Peršokti prie turinio


tomaskas

Užsiregistravo 2004 Geg 03
Neprisijungęs Lankėsi 2015 Vas 10 08:32
-----

Mano parašyti pranešimai

Temoje:Keturiolika Metų Atgal... :)

2014 lapkričio 13 - 13:53

O, geras :) Galiu tik patvirtint dew teiginius apie buferių tvirtumą. Prieš pusmetį man sustojus prie šviesoforo į 206 užpakalį ivyniojo vokietis. Tai jam buferis, faros, kapotas nukentejo, o pas mane tik priešrūkinis istatytas į buferį sudužo :)


Temoje:Statybu klausimai

2014 spalio 16 - 09:53

Kur "išmest" keliasdešimt maišų nerūšiuojamų statybinių atliekų Vilniuje? 

Bandyk prasiskambint

http://www.vaatc.lt/aiksteles/


Temoje:Statybu klausimai

2014 spalio 15 - 09:19

neee, placios lentos man toks kaimo stilius :) kam tada parketlentes deti jei lentas su spuntu tada geriau manau deti :)

nu nu.. kaimo stilius :) Turbūt nematei gerai sudėtų normalių parketlenčių. Vat senasis smulkus "sovietinis" parketas tai panašiau į "kaimo" stilių. Dar pamenu kaip tėvukas kalė senam bute. Manai sudėti geras masyvo lentas bus pigiau ir geriau? 

PS. nemaišyk su paprastom pušinėm lentom ;)


Temoje:Statybu klausimai

2014 spalio 14 - 16:08

tai vat paporink man kokios yra "geros" kokios yra " shudas" o ne kad uzh 80 shudas uzh 160 geros. Normaliai parashyk. Kas tinkama kas netinkama. zhiurejau koda grindu ASHV8PTV

 uiosis kaina po 85 su "akcija" ala :) 13*209*2200 mm. Shitos patiko, spalva ir rashtas. Triplexas kas ten? Neburk tik kad ten po 150 isigysi naudosi 1000 metu :)

   Man normaliam uzinimui 10 - 20 metu pvz. Bo i sena buta laminatas sudetas 6 metai laiko  :good:. o mokejau vidutine kaina. nei duobiu isidauzhe nei nusibraizhe, vandens buvo pribege, neishpute, neishkilnojo. Tai dabar ir zhiuriu kazhka panashaus bet parketlentes noriu deti. Medzho daugiau :) lakuotos, silciau kojoms ir smagiau :)

Nu tai tau gražu tai pirk.  Neišrankus matau esi :) Manau naudosis normaliai.

Man pvz toks raštas negražus, o patinka tokios http://www.nagoja.lt...ai/parketlentes . Gražios plačios lentos.

Pigios kaip taisyklė apatinėje dalyje turi pigios spyglio medienos. Geros apačia - beržo fanera. 

Va

azuolo_parketlentes.jpg

 

Kiekvienai prekei savas pirkėjas. Kiek moki, tą ir gauni :) Dacia, Peugeot ir MB kainuoja skirtingai, bet visos važiuoja ir savo tiesioginę paskirtį atlieka. Tiesa džiugina skirtingai :)

 

Pas mane senam bute irgi laminatas jau 8 metai, bet nedžiugina vaizdas. Pataupiau kažkada. Nesusibraižė, neapsilaupe, bet nedžiugina...


Temoje:Statybu klausimai

2014 spalio 14 - 11:30

Kaip Boen grindys? gamina shlamshta? ar padorios?

 

+- geros.

Kokias ziuri? Išmatavimai, storis, sudetis ir pan. Kokia kaina?