Peršokti prie turinio


smiriusz

Užsiregistravo 2014 Lap 17
Neprisijungęs Lankėsi 2018 Lap 04 22:16
*****

Mano parašyti pranešimai

Temoje:smiriusz 407 sw 2.0 HDI

2018 balandžio 19 - 19:26

Man atrodo visų jų panašiai civilekas, kasko tik skiriasi nes bmw aukštesnė rizika šitie, o civilinis kai tokių nedengia tai ir neturėtų skirtis, ar čia kasko nesiskiria?

Apie civilinį kalbu. :)


Buvo atvaziaves, uzlinko turbes potenciometras, liepiau pasikeist :) Spiruokles sudejo originalias, tai atsigavo masina iskart ir be lentu i garaza pas mane ivaziavo :D visa kita ok ;) ai dar sedynes nustojo veikti, rele keiciau del kontaktu blogu kai kazkas buvo kolchozine ne gamykliskai ;)

Supratau, na as nebūčiau dėjęs stock spyruoklių vis tiek. :) Vargas truputį su žemintom, bet man geriau taip. O dėl salono pajungimo, tai nežinau, man puikiai veikė, gal rėlę ne tokią įdėjo, bet pajungimu buvau patenkintas, sudėjo saugiklius, viską tvarkingai.


Nu taigi jam sedenes uz 50eu pajunge meistrelis. Pigiai ir negerai :D

Kam ta ironija? Gi nematei kaip sudėta, o reiškiesi. :)


Temoje:smiriusz 407 sw 2.0 HDI

2018 balandžio 18 - 22:04

O kaip draudimo kaina skirias nuo pežo?

Kad tas pats gavosi. Dabar net tiksliai nepamenu sumos, bet tikrai nesiskyrė. Man įdomiau ar kas nors užmato mano pežuką 407 kur nors? Laimonas gal turėtų matyti kada, nes žmogus iš Gargždų pirko, bet jis ten kažkur sakė su juo važinės.


Temoje:smiriusz 407 sw 2.0 HDI

2018 balandžio 18 - 18:41

Ar patenkintas ,kad palikai dyzelistų gretas?

Na yra savų pliusų, savų minusų. :) Kol kas nesigailiu, tik jaučiasi, kad kuro sąnaudos tikrai ne P407 2.0hdi. Bet tą žinojau, kad pasiims savo kuro kiekį toks variantas. Juolab, kad paskutinius metus važinėju kasdien ir trumpais atstumais - į dieną 4km pirmyn ir 4km atgal į darbą, tai dyzelis kaip ir nelabai apsimoka (kaip ir dujos). Aišku čia neskaitant, kad kokį savaitgalį į mėnesį truputį toliau pavažiuoju.


Na ir žiūriu čia užvirė diskusijos dėl tų dalių kainų, išlaikymo ir t.t., vat būtent dėl tų bereikalingų diskusijų čia ir vengiau rodyti kas nupirkta. :) Žinojau, kad bus diskusijos, kurios kažin ar būtinos. Šiaip dėl kainų, tai realiai jaučiasi, kad bimbalą brangiau išlaikyti, bet kaip ir normalu čia tas. Kas smagiau, tai kad ratų yra daug variantų, visokių smulkmenų/patobulinimų galima rasti gan lengvai - tai kas man patinka laisvalaikiu.

p.s. tiems meistrams, kurie vis sakydavo, va prancūzą atvarei, čia tas nesąmoningai padaryta, anas nesąmonė ir t.t., tai ant to pačio bimbalo tų pačių visokių nesąmonių pridaryta pakankamai.. debiliški meistrų įsitikinimai ir kalbos bereikšmės, plius turbūt darbo neišmanymas.

p.p.s. dėjau odinį saloną į bimbalą pilnai elektrinį (buvau pusiau elektra), kaip ir į pežą dariau tą pačią operaciją, tai sumokėjau už prijungimą salono 50€ meistrui ir jei gerai pamenu už tuos pačius darbus pežuko salono pajungimo irgi 50€ sumokėjau. Tai gal ne visi meistrai tokie, kad pamatė pežukas ar bmw ir pagal tai skirsto kainas, o ne pagal darbo sunkumą.


Temoje:smiriusz 407 sw 2.0 HDI

2018 balandžio 17 - 21:52

Ne stebuklai ten po kapotu. :) 2,2l benzas. Norėjosi 3l, bet rasti neišėjo.


Temoje:smiriusz 407 sw 2.0 HDI

2018 balandžio 17 - 21:42

Svarbiausiai, kad ne Audi būtų :D

Audi tarp kitko vieną buvau apžiūrėjęs beieškodamas mašinos. :) Ieškojau sedano, automato ir benzino arba kad dar dujos būtų. Nupirkau tokį:

https://i.imgur.com/Emuj6kI.jpg