Peršokti prie turinio


Prokuror

Užsiregistravo 2003 Bir 20
Neprisijungęs Lankėsi 2018 Lie 05 11:27
-----

Mano parašyti pranešimai

Temoje:PEUGEOT GRAND MEET 2018

2018 liepos 05 - 11:21

Aišku dabar visi savarankiški, bet man labai idomu išgirsti rekomenduojama maršrutą iki vietos. Patarkite, patyrę keliautojai! :)

P.S. Kažkaip galvoju nespėsime mes iš ryto į koloną...  :unsure:

 

Jei prieš atvykimą nereikia parduotuvės ar degalinės, galima nesilaikyti didžiųjų sienos kirtimo kelių. Nuo Lazdijų per Galinius link Buda Zawidugierska yra apypuikis laukų/miško kelias, kur viduryje miško stovi valstybės sienos ženklas. Egzotika. Tik jei gerai pamenu PL pusėje yra gabalas žvyrkelio. O šiaip tai google maps jums į pagalbą, internetas ES beveik nekainuoja, o jei ką tai galima srities žemėlapį išsisaugoti google maps ir su telefonu be duomenų ryšio puikiai nuvažiuoti. Raktažodis "Šilainė" nuveda į vietą.

Be to, jei nuo Vilniaus žiūrint, apie 20 km arčiau nei per Lazdijus/Seinus. Bet Seinuose Biedronka, o Punske tik Goroszek. Bet pastarajame 4 žywiec šiandien 10,49 pln, t.y. 60 ct už skardinuką. O štai Seinuose Biedronkoj 0,55 Zubr arba Warka arba 0,5 Carlsberg - po 45 ct.


Temoje:Nupirksiu gražų 206 arba 307

2017 liepos 24 - 10:18

Na štai, nupirkau gražų ir labai tvarkingą Renault Modus :D


Temoje:Mašina per BY į Ukrainą

2017 liepos 15 - 23:41

Kaip ir EvX, pernai myniau Černobylin. Įtariu, su tuo pačiu Praeities Žvalgas ir su tas pačiais nuomotais Trafikais. Pagrindnė bėda - 6-8 valandos stovėjimo tarp Liublino ir Lvovo pasienyje. Nesavaitgalį gal būtų trumpiau. Jokių problemų nepastebėta. Per visą UA beveik iki Kijevo minta apie 180, nurodymas buvo jei vietinė policija - nestoti. Visvien nei ryšio, nei galios varikliuose, nei įtakos kitiems "gastronominiams" postams. Bet niekas nestabdė. 

Per BY į tą patį Černobylį važiavau prieš 9-10 metų. Taip, arčiau, taip, greičiau pigesnio kuro įsipili, bet praeit abi BY sienas nepatyrusiam tai iššūkis. Ten sienos ne tokios, kaip mes įpratę :) Be to, BY vizas paskaičiavus tai tikrai ramiau per Liubliną/Lvovą varyt.