Peršokti prie turinio


Apie Peugeot 607


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3509

#1981 Jurassic

Jurassic
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 18
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2014 liepos 10 - 19:59

o kaip del kitu daliu?? Pagrindinis klausimas ar nebus man problemu tvakytis masina neoficialiam peugeot servise, o paprastam, detales is sroto ir pan. :)
  • 0

#1982 lapeno

lapeno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 548
  • Vieta:Rokiskis
  • Automobilis:Mercedes-benz E class

Parašyta 2014 liepos 12 - 08:20

sveiki, galvoju apie 607 nuo 2005m. Labiausiai domina 3.0 benzas, bet pastarasis ypac retas lietuvoje, todel naturaliai kyla klausimas ar skiresi kuom nors iki 2005 ir nuo 2005m peugeot 607 3.0 benzininiai varikliai? Ar nebus man bedu taisant sita masina, kaip del kitu detaliu, ar tinka vaziuokle, elektronika, greiciu deze (automatas) ir pan. nuo facelifto dyzelio?  :ph34r:

Pats variklis toks pats, skiriasi isiurbimo kelektoriuas, srauto matuokle, srauto reguliatorius, BABINOS jau eina 3x viename. Skiriasi kompai, kadangi pas 3.0 priesrestaila yra VAN/CAN visa sistema o pas porestaila full CAN.
Pats dabar jau rimtai ieskot pradejau irgi taciau kolkas skelbimuose tai nera nieko kas mano aki uzkabintu.

Šį pranešimą redagavo lapeno: 2014 liepos 12 - 08:22

  • 0

2000m. Peugeot 406 2.0hdi  :pug:

2005m. Skoda octavia combi 2.0tdi 

2004m. Mercedes benz e 270 cdi


#1983 lapeno

lapeno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 548
  • Vieta:Rokiskis
  • Automobilis:Mercedes-benz E class

Parašyta 2014 liepos 12 - 08:25

o kaip del kitu daliu?? Pagrindinis klausimas ar nebus man problemu tvakytis masina neoficialiam peugeot servise, o paprastam, detales is sroto ir pan. :)

Priklauso su kokiu varikliu bus tas pezukas kuri nupirksi. Bet visas tvarkymas prasideda nuo diangostikos, nes davikliu daug stovi, o kai zinai kas yra tai bet kuris normalus meistras sutvarkys tau bedas. Ten juk ne kazkoks kosminis laisvas tas 607 :) Bet 3.0l benzino negausi tu, nebent turi pinigo atsidejes gerai.

Šį pranešimą redagavo lapeno: 2014 liepos 12 - 08:25

  • 0

2000m. Peugeot 406 2.0hdi  :pug:

2005m. Skoda octavia combi 2.0tdi 

2004m. Mercedes benz e 270 cdi


#1984 Tonisas

Tonisas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 171
  • Vieta:Raseiniai/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 607 2,7HDI

Parašyta 2014 liepos 14 - 18:46

Sveiki, norėjau paklausti turinčių 607 liūtus tiek su 2,2 tiek su 2,7 Dyzeliniais motorais. Kokios realiai sąnaudos. Galios skirtumas akivaizdus, o kaip yra su kuru. Kalbu apie automatus. Aptarnavimas, tai aišku turbūt 2,7 gerokai brangesnis? :) :good:
  • 0

#1985 Jurassic

Jurassic
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 18
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2014 liepos 14 - 21:28

Pats variklis toks pats, skiriasi isiurbimo kelektoriuas, srauto matuokle, srauto reguliatorius, BABINOS jau eina 3x viename. Skiriasi kompai, kadangi pas 3.0 priesrestaila yra VAN/CAN visa sistema o pas porestaila full CAN.
Pats dabar jau rimtai ieskot pradejau irgi taciau kolkas skelbimuose tai nera nieko kas mano aki uzkabintu.

tai visas Jusu paminetas detales jau reiktu pirkt is zibinto? Nes lauzyne ar siaip kokiu alternatyvu vargiai ar atsiras.. Beje, kaip del babinu, jos toliau kepa ir reik keist vos ne kaip kojnes? Ar susitvarke Peugeot su sia beda, jei taip drasiai padare, kad jau reik iskart visas 3 keist.. Ir kaip del vaziuokles?

Bei, gal tamsta buvai apziuret to vienintelio is autopliuso 3.0 2007m pezo? kuris tikrai labai jau ilgai ir itartinai stovi..
  • 0

#1986 cot cot

cot cot
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6
  • Automobilis:peugeot 505

Parašyta 2014 liepos 14 - 22:22

Sveiki, norėjau paklausti turinčių 607 liūtus tiek su 2,2 tiek su 2,7 Dyzeliniais motorais. Kokios realiai sąnaudos. Galios skirtumas akivaizdus, o kaip yra su kuru. Kalbu apie automatus. Aptarnavimas, tai aišku turbūt 2,7 gerokai brangesnis? :) :good:

2.2 variklis automatas kuro sanaudos 9l. rida 255000.pravaziavus 20000km kolkas problemu jokiu. su 2.7 neteko susidurti tai nekomentuosiu. kura pilu rusiska

Šį pranešimą redagavo cot cot: 2014 liepos 14 - 22:23

  • 0

#1987 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2014 liepos 14 - 22:34

Sveiki, norėjau paklausti turinčių 607 liūtus tiek su 2,2 tiek su 2,7 Dyzeliniais motorais. Kokios realiai sąnaudos. Galios skirtumas akivaizdus, o kaip yra su kuru. Kalbu apie automatus. Aptarnavimas, tai aišku turbūt 2,7 gerokai brangesnis? :) :good:

Vidurkis per metus su biski 8,7ltr simtui gavos. Pas mane 2.7hdi. Realiai jei gyveni Vilniuje, tai vidurkis po miesta daugiau malantis nei uzmiestyje bus visi 10ltr.
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#1988 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.797
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2014 liepos 14 - 22:46

Sveiki, norėjau paklausti turinčių 607 liūtus tiek su 2,2 tiek su 2,7 Dyzeliniais motorais. Kokios realiai sąnaudos. Galios skirtumas akivaizdus, o kaip yra su kuru. Kalbu apie automatus. Aptarnavimas, tai aišku turbūt 2,7 gerokai brangesnis? :) :good:

Su 2.7 HDI automatu telpu i 9l simtui, 2.2 HDI mechanikai uztekdavo 7l, automatui kazkiek butu daugiau mano atveju.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#1989 Jurassic

Jurassic
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 18
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2014 liepos 14 - 22:58

mielieji, turiu dar viena kvaila klausimeli. O tarkim ar imanoma chipuot ar remapint 2.7 hdi, kad sumazint jo galia bei kuro sanaudas bent 15-30%? Juk furas tai tikrai taip chipuoja galingas.lt, o kaip su lengvosiom? bandziau jiems rasyt, bet nieko neatraso..Gal tikrai labai kvaila ir neigyvendinama mintis :D
  • 0

#1990 Tonisas

Tonisas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 171
  • Vieta:Raseiniai/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 607 2,7HDI

Parašyta 2014 liepos 14 - 23:20

Pas mane realiai 70 proc. trasos ir 30 proc miesto. Mieste aišku norisi į 10-11 litrų tilpt, o trasoje Į 6-7Ltr. :D Nežinau kodėl, bet 607 modelis man žiauriai gražiai žiūrisi. Bet dėl kuro sąnaudų turbūt reikės kažką kito atrast, mielo akiai. :D
  • 0

#1991 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2014 liepos 15 - 03:28

O tai 2.2 hdi netinka?
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#1992 lapeno

lapeno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 548
  • Vieta:Rokiskis
  • Automobilis:Mercedes-benz E class

Parašyta 2014 liepos 15 - 07:32

Pats variklis toks pats, skiriasi isiurbimo kelektoriuas, srauto matuokle, srauto reguliatorius, BABINOS jau eina 3x viename. Skiriasi kompai, kadangi pas 3.0 priesrestaila yra VAN/CAN visa sistema o pas porestaila full CAN.
Pats dabar jau rimtai ieskot pradejau irgi taciau kolkas skelbimuose tai nera nieko kas mano aki uzkabintu.

tai visas Jusu paminetas detales jau reiktu pirkt is zibinto? Nes lauzyne ar siaip kokiu alternatyvu vargiai ar atsiras.. Beje, kaip del babinu, jos toliau kepa ir reik keist vos ne kaip kojnes? Ar susitvarke Peugeot su sia beda, jei taip drasiai padare, kad jau reik iskart visas 3 keist.. Ir kaip del vaziuokles?

Bei, gal tamsta buvai apziuret to vienintelio is autopliuso 3.0 2007m pezo? kuris tikrai labai jau ilgai ir itartinai stovi..

Del to 3.0l pezo kur stovi tai ne neteko apziuret, nes nepatinka man spalva ir beto mazasis ekranas stovi. O kaina jo sumazejo man atrodo beveik 10k lt. Negausi tu 3.0l 607 porestailo, jau gali pradet galvot kuri dyzelini varikli rinktis :)
  • 0

2000m. Peugeot 406 2.0hdi  :pug:

2005m. Skoda octavia combi 2.0tdi 

2004m. Mercedes benz e 270 cdi


#1993 Jurassic

Jurassic
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 18
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2014 liepos 15 - 16:28

jei bus labai didelis noras is vokieciu paimsiu, kainos panasios :) O del tos autopliuse, na nzn kada cia ta kaina krito tiek, maciau tik kad pries kelis menesius ji gal kokiu 1k lt daugiau kainavo. O del ekrano, na taip, cia musu mintys sutampa, bet sakiau, kad blogiausiu atveju pasikeisiu i didiji, jei zmones iki restailo sugeba pasikeist nespalvota i spalvota, o ten dar ir migtuku isisdestimas truputi skiresi, bei keist reik visa priekine plasmase, tai cia realiai atrodo pakaktu tik ekrana ir valdymo bloka pakeist. Na bent jau taip atrodo is pirmo zvilgsnio:)) I spalva as asmeniskai maziausiai ziureciau, kai ir taip laabai retas modelis :)) Nors labiausiai noreciau tos tokios ryskiai sidabrines, kur atrodo kad jau vos ne balta. Arba aisku juodos :)
  • 0

#1994 tumosas

tumosas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 197
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2014 liepos 15 - 23:20

mielieji, turiu dar viena kvaila klausimeli. O tarkim ar imanoma chipuot ar remapint 2.7 hdi, kad sumazint jo galia bei kuro sanaudas bent 15-30%? Juk furas tai tikrai taip chipuoja galingas.lt, o kaip su lengvosiom? bandziau jiems rasyt, bet nieko neatraso..Gal tikrai labai kvaila ir neigyvendinama mintis :D

jie ne mazina galia, o kaiptik uzkele ir sumazeja kuro sanaudos, furom irgi taip pat daro, matyt todel ir neatraso, nes nesuprato ko nori :D
  • 0

#1995 lapeno

lapeno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 548
  • Vieta:Rokiskis
  • Automobilis:Mercedes-benz E class

Parašyta 2014 liepos 16 - 08:09

jei bus labai didelis noras is vokieciu paimsiu, kainos panasios :) O del tos autopliuse, na nzn kada cia ta kaina krito tiek, maciau tik kad pries kelis menesius ji gal kokiu 1k lt daugiau kainavo. O del ekrano, na taip, cia musu mintys sutampa, bet sakiau, kad blogiausiu atveju pasikeisiu i didiji, jei zmones iki restailo sugeba pasikeist nespalvota i spalvota, o ten dar ir migtuku isisdestimas truputi skiresi, bei keist reik visa priekine plasmase, tai cia realiai atrodo pakaktu tik ekrana ir valdymo bloka pakeist. Na bent jau taip atrodo is pirmo zvilgsnio:)) I spalva as asmeniskai maziausiai ziureciau, kai ir taip laabai retas modelis :)) Nors labiausiai noreciau tos tokios ryskiai sidabrines, kur atrodo kad jau vos ne balta. Arba aisku juodos :)

Zinok per panasiai metus laiko nemaciau nei vienos normalaus porestailo su 3.0l benzininiu ir vokieciu skelbimuose uz tokia kaina kuria stovi sitas autopliuse normalaus stovio tikrai nepaimsi. Ten kur yra dabar mobile.de keli modeliai papigiam tai abejoju kad jie normalaus stovio. Na bet bandyk ieskot as irgi galvojau apie 3.0l bet toki tvarkinga rasti misija neimanoma taigi nusprendziau su 2.7hdi imti :)
  • 0

2000m. Peugeot 406 2.0hdi  :pug:

2005m. Skoda octavia combi 2.0tdi 

2004m. Mercedes benz e 270 cdi


#1996 lapeno

lapeno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 548
  • Vieta:Rokiskis
  • Automobilis:Mercedes-benz E class

Parašyta 2014 liepos 16 - 08:12

Pas mane realiai 70 proc. trasos ir 30 proc miesto. Mieste aišku norisi į 10-11 litrų tilpt, o trasoje Į 6-7Ltr. :D Nežinau kodėl, bet 607 modelis man žiauriai gražiai žiūrisi. Bet dėl kuro sąnaudų turbūt reikės kažką kito atrast, mielo akiai. :D

Kam tuomet ziuri i 2.7hdi jei kuro sanaudos per dideles tau? Ziurek 2.2hdi ir bus tokios sanaudos kokiu tu nori.
  • 0

2000m. Peugeot 406 2.0hdi  :pug:

2005m. Skoda octavia combi 2.0tdi 

2004m. Mercedes benz e 270 cdi


#1997 Jurassic

Jurassic
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 18
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2014 liepos 16 - 08:45

jie ne mazina galia, o kaiptik uzkele ir sumazeja kuro sanaudos, furom irgi taip pat daro, matyt todel ir neatraso, nes nesuprato ko nori :D

matau ir tu manes nesupratai :)) As puikiai suprantu, ka jie ir kaip daro. Bet man iskilo klausimas ar jie gali priesingai perprogramuot, kurio rezultatas butu sumazejusios kuro sanaudos su galimai nukritusia galia :) Tiesiog as samprotauju, jog sumazinus galia, netgi drastiskai, kuro sanaudos turetu sumazet. Bet cia tik teoriskai, todel ir klausiu ar tai isvis imanoma :) Nes 2.2 hdi automata sunku rast. O 2.7 tikrai dideles sanaudos, o galios realiai man tiek nereik kiek tas pezas turi :))
  • 0

#1998 lapeno

lapeno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 548
  • Vieta:Rokiskis
  • Automobilis:Mercedes-benz E class

Parašyta 2014 liepos 16 - 10:51

matau ir tu manes nesupratai :)) As puikiai suprantu, ka jie ir kaip daro. Bet man iskilo klausimas ar jie gali priesingai perprogramuot, kurio rezultatas butu sumazejusios kuro sanaudos su galimai nukritusia galia :) Tiesiog as samprotauju, jog sumazinus galia, netgi drastiskai, kuro sanaudos turetu sumazet. Bet cia tik teoriskai, todel ir klausiu ar tai isvis imanoma :) Nes 2.2 hdi automata sunku rast. O 2.7 tikrai dideles sanaudos, o galios realiai man tiek nereik kiek tas pezas turi :))

2.2hdi automata nesunku rast jei ieskai 05-06m modelio, nes po to nebejo su siais varikiais automatine deze, buvo montuojama 6 begiu mechanine, o ir pats variklis atsinaujino tapo biturbo.

Šį pranešimą redagavo lapeno: 2014 liepos 16 - 10:52

  • 0

2000m. Peugeot 406 2.0hdi  :pug:

2005m. Skoda octavia combi 2.0tdi 

2004m. Mercedes benz e 270 cdi


#1999 Tonisas

Tonisas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 171
  • Vieta:Raseiniai/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 607 2,7HDI

Parašyta 2014 liepos 16 - 18:01

Kam tuomet ziuri i 2.7hdi jei kuro sanaudos per dideles tau? Ziurek 2.2hdi ir bus tokios sanaudos kokiu tu nori.

Nesakau, kad per didelės, tiesiog įdomu išsiaiškint kiek realiai trasoje pasiima tiek vienas tiek kitas motoras, o kiek mieste. Tada galima būtų ir spręst, vis tik. Nes pas mane realiai 70 proc. trasos ir 30 proc. miesto būna. Kadangi domina porestailas, o skelbimuose tik vienas automatas ir likusieji 3 mechankės. Dėl to ir krypo akis į 2,7 dar. :) Apskritai 607 pasiūla skurdi. Praėjus visą Kauno turgų praktiškai, rasti trys 607. :) Du iš jų pirmos kartos. Su škurliniu salonu, mažu ekranu, mechanine dėže ir apibraižymais už 2,8eu. Kitas pilnas tvarkingas automatas už 3,2~eu. O trečias porestailas su 2,7 motoru už 2,4eu. variklio defektas (nors tipo užsikuria) iki velnias žino kokio surudijimo disku, praktiškai pasibaigusiom kaladėlėmis ir reikalaujantis pilno perdažymo, nes visas braižytas nubraižytas.(stovi autopliuso skelbimuose). :good:
  • 0

#2000 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.075
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2014 liepos 16 - 18:20

O tai ko netinka 2.2 benzas su 120 kw?? jei ziurineji 2.2 dyzeli tai manau benza 2.2 lengviau ir imanoma misija rast :good:
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo





Vartotojų skaito šią temą: 5

narių: 0, svečių: 5, slaptų narių: 0