Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Benzinas/dujos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 42

#21 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2003 kovo 04 - 15:32

>Mike: prijunge meistrai milijona laidu ir zondu ir nusprende, kad mires kompas, tai ash lengvatikis ir patikejau < Tai pasakyt nesunku bet ką - ar jie tikrino dozatoriaus atskirai veikimą, ar lambda zondą tikrino - jei kompas būtų visiškai miręs ant dujų nepavažiuotum
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#22 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 kovo 04 - 15:41

kaip cia dabar atrodo: vaziuoji su automatu ir sugebi uzhgesti ... :o

Nekreipk tu demesio kaip ten kaip atrodo. Pas mane pati panashi problema egzistavo ilga laika. Tai sustojes prie sankryzhos prilaikydavau vos vos gaza. Pasikeitus skriejika su dangteliu problema minimizavosi. Gal kiek grazhiau galetu dirbti ant laisvu ir startuojant, bet ten itariu jau kondensatas savo daro - shiaip ar taip >20K nu vazhiuota jo nenuleidus... O rekomenduojas kas kiek ten?? - 3K ar 5K???
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#23 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Parašyta 2003 kovo 04 - 15:43

Mike: Jie man i kokia tai shlanga isuko toki varzhta, su kuriuo nureguliavo reikiama duju padavima (ziuredami i savo priborus). Beje, jei ant benzo normalios apsukos ant laisvu, tai norisi daryti prielaida, kad blogybes yra tik del duju... (ne del elektros, filtru,....) Ar nereix paklausyti Francio ir ishimti dujas :D (Tipo: Dujos - gaidys, benzas 6 litru - pac tas) :P
  • 0
Scenario planning

#24 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 kovo 04 - 15:51

Pas mane su benzu ant laisvu viskas grazu. Su dujom irgi kartais gesta, kartais tik svyruoja apsukos 800-1500a/m., dege kompas daznai. Isemiau oro filtra ir kompo lempute nedega niekad. Nustojo ir gest. Taciau apsukos visiskai nesistabilizavo. Ytariu ne tik filtre beda. Va del to ir nauju zvakiu ieskau ir laidus teks zmoniskai issivalyti ir paskirstitojo kontaktus pavalyti. P.S yranga garantine, kompas tikrai sveikas, o BRC niekaip sureguliuoti negali. Ir visa tai prasidejo atsiradus dregmei.
  • 0
chūinja

#25 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 kovo 04 - 15:51

Beje, jei ant benzo normalios apsukos ant laisvu, tai norisi daryti prielaida, kad blogybes yra tik del duju... (ne del elektros, filtru,....)

Va man rodos tu esi neteisus - dujos zhymiai jautriau reaguoja i elektra/filtrus negu benzas... Bent jau mano expierence'as taip sako...
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#26 Svečias_gintras_*

Svečias_gintras_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 04 - 16:41

Pas mano tėvo nėščią golfą ant dujų z!j"b/s B) , o ant benzo gesta :P . Ir per N metų, šiemet vienintelė problema buvo, kad kažkurioj vietoj užšąlo. Įskaitant, kad tėvas dujas po šiai dienai perka už 90cnt/ltr, tai jis beveik nevaikšto, bo batai brangiau kainuoja. Aš manau, kad dujos yra z!j"b/s, ir dėl kaikurių lochų, kuriem iš paskos smirda, nereik ant jų varyt. Nu viskas išsiliejau...
  • 0

#27 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2003 kovo 04 - 16:46

Chechenai - o tą varžtą įsukę ir paliko ir daba su juo važinėji? :blink: - jei taip tai pas tave dujų kompas nieko ir nebedaro jei teisingai supratau kad vietoj žingsninio dozatoriaus tau pastatė prosto varžtą
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#28 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2003 kovo 04 - 16:50

hei Gintrai ką čia rašai

Pas mano tėvą nėščią

:o
O kur jis tep papigiai dujas siurba? :huh:
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#29 Svečias_Zygimantas_*

Svečias_Zygimantas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 04 - 16:53

Sveiki, man teko dujas deti i P405, tai tas meistriukas patare, jeigu nuvaziuoji apie 20000 su dujomis, tai gali buti, kad jau tenka keisti reduktoriuje esamas detales(membrana kazkokia), gal tas padetu, apie kainas tai nebeprisimenu, lyg apie 100-200lt., ir ja pakeitus duju sanaudos mazesnes pasidaro, jeigu dabar pavyzdziui, ju daug ryja.... O jau tavo P ryskiai gali buti nuvaziaves ir daugiau km. va tiek, iki
  • 0

#30 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 kovo 04 - 17:30

Visos reduktoriaus kap. remonto detales kainuoja iki 70lt.
  • 0
chūinja

#31 Svečias_gintras_*

Svečias_gintras_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 04 - 18:07

Dėl tėvo pasitaisiau :blush: O dėl dujų tai labai asmeniška istorija ir romantiška. Esmė kad po blatu viskas :D
  • 0

#32 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 kovo 04 - 19:13

Dėde Fransi, nu pasakyk ką nors, o gal jau galvoji kiek dujinė įranga kainuoja..? ^_^
  • 0

#33 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.365
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 kovo 04 - 21:03

Paskaityk auksciau, ten pasakyta viskas, ka norejau pasakyti <_<
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#34 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Parašyta 2003 kovo 05 - 09:08

Del reduktoriaus detaliu, tai dekui uz patarima, bet jei tiketi vienu tepaluotu meistru, tai jis man pilnai reduktoriu perrinko. Tipo mano duju kompas numires, o dabartinis reduktorius nereguliuoja apsuku, taigi man siulo kita reduktoriu, kuriame apsukas galesiu pareguliuoti. :unsure: Bet ash, kaip neturintis duju irangos aukstojo ishsilavinimo, nesuprantu, kiek tame teisybes, kaip sakant :beer: neishgeres nesuprasi :blink:
  • 0
Scenario planning

#35 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2003 kovo 05 - 10:25

Chechenai yra du keliai (trečio neminėsiu :mellow: ): arba įgyt aukštajį - pigesnis :rolleyes: arba pravažiuot pro n+k meistrų (aišku nesakant jiems kad jis jau n-tasis :ph34r: ) ir pasirinkt variantą kurį sakys didžioji dalis meistrų - brangesnis B)
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#36 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2003 kovo 05 - 10:34

Chechenai - a ko iš kart nesakei kad su pamušta tarpine važinėji? :blink: - susitvarkyk i problemos dings B)
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#37 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Parašyta 2003 kovo 05 - 10:40

Thanx 2 Mike, papasakosiu, kodel megstu :angry: vazineti per (n+k)*(x+y) meistrus. O gi viena diena galvoju pasitikrinsiu generatoriu pas kelis meistrus - rezultatas 50% meistru rode su dachikaiz, kad jis nekrauna, ir reikia tvarkyti, o kitas 50% "specu" sake, kad viskas tvarkoj... Nusispjoviau ant reklamines STARTERIAI IR GENERATORIAI meistru lentos :mad: ir laimingai vazineju nelindes prie generatoriaus jau pora menesiu po shio atvejo. :D

Elektrines dalies tyrimas buvo atliktas n+k =5 skirtingose vietose
  • 0
Scenario planning

#38 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Parašyta 2003 kovo 05 - 10:43

Mike: man zemos duju apsukos Pezha ir nervus jau seniai purto (dar tada kai tarpine nebuvo pramushta). Bet rytoj atiduos meistrai sutvarkyta variklio galva, tai tikiuosi, kad gal ir apsukoms kiek tai gyvenimas pageres. B)
  • 0
Scenario planning

#39 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 kovo 05 - 11:03

:D Nu va - pradejom nuo duju, dabar turim tarpine kiaura :D
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#40 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Parašyta 2003 kovo 05 - 11:26

ISHVADA: Dujos ir tarpines - SHUDAZ :D
  • 0
Scenario planning




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0