Peršokti prie turinio


Kulinaras

Užsiregistravo 2003 Vas 24
Neprisijungęs Lankėsi 2018 Bir 01 08:18
-----

Mano parašyti pranešimai

Temoje:Šveicarija

2018 birželio 01 - 08:16

Sveicarija - 40e cia reiskiasi brangu?

Nežinau, bet tiek už apartamentus, o ne kempingą Nicoje, ar Rivjerole aplamai mokėdavom. Ten irgi nepigu, bet čia, kol kas man brangiausiai paišosi kiek šalių esu aplankęs, o anų jau apie 50.

Na bet, kaip ir sakiau po Šveicariją ne kasdien maluosi, todėl trys naktys nenubiednins.


Temoje:Šveicarija

2018 gegužės 31 - 07:52

Na matysiu. Žadam dar ne dabar, o tik Liepos pradžioje. Vilnius-Gdansk-Kiolnas-Achenas-Frankfruitas-Šveicarija (3 dienoms)-Italija (Tutinas, Genuja, Venecija,Florencija, Bolonija (jei įmanoma ir laiko pakaks (koreguojama)) - namo pro Slovėniją ir t.t. Planuose 2 savaitės su palapinėmis. Bet visur kitur esu jau buvęs, ar bent situaciją daug maž žinau, o va Šveicarija tai kažkas naujo :)

Na o kempingai, kadangi važiuosime trys, tai, taip mačiau, kad už 40-60 jų pinigų tai yra. Šiaip brangokai, kaip palygini su kitomis šalimis, bet ką darysi. Ne kasdien po Šveicarijas važinėju :)


Temoje:Mašina per BY į Ukrainą

2018 vasario 13 - 16:25

Nu ir velniava :) 


Temoje:Mašina per BY į Ukrainą

2018 vasario 12 - 14:29

Dėkui. Maždaug aišku. Vadinasi be reikalo aš čia per daug galvą suku dėl to saugumo.

Na o kas dėl vietos, kur apsigyvensiu, tai dar pasidomėsiu, nes man ir minėjo, kad pačioje Odesoje ne pats geriausias variantas.

Auto tai ne lizingas, registruota ant asmens kuris pats ir vairuos :).


Temoje:Mašina per BY į Ukrainą

2018 vasario 12 - 11:21

Na apie pasienius ir kelius pasiskaičiau maždaug, o kaip ten aplamai su saugumu? Kaip reikalai su paliktu automobiliu. Įdomu ar didelė rizika, kad išlupti gali? Nes Vokietijoje bandė laužtis į mano 5 metų Toyotą Avensis, tai UA kažkaip nejauku :)

Nes yra mintis pavažiuoti iki Odesos (ten prie jūros pabūti savaitę) pro Liubliną, Kijevą. Atgal pro Lvovą ir vėl per Lenkiją iki namų.

Nes užsienio forumuose labiau apie kelių būklę randu. O su savo auto iš vakarų Europos ten mažai kas bando. Labiau nuomotas naudoja.

Gal yra kokių pastebėjimų? Ar nesukti galvos, nes nėra ko pergyventi?