Peršokti prie turinio


Bivainis

Užsiregistravo 2010 Bal 25
Neprisijungęs Lankėsi Vakar, 18:28
-----

Mano parašyti pranešimai

Temoje:Apie Peugeot 308

2020 kovo 14 - 16:53

Rida kažkur apie 106kkm ant skydelio. Akivaizdžių sukimo žymių nematyti, bet turbūt dar išlįs ir tiesiog tvarkingiau padaryta.

Neišlįs.
Kokia spalva?


Temoje:Apie Peugeot 508

2020 kovo 12 - 16:20

ojjjj kiek milionių yra kvailių/avinų, kurie nesidomi, perka pagal ką tete arba kaimynas sakė ir t.t. Jeigu milionai perka nereiškia, kad jie patys protingiausi ir visiems tai reikia daryt. Kodėl tada pats peugeot ir citreon pirkai? Kai Lietuvoje mažuma prancūzų. (na c5 kai pirkai, tai jau buvo/yra daug fr)

Vieni milijonai perka tai, ką tete ar kaimynas sakė, kiti milijonai patys žino, kad BMW yra lygis, treti milijonai galvoja, kad Toyta yra praktiškiausiais pasirinkimas, o kiek negalinčių sulaužyti ištikimybės Audi ir kai viena pasensta perka vėl kitą Audi.

Čia tema ne apie techniką, bet apie žmonių psichologiją, savo pasirinkimo išaukštinimą menkinat kitų pasirinkimą.

 

Peugeot 406 pirkau tik dėl išvaizdos. Man tuo metu buvo pati gražiausia mašina. :) Na, o po to netikėtai pasirodė, kad tai dar ir vienas sėkmingiausių PSA modelių. Tai čia man tiesiog pasisekė. C5 II universalą rinkausi iš esmės irgi dėl išvaizdos. Čia man gražiausias tuo laiku gamintas lavonvežis. Sakyčiau irgi gan sėkmingas modelis, vėl pasisekė. Man estetiniai pasirinkimo kriterijai svarbiausi, jeigu nepatinka forma, tai mašina neteiks džiaugsmo. Kokį nors nusprogusį švankratį galima pakeisti, bet Toyta Prius baisios lygintuvo formos nepakeisti. Bet kitiems juk patinka, na ir tegul, skoniai juk skirtingi. :)


Temoje:Apie Peugeot 508

2020 kovo 12 - 15:28

Aš niekada nesakau, kad VW šūdas, aš sakau, kad tų žmonių mąstymas, kai sako jog VW yra OJOJOJ kas per mašina negendanti - ŠŪDAS :)

Aš čia tau ir netaikau. :)


Temoje:Apie Peugeot 508

2020 kovo 12 - 14:26

Galvoti, kad viena ar kita markė yra šūdas, tai tas pats kas galvoti, kad vienas kitas milijonas jas kasmet perkančių yra durniai. Galvoti, kad aplink yra milijonai durnių, tai kažkaip keistoka. Tokios negatyvios mintys gali sveikatai pakenkti. :)


Temoje:EvX pilkas dyzelis. P308 2015 1.6hdi 88kw.

2020 vasario 25 - 18:34

Turi Citroeną, tai jau turi ir profesiją. :)