Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kaip mes "praeiname" technikine


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 114

Apklausa: Kaip mes "praeiname" technikine (221 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Kaip mes "praeiname" technikine

  1. 1. Duodu litu, kitaip be kysio technikines nepraeiciau. (37 balsai(-ų) [18.41%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 18.41%

  2. 2. Masina tvarkau tol kol praeina savaime technikine. (164 balsai(-ų) [81.59%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 81.59%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#41 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 vasario 10 - 10:07

Įdomu ar yra ne naujų mašinų praeinančių apžiūrą, kurioms neužpildo šio langelio ?

'94 P405. '99, '01, '03 praeidinejant TA, lape buvo pazymimas vienintelis langelis - "Ismetimo sistemos tvirtinimas"
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#42 Svečias_foxboundas_*

Svečias_foxboundas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 vasario 10 - 10:12

pas mane, 205 90', nebuvo vaistineles ir ale "viena fara kreivai sviete" <_< ... ar ji sviete kreivai ar ne jau niekas nebepatikrins.. ^_^ beje, kas tas "skyscio prasisukimas"? :blink: EDIT: sorry, ten parasyta prasisuNkimas... neapdairus esu.. :blush:

Šį pranešimą redagavo foxboundas: 2006 vasario 10 - 10:13

  • 0

#43 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.383
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2006 vasario 10 - 17:59

beje, kas tas "skyscio prasisukimas"? :blink:

EDIT: sorry, ten parasyta prasisuNkimas... neapdairus esu.. :blush:

Tepalai, antifryzas etc.
  • 0
205

#44 Svečias_Magutis_*

Svečias_Magutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 vasario 13 - 21:38

Siaip stengiuosi ,kad masina tvarkinga butu, bet pidisoka paduodu ir grazos neimu.Nu tai kaip ir pakisiukas toks mazas gaunas :blush:
  • 0

#45 Svečias_GDI_*

Svečias_GDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 vasario 15 - 10:14

Na, kadangi technikine ejau tada, kai tik mashina nusipirkau, tai viskas oki buvo ir $ duot nereikejo :) Tik aishku ant "skyschiu prasisunkimo" varna buvo uzhdeta :) Vat dabar balandzhio men. man shis "malonumas" gresia, tai ta proga norejau paklausti tokio dalyko: dabar ant gesintuvu yra tech. apzhiuros data ir jos galiojimo laikas. Jei jis neseniai pasibaiges, ar labai TA i tai kreipia demesi? Ir kur galima ta gesintuvo tech. apzhiura praeit?
  • 0

#46 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 vasario 15 - 10:32

Jei jis neseniai pasibaiges, ar labai TA i tai kreipia demesi? Ir kur galima ta gesintuvo tech. apzhiura praeit?

hmmm...is principo, TA ant tavo gesintuvo nusispjaut. Man rods, gesintuvo labiau reiktu tau paciam. Jei ne - TA uzteks ir tuscios bankes nuo oro gaiviklio, su uzrasu "Gesyntuvas"
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#47 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 vasario 15 - 10:34

hmmm...is principo, TA ant tavo gesintuvo nusispjaut. Man rods, gesintuvo labiau reiktu tau paciam. Jei ne - TA uzteks ir tuscios bankes nuo oro gaiviklio, su uzrasu "Gesyntuvas"

P.S. miltelinio 1l talpos gesintuvo patikra bei pildymas nekainuoja ne 10Lt...bijau daba sumeluot: ar tai ~5Lt, ar tai ~7Lt. Pati patikros-pildymo operacija uztrunka ~10min.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#48 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2006 vasario 15 - 10:40

Patikrint pats gali :) Tiesiog uzkuri ugni ir uzgesini :D Bent jau as taip darysiu kai baigsis galiojimas. Vistiek itariu ten toj patikroj uzpildys naujai.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#49 Svečias_GDI_*

Svečias_GDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 vasario 15 - 16:24

hmmm...is principo, TA ant tavo gesintuvo nusispjaut. Man rods, gesintuvo labiau reiktu tau paciam. Jei ne - TA uzteks ir tuscios bankes nuo oro gaiviklio, su uzrasu "Gesyntuvas"

Na va, pats paklausiau ir pats radau atsakyma: "Techninės būklės vertinimo

kriterijai gesintuvams:

1) nėra

2) nepakankamos talpos

3) nepakankamas skaičius

4) pažeisti

Taigi teorishkai neturetu tikrinti gesintuvo TA. Bet tai chia teorishkai, a kaip bus praktishkai, pats pamatysiu ir jumis papasakosiu. O gal ka buvo "pramete" del pasibaigusios gesintuvo TA?
  • 0

#50 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 vasario 15 - 17:19

Taigi teorishkai neturetu tikrinti gesintuvo TA. Bet tai chia teorishkai, a kaip bus praktishkai, pats pamatysiu ir jumis papasakosiu. O gal ka buvo "pramete" del pasibaigusios gesintuvo TA?

Nesuprantu, kam tu dar ieškai kažkokių taisyklių, jei TAU gesintuvo nereikia - TA sueis bile kokia bankė su užrašu "gesYntŪvas"
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#51 Svečias_GDI_*

Svečias_GDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 vasario 15 - 17:40

Nesuprantu, kam tu dar ieškai kažkokių taisyklių, jei TAU gesintuvo nereikia - TA sueis bile kokia bankė su užrašu "gesYntŪvas"

O kas sake, kad man gesintuvo NEREIKIA? Man tik idomu, kaip ten su gesintuvo TA, nes nematau logikos vezhti tikrinti gesintuva, kuriam ka tik TA pasibaige (1,5 metu berods), juolab, kad jis pas mane tvarkingai pritvirtintas bagazhineje, aplinkos poveikis minimalus, taip kad kokio bieso ji tada tikrinti? Vat po kokiu metu ar kitu, tai nuveshiu patikrinti, o dabar tegu pabuna nejudintas :)
  • 0

#52 Svečias_Lendras_*

Svečias_Lendras_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 vasario 24 - 11:32

Aptvarkau servisiuke ir paleidžiu žmoną į "Transkoną". Jau antras kartas, kai sėkmingai iš pirmo karto praeina. Ten gi "ąsai" iš karto darosi džentelmenais, kai maloniai su jais pabendrauja. O dujinės įrangos apžiūra - tai 40 Lt už kapoto atidarymą, nes įranga firmoje įdėta.
  • 0

#53 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 vasario 24 - 12:56

Na va, pats paklausiau ir pats radau atsakyma: "Techninės būklės vertinimo

kriterijai gesintuvams:

1) nėra

2) nepakankamos talpos

3) nepakankamas skaičius

4) pažeisti

Taigi teorishkai neturetu tikrinti gesintuvo TA. Bet tai chia teorishkai, a kaip bus praktishkai, pats pamatysiu ir jumis papasakosiu. O gal ka buvo "pramete" del pasibaigusios gesintuvo TA?

Gesintuva tikrina, bet tik ar ji yr, o kad galiojimas pasibaiges tai net nepaziuri, maciau tokiu variantu :blink:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#54 Svečias_žydrūnas_*

Svečias_žydrūnas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 vasario 24 - 19:32

O kas sake, kad man gesintuvo NEREIKIA? Man tik idomu, kaip ten su gesintuvo TA, nes nematau logikos vezhti tikrinti gesintuva, kuriam ka tik TA pasibaige (1,5 metu berods), juolab, kad jis pas mane tvarkingai pritvirtintas bagazhineje, aplinkos poveikis minimalus, taip kad kokio bieso ji tada tikrinti? Vat po kokiu metu ar kitu, tai nuveshiu patikrinti, o dabar tegu pabuna nejudintas :)

flameksas firma kaune už 8 lt gesintuva sekmingai užpyldo ir lipduka priklijuoja.
  • 0

#55 mariokas

mariokas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 23
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:PEUGEOT 406

Parašyta 2006 kovo 31 - 13:54

karta nepraejau technikines, kad greiciu dezes srityje, pamate varvejima, dar buvaus u tranzitiniais nr, kogero norejo kysio, nes siaip auto buvo perfekt. o uzrase kaip rimtas auto gedimas. daviau dedej jis nuvare i ji seskines technikine, ten praleido.
  • 0

#56 mariokas

mariokas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 23
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:PEUGEOT 406

Parašyta 2006 kovo 31 - 13:56

gal kas nujaucia kokiam momente "apziurinetojui" ir kokiu budu reiketu iteikti dovanele, kad kt nematytu???? rytoj vaziuoju apziuros, siap masina tvarkinga, taciau maza ko, nesinori tiesiog du kartus vazineti ten.
  • 0

#57 Sportas

Sportas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 448
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605, 3.0 l, 12v

Parašyta 2006 kovo 31 - 19:00

kam duoti i letena, kai uz tas barabulkas gali susiremontuoti... na gal biski brangiau bus bet uztat malonu... :rolleyes:
  • 0
Automobiliu dazymas, remontas
Tel.: +370 689 99889
+370 608 88890
El.paštas: [email protected]
Savanorių pr. 219, Vilnius
www.autopulsas.eu
plačiau apie mus...

#58 Svečias_Kazbek_*

Svečias_Kazbek_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 balandžio 09 - 17:22

[quote name='Kursis' date='Oct 4 2005, 12:39 PM'] dek anga matomiausioj vietoj, o salia lipduka "Saugau gamta"
Anglijoje tik taip ir vazinejama pas ka dujos. Technikine aisku galima nusipirkti pas indusus, bet siaip procedura rimta. tikrina net ar gerai duris uzsidaro. Draugelis keite stabdziu diskus, padangas, kits pardave masina, nes jam pareiske, kad prarudijes lonzeronas, reikia keisti. Ir tas viksta ne kas 2ji metai, kaip ant lietuvos, o kasmet. Bet! Tokiu nesamoniu kaip vaistinele, avarinis zenklas,gesintuvas, med pazyma ir pan. nereikalauja.Ir aplamai su savimi niekada jokiu dokumentu nesiveziojama, net vair. paz. Mane karta Parlamento aiksteje nakti sustabde policija, klausia: popierius masinai turi? Sakau kompanijoje. Vairuot. pazim. turi? Sakau turiu, bet ne su savimi. Gal koki ID turi su nuotrauka? Sakau: ne. Tiek to, sako, vaziok. Anekdotas atrodytu, bet is tikruju jie viska suspejo apie mane per kompa pramusti, kol kalbino.

Šį pranešimą redagavo Kazbek: 2006 balandžio 09 - 17:36

  • 0

#59 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2006 gruodžio 06 - 11:09

duodu litu ar siaip ka bet veliau stengiuosi trukumus pasalinti del savo ir kitu saugumo. varydamas t.a paprasau kad pasakytu kas negerai ir su ta vazineju po servizus ir tvarkau
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#60 Svečias_shamann_*

Svečias_shamann_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 09 - 15:58

Neatsimenu - kuris is mano turimu aparatu pats eitu techapziura...Tarp ju buvo ir beveik ideakiu, tiesiog per daugeli metu issivyste 100% garantijos potraukis, be to turiu draugu toi sryti.... B)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0