Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Radiniai pirktuose pezukuose


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 155

#41 RAIMA

RAIMA
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 947
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:20C5

Parašyta 2005 lapkričio 04 - 00:49

Radau automagnetolos (PANASONIC) dokumentus ir buvo palikta visa PEUGEOT aptarnavimo ir NAUDOJIMOSI instrukcija. ;] Dar keletas monetų
  • 0
Napugali kata sasiskoi...
Jeigu pas Jus namie yra graužikų, išmuškit dantis jie bus čiulpikai.

MO pinhole camera

#42 frostas

frostas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.096
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:f48 verso s

Parašyta 2005 lapkričio 04 - 11:00

Radau automagnetolos (PANASONIC) dokumentus

koks panasonic'o modeliukas?
  • 0
baltukas Yeti, 2014m. gimimo

#43 nereo

nereo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 284
  • Vieta:Kaunas-Eiguliai, Šiauliai-Dainai
  • Automobilis:Peugeot 107 Trendy 2-tronic

Parašyta 2005 lapkričio 04 - 14:48

Kadangi mano mašina jau kelis metus buvo eksploatuota Lietuvoje (savininkė važiavo, kol nereikėjo taisyti), radybų buvo daug - senas gesintuvas, vaistinėlė, avarinis ženklas. taipogi - senas skriejikas, aukštos įtampos laidas, naujas durų kaištis. Viduje - seni apipjaustyti "Audi" kilimėliai bei kelios geros saujos šuns plaukų bei cigarečių pakelis :ph34r:
  • 0
Show must go on... Toyota 107 2-tronic ex P106 XT 1,6 automatic ex Renault twingo"matic" ex P205 1,6 automatic

#44 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2005 lapkričio 29 - 11:05

Naujajame 806 rasta (kol kas): 20 frankų, 5 eurai, orbit pakelis, 2 pieštukai, teptukas ir dafigą stovėjimo automatų talonėlių :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#45 amalas

amalas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 201
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Juodas P205 XS 1.4 '89m. (ex),
    Juodas P306 XT 1.8 '94m. (ex),
    Raudona Toyota Corolla 1.4 VVT-I '03m. TTE styling.

Parašyta 2005 gruodžio 20 - 15:53

Savo XS'e radau kažkokį pfenigį ir šukas (prie pavarų perjungimo svirties) :)
  • 0

#46 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 "Volga"

Parašyta 2005 gruodžio 24 - 00:07

Gali man padovanot - prie mano pinigų kaliekcijos bus... Liru gal net ir neturu...


Tai mažu kada mytan prigriebt juanių, vonų, ir 5 Naujosios Zelandijos Kažką ? alus pagal kursą :)
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#47 wolfas

wolfas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 106
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Opel Signum , P406 - visas veikiantis atiduotas shrotan

Parašyta 2005 gruodžio 28 - 02:09

Radau beveik sukomplektuotą auto ... ir dankratas ir raktas ratui , zapaskė (tik netinkamų dydžių).... Visokių popierių ir langų gramdiklį visai neblogą - su pirmais stipriais šalčiais sulužo ... gerai grandė aka šalčio išsigando lietuviško .. ir dar radau lietuvišką švarą - nors mašina iš prancūzų buvo aka lietuvoj nepatingėjo išsiurbliot ir nublizgint visos apdailos :) - restepka už tai pardavėją aka ir galvon duot reik už netinkamų ratų uždėjimą ....
  • 0
Ex - Peugeot 406 ( atiduotas šrotan ) OPEL Signum 2.2 dti - darbinis namų arklys

#48 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2006 gruodžio 08 - 10:28

savajam radau 20euru uzkrites buvo su kruva mokamos stovejimo aiksteles kvitu.taipat radau atsuktuvu ir kenwoodo filtrus po galine sedyne.ir raktu pakabuka oneill.
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#49 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2006 gruodžio 08 - 10:29

tik va nei zapaskes nei donkrato nei vaistineles nebebuvo. tik avarinis zenklas
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#50 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2006 gruodžio 08 - 10:42

O man Zbigis "paliko" BIG ziebtuvely. Radau ji po pasostem kazkur uzkritusi. visos kitos komplektacijos apie ka buvo aptarta nevardinu (tame tarpe ir 4 ziemines padangos bagazineje).
  • 0

#51 Svečias_Aure_*

Svečias_Aure_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 08 - 17:00

As radau sketi ir zurnaliuka "tik vyrams" :D
  • 0

#52 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2006 gruodžio 08 - 22:53

Pezhuke nieko ypatingo - pora tushinuku, kleta pencu, kazhkokia plastikine kaladele su raide uzhrashyta - greichiausiai nuo kokio galvosukio, ar shiaip mokanchiojo zhaislo, kasete su singlu "phat girls" (durna muzika kazhkokia - panashu i kokius tai vanilla ice, tik dar durnesnius), ir viena gan idomu dokumenta - pirmojo pabrolio kalba (anglu kalba) - kokie keturi lapai ishspausdinti ir vietom ranka pataisyti. Dar neskaichiau. :ph34r: O vat ka metalolomnikai rado mano seate, po to kai antiistatymishkai (be mano sutikimo) nurashe po avarijos smulkios (lietuvishkais mastais)...- naujos stabdzhiu kaladeles, morkava migalke, irankiu plastikiniu, nepershlampanti striuke ir dar daug visokiu visai geru dalyku Nebenoriu ir prisimint, kad buvau idejes visishkai nauja akuma, glusha, zhvaklaidzhius (ish geresniu)... o ratlankiai... - priesh metus 360 svaru man kainavo, o dar priesh koki menesi padangas priekines pasikeites buvau... sekasi, kas ieshkot moka (nebutinai ieshkojimo budu)... :mad:
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#53 Svečias_Gramass_*

Svečias_Gramass_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 08 - 23:48

A as radau mazyte staigmenele po galinem sedynem :D Nemaza kruva automobilinio stiklo sukiu nors kiek pamenu tai pardavejas sake kad auto nedauzta...
  • 0

#54 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2006 gruodžio 09 - 15:57

morkava migalke,

nekarta girdziu apie morkavas migalkes UK. Kam jos ten naudojamos civiliuose autosuose? Kam pac naudojai? Kas nors kreipia i tatai demesi?
  • 0

#55 Svečias_noriu turbo_*

Svečias_noriu turbo_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 10 - 00:54

esu rades... gera raktu komplekta, visokiausiu monetu, jei kalbama apie fordus- tai daug daug rudziu: po dugnu,o arkom,po kilimeliais ir visur kitur :) esu rades ir pakabuka su seno seimininko seimos nuotrauka,kompaktas lyg ir viskas, daugiau nepamenu
  • 0

#56 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2006 gruodžio 10 - 13:41

nekarta girdziu apie morkavas migalkes UK. Kam jos ten naudojamos civiliuose autosuose? Kam pac naudojai? Kas nors kreipia i tatai demesi?

papraschiausiai tai viena ish saugumo priemoniu - kaip ir atshvaitine liemene. Pvz, jei tenka dirbt kur nors pagal skubu reikala, o mashina tenka statyt ant pavojingos vietos - avariniu gali buti per mazhai - o su migalke daugiau shansu negaut baudos. Dar kartais shiaip - kad linksmiau butu. Karta vazhiavom remontuojamu keliu, ir ash uzhsidejau migalke, tai labai gerai machiau, kaip kelio darbininkai mane pamate su ijungta migalke mete rukyt, ir pradejo darbo dairytis - galvojo, kad vienas ish ju shefu (pastoviai matydavau juos su shvitureliais uzhdarytame kelio plote vazhinejant) - visai linksma buvo :D
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#57 Svečias_P'kapas_*

Svečias_P'kapas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 18 - 22:38

nieko blatno... 405 sti radau haynes kataloga apie 405 spacewagone radau kepure primieroj radu kompakta espace radau 4 atsuktuvus, silikona ir pakroveja galante radaukompakta ir :beer:
  • 0

#58 vaidas_v

vaidas_v
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 166
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Citrina C8

Parašyta 2006 gruodžio 19 - 09:38

Radau beveik 1 EUR monetom. Kruva suns plauku, poslu kalendoriuku :D
  • 0
keturinolsestas 2.1 TD ex
C aštuntas 2.2 HDI
Vakar mečiau gerti, šiandien supratau, kad netoli numečiau....

www.metalocentras.lt[COLOR=blue]

#59

  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 20 - 09:24

Pas mane voliojosi vokisku piginu kazkiek ir lietuvisku :) atsuktuva dar radau ;]
  • 0

#60 Svečias_Turissimo_*

Svečias_Turissimo_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 21 - 03:28

Savo dabartiniame peziuky radau gera sauja kronu ir euru monetu, sidabrini moteriska auskara, raktu pakabuka ir nokia pakroveja :) O vat pries gerus metus nuo tralo nusipirkes bmw, is rastu daikciuku supratau, kad ankstesnis savininkas tikrai nebuvo vidutinio amziaus moteriske (kaip primigtinai teige perikupas) Cia tik keletas is daugelio rastu idomybiu: keturi 9 milimetru soviniai po vairuotojo kilimeliu, kastetas, keletas neaiskiu tableciu, kiseninis kaljanas, pora prezervatyvu, po galinem sedynem panaudotu prezervatyvu pakeliai (kas iskarto mane priverte varyt masina salono cheminiam valymui, nes siaip ir demiu itartinu buvo) B) , vokiskas baudos kvitas "uz pastatyma automobilio neleistinoje vietoje" ir daugiau moteriskei nebudingu dalykeliu.... :huh: Teko girdet is pazystamo srotininko pasakojima, kai ardydami stipriai avarijoje nukentejusia OOOO, iseme peciuko groteles rado, apie 4cm ilgio gabala zmogaus pirsto :o
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0