Peršokti prie turinio


ModestasL

Užsiregistravo 2015 Kov 05
Neprisijungęs Lankėsi Vakar, 23:14
-----

Mano parašyti pranešimai

Temoje:ModestasL P406 2.0 HDi

2019 lapkričio 10 - 13:16

Aha. Su kuro/oro misiniu problemu turi :) Jei purskalai neprikepe ir labai griesiji ant variklio, tai gali pradeti nuo kompresijos matavimo. Nors speju, kad variklis ne prie ko.

Itarineju dar kuro slegio reguliatoriu. Reiktu pajungt prie kompo slegius paziuret.. Tarpines purkstuku irgi galvojau kai leido kura. Galvojau kad pro pati purkstuka varo. Bet paverzus ta sujungima nustojo.

Temoje:ModestasL P406 2.0 HDi

2019 lapkričio 09 - 21:49

Nu ką praėjo kažkiek laiko. Galima pakalbėt apie variklį. :D Žodžiu kaip ir buvo galima tikėtis, kad pakeitus variklį kuris stovėjas apie keturis metus nebus viskas idealu. Po pirmų ~100km. pakeisti tepalai su tepalo filtro. Išpylėm juodai juodąą. Kažkiek prasiskalavo turbūt. Neseniai pastebėjau, kad leidžia salerka pro purkštuką, bet užteko paveržt stuckerį. Dabar sausa, nebeleidžia. Po variklio keitimo pastebėjau, kad dažnai (ne visada) pirma pavara arba atbuliniu gerokai pasitampo, pavibruoja lyg sankaba buksuotu.. Sankaba keista vasara. Smagratis? Nes jo nekeičiau, patikino, kad geras dar. Kiti bajeriai, kad kai šaltesnis oras na tarkim +5 ir kai buvo minusas -1 ir daugiau variklis trukcioja ant laisvu. Kai uzkuri paplaukioja apsukos, poto stabilizuojasi, bet variklis purtosi, lyg koks cilindras sunkiau dirbtu. Bet apsukos laikosi vienodai. Vaziuojant jokios vibracijos - viskas ciki. Trukcioja tik ant laisvu. Gali egr but? Juokinga, bet pas mane jis neblokuotas dar. Nekelė problemų tai ir nelindau. Bandžiau nuimt vakumine zarnele niekas nepasikeite. Ir dar vienas bajeris - smirda ismetimu. Ne taip kaip iprastai, bet gana aitriai jauciasi tas kvapas, kartais ir i salona prasiskverbia. Lauke stovint jauciasi stipriai. Duslintuvas ne kiauras. Tai tokie bajeriukai :D Trauka yra viskas gerai, kuriasi kol kas puikiai be problemu. ;) Gal kas kokiu minciu? 


Temoje:Pakaitinimo žvakes

2019 rugsėjo 30 - 12:58

Keiskit chebra naujas zvakes jei turit itarimu, nes poto nuskils koks gabalelis...  :ax:


Temoje:Radarų detektoriai

2019 rugsėjo 30 - 09:19

Siulyciau NEOLINE gamintojo. Registratoriai geri ir turi detektoriu. Fiksuoja viska. 


Temoje:ModestasL P406 2.0 HDi

2019 rugsėjo 17 - 10:12

Kiek kainavo motoro keitimas? Darbų kaina domina.


Darbai - 300eur.