Peršokti prie turinio


Tolis

Užsiregistravo 2004 Lie 15
Neprisijungęs Lankėsi 2023 Rgs 02 07:46
-----

Mano parašyti pranešimai

Temoje:Žalgiris

2011 rugpjūčio 16 - 06:39

Ty Lawson zais Zalgiryje.
Net nezinau kaip reaguot i tokia zinia :dntknw:
Marketingine prasme gal ir teisingas zingsnis, nes vistiek - nauja didele arena, reikia pritraukti 15000 zmoniu i rungtynes...
Plius, Pociaus pinigai atsilaisvino ir dar uzdirbt is jo pavyko.
Bet kad pavyktu graikui suvaldyti sita zvaigzduna - labai abejoju.
Neziurint i jo NBA statistika, bijau, kad nebus nei komandinio zaidimo, nei tu jau planuojamu pergaliu, nei gynybos normalios.

Temoje:Žalgiris

2011 liepos 29 - 10:18

o va šito man labai gaila, kad išeina... vienas iš man mėgstamiausių žalgiriečių buvo:
http://www.krepsinis...riu-178318.html

Beje, šiandien kaip tik Akropolyje 2 aukšte jį sutikau... Įdomu dar ilgai jis ten bus? :ax:

Labai desningai viskas susideliojo, nes po metu butu tiesiog isejes ne jokiu ispirku.
Sutaupe jo algos pinigus ir gave ispirkos suma, manau, kad Zalgiris paims ka nors tikrai ne prastenio uz Pociu, pvz. Maciuli, kuris po nauju metu los pilna jega, o iki tol ir Weemsas pavaduos.
O ir paciam Pociuj su jo charakteriu ir meistriskumu reikia nauju issukiu.

Temoje:ar norit EURO?

2011 sausio 13 - 16:32

Neseniai buvau Taline. Estai pasakojo, kad dar rugsejo-spalio menesiais kainos pakilo apie 15 proc., plius jos dar pakils apvalinant i virsu. Pensininkai patyre tam tikra soka, kai ju pensijas eme pervedineti i korteles. Dar ir dabar dalis pensininku eina prie vieno ir to pacio bankomato, kuri jiems nurode socialinis darbuotojas, ir issiimineja pensijas is jo, nes ju supratimu "tame aparate yra ju pensija", o issieme pinigelius, eina i banka ir padeda i ta pati banka, i savo saskaita. Gal ir nieko blogo tame nera, bankas gauna komisinius ir t.t. Isivaizduok kiek laiko reikes mociutei is kaimo gludumos, kol ji sumoks to pinigo reiksme, o ypac pasikeitus kainoms. Patikslinimui reiketu pasakyti, kad kalbama apie "senuosius" pensininkus, o ne apie "naujuosius"

Temoje:ar norit EURO?

2011 sausio 11 - 15:54

Norint išspręsti pensininkų išlaikymo problemą ir demografinį lietuvių senėjimą, reikia įvesti eurą kuo skubiau... Pageidautina nuo kitos savaitės... 50 proc. pensininkų neliks iki pavasario, kiti pratemps maksimum iki rudens... Būtų juokinga, jei nebūtų graudu.

Temoje:Kauno koordinatoriaus rinkimai

2010 spalio 24 - 11:41


Sakiau susilaikysiu nuo kalbų, bet musiau šį tą pasakysiu...

sutapimas toks ar kas, bet nebuvau mates filmo 300 ir prisiminiau syvakar, kad LT rinktines strategas ji naudojo kovai nuteikti savo komanda. Ka tik ji paziurejau parsiputes ir dar uzejau i foruma aki uzmesti... Ir ka pamaciau - labai grazia kalba :beer: Tikrai :blush: Tikiuosi, kad Kaunas bent jau kaip tie spartieciai neuzilenks per artimiausia 10-meti ir bus kas uz juos dar pakovoja :good:

ilgai skaitinejau sita tema, bet taip ir nepamaciau Cr tarp kandidatu.
Kodel ? Juk galetum...
Kazkaip senoji gvardija laikosi santuriai