Peršokti prie turinio


Ziauriai nemalonios staigmenos II


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5

#1 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 04 - 11:51

Be tu bajariu su ABS siurbliuku dar ir kazkas prie kairio priekinio rato girgzdet pradejo. Siaip vaziuojant per duobes ar sukinejant vairai "raskladuskes" garsas girdisi. Sustojus gali sukinet kiek nori nieko nesigirdi. Stovint pamaigius tai kaip uzeina - kartais girgzda kartais ne. Siaip speju kad amortizatorius ar atraminis guolis kvailioja, bet kaip suzinot tiksliai.
  • 0

#2 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 kovo 04 - 12:02

Greičiau atraminis guolis girgžda
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#3 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2003 kovo 04 - 23:33

Galiu pasakyti tiek, kad nepakeites nesuzinosi. Rimtai! Mano 205 taip kokius metus vienas ratas, po to kitas per duobes dunksejo. Pakeiciau priekinius mortikus su visais atraminiais guoliais ir jokio garselio! O svarbiausia - nusipirkau 405 ir vel tas pats garsas! Blyn, susinervinau - nuvariau i serviza. Iskele iskrate viska - sako sakes salentbloka reikia keisti, nes nuo jo cia barska. Pakeite - isvaziuoju, pirma duobe ir vel tas pats. Gryzstu atgal. Iskelia - nieko neranda. Iseda patys pavaziuoti - barska. Vel iskelia - nu nieko. Taigi, greiciausiai vel tas atraminis guolis bus. kol kas nieko nedariau - galvoju ar pirma CD isideti ir jo negirdeti :P ar atramini guoli pasikeisti ir tyliai vaziuoti. Kai garsas isnyks, duosiu zinoti! B)
  • 0
Roots to roots

#4 Svečias_Zygimantas_*

Svečias_Zygimantas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 05 - 08:21

Sveiki, Pas mane irgi yra tas nemalonus garsas, galvojau nejaugi amortikai, nuvaziau i servisa davau meistrui pavaziuoti, na tikrai sako barska, bet sako tai negali buti amortikai, tai nieko ir nedariau, bet tas garsas vis dideja, tai poto dar viename servise sako, greiciausiai atraminis guolis
  • 0

#5 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 05 - 11:50

O pas mane dingo girdzdejimas!!! Gal biski pasales buvo (pries tai plovykloj buvau, gal vandens gavo. Vakar kamsty pasedejau iki 90C variklis susilo, vaziuoju - ogi kazkas netaip. Raskladuskes garso nebera. :D :lol: :lol: :D
  • 0

#6 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 05 - 11:57

Pas mane buvo pradejes priekinis guolis uzti, nuvaziavau pas meistrus tai dar ir atramini guoli pakeite, nor itartinu garsu del jo ir negirdejau. Uz atramini mokejau 70 lt jei kam idomu.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0