Jump to content


Ziauriai nemalonios staigmenos


  • Please log in to reply
32 replies to this topic

#21 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2003 March 05 - 09:14

Esmė viso šito reikalo ta, kad aš jeigu kam duodu mašiną, tai pirmas perspėjimas būna, neminkit ant stabdžio pėdalo, bet žmonės nepaklauso :D, todėl dabar dar antras perspėjimas būna, prisisekit diržus :D. Kai veikia siurblys užtenka tik priliest stabdžių pėdalą ir mašina stoja, o va kai tenka pamažinėt su uošvio OOOO 100, tai nuo savo nusėdus, tai tenka susitaikyt su tuom, kad dirbt reikės norint mašiną sustabdyt. :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#22 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Posted 2003 March 05 - 09:16

2 Bono: kiek kainavo siurbliuko pakeitimas, nes man ir reiks ant dienu keisti?
  • 0

#23 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Posted 2003 March 05 - 11:55

Jo, cia Darka teisus, man prie tevo Reno 11 prisedus irgi atrodo, kad stabdziu nera. :) O siurblys daugiau nesizuoja. Veikia normaliai. Galvokim, kad ten tas aukstos laidas ka nors liete. Reix ji pasikeist.
  • 0

#24 Svečias_bono_*

Svečias_bono_*
  • Svečiai

Posted 2003 March 05 - 18:10

2 Aurys[F1]: pakeitimas nekainavo nieko, nes keiciau patsaijavascript:emoticon(';)'), kainavo pats siurblys 180 lt. bet rast buvo sunkoka, kiek shrotu apskambijau nieks neturi, sako oohhhjjoojjojjoi cia tipo deficitas, bet ranku nenuleidau ir paskambines paskutiniu tel. nr. radau. cia vilniuj te panevezi gal ir lengviau rasi. jei pats keisi buk atidus, te labai mandras siurbliuko ir paskirstytojo nuorinimasjavascript:emoticon(':ph34r:') jei reiks info rashyk..
  • 0

#25 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Posted 2003 March 06 - 10:26

Kazkaip Bonas su emotikonais nesutaria :D :D
  • 0
Scenario planning

#26 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Posted 2003 March 06 - 15:50

o mano kolegai taip pat stabdziai buvo prapuole. zinote su kokia masina? su metu senumo BMW Z3 Coupe. Zinote kur? gonkese, kai reikejo pataikyti 90 laipsniu posukin. nepataike, laimingai nuvaziavo tiesiai, apsisuko ir po to stabdziai vel buvo tvarkingi. stai jums atskaitos taskas kokybeje :wacko:
  • 0

#27 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2003 March 06 - 16:40

Kursis> Tai gal su stabdzhiais buvo viskas OK, o tik reikejo sugalvoti pasiaishkinima kodel neisipaishe i posuki?
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#28 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Posted 2003 March 06 - 17:04

nezinau... nera jis pasaku senelis ir manau, kad net tomis aplinkybemis jam to nereikejo. sake, kad myge stabdi, pedalas ramiai isireme i grindis, o masina sustabde tik varikliu.
  • 0

#29 Svečias_Tewas_*

Svečias_Tewas_*
  • Svečiai

Posted 2003 March 24 - 10:45

:huh: na stabdziai rimta beda ar radai jau liga?norejau paklausti kai nebeweikia siurbliukas skydeli tau uzsidegdawo stopo lemputes...nu tos kur rankini uztrauki.....man buwo toks wariantas...tai gerai kad rankinis gerai laike tai wiskas ok.baigesi....siaip beda yra ta nesuweikia bludes dawiklis ir neijungia siurbliuko ......man meistrai ja uztrumpino nes sake ,kad apsinese jos kontaktai....kur pilasi stabdziu skystis ten ateina dwi fiskes iir wiena ju reikia uztrumpinti na laideli ikisti ir fiske uzmauti......atgal...as taip jau pora metu wazineju.....fiske ta kuri horizontaliai jungiasi...kiek pamenu
  • 0

#30 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Posted 2003 March 25 - 10:42

Dekui uz info turesiu omeni. Bet siaip as pats iskeliau hipoteze kad ten del pramusto aukstos laido buvo. Pakeitus pagrindini laida originaliu tokiu bajariu nebebuvo.
  • 0

#31 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 10 - 18:28

Nu va, vel siurblys sustojes buvo. Taip pat tik ijungus degima net neisijunge. Susinervijes, bandziau trumpint pludes davikli - jokio efekto. Prarades vilti pradejau saugiklius tikrint, gal kur nekontaktina. Istraukus F10 viskas paslaptingai uzdirbo ir idejus saugikli iki siol tebedirba. Mistika, pagal Haynes - F10 el. langai, galinio lango sildymas ir laikrodzio lempute. Prie ko tie stabdziai? Siaip jei kas trumpintu tai saugikli must turetu, o pas mane nemusa (saugiklis normalus 15A). Kame dar gali but saknys?
  • 0

#32 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • posts 2,079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Posted 2003 April 10 - 18:51

manau, kad traukdamas F10 pajudinai kita saugikli kuris ir nekontaktavo...
  • 0

#33 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 10 - 19:04

Nu neturejau, ejau iki jo per visus kitus. Nebent F11. Paziuresiu
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users