Peršokti prie turinio


Bivainis

Užsiregistravo 2010 Bal 25
Neprisijungęs Lankėsi Šiandien, 16:58
-----

Mano parašyti pranešimai

Temoje:Rekomendacijos perkantiems akumuliatorių

2018 birželio 18 - 16:07

Per tiek laiko AD atveziau 3 akumus. Per 9 metus 3 garantiniai akumai ish kokio 100-120 vnt. Parduotu.
 

Berods, ad visos prekės neblogos? Ir tos kurios su ad lipduku ir kitos.


Temoje:Rekomendacijos perkantiems akumuliatorių

2018 birželio 12 - 14:10

Jenox akumus jau antrai mašinai dedu. Kontora "Rytas" - Jenox atstovas, vežasi tiesiai iš gamyklos. Už gerą kainą paima seną akumą ir nuolaidą naujam padaro. Lenkai ne tik eksportui, bet ir sau daro, o klimatas Lenkijoje toks kaip ir pas mus, tai žino ko reikia šaltą žiemą.

 

Apie senus užsistovėjusius sandeliuose akumus, tai čia pasakos. Visi jie turi datą, šias laikais žmonės išprusę, nesunku pasigulinti ir sužinoti kur skirtingi gamintojai datas ant akumo žymi ir kaip ją šifruoti. Nieko neapgausi.


Temoje:volvo ar toyota?

2018 birželio 07 - 09:52

Kas ką blogo galite pasakyti apie Opel Astra J? O gal kas nors ir kažką gero galite apie Astra J pasakyti? :) Domina benzai, dyzeliai, automatai, robotai, mechanika. RŪDYS juos tebeėda? :hmm:


Temoje:reikia išvesti USBą

2018 gegužės 30 - 16:03

Kai atsirado automobiliniai grotuvai su MP3, tai buvau tokį naują įsigyjęs, bet per dešimt metų taip nei karto to MP3 disko ir neįsirašiau, o CD sukdavosi kas dieną, beja ir dabae sukasi tik cd.


Temoje:Kinietiškos padangos

2018 gegužės 16 - 09:17

Atsiprasau bet cia pezo klubas. Apie ka jus cia snekat. Ne is gero gyvenimo prancuzus perkam gi. Ka jau kalbet apie tuos kur su opeliais. Facebuke pas opelius buvo sklebimas kad iesko kas paskolintu diskus ir kaladeles technikinei praeit. Itariu nebajeris ten buvo. O siaip suprantu jimy juk nemausi ant opelio geru padangu viskas priderinta turi but ir tos pacios kokibes.

O kokios markės yra kurias iš gero gyvenimo pirktum?