Jump to content


VytenisN

Member Since 2016 Jul 22
Offline Last Active 2017 Apr 30 13:29
-----

Posts I've Made

In Topic: 307SW sėdynių analogai

2016 July 25 - 10:21

Tai jeigu taip. Tai žiūrėk kažką iš Citroen/Peugeot, o ne iš bulksvagenų, nes ten visai niekas netiks.

Šiaip turėtų tikt nuo nes platforma ta pati kėbulo:

Citroën C4

Citroën C4 Picasso

Citroën Berlingo

Peugeot 308

Peugeot 5008

Peugeot RCZ

Peugeot Partner

 

O šiaip jei sau, tai duodi, kad pasiūtų iš dermantino (kaina apie 200-300e). Tai bus nauji ir gražūs krėslai. Mačiau daro ir iš perforuoto dermantino, tai šikna netaip prakaituoja :)

O šiaip kažin ar verta tos odos? Koks tolkas iš jos? Apart prabanga, bling bling. Jei paprasta oda, tai po ilgos kelionės atlupi nuo sedynės pridrėkusį skirmantą ir jokio ten komforto. Daug geriau veliūras tada arba kombinuota oda.

Dėkui už pasiūlymą ir mintį apie kombinuotą variantą. :)


In Topic: 307SW sėdynių analogai

2016 July 24 - 15:28

Matau ir senimas prabudo, kad kolhozo laikus prisiminė.
O jei rimtai tai nespėja įdėti origalinių odinių sėdynių (jei dar su 3 eilės tai išvis unikumas) į pardavimus - iš karto išgraibsto, todėl ieškau analogų, alternatyvų ar kaip čia dar pasakyt.
Darausi sau, tad pežo parduoti nežadu.