Peršokti prie turinio


Kulinaras

Užsiregistravo 2003 Vas 24
Neprisijungęs Lankėsi 2020 Sau 27 15:47
-----

Mano parašyti pranešimai

Temoje:Marokas

2020 sausio 23 - 09:23

Pasibuvau dar kart savaitę Maroke, prieš sav. grįžom. Jau aštuntą. Kaina gavosi su viskuo apie 220eu, tai nepraleidau progos šilčiau pasibūti.

Nesuradau, kur kitur nebrangiai, šilta  ir be agentūrų nusibelsti, tai ir nuvarėm (kaip žinia su agentūrom nekeliauju).

Agadyras 3 naktys, Essouira 2 naktys, Marakešas 2 naktys. Tarp mietų jų autobusais. Gyventa Tamrath ir Marakeše privačiam sektoriui, Essouira viešbutis.

Kaip ir minėjau, visas biudžetas asmeniu (buvau su žmona) 220eu. Skrydis, autobusai, maistas viešbučiai, lauktuvės (minimalios). Jei oro uostose sh... nebūtum prisipirkę, būtum ir į 180eu tilpę :)

 

P.S. Na dabar kovą turiu bilietus į Veneciją, Neapolį, kelsiuosi dviem naktim į Kaprį. Taip pigiai matau net ir vos 4 dienos nesigaus, kaip gavosi Maroke :)


Temoje:Šveicarija

2019 rugpjūčio 29 - 09:41

Kempingas kempingui nelygu, kaip ir viešbutis viešbučiui. Tai ne visada vien kaina lemia :). Svarbu, kad kelionė pavyko ir patiko :)

Tai, kad nuo 35eu iki 50-60eu už kempingą 3 asmenims, palapinei ir auto plotas. O jei rimtesnį ir iš anksto užsakinėji, tai prašo iki 150 kronų užstato (rezervuoja). Aišku ne visur, bet Šveicarijoje ne kartą norėjau bookint, bet tas 150eu nelabai patiko.

Kas dėl viešbučių, tai visur privačiam sektoriuje Šveicarijoje buvome, na ir Prancūzijoje. Ne daug permokėjome lyginant su tarptautinius ženkliukus turinčiais kempingais, o gal ir mažiau. Na o jei kempingas privatus, tai aišku, kainos kitos, bet tokio reik vos ne važiuojant dairytis, o buvo ir mažas vaikas, tai nerizikavom.

Šiaip patiko, tik vairuot užkniso per Vokiečius ir Lenkus. Kamščiai, greitis, įtampa, o ir karštis prisidėjo. Nei minutės be kondicionieriaus. Tai 32 tai 38 laipsniai. Tik kalnuose 25-28 :) 


Temoje:Šveicarija

2019 rugpjūčio 27 - 19:30

Sveiki,

parvykau jau prieš geras 3 savaites.

1 Naktis šalia vroclavo (50 km į šalį). 6 asmenim 38eu, Su baseinu, su dideliu sodu, labai puikus privatus sektorius.

2 Naktis Štutgartas centre. 65eu 6 asmenims (trivietis ir keturvietis viešbutyje).

Pernakvoję vykstam į Lichtenšteiną, paskui pakeliui  į Brusio (kur nakvosime, šalia Italijos 5km snuo Tirano (Italijos miestelis)) sustojam ST. Moritz pavalgyti, pasimaudžiau. Toliau nakvojam Brusio privačiam sektoriuje 102eu 6 asmenims.

Rytre aplankom Tirano Italijoje, apsiperkam Lidl, nes ten gerokai pigiau ir po pietų važiuojam atgal 29 keliu iki 3 kelio ir nakvojam Bivio (6 asmenim medžiotojų namelis 135eu (brangiausia)).

Kitą dieną važiuojam iki 19 kelio, važiuojam į vakarus iki kelio pabaigos (Brig), tada 9 kelias, paskui link Prancūzijos-Italijos (2 kelias) ir miegam šalia pat tunelio tunelio (50m) Bourg-Saint-Pierre (80eu 6 asmenims, privatus sektorius).

Kitą dieną važiuojam į Montreux (Ežeras, Queen studija, maudynės ir apsipirkimas pigesnio Sagria portugališko alaus nei lLetuvoje Aldi centre :) ) . Tada vakare vykstam link Chamonix, paskui Saint Gervais Prancųzijoje, šalia Montblano, kur ir gyvenom 7 naltis su vaizdu į Montblaną kalnuose (1400m). Kaina apartamentų name, kur buvome tik mes 444eu +25eu valymo mokestis (7 naktys, 6 asmenys. 2 miegamieji ir svetainė su dideliu balkonu).

Aplankom Ženevą, nes netoli, pavaikštom po kalnus, pageriam alaus :) ir t.t..

Šveicarijos vinjetę pirkom. 38eu.

Atgal, naktis užsukant iš vokietijos į Čekiją, privačiam sektoriuje. 65eu 6 asmenims labai puikus butas. Tada ryte Lidl ir iki Lodzės, kur nakvojam mieste, šūdinas viešbutis, na bet pibiai. 2 kambariai triviečiai 60eu viso.

Na o tada jau namai nuo ryto.

5200km, užlinkusi dujų įranga (italas kolonėlėj damušė visai), paskui Lenkijoje pataisiau pildymą, bet ką italas sugadino, dar teks taisyti (užpylimo vožtuvas). Karštis max 39 laipsniai, min. 12 laipsnių, Prancūzijos kalnuose lijo 3 dienas po pusdienį.

Nei vienos dienos kempinge, nes kainos kartais didesnės 6 asmenims ir 2 auto 2 palapinėm, nei per booking.com viešbutis. Taip ir nepanaudojom turistinių reikmenų :). Užsakinėjom parai likus iki nakvynės, neskaitant Prancūzijos 7 naktų, na ir dar keli atvejai.

Važiuota per: Lenkija, Vokietija, Lichtenšteinas, Italija, Šveicarija, Austrija, Čekija, Prancūzija.

Tiek.


Temoje:Šveicarija

2019 liepos 19 - 14:02

Dėkui, bandysiu ieškotis, bet sunkiai sekasi kol kas :)


Temoje:Šveicarija

2019 liepos 18 - 12:28

Na pernai taip ir neišvažiavau, bet šeštadienį startuoju. Gyvensiu 7 naktis šamoni (Prancūzija), bet iki to 1 Lenkijoje viššbutyje, 1 Stutgarte viešbutyje ir 3 Šveicarijoje (iš jų paskutinę 100km nuo ženevos viešbutyje, nes gavom 6 asmenys už 100eu, o dvi iki to kempinguose). Bet gal kas pasakys ar verta būkintis ten kempingus iš anksto, ar tiesiog važiuoji, randi ir apsistoji? Nes visi kurie inete skelbiasi, rodo, kad jau pilni, o kaip ten situacija aplamai neturiu supratimo.

Vinjiete aiš kusipirksiu, nes tingiu ratais važinėti :)

Na ir dar jokio maršruto neturiu, žinau tik kad nuo Lichtenšteino atvažiuosiu. Važiuosiu panašu aklai :)