Jump to content


sudaužė LIŪTĄ


  • Please log in to reply
50 replies to this topic

#1 Svečias_rrrrrr_*

Svečias_rrrrrr_*
  • Svečiai

Posted 2005 September 08 - 19:02

pylė į mano liūtuką ir pabėgo, nors šaukiau: (Keiksmažodis) stok ..... pasirodo kitoj laiptinėj gyvena, neseniai atsikėlus...na bet ką? mentai , numeruką, tai mačiaiu (ačiū Dievui), zajava, paskum išsiaiškinau ir kas per viena..... šiandien ryte, pro mano sukaltą pugą praėjo kaip niekur nieko.... bet jau po 3 val atsibeldė pas žmoną su visa gimine, tipo galim viską sutvarkyt mes tipo geros.... mūsų ratus mentai užblokino :rolleyes: (ar ne iš čia tas gerumas?) rezultate: sukaltos abi durys, apatinis balkis, stojkė tarp durų, keistai pakrypęs priekinis (kairys) ratas. buvau atsivedęs specą, tai skardoms siūlo prašyt 1300lt....... gal sakau klubiečiai ką gali patart.... -_- juk klubas.... taip sakant ir yra, kad padėt kits kitam :wub:
  • 0

#2 fla

fla
  • Senbuviai
  • posts 1,118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Posted 2005 September 08 - 19:05

o ,ka draudimas apie pinigus kalba? :unsure: kazkaip cia tu neteisingai skubi.
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#3 frostas

frostas
  • Senbuviai
  • posts 1,103
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:f48 verso s

Posted 2005 September 08 - 19:06

o gal cia jau neremontuotinas?
  • 0
baltukas Yeti, 2014m. gimimo

#4 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • posts 3,410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Posted 2005 September 08 - 19:06

pylė į mano liūtuką ir pabėgo, nors šaukiau:

Jei kaltininka policija nustate, issiaiskini kur ans apsidraudes CA. Vaziuoji, pildai dokumentus, priduodi i servisa. Po savaites-dvieju vaziuoji sau laimingas.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#5 fla

fla
  • Senbuviai
  • posts 1,118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Posted 2005 September 08 - 19:10

va, Aroone viska tau papunkciui susake. Taip ir daryk.
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#6 frostas

frostas
  • Senbuviai
  • posts 1,103
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:f48 verso s

Posted 2005 September 08 - 19:12

Po savaites-dvieju vaziuoji sau laimingas.

arba gaves ismalda pedini pescias... :huh:
  • 0
baltukas Yeti, 2014m. gimimo

#7 Svečias_rrrrrr_*

Svečias_rrrrrr_*
  • Svečiai

Posted 2005 September 08 - 19:22

tai kad kontakto tarp mentų ir kaltininko dar nėra... (žinau tik kad surado ir ratus užblokino, dar jei nedurni gali visokių pasakų prikurt...... )savom jėgom išsiaiškinau kokiam darudime draustas tautovežis AUDI.... ryt minsiu slenkstį ir bandysiu žiūrėt ką saka.... na kaip bebūtų 3t už pasišalinimą jau turi (tai kaip ir 2/3 mano liūtuko, daba svarbu kiek išmušt ant remonto...... labiausiai rūpi važiuoklė (bo kas matyt tai čia ne bėda) ......
  • 0

#8 Svečias_rrrrrr_*

Svečias_rrrrrr_*
  • Svečiai

Posted 2005 September 08 - 19:23

Po savaites-dvieju vaziuoji sau laimingas.

o suvažiavimas? su gurytu, kaip ir ne unaras...... :mad:
  • 0

#9 Svečias_borus_*

Svečias_borus_*
  • Svečiai

Posted 2005 September 08 - 19:27

tai gal bando su zaliais susitarti ir tau pinigu kazkiek pasiulyti, kad pareiskima atsiimtum :D
  • 0

#10 Svečias_rrrrrr_*

Svečias_rrrrrr_*
  • Svečiai

Posted 2005 September 08 - 19:30

tai gal bando su zaliais susitarti ir tau pinigu kazkiek pasiulyti, kad pareiskima atsiimtum :D

man da nesiūlė, bet kad ir imt nežinau kiek.... va kur klausimas. defektuotoja atsineša daugių daugiausia fotiką..... kaip man su važiuokle daryt? stūmė paskūda mano lūtą apie metrą skersą (ratai ant bėgio ir rankinis....)
  • 0

#11 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2005 September 08 - 19:36

O kai girtas ikali tai draudiminis ivykis? Manau, kad nelabai. Taip, kad mazhiau 3000Lt (bauda) ir + kiek reikia mashinai remuontuoti net nebandyk imti. Tegul karve per pinigine suzhino, kad priliuobus vazhiuoti nevalia. :mad:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#12 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • posts 3,410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Posted 2005 September 08 - 19:46

man da nesiūlė, bet kad ir imt nežinau kiek....

su emimais tai tu atsargiai. kad po to netektu aiskintis teismuose, jog tu ne arklys ir tos grazios motereles tu nereketavai. pasitars su savo placia gimine ir po to turesi dziaugsmo. Kitas dalykas, neaisku kaip su pasleptu mazgu defektais. Ir dar, kuo ilgiau tempsi guma ir nesiimsi konkreciu oficialiu veiksmu, tuo mazesni sansai is vis nors ka nors atgauti. Ar turi policijos pazyma apie autoivyki? Ar yra nurodytas kaltininkas? Jei nebus - gaudyk veja laukuose. Pagal istatymus, nesant nustatytam kaltininkui (nemaisyti su auto savininku), tiek DB tiek motorinis biuras tau parodys didele spyga. Susirask kaltininke, priversk pasirasyti popieriu, kad ji yra kalta (tokia anokia, toki menesi anokia diena, mano vairuojamas tokis automobilis apgadino anoki automobili. tokios anokios parasas, tokie metai-menuo anokia diena, tokis anokis miestas). Tadu bent jau per teismus turesi sansu prisiteisti nuostoliu atlyginima.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#13 Svečias_Vaidis_*

Svečias_Vaidis_*
  • Svečiai

Posted 2005 September 08 - 19:49

Jei ka tai siulyk, kad varom i servisa, viska sutvarko, o saskaita apmoko jos ir viskas. B)
  • 0

#14 Svečias_rrrrrr_*

Svečias_rrrrrr_*
  • Svečiai

Posted 2005 September 08 - 19:53

su emimais tai tu atsargiai. kad po to netektu aiskintis teismuose, jog tu ne arklys ir tos grazios motereles tu nereketavai. pasitars su savo placia gimine ir po to turesi dziaugsmo. Kitas dalykas, neaisku kaip su pasleptu mazgu defektais. Ir dar, kuo ilgiau tempsi guma ir nesiimsi konkreciu oficialiu veiksmu, tuo mazesni sansai is vis nors ka nors atgauti. Ar turi policijos pazyma apie autoivyki? Ar yra nurodytas kaltininkas? Jei nebus - gaudyk veja laukuose. Pagal istatymus, nesant nustatytam kaltininkui (nemaisyti su auto savininku), tiek DB tiek motorinis biuras tau parodys didele spyga. Susirask kaltininke, priversk pasirasyti popieriu, kad ji yra kalta (tokia anokia, toki menesi anokia diena, mano vairuojamas tokis automobilis apgadino anoki automobili. tokios anokios parasas, tokie metai-menuo anokia diena, tokis anokis miestas). Tadu bent jau per teismus turesi sansu prisiteisti nuostoliu atlyginima.

dėkui užu protingas mintis.... policijos pažymą turu, o su kaltininku kol kas nieks nesuvedė..... bandysim kažką iškytravot...
  • 0

#15 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • posts 2,866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Posted 2005 September 08 - 19:54

Tau pasiseke... Man taip pat buvo nakti, tai nei numeriuko nemaciau nieko, o masina, nors verk.... Remontas kainavo virs 1000Lt, is savo kisenes... O tau siulau viska eit per policija i draudima... Gausi daug...

Edited by Algirdas, 2005 September 08 - 19:54.

  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#16 Svečias_rrrrrr_*

Svečias_rrrrrr_*
  • Svečiai

Posted 2005 September 08 - 19:54

Jei ka tai siulyk, kad varom i servisa, viska sutvarko, o saskaita apmoko jos ir viskas. B)

čia vėl rizikinga.... sakys varom, paskui sakys netuūru litų.... ir kas paskum?
  • 0

#17 Svečias_Vaidis_*

Svečias_Vaidis_*
  • Svečiai

Posted 2005 September 08 - 19:57

tada tik varyti i draudima ir viskas
  • 0

#18 Svečias_rrrrrr_*

Svečias_rrrrrr_*
  • Svečiai

Posted 2005 September 08 - 19:59

išsiaiškinau kokiam draudime draudėsi, tai ryt nuo ryto bandysiu ant Baltikum daryt najiezdą.....
  • 0

#19 Svečias_Belial_*

Svečias_Belial_*
  • Svečiai

Posted 2005 September 08 - 19:59

tai gi i stojke kaltas! koks dar gali būti sutaiso? kam to reikia!? eina jinai .... ! dėk raktus tai ožkai ant stalo ir sakyk kad nusipirko mašiną. kam tau reikia su "grabu ant ratų" važinėt. ką tu nori važinėt su sutrankyta mašina?
  • 0

#20 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • posts 2,866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Posted 2005 September 08 - 20:01

ką tu nori važinėt su sutrankyta mašina?

Vienas is rimtesniu pasiulymu, nes man po remonto (nors i dejau naujas duris ir pan) 605 pradejo tas trenktas sonas rudyti... :mad:

Jei pasiima masina uz tau priimtina kaina - tai varijantas...
  • 0
keista... ir vel ne Pugas




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users