Peršokti prie turinio


Mamutas

Užsiregistravo 2003 Vas 26
Neprisijungęs Lankėsi 2019 Rgs 04 13:05
-----

Mano sukurtos temos

Akcija "Neužgesk" Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

2018 lapkričio 13 - 08:35

587_ca446b18f2a5b8f4e190091ce09ef0af.jpg

 

Lapkričio 18 d. minėsime Pasaulinę dieną žuvusiems eismo įvykiuose atminti. 

 

Šios dienos vakare 3 centriniai Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos pastatai bus apšviečiami subtiliu apšvietimu - ant pastatų bokštų, kolonų sušvis atminimo žvakės. 

 

Kartu su @LAKD.LT kviečiame prisiminti tragiškuose eismo įvykiuose žuvusius. Nepamiršk saugoti save ir kitus keliuose. Neužgesk!

Daugiau informacijos: https://goo.gl/wcEcSU

 


Tautos automobilis 2018. Palaikome Peugeot!

2018 lapkričio 01 - 23:52

https://www.15min.lt...7W2Sx25UUIN7A78

Peugeot Klubo 18'tasis Gimtadienis!

2018 spalio 16 - 21:42

Du tūkstantis aštuonioliktų metų lapkričio vienuolikto Peugeot klubas pasitiks pilnametystę. Paprasčiau kalbant - Peugeot klubui kitą mėnesį sukaks 18 metų !
 
Kadangi sukaktis neeilinė, tai ir švęsim kitaip.
 
Pristatau kelionę "ŠIAURĖS LIETUVOS DVARAI ALAUS KELYJE".
 
PLANAS:
 
IŠVYKIMO, GRĮŽIMO LAIKAS: 2018 m. lapkričio mėn. 10 diena (šeštadienis) 8.00 – 23.00 val.
MARŠRUTAS: Vilnius - Burbiškis - Pakruojis - Biržai - Vilnius
PROGRAMOS TURINYS :
 
1. Programa Burbiškio dvare, dvaras esantis Daugyvenės kultūros istorijos muziejuje – draustinyje, kuriame nuo ankstyvo pavasario žydi gėlės. Senasis Burbiškio dvaras XVII amžiuje priklausė dvarininkams Burboms – pagal jų pavardę ir kilo vietovės pavadinimas. XIX amžiuje jis atiteko Baženskiams, kurie rekonstravo buvusius dvaro pastatus. Mykolo Baženskio iniciatyva įveistas mišraus stiliaus dvaro parkas su puikiais, vaizdingais, su nedidelėmis salelėmis tvenkiniais.
Salelėse buvo įrengtos poilsio aikštelės, į kurias vedė mediniai ir mūriniai tilteliai bei liepteliai. Programa - 4€/asm.
 
2. Atkeliaujame į Pakruojo dvarą, pasistipriname "Traktieriuje".
 
3. Ekskursija po Pakruojo dvaro teritoriją. Klasicistiniai rūmai pastatyti XIX a. pirmoje pusėje, pagalbiniai pastatai turi klasicizmo bei romantizmo bruožų. Pakruojo dvaras buvo daugelio dvarų centras. Valandos ekskursija 5€/asm.
 
4. Biržų pilis. Pilį-tvirtovę 1586 – 1589 metais pastatė Kristupas Radvila Perkūnas. XVII amžiaus pabaigoje – XVIII amžiaus pradžioje Biržai buvo pagrindinė Lietuvos tvirtovė kovose su švedais. 1704 metais Biržų pilis susprogdinta švedų kariuomenės. 1988 metais atstatytuose tvirtovės reprezentaciniuose rūmuose įsikūrė Biržų krašto muziejus. 3,5€/asm. Vaikams - 2€.
 
5. Kirkilų apžvalgos bokštas.
 
6. "Biržų alaus" degustacija. Pirmiausia pateksite ten, kur gimsta „Biržų alus“. Apsilankysite virimo, fermentacijos cechuose, išvysite ledo marškinėliais apsigaubusias alaus talpas. O senuose alaus daryklos rūsiuose, mažai pasikeitusiuose nuo XIX a., sužinosite, kaip ir kiek laiko brandinamas alus. Sužinosite daug įdomių detalių apie alaus filtraciją. Tolimesnės kelionės metu pamatysite, kaip vyksta alaus išpilstymas.Po ekskursijos jūs persikelsite į degustacijos salę rūsyje. Degustacijos metu ragausite iki 6 skirtingų įvairaus stiprumo ir tipo alaus rūšių. Būsite supažindinti su itin plačia „Biržų alaus“ aludarių gaminamo alaus skonių įvairove ir suprasite, kodėl apie biržiečių alų visiškai pagrįstai sakoma, kad nė viena jo rūšis nėra panaši į jokią kitą. Prie alaus pasiūlysime šaltų užkandžių – sūrio, skrudintos duonos su česnaku, riešutų, traškučių.verta žinoti, kad programos metu jūsų laukia ir žaidimas - loterija, kurio sėkmingiausi dalyviai laimės „Biržų alaus“ suvenyrų. Be to, programos metu išgirsite ne vieną biržietišką anekdotą apie alų, kuriuo galėsite stebinti savo draugus.  Ekskursija po alaus daryklą su 6 alaus rūšių degustacija ir dar daugiau gardžios užkandos. Kaina - 15 eur/asm. Vaikams - 2€ (gira ir užkandžiai).
 
Preliminari kelionės kaina 25-35€ (priklausys nuo keliautojų skaičiaus - vėliau patikslinsim).
 
Į kelionės kainą ĮSKAIČIUOTA:
- Kelionė patogiu autobusu.
- Lydinčio gido paslaugos.
- Programos sudarymo ir įgyvendinimo paslaugos.
 
Į kelionės kainą NEĮSKAIČIUOTA:
- Dvarai, muziejai, degustacijos.
 
Programa ir kainos gali nestipriai keistis. 
 
Apsisprendusius kviečiu netempti į naktį ir registruotis. Rašot laišką į [email protected], (subject PK18) ir parašot keliese važiuosit ir iš kokio miesto.
Pabandysim iš kitų miestų pakoordinuot atvykimą į Vilnių.
 
Centriniai-rumai.jpg