Peršokti prie turinio


TA


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 31

#21 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 11 - 12:08

pas many irgi nusilupo. laukiu, kada perdegs.

jo. texnyčkėj pasake, kad išblukę ir pasakė jau lemputes pasikeist. bet jokių trūkumų neįrašė. tipo, žodinė pastaba. :mellow:

nu tai kaip aš dabar galiu nepasikeist... :unsure:
  • 0

#22 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2006 gegužės 11 - 12:11

Man vakar vienas is trukumu buvo posukiu lemputes spalva. Atseit prieky visai baltai mirksi, o gale pusiau. Geltoni dazai atsilupe nuo lemputes -_- . Reiks pakeist. Jei tik tas, mazu butu praleide? :unsure:
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#23 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 11 - 12:15

Man vakar vienas is trukumu buvo posukiu lemputes spalva. Atseit prieky visai baltai mirksi, o gale pusiau. Geltoni dazai atsilupe nuo lemputes -_- . Reiks pakeist. Jei tik tas, mazu butu praleide? :unsure:

nu pas mane panasiai. bet kai as paklausiau ar cia jau nebe oranzine (nes balta dar tikrai nevadintau), tai kulturingai nutylejo. ir kaip minejau, pastabos nezymejo.

nu bet pasikeisiu, man paciam negrazu :blush:
  • 0

#24 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 gegužės 11 - 13:24

Man tai geltonas (blyn ar oranžinis???) buvo taip daug gražiau, kad aš jas keisdavau daug dažniau negu technikinė reikalaudavo.
  • 0

#25 Svečias_HDI_*

Svečias_HDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 20 - 21:17

gal nepasakysiu nieko naujo, bet...
Varant TA, prisikabino prie galiniu posukiu lempikiu - tipo turi buti oranzines, nes stiklai pilki (tai liecia universalus), nors varant pries 2 metus, nieks nieko nesake.
Taigi turekit omeny.
Beje prisikniso ir prie priesrukniu svietimo kampo, kuriu deja vietoj pasireguliuot neisejo.

Nieko nuostabaus. Draugeliui varant britva prisikabino del galinio diodinio stopo ir posukiu, nors auto su diodais jau eina daugiau kaip pries 4m.
  • 0

#26 Dziao

Dziao
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 375
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Honda prelude 2.0 16v

Parašyta 2006 gegužės 20 - 23:17

Mano tevukas nuvare savo sena kibiriuka i kretinga lyg tais su priekiniu stiklu perskeltu vairuotojo puseje. Ir ka jus manot NEPASTEBEJO :) ir pinigu kuriuos buvo pasiruoses duot nereikejo
  • 0
Kai visi koziriai tavo rankose - gyvenimas pasiūlo žaisti šachmatais..

Honde prelude 2.0 16v 98kw ===Klaipeda===

#27 Elwen

Elwen
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 23
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugoet 406

Parašyta 2006 gegužės 21 - 23:45

o varant TA su iskilimu priekinio stiklo nevairuotojo puseje praleis ar teks stikla det kita ar su maironiais ir kt kartu sneket. ?
  • 0
Nesiojamu ir stacionariu kompiuteriu remontas.

#28 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2006 gegužės 22 - 07:20

Kai as savadi dicki variau tai nieko nesake. Pas ji priekinio stiklo desineje puseje yra itrukimas.
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#29 Dziao

Dziao
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 375
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Honda prelude 2.0 16v

Parašyta 2006 gegužės 22 - 09:24

Na del skilusio keleivio puses stiklo turetu praleisti. O vairuotojo puseja yra leidziama kazkokio tai dydzio itrukimas (nepamenu tiksliai)
  • 0
Kai visi koziriai tavo rankose - gyvenimas pasiūlo žaisti šachmatais..

Honde prelude 2.0 16v 98kw ===Klaipeda===

#30 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2006 gegužės 22 - 09:37

Apie stiklus tik tiek reikalavimuose kalbama:

1. Turi būti panaudoti konkrečiam modeliui numatyti ir tinkami stiklai.
2. Draudžiama tamsinti automobilio priekinį, priekinius šoninius bei priekinių durų stiklus, patenkančius į vairuotojo matomumo lauką į priekį 180 laipsnių kampu.
3. Automobilio priekinio stiklo viršutinė dalis gali būti papildomai užtamsinta (ne plačiau kaip 15 cm).
4. Neturi būti stiklų defektų, trukdančių vairuotojui matyti kelią.

Kontrolė atliekama apžiūrint.

PASTABA. Automobilių stiklų šviesos laidumas mažesnis už leistiną gali būti tik vidaus reikalų ministro nustatytais atvejais.

  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#31 Svečias_BOGDAN_*

Svečias_BOGDAN_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 12 - 20:09

Ot as turiu visa laika moketi uz tamsinta prieki :( tik del jo ir nepraeidavau :(
  • 0

#32 Svečias_Aphexas_*

Svečias_Aphexas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 03 - 09:36

Sveiki pastebejau daznas problemas susijusias su auto. galinem lempom(tuninguotom) :
* Visos panashios
* Sunku rast
* Nemazai kainuoja
Tai vat norejau pasiulyt savo paslaugas .Ash perdarineju automobiliu galines lempas pagal uzsakovo pageidavima(nebrangiai) pavyzdys:
http://img216.images...060608592jw.jpg

Jeigu bus susidomejusiu i pm
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0