Peršokti prie turinio


Bivainis

Užsiregistravo 2010 Bal 25
Neprisijungęs Lankėsi Šiandien, 20:07
-----

Mano parašyti pranešimai

Temoje:Peugeot 5008 SUV

2017 lapkričio 17 - 21:49

Gal jie skirtingose gamyklose ar net skirtingose šalyse gaminami?


Temoje:Kinietiškos padangos

2017 lapkričio 13 - 23:14

Tai taip. Naujas P208 daug n kartų geresnis už tarkim 5 metų p508. Ir vaikų daugiau telpa, ir saugesnis, ir komfortiškesnis. Plius net neaišku. Gal tas naujas spuogas po garantinio iškart pasibaigs, nes niekas neturėjo patirties su juo. Naujas visad geriau. ;]

Vadovaujantis tavo logika, nei vienam P208 nebūtų buvę lemtą išvažiuoti pro gamyklos vartus. Bet kadangi ne visų tokia logika, tai P208 išvažiuoja kur kas daugiau nei P508.

 

Jimmy, čia kaip tik tas atvejis kai dovanotam arkliui į dantis nežiūrima. Jeigu tam žmogui važiavo ir viskas gerai buvo, važiuos ir tau. :)


Temoje:Kuro filtro korpusas bosch

2017 lapkričio 13 - 20:39

Turiu. Rytoj foto galiu atsiųsti, bet gal nereikia, nes juk vienas tebuvo.


Temoje:Kinietiškos padangos

2017 lapkričio 13 - 20:03

 Dukterinės įmonės skirtos konkuruot su pigia produkcija mažai išsivysčiusiose šalyse kaip mes ir t.t.. O prie šlamšto priklijavus kokį skambų vardą jis aišku geriau parsiduos nei no name kitaicas. Čia kaip ir su įrankiais ir kita technika. Vieniem užtenka pigiausių įrankių kur net dorai darbo negali atlikt arba gali nupirkt kokybišką naudotą daiktą už +- naujo fuflo kainą.

Olštyne Michelin pastatė moderniausią padangų gamyklą Europoje. Cooper nuėjo kiek kitu keliu, jie Serbijoje gamina padangas savo Cooper vardu. Iš buvusių lenkiškų ir serbiškų, vengriškų, čekiškų, net britiškų padangų gamintojų liko tik vardai - prekės ženklai. O juos pačius, tiksliau jų turėtas rinkas ir pigesnę darbo jėgą nupirko didieji gigantai. Savaime suprantama produkcija skirta daugiausiai Balkanų šalims, Rytų Europai, Rusijai. Continental dukterinės Barum kainos didesnės ir konkuruoja su Michelin dukterinėmis Kleber ir BFGoogrich. Ir t.t.

Neperku naujos mašinos tik todėl, kad neįperku ir nekuriu versijos, kad sena mašina yra kaži kaip geresnė, tai man neaspimoka naują pirkti. Naują padanga įperku, tai perku naują,


Temoje:Kinietiškos padangos

2017 lapkričio 13 - 13:51

Bent jau Kaune, žinau 3 patikimas vietas, kur veža naudotas, bet apynaujas padangas- r15 ~150e, r16 ~200e.

Kaina už nenaują daiktą didoka, kaip tų pačių gamintojų ekonominės klasės markių naujų padangų. Michelin dukterinės Taurus, Tigar, Kormoran panašiai tiek kainuoja naujos. Goodyear dukterinės Debica, Sava, Kelly truputi brangesnės. Ir galima bus pasirinktų nors ir 2017 m. gamybos. Žiema, aišku, reiktų patikimiausio apavo kurį išneša kišenė, bet vasara kažin ar verta persistengti.