Peršokti prie turinio


Tomas222

Užsiregistravo 2004 Geg 20
Neprisijungęs Lankėsi 2016 Kov 13 22:04
-----

Mano parašyti pranešimai

Temoje:VW Caddy

2016 kovo 06 - 23:38

o plemba,skaudziai cia:( tai tas briedis i vidu krito taip iseina?:o


Kaip čia tiksliau apibūdinus. Na jis varguolis tėškėsi taip kažkaip iš viršaus į apatinę priekinio stiklo dalį, truputį lyg atšoko, tada į stiklo viršų ir perskrido stogu. Bent jau mano smegeninė instinktų lygyje taip atsimena :). Nes panelė lūžo beveik per centrinę konsolę ir taip liko tokia beveik V formos.

Temoje:VW Caddy

2016 kovo 05 - 19:59

Atsikratymas šio tautos vežimo nebuvo neskausmingas. Pabiro dešinys kelis (tikėtina lūžusios panelės pasekmė), teko ir dešinei alkūnei bei kaklui, nuo stiklų truputį nukentėjo fizionomijos estetinis vaizdas :). Vistik pažiūrėjus vėliau į aikštelėje stovinčio auto liekanas, teko pripažint, kad nukentėjau nesmarkiai. Išsilaižysiu žaizdas, padėsiu į šoną "kastylius" ir bus paieškomas automatinis 308-as. Ieškočiau ko nors komfortiškesnio, bet kaip žinia, nemokama medicina labai jau daug kainuoja :(.

Temoje:VW Caddy

2016 kovo 02 - 01:59

Taigis gerbiamieji. Kandžiui (tiksliau jo likučiams) teks užpirkt mišias prieš iškeliaujant anam į dausas, kur laukia jojo 9 nekaltos VW Polo :). Neišlaikė briedžio testo, tiksliau dviejų, vieno mažylio, o kito jau tikro veršio. Didesnysis pervirto per viršų ir buvo sėkmingai damuštas važiavusio iš paskos Seat'o, mažesnysis palindo po priekiu, buvo pervažiuotas ir paverstas "tušonke". Iš virstančio per kėbulą nelaimėlio snukio išraiškos pamaniau, kad ir jam Kandis nelabai prie dūšios. Įdomus faktas, neiššovė nė viena pagalvė, nors nuo diržo liko gera mėlynė, o priekinė panelė lūžo pusiau. Summa summarum - odometras rodo 187 234 km, remontuot (faktiškai net į šrotą priduot) nebėra ką. Kėbulo rūdys ir triukšmaujanti sankaba jau nebeaktualu :).