Peršokti prie turinio


Sėdynių šildymo remontas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 34

#21 Svečias_SEV_*

Svečias_SEV_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 lapkričio 15 - 03:07

Tai ar sutvarke Eimutis tau sedyniu sildyma ?
  • 0

#22 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2005 lapkričio 15 - 10:08

Nekenciu odos... Kiausiai vasara cirska, ziema - skylineja nuo salcio... Sedyniu sildymas veikia, bet kol isyla nusibosta laukti. Uzmeciau vilnoni kilimeli ir baigesi visos bedos. CHA...

kad ne kaistu vasara yra kondishinas, o kad ne shaltu ziema yra pashildymas! ;)
O shiaip irgi nenorejau odos, bet jau taip ishejo kad gavau. Nu butu bent shvesi oda.. ehh..
Irgi galvojau kad kais shals etc. bet ish tikro shito nera, likau nustebes, visgi pradzioje ishvardinti dalykai padeda.
  • 0
Nuotrauka

#23 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 "Volga"

Parašyta 2005 lapkričio 15 - 20:15

Žinai ir aš susigundyčiau :) PAs mane keleivio veikia, o vairuotojo ne  :blink:
Beje salonas irgi nestandartinis, veliuras su visa elektra :blink:

na taip, volgu beveik visi nestandartiniai salonai :D

Na gerbiamasis :D Kur tu matei V21 veliūrinį saloną su VISA elektra :huh:
Įsivaizduoju kaip turėtų atrodyti vientisa priekinė elektrinė sėdynė + pašildymas :blink: :wacko:
Nors gal ir visai gera idėja :beer:
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#24 Svečias_polaz_*

Svečias_polaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 lapkričio 15 - 20:53

Tai ar sutvarke Eimutis tau sedyniu sildyma ?

Nesutvarke, nustate kad abieju sedyni sildymo elementai sugede, tai patare ieskotis naujos sedynes per skelbimus. Taip reiks ir daryti.
  • 0

#25 Svečias_dzonis_*

Svečias_dzonis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 lapkričio 15 - 21:24

Nesutvarke, nustate kad abieju sedyni sildymo elementai sugede, tai patare ieskotis naujos sedynes per skelbimus. Taip reiks ir daryti.

Tai pati fakta nutrukusio elemento as su testeriu tau per 1-a minute buciau nustates.nereiktu nei Eimucio.
O va del naujos sedynes - tai nepaguode,pirkti sena sedyne su dar veikianciu elementu tai ka as zinau. Snekejau su biceliu kuris autominuteje ardo masinas.Tai jis turi 605. Nu ir pas ji irgi neveike ,tai rado ardydamas ,sedyne su veikianciu ,nu ten isemes is jos idejo i savo ta sildymo elementa - tai sake puse metu max paveike ir vel xana ,o darbelio ten ta element pasikeist irgi yra.
Zodziu sudas su tais sildymais,uz nauja tena moket ~ 400Lt + pakeitimas irgi rankos nekyla :(
Pikta tai kad sedynes pas mane tai kaip naujos is isvaizdos ir nei vienos neveikia,ziurejau cia Audi 90 88m ,tai suplysus perplysus,issedeta negyvai ,plokscia jau kaip taburete -sildymas veikia.
  • 0

#26 Svečias_polaz_*

Svečias_polaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 lapkričio 16 - 00:40

Tai pati fakta nutrukusio elemento as su testeriu tau per 1-a minute buciau nustates.nereiktu nei Eimucio.
O va del naujos sedynes - tai nepaguode,pirkti sena sedyne su dar veikianciu elementu tai ka as zinau. Snekejau su biceliu kuris autominuteje ardo masinas.Tai jis turi 605. Nu ir pas ji irgi neveike ,tai rado ardydamas ,sedyne su veikianciu ,nu ten isemes is jos idejo i savo ta sildymo elementa - tai sake puse metu max paveike ir vel xana ,o darbelio ten ta element pasikeist irgi yra.
Zodziu sudas su tais sildymais,uz nauja tena moket ~ 400Lt + pakeitimas irgi rankos nekyla :(
Pikta tai kad sedynes pas mane tai kaip naujos is isvaizdos ir nei vienos neveikia,ziurejau cia Audi 90 88m ,tai suplysus perplysus,issedeta negyvai ,plokscia jau kaip taburete -sildymas veikia.

Va cia ir prasideda...sto koncaetsa na o..., man irgi pikta pasidare, geriau kaip kazkas cia minejo koki vilnoni kilimeli pasikloti ant tos sedynes.
  • 0

#27 Svečias_polaz_*

Svečias_polaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 lapkričio 16 - 00:44

Žinai ir aš susigundyčiau :) PAs mane keleivio veikia, o vairuotojo ne  :blink:
Beje salonas irgi nestandartinis, veliuras su visa elektra :blink:

na taip, volgu beveik visi nestandartiniai salonai :D

Na gerbiamasis :D Kur tu matei V21 veliūrinį saloną su VISA elektra :huh:
Įsivaizduoju kaip turėtų atrodyti vientisa priekinė elektrinė sėdynė + pašildymas :blink: :wacko:
Nors gal ir visai gera idėja :beer:

man atrodo statuose tokie aparatai vazinejas:) Gerai jei ir V21 pradetu tokia komplektacija :D
  • 0

#28 Svečias_Mancius_*

Svečias_Mancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 lapkričio 16 - 16:48

pas mane irgi neveikia ir nesuku sau galvos. Nereikalingas toks pribombasas - atsisedi ir pats prisibezdi silumos :D Va vairas tai galetu but sildomas, ba rytais rankos melsta
  • 0

#29 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2005 lapkričio 16 - 16:56

pas mane irgi neveikia ir nesuku sau galvos. Nereikalingas toks pribombasas - atsisedi ir pats prisibezdi silumos :D Va vairas tai galetu but sildomas, ba rytais rankos melsta

del vairo pritariu, gerai butu shildomas :rolleyes: , o sedines imho shildomas turi buti tik jei jos odines, i paprasto nera taip shalta sesti
  • 0
Nuotrauka

#30 Svečias_dzonis_*

Svečias_dzonis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 lapkričio 16 - 19:35

del vairo pritariu, gerai butu shildomas :rolleyes: , o sedines imho shildomas turi buti tik jei jos odines, i paprasto nera taip shalta sesti

O tai kokios tu galvoji pas mane kad cia parinuos - aisku odines :(
  • 0

#31 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 "Volga"

Parašyta 2005 lapkričio 16 - 21:50

Gerai jei ir V21 pradetu tokia komplektacija


V21 tai jau tikrai nieko nebepradės, nes pabaigė jau senai :D :D
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#32 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2005 lapkričio 17 - 10:18

O tai kokios tu galvoji pas mane kad cia parinuos - aisku odines :(

tai gal oda apverst, bus mielesne tokia 8) Ir aplamai bus tikrai prabangus salona su versta oda! B)
  • 0
Nuotrauka

#33 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2005 lapkričio 17 - 10:49

tai gal oda apverst, bus mielesne tokia 8) Ir aplamai bus tikrai prabangus salona su versta oda! B)

Nu, visai kaip pas 306'ta ;)
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#34 Svečias_SEV_*

Svečias_SEV_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 lapkričio 21 - 10:26

O cia rimc. Nesuprantu kodel automobiliu gamintojai daro sedyniu sildymus, kai vairo ir pavaru svirties sildymas praverstu gerokai daugiau uz subynes?
  • 0

#35 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2005 lapkričio 21 - 10:52

O cia rimc. Nesuprantu kodel automobiliu gamintojai daro sedyniu sildymus, kai vairo ir pavaru svirties sildymas praverstu gerokai daugiau uz subynes?

nu bmw 5-7 ar audi a6-a8 visokie, turi tokius dalykus, kaip ir sediniu shildymo reguliavima o ne shiaip ijungima, tiesiog pezas nera prabangus auto 8)
  • 0
Nuotrauka




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0