes ten trijule neblogai sugebejo pritraukt chebros. ir meetus konkretinu antrojo klubo.. ai chebra baikim, ziuriu biski ant zhaizdos druskos papyliau. dar manau kad cia sakyciau tokia +/- betvarke ir del to kad nera kazhkokiu atskiru dalyku kaip atskirai 205 pugo manjaku, 605 ir t.t. butu baisu jei butu bendras Opel klubas..:) nu vienu zodziu betkokiu atveju rimtai uzhsibreziau atvaziuot i rukla ir uzhpildyti 8 kvadratus ploto kokioj nors T raidelei... :wub: nesipykstam. tik Algirdas su savo MB mane erzina <_< nu bet dzin.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0