Jump to content


Eilinis

Member Since 2014 Sep 07
Offline Last Active 2024 Jun 15 12:04
-----

#727180 Tadunce's p - X07

Posted by Eilinis on 2016 March 23 - 22:18

Peugeot jau ROAD LEGAL :)

TA praėjo be problemų (na, tas mažas punktukas, kad nuo kovo 15 iki 31d variau su vasarinėmis padangomis ir įrašytas NT) :) 

Spėjau į regitrą užšokt iki darbo galo, tai jau LT valstybiniai nr pritraukti prie auto. 

Dabar galima ramiau laukti balandžio pradžios, žiūrėti kas su tais ratais, ar važiuokle yra, kad nelabai maloniai tampo kelyje. 

Vairuotojo durelės barška grojant muzikai  :mellow: 
Bet čia jau į eilės galą.. 

Rytoj laukiu pareinant paskutinės grožio priemonės, imsim padailinti žmonos auto, tuomet ir peugeot. 

Vakare bandysiu užsakinėti spyruokles. 

Lengvai ten sutvarkoma su vairuotojo puses durelėm. Iš vidaus puses, kur uždarimo rankinėle, yra tokis guminis padekliukas. Nuėmus jį reikia privežti butent tą varžtą. Kiek pamenu turėtu tik t25 galvute :)


  • -1


#709105 2.0 hdi bendros problemos

Posted by Eilinis on 2015 July 04 - 11:49

Sveiki. turiu peugeot 306 universalas 2,0 l hdi . 66kw. 2000m. susiduriau su tokia problema. vaziuojant buna uzgesta uzsidega lempute skideija ( cekas) . tada nebera ir traukos. pirkau nauja bosh kuro slegio davikli. atrodo pagerejo bet neilgam vel prasidejo tos pacios betos bet dar prisidejo kita . dabar buna kad vaziuosi viskas gerai bet kai uzgesini isvis nebesikure . bake siurbliukas atrdo sudrba bet tik keles sekundes. praejus kokioms 5h . atrodo viskas gerai sudirba bake siurblys bet dirba jau kokoas 10s ir uzsikure tik vel prasideda kuro slegio reguletoraus problema isvalau bet vel ta pati istorija. kas galetu butu kodel taip daros as jau galvoju kad cia mistika. ? :pug:


Nematau kur diagnostika yra? Viena leki pasidaryt diagnostiką ir tau pasakys kokios bėdos yra
  • 1


#704962 Eilinis P407

Posted by Eilinis on 2015 May 03 - 08:31

Su chromuotomis juostelėmis grotelėse, kaip kad yra atnaujintuose P407, būtų gražiau. :)

 Šiais metais bandysiu tą įgyvendinti :good:


  • 1