Peršokti prie turinio


Apie Peugeot 607


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3509

#141 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2008 rugpjūčio 22 - 13:21

:D :lol: :lol: :D


:lol: :D Su kolegomis dabar skaniai klegejome is "aroone" sugalvotu akronimu.
Oi, kaip praskaidrina akimirkas. :rolleyes:

Tokiais atvejais nebelieka nieko kita kaip tik ir nukreipti tinkama linkme :D

Na negi dar ir tiem reiks duoti nuorodas :unsure: JFGI

http://www.urbandict...e.php?term=RTFM
http://www.urbandict...e.php?term=UTFS
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#142 Dandy

Dandy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 204
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P3008, GT Line

Parašyta 2008 rugpjūčio 22 - 13:48

:D :D :D
mums nereikia :)
... bet isivaizduoju kaip dabar idomu ;) tiems, kurie to nezinojo :)
  • 0

#143 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2008 rugpjūčio 22 - 13:53

:D :D :D
mums nereikia :)

Tai kaip suprantu, suradai vartotojo vadova ir paskaitei kaip ten ijungti sedimosios pasildyma? -_-
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#144 Dandy

Dandy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 204
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P3008, GT Line

Parašyta 2008 rugpjūčio 23 - 12:20

Kolega Aroone, kazka painiojate :) Ne mano tai buvo prasymas - neieskau as vartotojo vadovo. Taciau nuotaika praskaidrino sitie akronimai (isivaizdavau reakcija tu, kurie uzdavineja naiviai ikyrius klausimus ir niekaip "neikerta" esmes :D, tuo labiau akronimu :lol: ) ...o dabar tik prisiukslinau foruma :( Daugiau to nebedarysiu -_-
  • 0

#145 Stebetojas

Stebetojas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 146
  • Automobilis:Peugeot 607, 2005 m., HDI - 2,2, 98 Kw.

Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 20:10

Pratesiu tema apie 607 modeliuka, pasikartosiu as cia, nes rasiau jau kitoje temoje, bet manau bus aktualu sia informacija ir cia ideti. Pradejo pas mane pradejo metyti klaidas: Engine depollution system faulty, Engine management system faulty, Speed control system faulty. Kas idomiausiai kad visos sios klaidos uzsidege staigiai paspaudus ekseleratoriu, uzgesinus varikli ir palaukus minute dingsta viena klaida (Speed control system faulty) bet vel staiga paspaudus gaza ismeta ta greicio ribojima. Uzgesinus varikli ir palikus masina tarkim nakciai, kita diena jokiu klaidu kompas isvis nemeto,toks vaizdas kad aplamai niekad jokiu klaidu nebuvo, galiu nuvaziuoti net keleta simtu kilometru ir vel staiga paspaudus gaza, pabyra visos sios klaidos. Taip tas dalykas pradejo dazneti kol galugale nuolat rodo kompas klaidas ir net vaziuojant variklis gesta. Ruosiuos diagnostikai ir moraliskai raminu save kad nieko rimto gal nebus:) Na pagaliau padariau diagnostika, rezultatas toks: mechaniskai sugedo (BOSCH) kuro pompa kartu su kuro slegio reguliatoriumi. Kaip tai pamatyti vizualiai? isemus kuro filtra, toje talpoje ant dugno matosi metalo pjuvenos, is ko ir sprendzia meistrai kad numirus pompa. Nuo ko ji numire as neisivaizduoju, juk masinai vos 3 metai, prabegus 170 000 km, ir jau tokios rimtos problemos. Pakeitus pompa i nauja, problema neisnyksta, nes reikia visa sistema valyti, iskaitant kuro bako nuemima ir jo praplovima, beto reikia keisti nauja variklio dirza ir t.t... Rasiau anksciau as ir apie vairo koloneles liga kur kainuona apie 10 000 litu malonumas, teko mano piniginei kenteti, o dabar siurblys ant deserto ir kainuos panasiai kaip ir vairo kolonele. Taip kad kas planuojat isigyti 607-ta modeliuka, argumentuotai jums siulau iskart pirkti du vienodus, tebunie vienas atsarginis, pigiau kainuos ir dar paprasciau ta atsargini nuolat ant priekabos su savim veziotis, neduok dvieve bet kuria sekunde kazkas nutiks, suges, uzges ar subires, nes tai juk Peugeot 607 limuzinas:)))
  • 0

#146 Bildas

Bildas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 295
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 2.2 HDi universalas

Parašyta 2008 spalio 02 - 08:02

... Nuo ko ji numire as neisivaizduoju, juk masinai vos 3 metai, prabegus 170 000 km, ...

Gal prabegas ne 170 000 km, o 470 000?... Kaip tik xebra greta diskutuoja apie ridas automobilių :wacko:
  • 0

#147 Svečias_adera_*

Svečias_adera_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 02 - 08:10

ka as zinau, man masina nusipirkt laimes dalykas. turiu toki puga du metus, senukas jau palyginus su tavuoju 7 metu. bet tfu tfu tfu apart isoperuoto fap'o ir keistu tepalu ir filtriuku, ai dar traukes keiciau, nieko daugiau nedariau. vedasi gerai, spaudi kiek leidzia batai. tik va ziuriu pagal kilometrus arteja laikas pasikeisti pagridini dirza, va cia bus didziausia investicija. Stebetojau, gal nera viskas taip baisu, vertetu pasiieskoti kokiu alternatyvu, arba kaip pas daktara i antra diagnostika nuvaryt, gal bus kitu nuomoniu.
  • 0

#148 Smile

Smile
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 171
  • Vieta:RJ
  • Automobilis:408

Parašyta 2008 spalio 02 - 14:05

o dabar siurblys ant deserto

o kas siurbliui? kaip pasireiskia problema?
mano siurblys pradejo laaabai garsiai "zizti" nors traukimas nepasikeite ir kitu pasaliniu dalyku nepastebeta...
mano irgi tik 3 metu senumo su rida 170k, bet jau pradedu jo bijoti... :angry:
  • 0
306 XN 1.4 - Start. 605 SV 3.0 - Past. 607 HDi 2.2 - Parduodamas.

#149 Stebetojas

Stebetojas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 146
  • Automobilis:Peugeot 607, 2005 m., HDI - 2,2, 98 Kw.

Parašyta 2008 spalio 02 - 20:21

Kas liecia mano automobilio rida tai ji tikra, gal ir yra cia teisybes, jok laimes dalykas nusipirkti automobili. ANDERA na nezinau kiek tu pravaziuoji su savuoju tarkim per metus, as pravaziavau siais metais virs 40 000 ir jau tiek bedu islindo, jau pries kelione as pradedu savo liuto bijoti, nes nesijauciu saugus ir garantuotas kad grysiu laiku namo o nereiks uzsienyje lauzyti liezuvio techniniais klausimais kur ji nuvikti ir gerokai patustinti pinigine. SMILE su siurbliu kolkas ir pas mane nera problemu (kaip sakau kolkas ir ka as zinau kokius siurprizus tas liutas man ryt iskres), o vat jau su auksto slegio pompa reikalas liudnesnis, kuria suka pagrindinis variklio dirzas ir jo kaina su darbu stojasi 5000 lietuvisku:(
  • 0

#150 Svečias_adera_*

Svečias_adera_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 03 - 09:32

na pravaziuoju as apie 30 000 per metus vidutiniskai. gal tau vertetu pamastyt apie pakeitima sito liutuko kitu. mazum paklius biski sukalbamesnis. ;)
  • 0

#151 Stebetojas

Stebetojas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 146
  • Automobilis:Peugeot 607, 2005 m., HDI - 2,2, 98 Kw.

Parašyta 2008 spalio 03 - 13:59

ANDERA vat su sia tavo mintim as visiskai sutinku ir masciau apie, tik gaila, kad parduosiu su visiskai nauja vairo kolonele (10 000 lietuvisku kainuojancia "Zibinte" ir kuro pompa 5000 lietuvisku), echhh prancuzas mano:)
  • 0

#152 Svečias_adera_*

Svečias_adera_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 03 - 14:54

pamegink i kaina iskaciuot sitas islaidas :D gal nieks nepastebes.
  • 0

#153 Svečias_vejas_*

Svečias_vejas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 03 - 15:16

As jau atsikandau dyzeliu, nepatinka traktoriukai, dabar zadu pirkti tik benzinine.
  • 0

#154 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 spalio 03 - 16:13

ANDERA vat su sia tavo mintim as visiskai sutinku ir masciau apie, tik gaila, kad parduosiu su visiskai nauja vairo kolonele (10 000 lietuvisku kainuojancia "Zibinte" ir kuro pompa 5000 lietuvisku), echhh prancuzas mano:)

Bosch siurblius be problemu restauruoja(pakeicia plundzerius,gumas,korpusus)-ir praktiskai naujas siurblys ;)
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#155 Smile

Smile
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 171
  • Vieta:RJ
  • Automobilis:408

Parašyta 2008 spalio 03 - 18:25

Bosch siurblius be problemu restauruoja(pakeicia plundzerius,gumas,korpusus)-ir praktiskai naujas siurblys ;)

kaip suprantu, yra siurblys benzobake ir dar vienas po kapotu... tai apie kuri tu cia :rolleyes:
  • 0
306 XN 1.4 - Start. 605 SV 3.0 - Past. 607 HDi 2.2 - Parduodamas.

#156 Stebetojas

Stebetojas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 146
  • Automobilis:Peugeot 607, 2005 m., HDI - 2,2, 98 Kw.

Parašyta 2008 spalio 05 - 20:11

Smile kuro siurblys kiek zinau yra vienas ir gyvena kuro bake, su jo problemomis dar nebuvau susidures, tad nieko nezinau apie jo teikiama malonuma pinigais, jei jis sugestu:) Bet vat po kapotu dar gyvena ne kuro siurblys o auksto slegio kuro pompa (kaip man meistrai sake kad ji pagimdo apie 200 bareliu spaudimo), tai vat, butent ta pompa ir suka pagrindinis variklio dirzas, tad jei ir viskas gerai karts nuo karto keiciant kuro filtro kasete primygtinai siulyciau paziureti isemus kasete ar nesimato ten smulkiu metalo pjuvenu, jei visdelto ju ten yra reiskia neuzilgo 100 procentu pompai bus kaput. O vat naujos pompos kaina tai ojojojjj, (ASMENINE PATIRTIS).
  • 0

#157 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Parašyta 2008 spalio 05 - 21:19

truputi patikslinsiu ;) barelis-turiui nusakyti, o common rail'o sistema ar ji pavadinta cdi ar hdi, ar dar kuom, dirba didesniu slegiu, vien uzkuriant ~300 baru, o siaip laisvai ikocioja neisivaizduojama 1500 baru slegi. Kiek zinau ~200 baru dirba senesniu kartų dyzeliai.
  • 0

#158 Svečias_stania_*

Svečias_stania_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 15 - 14:56

ahujienai gera masina
  • 0

#159 darius71

darius71
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 66
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2L

Parašyta 2008 lapkričio 22 - 15:19

Na nezinau kaip jus ten vazinejat . Pas mane vasara rode vidurki 9 ltr orams salant skaiciukai dideja truputi . O siaip 2.2 l benzinas variklio galingumo tikrai uztenka . Tik labai visi gasdina aplink kad sis variklis megsta uzilenkti o kainos baisios . Laukiu komentaru
  • 0

#160 Igniusignius

Igniusignius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 83
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDi Parduotas

Parašyta 2009 sausio 03 - 15:10

607 ateiti pirksiu.... :D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0