Peršokti prie turinio


Kulinaras

Užsiregistravo 2003 Vas 24
Neprisijungęs Lankėsi 2018 Vas 13 16:26
-----

Mano parašyti pranešimai

Temoje:Mašina per BY į Ukrainą

2018 vasario 13 - 16:25

Nu ir velniava :) 


Temoje:Mašina per BY į Ukrainą

2018 vasario 12 - 14:29

Dėkui. Maždaug aišku. Vadinasi be reikalo aš čia per daug galvą suku dėl to saugumo.

Na o kas dėl vietos, kur apsigyvensiu, tai dar pasidomėsiu, nes man ir minėjo, kad pačioje Odesoje ne pats geriausias variantas.

Auto tai ne lizingas, registruota ant asmens kuris pats ir vairuos :).


Temoje:Mašina per BY į Ukrainą

2018 vasario 12 - 11:21

Na apie pasienius ir kelius pasiskaičiau maždaug, o kaip ten aplamai su saugumu? Kaip reikalai su paliktu automobiliu. Įdomu ar didelė rizika, kad išlupti gali? Nes Vokietijoje bandė laužtis į mano 5 metų Toyotą Avensis, tai UA kažkaip nejauku :)

Nes yra mintis pavažiuoti iki Odesos (ten prie jūros pabūti savaitę) pro Liubliną, Kijevą. Atgal pro Lvovą ir vėl per Lenkiją iki namų.

Nes užsienio forumuose labiau apie kelių būklę randu. O su savo auto iš vakarų Europos ten mažai kas bando. Labiau nuomotas naudoja.

Gal yra kokių pastebėjimų? Ar nesukti galvos, nes nėra ko pergyventi?


Temoje:Marokas

2017 lapkričio 20 - 10:28

Grįžau prieš keletą savaičių vėl iš Maroko. Jau 5 kart pabuvojau. Šį kart iš Varšuvos į priekį (Agadiras) su Wizzair, atgal su Wizzair tiesioginis iš Agadiro į Vilnių.

Iki Varšuvos iš Kauno su LuxExpress 5Eu asmeniui (pirmieji 8 bilietai). Maršrutas Vilnius-Kaunas-Augustavas-Varšuvos Centrinė-Varšuvos Zachodnia.

Lėktuvo bilietai apie 100eu asmeniui į abi puses (skrydis namo pirmas Wizzair skrydis Vilnius-Agadiras, todėl grįžimas pigus, nes nebuvo kam grįžti :) ).

Gyvenom kaip visada Taghazout. Apartamentai privatūs dideli su 2 miegamaisiais, dviem vonios kambariais, didelė įstiklinta terasa, dideliu balkonu (viso apie 110 kvadratų), ant vandenyno kranto (5 metrai nuo vandens) nuo laiptinės (Hash Point) 45 eu parai 4 asmenims. Na bet čia mums truputį pasisekė. Tačiau paprastesnius kalima gauti ir už 30 eu parai, bet jau pas vietinius. Mes gi pas Airį, kuris ten gyvena, rezervavome.

Taxi nuo oro uosto ir atgal 600 dirhamų (apie 55eu).

Trumpai tiek. Nors mažai ten kas keitėsi per tuos metus kaip skraidau.

 

G.