Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Niekada neužsuk į...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 109

#81 Svečias_noriu turbo_*

Svečias_noriu turbo_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 10 - 15:51

zinot ka, mazai tokiu servisu kurie gerai padario viska iki galo. kur tik as nebuves , kokios tik masinos nevares, beveik visada reikia varyti atgal. geriausias varijantas, kai tauragej perdejinejo mano vw caravelle pavaru deze, sutinku, ten labai daug darbo, varikli reikia lupti, bet vistiek- masina tik spejo pasiekti nrvg ir variklis iskrito. mat nebuvo is galo kazkokiu varstu, nuostolis-1500lt. kas gerai dirba tai tarages pezo centro pakabu dievas DARIUX, ir geriausias lietuvoje elektrikas DALIUS :beer:
  • 0

#82 Svečias_Aure_*

Svečias_Aure_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 11 - 13:56

Peugeot atstovas Panevezyje "be limito" daug litu, bet dar daugiau nervu :angry: .
  • 0

#83 Avdrius

Avdrius
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 67
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406c 3.0

Parašyta 2007 liepos 10 - 07:32

Vytenio gatvej tipo PA... :ph34r: Prie 3.0 variklio nagus is viso nekisa...
  • 0

#84 Tooshas

Tooshas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 431
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:ALFA ROMEO Giulietta

Parašyta 2007 liepos 10 - 08:35

Vytenio gatvej tipo PA... :ph34r:
Prie 3.0 variklio nagus is viso nekisa...

jooo... aš irgi ten buvau. Pirmą ir paskutinį kartą! :angry:
Iš karto man jie nepatikimai atrodė, bet kai susitaręs iš anksto atvažiuoju pasikeisti variklio pagalvės, paaiškėja, jog jie tokios nėra matę... Ot, skerslenkiai! :ph34r:
  • 0
Nuotrauka

#85 Svečias_toredo_*

Svečias_toredo_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 12 - 11:39

Visas masinas remontuoju Girilyje, Savanoriu pr. Seip nusiskundimu nera labai dideliu, bet kartais remontas uztrunka per ilgai. Karta keiciau sankaba celicai ten, ryte palikau masina, pazadejo iki darbo pabaigos 18h pakeist. Skambinu as jiem 17 45, sako sankabos dar nepakeitem, buwo daug darbo, rytoj atvaziuokit. Po 15min sulaukiu skambucio is serwiso, sako, jus labai nusiminet, liksim mes ilgiau darbe ir pakeisim sankaba. Po 30min vaziawau jau pasiimt masinos is serwiso. :) Seip esu ju nuolatinis klientas, turbut nenorejo prarast kliento :)
  • 0

#86 Tooshas

Tooshas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 431
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:ALFA ROMEO Giulietta

Parašyta 2007 liepos 26 - 16:24

Nemalonu čia rašyt, bet vis dėlto...
Užsukau aš į "Sistemas", Lukšio g. 6. Užsiima jie signalizacijų, dujų įrangos montavimu, langų tamsinimu.

Mano 605-tam langų tamsinimas sukaštavo 360 Lt. Maloni administratorė dar nuolaidą davė. Viskas gražu.
Beeeet... Pastebėjau, kad durelės blogai surinktos: lango atidarymo mygčius veikia atvirkščiai, nedega abiejų durų signalinės lempečkos, stringa apsauga nuo vaikų...
Paskambinau, papasakojau. Maloniai sutiko sutvarkyti. Sutvarkė.
Iš karto po to pastebėjau, kad kažkaip pablogėjo garso izoliacija.
Paskambinau, papasakojau. Maloniai sutiko sutvarkyti. Pabandė sutvarkyti - gumas prie mano akių šiek tiek paspaudė ir tiek.
Garso izoliacija liko chrenova.
Tada pirmą kartą po langų užtamsinimo (nes kurį laiką negalima darinėti, o ir poreikio nebuvo) iki galo atidariau galinį durelių langą. O kai norėjau uždaryti, stiklas iškrito iš savo vietos, sukrypo, o prilietus tiesiog įkrito į dureles... Teko ardyti dureles, kad ištraukti stiklą, kurį betraukiant subraižiau plievelę...
Paskambinau, papasakojau. Pradėjo sukti uodegą: "mes tamsindami langus stiklų neėmėm..." ir pan. Nors pačioj pradžioj sakė, kad stiklus ims lauk. Iki tol man langai darinėjosi kuo puikiausiai. Tąkart sutarėm, jog aš pasikeičiu sulūžusį lango pakėlėją, o jie nemokamai iš naujo užniauks langą.
Pasikeičiau aš tą nelemtą pakelėją. Stiklas vos vos juda. Tie arkliarankiai taip blogai surinko dureles, kad per gumas stiklo beveik neįmanoma pajudinti. Tai kaip nesulūš tas pakelėjas!?
Nuvarau aš savo Pežą su pakeistu pakelėju užniaukt to lango... Parodžiau tas gumas. Pažadėjo VISKĄ sutvarkyti. Ateinu pasiimti automobilio ir išgirstu "60 litų". Vo tada aš jau susinervinau, bet ramiai pasakiau, kad turiu daug priekaištų jų darbui ir kur matyta, kad keturis kartus turiu grįžti dėl blogai surinktų durelių... Tada per dantis iškošė: "gerai. Važiuokit".

Tik įdomu, jie visada taip dirba, ar tik šįkart taip susimovė...

Šį pranešimą redagavo Tooshas: 2007 liepos 26 - 16:38

  • 0
Nuotrauka

#87 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 rugpjūčio 06 - 18:39

Kaune, Aleksote buv. mėsos kombinato teritorijoje įsikųrė naujas važiuoklininkų servisiukas. Nuo mano darbo vietos gal 300 metrų. Na, galvoju, eisiu paklausiu, kiek kaštuotų pas juos pakeisti galinių šakių išorinius sailenblokus (girgždukus). Pasikeisčiau pats, bet neturiu nei preso, nei spyruoklės suspaudėjo. Ten toks snarglius, nuduodantis esąs kietas meistras, išklausė ko man reikia ir iškart atsakė, kad ne, pežukų neimam... Esą neturim "prietaiso". Ėmus kamantinėti, kokio tokio prietaiso, snarglius kažką neaiškiai mykė, teliavosi, tipo pežai labai sudėtingi ir (cituoju) - REIKIA IŠIMTI VISĄ TILTĄ (! ! !)... Sakau, palauk vaikine, ar esi 406-ą iš apačios matęs? Ne? Suspaudi spyruoklę, atsuki du varžtus ir išimi šakę. Perpresuoji, įdedi atgal... Bachurėlis pasimetęs vėl kažką apie prietaisus pamurmėjo, sakau, tau vaikine tikrai neduočiau keist, net jei ir atsivežtum "prietaisą". Neduok Dieve patikėt tokiam asui mašiniuką. Turbūt ir sailenblokus suveržtų ant pakabintos mašinos...
  • 0
... labai piktas diedas...

#88 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 rugpjūčio 07 - 19:02

Tai va, informacija kauniokams, susidūrusiems su kondiškių ar klimų remontu. Niekad nevažiuokit į Banditen strasse gale (prie depo) dirbančių kondicionierių remontininkų dirbtuves. Mano atvejis: Nuvažiavau papildyt freono (ėmė nebeaušint). Toks "auksarankis" pajungė tą samagono aparatą prie vožtuvo, paprašė užvest, įjungt klimą ir t.t. Nu ir prasidėjo : freono netrūksta, o miręs kompresorius. Jo remontas - 1500 pinigų (! ! ! ) + freono filtras (kolba) ~ 100, + darbas ~230, + naujas pildymas ~ 100-150 pinigų... Ėmė rekomenduot pirkt vartotą kompresorių (300-400)... Nu ką, Jimmy šniurčiodamas nosim ir drebančiais pirštais ėmė rašyt į skelbimus, tipo help, reik kompresoriaus. Nieks taip ir nepasiūlė, bet tai ir gerai, nes parekomendavo pažystami perekūpai nulėkt į Jonavos g. šalia "Helijo ratų" esantį servisą. Vėl pajungiamas aparatas. Diagnozė: kompresorius geras, trūksta freono... Nu, bl... sakau, vyrai, padarykit kas reikia. Per 15 min. išsiurbė freoną, užvakuumavo, vėl pripildė, sako kurk, įjunk... Buvau nustatęs iki +14 laipsnių. Vos neapšerkšnijau. Viskas kainavo 130 pinigų. Tiesa, meistrų replika : "... ne tu pirmas iš tų Partizanų g. lochų atleki..."
  • 0
... labai piktas diedas...

#89 arthuras

arthuras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 539
  • Vieta:Marijos žemė
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI SW+Citroen C3 1.4 i

Parašyta 2007 rugpjūčio 07 - 20:27

Kaune, Aleksote buv. mėsos kombinato teritorijoje įsikųrė naujas važiuoklininkų servisiukas. Nuo mano darbo vietos gal 300 metrų. Na, galvoju, eisiu paklausiu, kiek kaštuotų pas juos pakeisti galinių šakių išorinius sailenblokus (girgždukus). Pasikeisčiau pats, bet neturiu nei preso, nei spyruoklės suspaudėjo. Ten toks snarglius, nuduodantis esąs kietas meistras, išklausė ko man reikia ir iškart atsakė, kad ne, pežukų neimam... Esą neturim "prietaiso". Ėmus kamantinėti, kokio tokio prietaiso, snarglius kažką neaiškiai mykė, teliavosi, tipo pežai labai sudėtingi ir (cituoju) - REIKIA IŠIMTI VISĄ TILTĄ  (! ! !)... Sakau, palauk vaikine, ar esi 406-ą iš apačios matęs? Ne? Suspaudi spyruoklę, atsuki du varžtus ir išimi šakę. Perpresuoji, įdedi atgal...  Bachurėlis pasimetęs vėl kažką apie prietaisus pamurmėjo, sakau, tau vaikine tikrai neduočiau keist, net jei ir atsivežtum "prietaisą".
Neduok Dieve patikėt tokiam asui mašiniuką. Turbūt ir sailenblokus suveržtų ant pakabintos mašinos...

Manau, nuo tokio zmogeno visa nakti bluosto nesudejai - vis varteisi, varteisi, galvodamas:"Ka as jam padariau!?" B)

Šį pranešimą redagavo arthuras: 2007 rugpjūčio 07 - 20:28

  • 0
arthuras

Nuotrauka

#90 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 rugpjūčio 07 - 20:55

Manau, nuo tokio zmogeno visa nakti bluosto nesudejai - vis varteisi, varteisi, galvodamas:"Ka as jam padariau!?" B)

Aha, papultum tamsta ant tokių "specų", tai ir užsistaugtum balkone pernakt į mėnesieną... :(
  • 0
... labai piktas diedas...

#91 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 07 - 21:39

"... ne tu pirmas iš tų Partizanų g. lochų atleki..."

regiu palaiminga Jimmy'shka veido mina..., girdziu montiruotes ir is kaulu besiliejancius Betchoveno 9 simfonijos garsus ... :lol:
  • 0

#92 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 rugpjūčio 07 - 22:14

Kaune turbūt visi žino superinį Elektrėnų g. servisiuką, kur su duslintuvais dirba ... Tačiau buvo prisireikę kelis kart Vilniuj duslių pasilopyt - apie pirmą kartą kažkada pasakojau - Šeškinėj toj gatvelėj kur garažai (lygegrečiai Ukmergės) už skylutės palopymą 40lt nulupo... :ph34r: Nu galvoju gal Vilniuj tokios kainos... :unsure:

O va šiandie buvau maloniai nustebinc... Užsukau į šalia namų esančius garažiukus, susiradau "duslintuvų remontas" - paprašiau pačekint... Nu vyriokas palindo, pažiūrėjo, žiūriu jau suvirinimo aparatą tempias - klausiu "a smarkiai?", nu saka "reiktų vamzdžio gabalą pakeist..." nu ok - keiskit... Pakeitė gabalą, aš jau skaičiuoju mintyse pinigėlius - užteks pidisoko ar neužteks... Žiūrau jis dar apie bakelį pradeda virint... Iš vienos pusės, iš kitos ... Lėtai, neskubėdamas, paklibindamas, vėl pavirindamas... Nu aš jau mintyse mislinu "blyn šimto čiūju neužteks... :unsure: Nu ką - sakysiu, kad čia vietoj gi gyvenu - nulėksiu pajamt kiek truks... " Žiū jis dar kažkur virina... Man jau negeros mintys - galvoju sakys, kad duslius kiaurut kiaurutėlis i daug darbo buvo ir taip ir anaip ir nulups belenkiek... :unsure: Jau mąstau kaip aš apie jį parašysiu šitoj temoj ir visaip iškoneveiksiu... <_< " Po gero pusvalandžio darbo išlenda, paprašo užvest, užvedžiau - dirba cykiai i gražiai... :) Atsargiai klausiu "Kiek skolings? :unsure:" Iš paskutiniųjų laikaus ant kojų, kad išgirdus neišvirst... :unsure: O jis "30lt" ... :blink: Voba... :) Tigi tikrai negaila pareklamuot - garažiuks yr ČIA (Pašilaičiai), dirba iki 17-18, kaip klientų yra... rekomenduoju...
  • 0

#93 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 rugpjūčio 08 - 00:01

Taip pat galetchiau pagirti AutoGA.
Shiandien dariau generalinis remonta po pusantru metu eksplotacijos:
Pakeite priekinius amortikus, atraminius guolius, galinio rato guoli , vairo traukes antgali. Perrinko stabdzhius. Vienam rate striginejo, tai prie to patchio ir kitus perrinko sutepe (skudzhiausi, kad per pedala kartais musha). Padare suvedima.
5 valandas "prasi3.14so" uzh darba paeme varganus 200Lt. Beje kiekviena karta uzhvazhiavus klausia kaip peugeot klubas laikosi. Tuo patchiu noriu priminti, kad klubietchiams ten yra nuolaidu.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#94 arthuras

arthuras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 539
  • Vieta:Marijos žemė
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI SW+Citroen C3 1.4 i

Parašyta 2007 rugpjūčio 08 - 07:05

Kaune turbūt visi žino superinį Elektrėnų g. servisiuką, kur su duslintuvais dirba ... Tačiau buvo prisireikę kelis kart Vilniuj duslių pasilopyt - apie pirmą kartą kažkada pasakojau - Šeškinėj toj gatvelėj kur garažai (lygegrečiai Ukmergės) už skylutės palopymą 40lt nulupo... :ph34r: Nu galvoju gal Vilniuj tokios kainos... :unsure:

O va šiandie buvau maloniai nustebinc... Užsukau į šalia namų esančius garažiukus, susiradau "duslintuvų remontas" - paprašiau pačekint... Nu vyriokas palindo, pažiūrėjo, žiūriu jau suvirinimo aparatą tempias - klausiu "a smarkiai?", nu saka "reiktų vamzdžio gabalą pakeist..." nu ok - keiskit... Pakeitė gabalą, aš jau skaičiuoju mintyse pinigėlius - užteks pidisoko ar neužteks... Žiūrau jis dar apie bakelį pradeda virint... Iš vienos pusės, iš kitos ... Lėtai, neskubėdamas, paklibindamas, vėl pavirindamas... Nu aš jau mintyse mislinu "blyn šimto čiūju neužteks... :unsure: Nu ką - sakysiu, kad čia vietoj gi gyvenu - nulėksiu pajamt kiek truks... " Žiū jis dar kažkur virina... Man jau negeros mintys - galvoju sakys, kad duslius kiaurut kiaurutėlis i daug darbo buvo ir taip ir anaip ir nulups belenkiek... :unsure: Jau mąstau kaip aš apie jį parašysiu šitoj temoj ir visaip iškoneveiksiu... <_< " Po gero pusvalandžio darbo išlenda, paprašo užvest, užvedžiau - dirba cykiai i gražiai... :) Atsargiai klausiu "Kiek skolings? :unsure:" Iš paskutiniųjų laikaus ant kojų, kad išgirdus neišvirst... :unsure: O jis "30lt" ... :blink: Voba... :) Tigi tikrai negaila pareklamuot - garažiuks yr ČIA (Pašilaičiai), dirba iki 17-18, kaip klientų yra... rekomenduoju...

Matyt, nebijo Peugeot'u ... Nes kiti del to vardo ir tokiu darbu vengia ...
  • 0
arthuras

Nuotrauka

#95 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 rugpjūčio 08 - 07:27

Maestro... nieko nenori papasakot? :huh:
  • 0

#96 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2007 rugpjūčio 08 - 08:13

Taip pat galetchiau pagirti AutoGA.
Shiandien dariau generalinis remonta po pusantru metu eksplotacijos:
Pakeite priekinius amortikus, atraminius guolius, galinio rato guoli , vairo traukes antgali. Perrinko stabdzhius. Vienam rate striginejo, tai prie to patchio ir kitus perrinko sutepe (skudzhiausi, kad per pedala kartais musha). Padare suvedima.
5 valandas "prasi3.14so" uzh darba paeme varganus 200Lt. Beje kiekviena karta uzhvazhiavus klausia kaip peugeot klubas laikosi. Tuo patchiu noriu priminti, kad klubietchiams ten yra nuolaidu.

... o kaip darbu kokybe? kokios detaliu kainos pas juos? kaip pats aptarnavimas? patenkintas likai viskuo?
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#97 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 rugpjūčio 08 - 11:39

Maestro... nieko nenori papasakot? :huh:

O ka papasakot? Shlapinosi vienas amortikas. Priesh gera savaite pradejo kaukti galinio rato guolis. Na tai ir nuvazhiavau.
Keitchiant amortikus pasirode, kad ir atraminius butu neproshal pakeisti (nors nebutina). Po to darant suvedima itarimu sukele vienas traukes antgalis.
Detales: Guolis 380Lt, amortikai po 250Lt, atraminiai po 90Lt, traukes antgalis ~50Lt.

Darbu kokybe pas juos gera. Rimti vyrai. Ash ten lankausi kazhkur nuo 99 m., kai dar kukliam garazhiuke lindejo (gyvenau prie pat).
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#98 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 rugpjūčio 08 - 11:41

O ka papasakot? Shlapinosi vienas amortikas. Priesh gera savaite pradejo kaukti galinio rato guolis. Na tai ir nuvazhiavau.
Keitchiant amortikus pasirode, kad ir atraminius butu neproshal pakeisti (nors nebutina). Po to darant suvedima itarimu sukele vienas traukes antgalis.
Detales: Guolis 380Lt, amortikai po 250Lt, atraminiai po 90Lt, traukes antgalis ~50Lt.

Darbu kokybe pas juos gera. Rimti vyrai. Ash ten lankausi kazhkur nuo 99 m., kai dar kukliam garazhiuke lindejo (gyvenau prie pat).

turejau oumeny apie auto... B)
  • 0

#99 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 rugpjūčio 08 - 11:58

turejau oumeny apie auto... B)

Tchia runneri "ishtchiustijau", kad zhmonai problemu nesukeltu.
Kito dar neinsigijau. Vis dar "depresivios paieshkos" stadijoj.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#100 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 rugpjūčio 08 - 11:59

Tchia runneri "ishtchiustijau", kad zhmonai problemu nesukeltu.
Kito dar neinsigijau. Vis dar "depresivios paieshkos" stadijoj.

jasno... malamūtyji tšia su tuo "Mi16" ... :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0