Jump to content


saveika

Member Since 2018 Feb 02
Offline Last Active 2018 Jun 04 11:15
-----

Posts I've Made

In Topic: Autolizingas

2018 May 27 - 19:08

Pritariu sakantiems, kad autolizingai yra blogis. Bet yra daug niuansų, pvz mano hibridui dabar sugedo variklis iki tiek, kad taisyti neapsimoka. Į darbą važinėti reikia, tai dabar dilema tokia - pirkti senuką už savo menkas santaupas, ar imti lizingą ir pirkti padorų auto, į kurį nereikės kišti pinigų ir kuris tarnaus bent penkis metus. Tai antras variantas tikrai patrauklesnis. Dabar tik klausimas, ar banke tikrai patrauklesnės palūkanos? Luminore neblogos sąlygos bet pvz kokiam hippocredit sąlygos gerokai lankstesnės, o ir suma tiesiogiai priklauso nuo įkeičiamo turto. Kam nors gal teko imti lizingą ir galėtų palyginti, iš kur labiau apsimoka imti?

In Topic: Dyzelinis minivenas

2018 February 02 - 20:53

darbe yra 807-as, tai kolkas jokiu nusiskundimu. aisku tik pusmeti dar vazinejam ir apkrovos jo mazos, tai visko dar gali nutikti 


In Topic: Parekomenduokite ishmanuji

2018 February 02 - 20:51

gal kas turit p10 mate? galvoju ar vertetu investuot nemazai pinigu perkant ji, ar gal pakaktu p9 modelio? paskaicius specifikacijas tai tikrai neblogai atrodo ir kaina nera ispusta


In Topic: Ar naudojat kas baltarusišką benziną?

2018 February 02 - 20:50

as tai nepilciau jeigu man rupetu mano automobilis  :) 


In Topic: 407 vibracija

2018 February 02 - 20:48

Pritariu, iš tiek info sunku pasakyti, kas blogai. Servisų darbuotojai ne burtininkai :) Gali būti su pakaba kažkas negerai. Arba diskai kreivi ar šarnyrai išėję. Arba sakykim balansavimo ratų reikia. Greičiausias variantas tai būtų nuvežti į servisą ir pasakys, kur problema pakankamai greitai :) Sėkmės!