Peršokti prie turinio


Bivainis

Užsiregistravo 2010 Bal 25
Neprisijungęs Lankėsi 2020 Geg 26 18:14
-----

Mano parašyti pranešimai

Temoje:Gal kam ką paremontuoti? Kaune

2020 gegužės 13 - 14:08

Pas mane C5 originalūs varžtai skardoms su 17 galvute, lietnykams su 19 galvute. Tie gal ir neoriginalūs, pirkti naudoti, bet tinka, sukasi tik tie, tiek tie vienodai gerai.


Temoje:Gal kam ką paremontuoti? Kaune

2020 gegužės 12 - 21:23

Požiūris geras. O tvarkinga ar ne - kiekvieno asmeninis reikalas. Esmė, kad būtų saugi aplinkiniams. O jei variklis nelabai gerai veikia (bet neteršia) ar važiuoklė bilda, tai čia jau kiekvieno komforto reikalas. O daikto vertė labai aktuali jį remontuojant. Jei ten ne muziejinis exponatas, tai kokia logika pvz. į laužą naują variklį dėt :) Draudimas irgi netaiso laužo krūvos jei jo dabartinė vertė 5k eurų, o remontas 25k eurų :)

Viskas priklauso nuo mašinos bendros būklės. Jeigu ji gera, kėbulas nesurūdijęs, atrodo padoriai, stabdžiai geri, padangos geros, o garaže geras žieminių ratų komplektas ir  t.t., tai  visai nesvarbu kokia tos mašinos vertė. Pasiremontuoji ir toliau važiuoji. Jos vertė gal ir nedidelė, bet jeigu ji prižiūrėta, tai gali būti daug geresnė ir praktiškesnė, nei kur kas naujesnė, bet jota nujota.


Temoje:Gal kam ką paremontuoti? Kaune

2020 gegužės 12 - 20:39

Mono pažiūriu visiškai nesvarbu kiek metų mašinai ir kiek ji verta. Jei su ja važiuoju, ji turi būti tvarkinga. Jeigu nėra planų nusipirkti kur kas naujesnę, tai tvarkau tai ką turiu ir net nesidomiu kiek ji verta.


Temoje:Antras gerasis variklis

2020 gegužės 02 - 17:00

Elektrenuose neturiu absoliuciai nieko rekomenduot, kas galetu sutvarkyt prancuzus.

O Vilniuje?


Temoje:Apie Peugeot 508

2020 balandžio 27 - 13:39

ir pezo zenkliukus ir gt zenklius nusiplesk, nesidaryk gedos tarp rimtu bachuru cia su mintim, kad jeigu purvasargiai ne aliexpress, tai viskas ok, patinka dedi, nepatinka nededi. Man pvz guminiai kilimeliai yra kaimas, kai nuo karviu pareini, kad nemeslint kilimo, guminius naudoji :))) bet, del praktiskumo as juos visus metus naudoju

Guminiai kilimėliai yra gėris. Turiu nusižiūrėjęs vieną modelį iš Senukų, keli eurai kainuoja. Dedu į visas mašinas. Geri tuo, kad turi kraštelius ir yra kaip vonelė, todėl vanduo ir  purvas nenubėga ant grindų. Galima kilimėlį išimti ir vandenį gražiai išpilti. Švaru, patogu.

P406 kai kurie turėjo originalius galinius purvasargius, gerai su jais atrodydavo.